Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-08-26

2019-08-26

 

01:45 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Karmėlavos sen., Martinavos k., Eglyno g., nuo kelio nuvažiavęs automobilis, iš automobilio rūksta dūmai. Nuo kelio buvo nuvažiavęs ir apsivertęs automobilis „Peugeot“, prispaustų žmonių nebuvo, automobilis atverstas ir atjungtas akumuliatorius.

 

00:44 val. gautas moters pranešimas, kad Jonavos r. sav., Šveicarijos sen., Londono k., Lakštingalų g., sudaužė termometrą. Gyvsidabris sušluotas ir surinktas lipniąja juosta, sudėtas į stiklainį su vandeniu. Grindys išplautos kalio permanganato tirpalu.

 

03:09 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Josvainių sen., Kampų II k., ant kelio nuvirtęs medis. Medis nupjautas ir patrauktas.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Žemaitės g., 59 metų kaimynas nuo vakar neatidaro durų, telefonas skamba, signalas geras, raktas duryse. Ištraukiamosiomis kopėčiomis pro langą atlikta žvalgyba, viduje žmonių nebuvo, pagalbos neprireikė. Nepagrįstas iškvietimas.

 

07:46 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Prieplaukos krant., ant kelio išsilieję tepalo. 2 m² plote buvo išsilieję tepalo. Surinkta 2 kg teršalų. Kelio danga nuplauta.

 

Gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Stakliškių sen., Stakliškių k., Sodų g., 64 m. kaimynė prieš tai skundėsi sveikata, dabar jos trečia diena nemato, iš vidaus užkabintos durys, baiminasi, kad nebūtų kas nutikę sveikatai ar mirusi. Durys atidarytos, viduje moters nebuvo. Nepagrįstas iškvietimas.

 

Gautas pranešimas, kad Raseiniuose, Vilniaus g., dega nutraukti laidai, šalia – namas. Atliekant kelio remonto darbus sunkvežimis buvo nutraukęs elektros laidą. Budėta, kol atvyko ESO darbuotojai ir atjungė elektrą.

 

11:45 val. gautas pranešimas, kad Jonavoje, Kosmonautų g., bute užsitrenkė 12 m. mergaitė, durų užraktas sulūžo, mama negali įeiti į butą, iš vidaus taip pat neatsidaro. Mergaitė stipriai karščiuoja, vaistai pas mamą, trečias aukštas, langas atidarytas. Į butą patekta ištraukiamosiomis kopėčiomis pro pravirą langą, į vidų įleista savininkė.

 

09:12 val. gautas pranešimas iš PK, kad Raseinių r. sav., Girkalnio sen., Juodkėnų k., įvestas planas "Skydas", dirbant žemės darbus rastas sprogmuo. Budėta, kol atvykę išminuotojai du 82 mm minosvaidžio sviedinius sunaikino vietoje.

 

12:11 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Šveicarijos sen., Salupių k., dega didelis plotas miško, arti yra gyvenamųjų namų. Užgesinta 10 m² miško paklotės.

 

14:24 val. gautas pranešimas, kad Jonavoje, Lietavos g., kieme iš lengvojo automobilio BMW ant asfalto išbėgusi didelė bala tepalo. Automobilio savininkui buvo sakyta susitvarkyti, tačiau į pastabas nereaguoja. Automobilis šiuo metu išvažiavęs, bet kieme taip statomas  jau tris savaites. Ant kelio dangos buvo išsilieję tepalo 2 m² plote. Teršalai surinkti.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Kruonio sen., Armanų k., presas įtraukė vyrui ranką, negali ištraukti. Žmogus sąmoningas. Vėliau pranešė, kad vyras pats ištraukė ranką ir vyksta į gydymo įstaigą, todėl ugniagesių pajėgos atšauktos kelyje.

 

15:16 val. gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Pirmūnų g., dega kompostinė, šalia – apleistas medinis namukas ir pranešėjo namai. Užgesinti į 5x4 m krūvą sukrauti sausi lapai ir šakos. Išsaugotas 10x6 m dydžio apleistas medinis rąstinis namukas, esantis 1,5 m nuo gaisravietės.

 

15:12 val. gautas pranešimas, kad Kaune, V. Krėvės pr., reikalinga pagalba patekti į butą. Ištraukiamosiomis kopėčiomis per balkoną patekta į butą, atidarytos durys, įleisti medikai ir policijos pareigūnai.

 

14:23 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Kėdainių sen., Novočėbės k., už Kėdainių žiedo, Josvainių link pavažiavus apie 100 m, susidūrė du automobiliai, vienas vyras sužeistas, neaišku, ar gali išlipti, galimai prispaustas. Buvo susidūrę lengvieji automobiliai „Ford S Max“ ir „VW Golf“, prispaustų žmonių nebuvo. VW vairuotojui uždėtas kaklo įtvaras, vyras sąmoningas perduotas medikams ir išvežtas į gydymo įstaigą. Atjungti abiejų automobilių akumuliatoriai. Nuo kelio dangos nušluotos duženos 30 m ilgio ruože.

 

17:35 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Vandžiogalos pl., kažkas dega. Gaisro požymių nerasta, iškvietimas nepagrįstas.

