Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-08-23–2019-08-25

2019-08-23

 

13:18 val. GMP pranešė, kad Raseiniuose, Vilniaus g., medikams reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorę ligonę. Ligonė (1947 m.) išnešta ir įkelta į GMP automobilį.

 

14:34 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Partizanų g., dega garažas. Iš apleisto mūrinio garažo rūko dūmai. Garažas 6x3 m dydžio. Viduje 2 m² plote degė sukrautos šiukšlės.

 

14:51 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Plento g., dega skalbimo mašina. Pirmame aukšte vonios kambaryje degė skalbimo mašina. Aprūko vonios patalpos. Išvėdintas butas.

 

14:56 val. pranešė, kad Kėdainiuose, J.Basanavičiaus g., automobiliui įvažiavus į duobę, iš prakirsto karterio ant gatvės išbėgo skysčio. Iš automobilio „Fiat Toledo“ karterio ant važiuojamosios kelio dalies 2 m2 plote buvo išsilieję tepalo. Patraukus automobilį neutralizuoti teršalai, nuplauta kelio danga.

 

14:05 val. pranešė, kad Kėdainių r. sav., Pernaravos sen., Pelutavos k., Ąžuolo g., dega vasaros virtuvė. Degė lauko virtuvės stogas. Pastatas mūrinis, 4x3 m., stogas dvišlaitis, dengtas šiferiu, perdanga medinė apšiltinta pjuvenom. Nudegė pastato stogas (12 m2). Išsaugotas prie lauko virtuvės priblokuotas 3x6 m medinis (lentų) priestatas, viduje buvę namų apyvokos daiktai ir rakandai, iš lauko virtuvės išneštas dujų balionas.

 

17:23 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Žeimenos g., pelkėje skęsta žmogus. Nukentėjėlis (1970 m.) buvo įkritęs į pelkėtą vandens telkinį žemyn galva, laikėsi už medžio šakų. Vyras sąmoningas ištrauktas ir perduotas atvykusiems medikams. Po pirminės apžiūros vyras išvežtas į LSMULKK.

 

17:24 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Butrimonių g., dega automobilis. Saugojimo aikštelėje degė krovininio automobilio „Ford Transit“ krovinių lifto valdymo pultas. Apdegė plastikinis pulto korpusas ir mechanizmas. Atjungtas automobilio akumuliatorius.

 

18:08 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Užnemunės g., šalia degalinės "Skulas", įvyko eismo įvykis, yra prispaustas žmogus. Buvo įvykęs eismo įvykis, susidūrę trys automobiliai, prispaustų žmonių nebuvo. Informuota atsakinga Kauno m. savivaldybės įmonė "Sanresta" dėl kelio dangos nuvalymo. Atjungti eismo įvykyje dalyvavusių automobilių akumuliatoriai.

 

16:48 val. Raseinių r. sav., Raseinių sen., Norgėlų k., budėta nukenksminant sprogmenį. Išminuotojai sunaikino vietoje 105 mm artilerijos sviedinį.

 

19:35 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Magistralės Kaunas–Vilnius 225-ajame km, susidūrė trys automobiliai, situacija neaiški. Pirmosioms pajėgoms pravažiavus nurodytu maršrutu jokio eismo įvykio nebuvo. Vėliau gautas papildomas pranešimas iš PK, jog pagalba nereikalinga.

 

21:10 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Balbieriškio sen., Medvišių k., mato dūmus, kažkas dega. Pravažiavus nurodytu maršrutu jokių degimo požymių nebuvo. Pranešimas nepagrįstas.

 

21:11 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Žaslių sen., Prozariškių k., kaimynai degina šiaudus. Užgesinta.

 

21:04 val. pranešė, kad Kaune, B. Sruogos g., reikalinga pagalba patekti į butą. Benzininiu pjūklu buvo pašalinta šaka, kad autokeltuvui būtų patogiau privažiuoti. Laužtuvu atidarytas langas, patekta į butą, durys atrakintos iš vidaus. Viduje rasta sąmoninga moteris (1947 m.). Ligonė įkelta į GMP automobilį, išvežta į LSMULKK.

 

23:45 val. gautas pranešimas, kad Raseiniuose, Vilniaus g., prie mokyklos kažkas dega. Prie pastato sienos degė kėdė.

 

23:59 val. gautas pranešimas, kad Jonavoje, Mokyklos g., dega namas. Jokių degimo požymių nebuvo. Pranešimas nepagrįstas.

