Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-08-21

2019-08-21

 

04:16 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Šiaurės pr., reikalinga pagalba policijos pareigūnams patekti į butą. Ištraukiamosiomis kopėčiomis patekta per balkoną į butą, įleisti policijos pareigūnai ir medikai.

 

06:08 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Kalniečių g., lange įstrigęs katinas. Ištraukiamosiomis kopėčiomis pasikėlus katinas įstumtas į buto vidų, durų niekas neatidarė.

 

07:17 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Kalniečių g., smirda deganti plastmasė. Gaisro židinio nerasta, pranešimas nepagrįstas.

 

08:24 val. gautas pranešimas, kad Raseiniuose, Dubysos g., pavojingai pasislinkęs šiferio lapas, gali nukristi. Šiferio lapas buvo sutrūkinėjęs, nebuvo galimybės jį įstatyti į vietą, todėl nuimtas.

 

10:09 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., kelio A1 Vilnius–Klaipėda 114-ajame km, apsivertęs automobilis, dėl prispaustų žmonių neaišku. Automobilis stovėjo ant ratų, prispaustų žmonių nebuvo. Atjungtas lengvojo automobilio BMW 525 (2002 m.) akumuliatorius.

 

12:49 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Skuodo g., nuvirtęs medis ant važiuojamosios kelio dalies. Medis supjaustytas ir patrauktas.

 

13:40 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Kulvos sen., Čičinų k., Ateities g., ant važiuojamosios kelio dalies užvirtęs medis. Medis supjaustytas ir patrauktas.

 

13:25 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Archyvo g., dega automobilis. Atvykus PGP lengvasis automobilis „Volkswagen Passat“ buvo užgesintas. Išdegė variklio skyrius, prietaisų skydelis.

 

13:41 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Vandžiogalos pl., nuvirtęs medis. Medis supjaustytas ir patrauktas.

 

13:47 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Zapyškio sen., Kluoniškių k., Šakių pl., nuvirtęs medis. Medis supjaustytas ir patrauktas, kelio danga nušluota.

 

14:03 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Kulvos sen., Marvyliaus k., ant kelio užvirtęs medis. Medis supjaustytas ir patrauktas.

 

13:55 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Alšėnų sen., Jonučių k., Vyčio Kryžiaus g., nuvirtęs medis. Medis supjaustytas ir patrauktas nuo važiuojamosios dalies.

 

15:16 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadoryse, Pamiškio g., ant kelio užvirto medis. Medis supjaustytas ir patrauktas.

 

17:15 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Vytauto pr., įsijungė priešgaisrinė signalizacija. Pavojaus nebuvo, buvo nuspaustas gaisro pavojaus mygtukas. Priešgaisrinė signalizacija atjungta.

 

16:49 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Raudonojo Kryžiaus g., nulinkęs medis į gatvės pusę. Medis buvo lūžęs pusiau, pakibęs ant gatvės apšvietimo laidų virš važiuojamosios kelio dalies. Keltuvu ir grandininiu pjūklu medis nupjautas ir patrauktas.

 

18:32 val. gautas pranešimas iš policijos, kad reikalinga pagalba Prienuose, J. Basanavičiaus g., atidaryti duris. Pastačius ištraukiamąsias kopėčias prie lango pilietis pats atidarė duris.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., moteriai labai sutriko širdies veikla, būklė labai bloga, nepajėgs pati atidaryti buto durų. Pokalbis su GMP nutrūko. Atvykus PGP moteris (1952 m.) pati atidarė duris, pagalbos neprireikė.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Kulvos sen., Ragožių k., Gėlių g., 58 m. vyras išgėrė tablečių ir užsirakino kambaryje. Gyventojai patys atidarė duris, pagalbos neprireikė.

 

22:05 val. gautas vyro pranešimas, kad Kauno r. sav., Ringaudų sen., Virbališkių k., Luobinės g., jis įkritęs į 1,5 m gylio duobę ir negali išlipti. Perskambinus pranešėjui paaiškėjo, kad jis neblaivus, neadekvačiai bendrauja, iškvietimas nepagrįstas.

 

22:31 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Partizanų g., dega butas. Gaisro požymių nebuvo, iškvietimas nepagrįstas.

 

23:42 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Šilų sen., Markutiškių k., Palokio g., prie Lokio upelio, nuvirtęs medis, kabo virš kelio, mašina vos gali pravažiuoti. Medis supjaustytas ir patrauktas nuo važiuojamosios kelio dangos.

 

06:04 gautas pranešimas, kad Marijampolėje, Mokolų g., laiptinėje jaučiamas aštrus kvapas, prie durų galimai pripilta chemikalų. Ant buto durų buvo užpilta lako, jautėsi silpnas kvapas. Buto savininkei patarta kreiptis į policiją.

 

10:36 val. gautas pranešimas iš PK, kad Vilkaviškio r. sav., Vištyčio sen., Girėnų k., P. Kriaučiūno g., įvestas planas „Skydas“, rastas karo laikų sprogmuo. Teritorija aptverta saugiu atstumu. Atvykę išminuotojai, 75 mm artilerijos sviedinį išsivežė.

 

13:54 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Vilkaviškio r. sav., Šeimenos sen., Čyčkų k., Gluosnių g., reikalinga pagalba pernešti sumuštą vyrą į GMP automobilį, sveria 130 kg. Vyras (1963 m.)  perneštas į GMP automobilį.

 

12:26 val. gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., Šakių sen., Giedručių k., ant važiuojamosios kelio dalies užvirto medis. Medis patrauktas, nušluota važiuojamoji kelio dalis.

 

14:40 val. gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., Sudargo sen., Pervazninkų k., Kaštonų g., namuose iš dujų baliono eina dujos, nepavyksta užsukti čiaupo. Dujų balionas su virykle išneštas į lauką, atjungtas balionas ir išleistos dujos.

 

 

 

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,349,366 unikalūs lankytojai