Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-08-20

2019-08-20

 

00:22 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Balbieriškio sen., Gerulių k., Pievų g., tarp rulonų dūsta įstrigęs žmogus. Vyras (1994 m.) buvo įstrigęs tarp 4 šieno rulonų. Rulonai išardyti, žmogus išlaisvintas. Medikai nukentėjėlį apžiūrėjo vietoje, pastarasis nenukentėjo.

 

08:16 val. gautas pranešimas, kad Prienuose, Statybininkų g., vaikų žaidimų aikštelėje, pavojingai kabo metalo konstrukcijos. Darželio teritorijoje pavojaus niekam nebuvo. Metalas nupjautas.

 

09:06 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, R. Kalantos g., reikia nuvalyti kelio dangą po eismo įvykio. 1 m² plote buvo išsilieję tepalo.

 

09:18 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Prienų sen., Bagrėno k., Laukų g., miške dega durpės. Degė apie 10 arų durpių.

 

11:48 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Dauguvos g., dega šiukšlės. Degė 5x6 m dydžio sukrautas laužas.

 

14:49 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Žemaičių pl., jaučiamas dujų kvapas, girdėti švilpesys. Atliekant kasimo darbus buvo nulaužtas dujų trasos kondensato vožtuvas. STOP juosta aptverta teritorija, pabudėta, kol atvyko dujų avarinės tarnybos darbuotojai.

 

15:21 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Ukmergės g., reikia atidaryti duris, galimai moteriai sutriko sveikata. Moteris (1963 m.) pati atidarė duris. Pranešimas nepagrįstas.

 

16:06 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Lakūnų pl., ant žmogaus užkrito plokštė. Moterį (1941 m.) jau buvo išlaisvinę gyventojai ir perdavę medikams. Ugniagesiai plokštes saugiai pastatė, pritvirtino, kad nenukristų.

 

16:10 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Raseinių sen., Ramonų k., Kaštonų g., dega medis. Užgesinta.

 

16:19 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., kelyje ties įsukimu į Radviliukų k., apsivertė automobilis, prispaustų žmonių nėra. Automobilis „Ford Focus“ buvo apvirtęs, nukentėjusių ir prispaustų žmonių automobilyje nebuvo. Automobilis atverstas, atjungtas automobilio akumuliatorius ir užsuktas dujų balionas. Daugiau pagalbos neprireikė. Automobiliu važiavo moteris, vyras ir du vaikai (2007 m. ir 2001 m.). Vaikus ir vairuotoją medikai apžiūrėjo vietoje.

 

18:56 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Palomenės sen., Palomenės k., dega miškas. Iškvietimas nepagrįstas.

 

18:39 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Alšėnų sen., Padainupio k., Virbališkių g., dega kombainas. Kombainas „Dronningborg 1200“ degė atvira liepsna. Išdegė variklio skyrius.

 

21:36 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Rusmenių g., buvo padegta malkinė, užgesino patys.

 

21:44 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Baltijos g., sproginėja elektros instaliacija. Gaisro požymių nerasta, kibirkščiavo elektros laidai.

 

22:59 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Rusmenių g., po buvusio padegimo rusena pjuvenos malkinėje. Gaisro požymių nerasta. Papildomai perkastos pjuvenos ir užpiltos vandeniu. Malkinė įrengta gyvenamojo namo rūsyje.

 

09:35 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kalvarijos sav., Kalvarijos sen., Kušliškių k., įvestas planas SKYDAS. Budėta įvykio vietoje, teritorija aptverta saugiu atstumu. Rastus 15 vnt. 50 mm minosvaidžio sviedinių išminuotojai sunaikino vietoje.

 

09:48 val. gautas pranešimas iš PK, kad Vilkaviškio r. sav., Šeimenos sen., Pūstapėdžių k., įvestas planas SKYDAS, reikia budėti įvykio vietoje. Teritorija aptverta saugiu atstumu. Išminuotojai rastą 105 mm artilerijos sviedinį sunaikino vietoje.

 

12:09 val. gautas pranešimas, kad Kalvarijos sav.,, Akmenynų sen., Akmenynų k., Liepų g., dega šiaudų rulonai arba pastatas. Degė stoginė atvira liepsna, viduje – rulonai šiaudų ir malkos. Pastatas 7x25 m, viena siena mūrinė, metalinių karkasų, dengtas šiferiu. Pastatas sudegė visiškai. Pastate buvo apie 20 m³ malkų, apie 200 vnt. šiaudų ir šieno rulonų, diskinis pjūklas malkoms pjauti ir trąšų barstytuvas. Išgelbėta už 5 m stovinti L formos gyvulių ferma, viena dalis 100x14 m antra dalis – 15x25 m. Už 10 m išgelbėta antra 35x12 m gyvulių ferma, išgelbėtas už 2 m stovintis 20x10 m angaras, dengtas tentu, kuriame laikoma technika, ir skardinis 10x5 m pastatas.

 

14:54 val. gautas pranešimas iš PK, kad Šakių r. sav., Lukšių sen., Šiopininkų k., įvestas planas SKYDAS, reikia budėti įvykio vietoje. Atvykus Teritorija aptverta saugiu atstumu. Išminuotojai 82 mm minosvaidžio sviedinį sunaikino vietoje.

 

 

 

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,349,408 unikalūs lankytojai