 

2019-08-24

 

00:43 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Ruklos sen., Ruklos mstl., Ruklio g., iš ketvirtame aukšte esančio buto rūksta dūmai. Buvo prisvilęs maistas. Puodas nukeltas nuo viryklės.

 

10:06 val. pranešė, kad Jonavos r. sav., Šveicarijos sen., Šveicarijos k., Aleksandrynės g. ir Pramonės g. sankirtoje, po eismo įvykio iš vieno automobilio rūksta dūmai, ar yra prispaustų žmonių – neaišku. Sankryžoje buvo susidūrę du automobiliai: „Opel Zafira“ ir „VW Passat“. Prispaustų žmonių nebuvo. Atverstas automobilis „Opel“, atjungti abiejų transporto priemonių akumuliatoriai, nušluota kelio danga. GMP automobilių vairuotojams pagalbą suteikė vietoje.

 

12:01 val. pranešė, kad Raseinių r. sav., Ariogalos sen., Stenionių k., šalia kelio A1 Klaipėda–Kaunas kryptimi, dešinėje pusėje, dega kombainas. Vyras laukuose 2 m² plote degino šakas, užgesino pats.

 

14:46 val. pranešė, kad Kaišiadorių r. sav., Rumšiškių sen., Kauno mariose, ties Rumšiškių liaudies buities muziejumi, mato apvirtusią valtį, aplink žmonių nėra. Nuplaukus apie 3,5 km Kauno kryptimi nuo Rumšiškių mstl. prieplaukos atliekant žvalgybą apie 40 m atstumu nuo kranto pastebėta į krantą žvejų valčių traukiama apvirtusi motorinė valtis, ant kurios buvo du benzino bakai po 35 l bei kiti daiktai ir drabužiai, valtyje ir aplink ją vandenyje žmonių nebuvo. PGP surinko vandenyje buvusius daiktus, partempė valtį į krantą. Motorinė valtis perduota savininkui.

 

19:00 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Dotnuvos sen., Akademijos mstl., Parko g., dega medinė autobusų stotelė. Stotelėje, betoninėje šiukšlinėje, degė šiukšlės.

 

19:03 val. gautas pranešimas iš Raseinių PGT skyrininko, kad atėjęs vyriškis prašo pagalbos atidaryti užsitrenkusias buto duris Pieninės g., viduje ant viryklės paliktas verdantis puodas su maistu. Ištraukiamosiomis kopėčiomis pasikelta iki antrojo aukšto ir pro pravirą langą patekta į buto vidų. Nukeltas puodas nuo viryklės, atidarytos durys ir įleistas buto savininkas.

 

20:48 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Baltų pr., mato dūmus. Gaisro požymių nepastebėta. Iškvietimas nepagrįstas.

 

19:32 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Raseinių sen., Norgėlų k., Akacijų g., kažkas dega, galimai malkinė. Šalia užkurtos šašlykinės buvo užsidegęs degusis skystis. Gyventojai užgesino patys. Išdegė apie 3 m² atviro ploto aplink šašlykinę.

 

20:53 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Domeikavos sen., Radikių k., dega laužas. Prižiūrint buvo deginamos atliekos. Laužą užgesino patys gyventojai.

 

21:18 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Kalkinės g., galimai dega namas. Prižiūrint buvo deginamos atliekos. Užgesinta.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Šveicarijos sen., Dumsiškių k., Liepų g., dega žolė. Buvo deginamas prižiūrimas laužas, užgesino patys gyventojai.

 

20:56 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., važiuojant „Via Baltica“ keliu, ties Mociūnų k., dega žolė. Degimo požymių nerasta. Vėliau patikslinta informacija, kad buvo klaidingai nurodytas adresas. Nuvykus patikslintu adresu 2 m² plote buvo išdegusios ražienos.

 

22:21 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Kalniečių g., dega automobilis. Gaisro požymių nepastebėta, pranešėjui perskambinti nepavyko. Iškvietimas nepagrįstas.

 

22:42 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Daublio g., reikalinga pagalba atidaryti duris, viduje esančiam vyriškiui galimai sutriko sveikata. Atidarius langą patekta į vidų, viduje nieko nerasta, iškvietimas nepagrįstas.

 

19:54 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Šveicarijos sen., Stašėnų k., susidūrė lengvasis automobilis ir vilkikas. Prispaustų ir sužeistų žmonių nebuvo. Buvo susidūrę lengvasis automobilis „Honda CR-V“ (2004 m.) ir vilkikas „MB Actros“ (2007 m.). Atjungti transporto priemonių akumuliatoriai. UAB "Transkiedra", kuriai priklauso vilkikas, atsiuntė kitą krovininį automobilį perkrauti gabentam pluoštinių kanapių sėklų kroviniui. Sustabdytas naftos produktų tekėjimas iš abiejų automobilių, juos patraukus nuplauta važiuojamoji kelio danga.