 

17:58 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Kauno r. sav., Ežerėlio sen., Ežerėlyje, Kauno g., reikalinga pagalba išnešti nevaikštančią ligonę. Ligonė išnešta ir įkelta į medikų automobilį.

 

17:42 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Ruklos sen., Ruklos mstl., Ruklio g., labai daug dūmų eina iš negyvenamo penkių aukštų pastato antro aukšto. Mūriniame, apleistame penkių aukštų daugiabutyje užgesinta degusi lentgalių krūva ir šalia pastato 1 m² plote degęs laužas.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Pušyno g., miške degina šiukšles, plastmasę, kyla dūmai. Gaisro požymių nerasta. Nepagrįstas iškvietimas.

 

18:35 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Ruklos sen., Ruklos mstl., Ruklio g., iš negyvenamo namo mato liepsnas. Degė prieš 1 valandą. Mūriniame apleistame penkių aukštų daugiabutyje užgesintos šiukšlės, degusios 1 m² ir 2 m² plotuose.

 

19:56 val. gautas moters pranešimas, kad Kaune, Kampiškių g., reikalinga pagalba patekti į butą, ji negali susisiekti su savo sūnumi. Ištraukiamosiomis kopėčiomis per balkoną patekta į butą. Viduje nieko nerasta.

 

19:20 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Pagojukų sen., Kyviškės k., dega nukulti javai. Degė ražienos. Išdegė 3 arai.

 

20:55 val. gautas pranešimas, kad Kaune, J. Vienožinskio g., kaimynai degina laužą. Degančio laužo jau nebuvo, žmonės perspėti, kad mieste laužų kūrenti negalima.

 

19:55 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Pakuonio sen., Antakalnio k., laukuose kaimynas degina plastiką. 50 m atstumu fermų 1 aro plote degė sukrauti šieno rulonų tinkleliai ir plėvelė, žmonių šalia nebuvo. Užgesinta.

 

20:01 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Rumšiškių sen., Rumšiškių mstl., L. Lekavičiaus g., žiede yra apvirtęs traktorius. Nuo tralo, atitrūkus tvirtinimo diržams, ant važiuojamosios kelio dalies žiede buvo nuvirtęs pakrovėjas JCB 535. Tralui patraukus pakrovėją, nuo važiuojamosios kelio dalies surinkti 1 m² plote išsilieję naftos produktai ir sušluotos duženos.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Taurakiemio sen., Arlaviškių k., Kadagių Slėnio g., dega ražienos. Rastas ūkininkas, dirbęs ražienų laukuose. Jis sakė, jog buvo užkūręs ražienas, bet jas aparė.

 

22:23 val. gautas moters pranešimas, kad Kaune, Partizanų g., jos kaimynė nukrito ir negali atidaryti durų, reikalinga pagalba patekti į butą. Laužtuvu patekta į vidų. Moteris viduje rasta sąmoninga, nunešta į GMP automobilį.

 

22:38 val. gautas PK pranešimas, kad Jonavos r. sav., Šveicarijos sen., Šveicarijos k., Kauno pl., po eismo įvykio nuo kelio reikia nuvalyti išsiliejusį tepalą. Vilkikas „Renault Magnum“ buvo atsitrenkęs į kelio atitvarus, ant važiuojamosios kelio dalies 4x3 m plote buvo išsilieję tepalo, 20x7 m plote buvo duženų, žolių, žemių. Teršalai surinkti, kelio danga nuvalyta.

 

01:25 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Igliaukos sen., Plynių k., laukuose dega šieno kupetos, plotas nedidelis, pastatams pavojaus nėra. Atvira liepsna degė šiaudų rulonas. 02:01 val. buvo gautas papildomas pranešimas, kad yra dar vienas gaisro židinys. Atvira liepsna degė šiaudų rulonas.

 

09:15 val. pranešė, kad Vilkaviškio r. sav., Pajevonio sen., Būdviečių k., ant važiuojamosios kelio dalies guli nuvirtęs medis, užtvertas pravažiavimas. Medis supjaustytas ir patrauktas nuo važiuojamosios kelio dalies.

 

12:18 val. gautas GMP pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Virbalio sen., Virbalyje, Raudondvario g., reikalinga pagalba išnešti ligonę. Ligonė (1938 m.) išnešta ir įkelta į GMP automobilį.

 

13:40 val. gautas GMP pranešimas, kad Vilkaviškyje, Statybininkų g., reikalinga pagalba išnešti ligonę. Ligonė (1935 m.) išnešta iš 5 aukšto ir įkelta į GMP automobilį.

 

12:21 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Igliaukos sen., Plynių k., dega ražienos ir šiaudų rulonai. Išdegė apie 5 arai ražienų ir du šiaudų rulonai.

 

17:31 val. gautas GMP pranešimas, kad Marijampolėje, Uosupio g., reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorį ligonį. Ligonis (1934 m.) išneštas iš 4 aukšto ir įkeltas į GMP automobilį.

 

00:26 val. gautas pranešimas, kad Jurbarke, K. Donelaičio g., pranešėjas įkrito į duobę, susižeidė, negali išlipti, koks gylis – nežino. Policijos pareigūnai ištraukė neblaivų pilietį iš 1,5 m gylio duobės.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,534,368 unikalūs lankytojai