 

23:26 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Šiluvos sen., Bogušiškių k., nuo kelio nuvažiavo lengvasis automobilis, viduje galimai yra žmonių. Nuo kelio buvo nuvažiavęs lengvasis automobilis, prispaustų ir sužeistų žmonių nebuvo, pagalbos nereikėjo.

 

22:05 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Vokiečių g., dega malkinė. Malkinė (10x2 m dydžio, stogas dengtas šiferiu) su malkomis degė atvira liepsna. Apdegė ir buvo sulieta vandeniu malkinė ir malkos.

 

22:26 val. gautas pranešimas iš PK, kad Raseiniuose, Jurbarko g. ir Vilniaus g. sankirtoje, reikia nuvalyti kelio dangą po eismo įvykio. 30 m² plote buvo nušluotos duženos, nuplauta važiuojamoji kelio dalis.

 

2019-08-25

 

00:52 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Sukilėlių pr., dega lapai. 1 m² plote degė šiukšlės.

 

02:59 val. gautas pranešimas, kad Kaune, J. Tonkūno g., suveikė priešgaisrinė signalizacija, dūmų nesijaučia. Signalizacija atjungta, gaisro požymių nebuvo. Galimas signalizacijos gedimas.

 

06:38 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Ruklos sen., Jonalaukio k., nuo „Achemos“ pusės, pastebėjo rūkstančius dūmus. Degimo požymių nenustatyta, pranešimas nepagrįstas.

 

10:19 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Pašilės g., atėjus aplankyti globotinės, pastaroji neatidaro durų, įtaria, kad sutriko sveikata. PGP atšauktos kelyje, nes 10:25 val. informavo, kad pagalbos nereikia, durys atidarytos.

 

11:53 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Jonavos g., per langą pastebėjo kitame bute gulinčius negyvus kaimynus. Ištraukiamosiomis kopėčiomis patekta į butą antrame aukšte, įleisti medikai ir policijos pareigūnai. Viduje rasti irimo stadijos vyriškos ir moteriškos lyties lavonai.

 

10:53 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Rokų sen., Rokų k., Nemuno g., laiptinėje kažkas dega. Iš daugiabučio laiptinės rūko dūmai. Namas 3 aukštų, mūrinis, laiptinėje – po 6 butus. Laiptinė buvo stipriai uždūminta, degė buto medinės durys. Kitame bute 3 aukšte pastebėtas vyras (1991 m.), per langą besišaukiantis pagalbos. Ištraukiamosiomis kopėčiomis patekta į butą 3 aukšte, nukentėjusiam piliečiui dėl abiejų rankų ir kojų pėdų nudegimų suteikta pirmoji medicininė pagalba, išvėdinus laiptinę, asmuo išvestas ir perduotas medikams. Nukentėjusysis po pirminės medikų apžiūros vietoje išvežtas į LSMULKK. Apdegė vieno buto durys, aprūko ir termiškai paveiktos kito buto durys, nuo karščio antrame aukšte 1 m² plote nubyrėjo tinkas, aprūko antro ir trečio aukšto laiptinės patalpos.

 

12:17 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Didžiojoje g., reikia nuvalyti kelio dangą. Budėta, kol techninės pagalbos evakuatorius patrauks automobilius. Atlaisvinus kelią 3 m² plote nušluota ir nuplauta važiuojamoji kelio danga.

 

13:52 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Babtų sen., Naujatriobių k., Vienkiemio g., dega automobilis. Buvo išdegusios lengvojo automobilio „Audi 100“ variklio skyriaus degios dalys, garavo įkaitusios metalinės kėbulo dalys. Dėl saugumo buvo papildomai perlieta vandeniu.

 

14:48 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Žiežmarių apyl. sen., Kriaučiškių k., šalia Kriaučiškių ežero, dega žolė. 40 m² plote degusią žolę buvo užgesinę gyventojai iki PGP atvykimo.

 

13:19 val. gautas pranešimas iš Pagirių UK, kad atvykęs gyventojas pranešė apie degantį ąžuolą Kėdainių r. sav., Šėtos sen., Joknių k. Joknių miške degė ąžuolas.

 

17:09 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Žemaičių pl., dega automobilis. 17:11 val. gautas papildomas pranešimas, kad pagalbos nereikia, garavo aušinimo skystis.

 

17:26 val. gautas pranešimas, kad Kaune, vakariniame aplinkkelyje, dega automobilis. Gaisro požymių nebuvo. Dėl automobilio BMW 320 gedimo variklio skyriuje kilo garai.

 

17:40 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Kruonio sen., Vaiguvos k., skęsta vaikas. Žmogaus vandens paviršiuje nebuvo matyti, nurodyta vieta už 20 m nuo kranto, kur be įrangos buvo nesaugu patekti. Atvykus narams 18:48 val. 15 m nuo kranto 3–4 m gylyje buvo rastas vaikino (2003 m.) kūnas. Medikai konstatavo mirtį.

 

19:13 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Pramonės pr., dega automobilis. Gaisras buvo užgesintas iki PGP atvykimo, atjungtas automobilio „Mercedes-Benz“ akumuliatorius.

 

20:48 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Ringaudų sen., Tabariškių k., dega didelis laužas. 10 m² plote degė prižiūrimas laužas, saugūs atstumai išlaikyti, pavojaus nebuvo.

 

18:03 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kauno r. sav., Babtų sen., Kaniūkų k., Nevėžio g., įvestas planas "Skydas", Nevėžio upėje rastas sprogmuo. Pabudėta, kol atvyko išminuotojai. Rastą automatinio ginklo šovinių dėklą išminuotojai išsivežė.

 

21:45 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Pramonės pr., iš automobilio eina dujos. Užsukti automobilio „Audi 80“ dujų baliono vožtuvai.

 

22:27 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Savanorių pr., iš buto rūksta dūmai. Patekus į butą nuo viryklės nukeltas puodas, išvėdintos patalpos. Savininkas (1978 m.) miegojo, prikeltas ir perduotas medikams, po apžiūros paliktas namuose.

 

Marijampolės PGT

 

2019-08-23

 

06:17 val. gautas pranešimas kad Marijampolėje, Aušros g., girdėjosi panašus į sprogimo garsas, dabar girdėti šnypštimas. Iš dujų dėžutės šnypštė dujos. Aptverta teritorija ir uždaryta gatvė, informuoti aplinkiniai gyventojai. Atvykusi dujų tarnyba dujų nutekėjimą sustabdė, nustatė, kad nukirptas arba nulaužtas čiaupas.

 

11:12 val. gautas PK pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Keturvalakių sen., Keturvalakių mstl., laukuose rastas sprogmuo, įvestas planas "Skydas". Budėta, kol atvyko išminuotojai ir 81 mm minosvaidžio miną sunaikino vietoje.

 

11:26 val. gautas PK pranešimas, kad Šakių r. sav., Lukšių sen., Plynių k., Plynių g., laukuose rastas sprogmuo, įvestas planas "Skydas". Budėta, kol atvyko išminuotojai ir 85 mm šarvamušio artilerijos sviedinį sunaikino vietoje.

 

12:49 val. gautas PK pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Pajevonio sen., Karalkrėslio k., laukuose rastas sprogmuo, įvestas planas "Skydas". Budėta, kol atvyko išminuotojai ir vokišką 81 mm minosvaidžio miną sunaikino vietoje.

 

11:52 val. gautas PK pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Pajevonio sen., Užbalių k., laukuose rastas sprogmuo, įvestas planas "Skydas". Budėta, kol atvyko išminuotojai ir 85 mm artilerijos sviedinį bei 81 mm minosvaidžio miną sunaikino vietoje.

 

17:01 val. gautas PK pranešimas, kad Marijampolės sav., Suvalkiečių g., reikalinga pagalba atidaryti duris. Garažų masyve atidarytos garažo durys. Įleisti policijos pareigūnai.

 

17:31 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Igliaukos sen., Daukšių mstl., Sodybinės g.g dega šiaudai. Degė apie 10 sukrautų šiaudų rulonų. Išgelbėtas ūkinis pastatas, esantis už 40 m. Dalis šiaudų sudegė, kita dalis sulieta.

 

23:58 val. gautas pranešimas iš PK, kad Vilkaviškyje, S. Nėries g. ir Statybininkų g., reikia po eismo įvykio nuvalyti nuo kelio šukes. Nuo važiuojamosios kelio dalies nušluotos duženos.

 

2019-08-24

 

00:13 val. gautas pranešimas iš Gražiškių UK, kad Vilkaviškio r. sav.,  Gražiškių sen., Beržinių k., Beržų g., dega namas. Namas medinis, 20x6 m, perdanga medinė, dengtas šiferiu. Gaisrą užgesino namo savininkas iki PGP atvykimo. Apdegė apie 3 m² medinės sienos. Degusi siena patikrinta termovizoriumi, daugiau degimo židinių nerasta.

 

00:30 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Sasnavos sen., Vinčų k., Sasnavos sen., ties Kazliškių k., nuo kelio nuvažiavo lengvasis automobilis ir daug kartų virto, viduje liko prispaustas žmogus. Automobilis „Audi S5“ buvo apvirtęs aukštyn ratais, gelbėjimo įranga išlaisvintas viduje buvęs vairuotojas. Žmogus sąmoningas perduotas GMP. Antrasis vyras rastas nuo automobilio apie 15 m be gyvybės ženklų, GMP konstatavo mirtį. Abiejų vyrų tapatybes nustatinėja policijos pareigūnai. Atjungtas automobilio akumuliatorius.

 

09:42 val. pranešė, kad Šakių r. sav., Šakių sen., Prūselių k., naktį buvo padegtas bičių avilys šalia namo. Avilys sudegė visiškai, namas nenukentėjo.

 

13:07 val. gautas pranešimas, kad Kalvarijos sav., Kalvarijos sen., Gulbiniškių k., Alyvų g., žmonės nesaugiu atstumu degina laužą. Laužas buvo deginamas saugiai.

 

20:06 gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Kybartuose, Kudirkos Naumiesčio g., mato daug baltų dūmų, galimai dega šiaudai arba šienas. Saugiu atstumu nuo pastatų 0,5 aro plote vyriškis degino ir prižiūrėjo bulvienojus.

 

21:52 val. gautas pranešimas, kad Šakiuose, Kęstučio g., susidūrė du automobiliai, rūksta dūmai. Prispaustų žmonių ir automobilio degimo požymių nebuvo. Ant kelio važiuojamosios dalies po eismo įvykio 1 m² plote buvo išsilieję tepalo ir pabirę šukių. Kelio danga nuvalyta. Surinkta apie 2 kg teršalų.

 

2019-08-25

 

06:34 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Igliaukos sen., Daukšių mstl., Kapų g., dega šiaudų rulonas. Degė šiaudų rulonas ir aplink jį ražienos. Rulonas sudegė visiškai, išdegė apie 3x3 m plote ražienų.

 

09:46 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Kybartuose, V. Kudirkos g., kaimynų bute galimai pažeidžiant priešgaisrinės saugos reikalavmus įrengtas hidroforas. Praėjusią savaitę iš jo buvo pradėję rūkti dūmai, šiuo metu hidroforas be perstojo veikia, kelia didelį triukšmą. Hidroforas buvo labai karštas, patalpa apkrauta įvairiais daiktais, yra pavojus, kad gali kilti gaistas. Hidroforas atjungtas. Tarp kaimynų vyksta konfliktas, informuota policija.

 

11:26 val. gautas PK pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Virbalio sen., Švitrūnų k., laukuose rastas sprogmuo, įvestas planas "Skydas". Budėta, kol atvyko išminuotojai ir 81 mm minosvaidžio miną sunaikino vietoje.

 

17:58 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Liudvinavo sen., Liudvinavo mstl., Vytauto g., ant važiuojamosios kelio dalies išsilieję tepalo. 0,5 m² plote buvo išsilieję tepalo. Važiuojamoji kelio danga nuplauta.

 

21:04 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Bartninkų mstl., Aistos g., dega ražienos. 50 arų plote degė ražienos. Gaisras užgesintas.

 

22:45 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Liudvinavo k., Gijos 12-ojoje g., dega 1 aukšto medinis namas. Šalia vieno aukšto 4x8 m medinio namo atvira liepsna degė priblokuota 4x3 m malkinė, stogas dengtas šiferiu. Išgelbėtas medinis namas, nuardyta 4 m² namo sienos, sudegė malkinės stogas.

 

Jurbarko PGT

 

2019-08-25

 

01:13 val. gautas moters pranešimas, kad Jurbarke, Dariaus ir Girėno g., po konflikto su draugu pastarasis neatidaro buto durų, baiminasi, jog galėjo kažkas atsitikti. Autokopėčiomis pasikelta iki penktojo aukšto ir patekta į butą pro pravirą langą. Atidarius duris įleisti medikai ir policijos pareigūnai. Bute vonios kambaryje rastas be sąmonės vyras (1968 m.) perduotas medikams.

 

09:40 val. gautas pranešimas, kad Jurbarke, Smukučių g., dega elektros transformatorinė. Ugnies nebuvo, stulpo transformatorinėje ruseno saugiklis. Budėta, kol atvyko ESO darbuotojai ir atjungė elektrą.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,349,437 unikalūs lankytojai