Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-08-27

2019-08-27

 

04:29 val. gautas pranešimas iš PK budėtojo, kad Kaune, Karaliaus Mindaugo pr., dega mikroautobusas. Iš autobuso „Volvo“ (2004 m.) variklio skyriaus rūko dūmai. Degimo požymių nenustatyta. Atjungtas autobuso akumuliatorius.

 

09:46 val. gautas pranešimas, kad Kaune, K. Donelaičio g., dega šiukšlių konteineris. Iš plastikinio 1 m³ konteinerio rūko dūmai. Konteineris apsilydė.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Liepų al., iš buto antrame aukšte eina dūmai, namas penkių aukštų, ar yra viduje žmonių – neaišku. Buvo uždūmintos buto ir laiptinės patalpos. Puodą nukėlė savininkė iki PGP atvykimo. Išvėdintos patalpos.

 

10:56 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., SB "Daumantai", Šernų g., dega medinis dviejų aukštų namas. Name degusią elektros instaliaciją užgesino gyventojai iki PGP atvykimo. Išardytos medinės lentelės aplink elektros instaliaciją.

 

09:13 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Draugystės g., iš pastato rūksta dūmai. Rūko dūmai iš apšiltintos sienos. Išardyta 200 m² skardinės sienos, po kuria degė šiltinimo medžiaga. Gamybinės patalpos 40x40 m dydžio, priklauso UAB "Birmeta". Apdegė išmontuota skarda.

 

13:37 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Pramonės per., iš autobusiuko rūksta dūmai. Gaisro požymių nerasta, atviros liepsnos nebuvo. Atjungtas automobilio „VW Transporter“ akumuliatorius. Keleivio durelėse rūko centrinio užrakto varikliukas.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Šveicarijos sen., Salupių k., SB "Dailininkas", dega žolė. Gaisro požymių nerasta. Nepagrįstas iškvietimas.

 

15:19 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaišiadorių r. sav., automagistralės Klaipėda–Vilnius 247-ajame km, po eismo įvykio nuo važiuojamosios kelio dalies reikia nuvalyti išsiliejusį tepalą. Ant važiuojamosios kelio dangos 2 m² plote buvo išsilieję tepalo. Surinkti teršalai, nušluotos duženos nuo važiuojamosios kelio dangos.

 

15:26 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Medynėlių g., deginamas laužas. Gaisro požymių nerasta, iškvietimas nepagrįstas.

 

16:26 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Mergasalio g., kūrenamas laužas. Buvo kūrenamas lauko židinys, iškvietimas nepagrįstas, pažeidimų nerasta.

 

15:24 val. gautas pranešimas, kad važiuojant keliu Kazlų Rūdos link, kelio Prienai–Skriaudžiai 22-ajame km, automobilis nuvažiavo nuo kelio, apsivertė, nukentėjo moteris. Lengvasis automobilis „Peugot 307“ buvo apsivertęs ant stogo, prispaustų žmonių nebuvo. Automobilis atverstas. Sąmoninga vairuotoja (1963 m.) įkelta į GMP automobilį ir išvežta į gydymo įstaigą.

 

18:23 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Paliepių sen., Slabados k., Pavasario g., į šulinį įkrito katinas, patys neištraukia. Virve iš šulinio (5,5 m gylio) ištrauktas negyvas katinas.

 

19:39 val. pranešė, kad Kauno r. sav., Raudondvario sen., Didvyrių k., Sodžiaus g., kažkas dega, galimai namas. Atviroje teritorijoje 10 m² plote degė sukrautos šiukšlės.

 

20:51 val. pranešė, kad Kauno r. sav., Babtų sen., Babtų mstl., Kauno g., iš buto 1 aukšte rūksta dūmai, viduje gali būti žmonių. Iš buto pirmame aukšte rūko dūmai, laužtuvu atidarytos medinės buto durys, patekta į vidų, puode ant viryklės svilo maisto produktai. Puodas nukeltas, išvėdintos patalpos. Namas 2 aukštų, mūrinis, gyvena kelios šeimos.

 

Gautas pranešimas, kad Raseiniuose, Aušros g., kieme deginami lapai, yra grėsmė užsidegti namui. 0,5 m² plote ant improvizuotos krosnies buvo paliktas be priežiūros kaitinamas virdulys, šeimininkų nebuvo. Ugniakuras užgesintas.

 

19:44 val. pranešė, kad Kaune, Kuršių g., susidūrė du automobiliai, dėl prispaustų žmonių neaišku, iš vieno automobilio rūksta dūmai. Buvo susidūrę lengvieji automobiliai „VW Passat“ ir „Mercedes-Benz“, prispaustų žmonių ir gaisro požymių nebuvo. Atjungti abiejų automobilių akumuliatoriai, 25 m² plote nuo kelio dangos surinkta 18 l teršalų, sušluotos duženos.

 

21:13 val. pranešė, kad Kaune, žiedinėje sankryžoje, ant važiuojamosios kelio dalies išsilieję naftos produktų, slidi kelio danga. Teršalai buvo išsilieję nuo Pramonės pr. iki Nemajūnų g. apie 10 km ilgio ruože. Apie išsiliejusius teršalus informuota įmonė "Sanresta". Atvykę įmonės darbuotojai teršalus surinko.

 

22:30 val. pranešė, kad Kaune, Jonavos g., dega namas. Apleistas pastatas (6x10 m, medinis, stogas dengtas šiferiu) degė atvira liepsna. Pastatas sudegė visiškai.

 

01:47 val. gautas pranešimas iš saugos tarnybos, kad Kazlų Rūdoje, Esperanto g., dega pastatas. Gaisro židinys buvo 4x3 m dydžio patalpoje, atitvertoje stiklo paketais nuo serviso patalpų. Degė nešiojamasis kompiuteris. Vienas kompiuteris išsilydė visiškai, antro kompiuterio apsilydė kampas. Aprūko, apdegė patalpos sienos, lubos, grindys, skilo stiklo paketai. Kompiuterinės technikos dalis sudegė, dalis aprūko, apdegė. Apdegė, aprūko baldai ir kiti daiktai. Aprūko apie 40 m2 serviso patalpos. Vandeniu sulieti dokumentai. Remonto įrangos patalpoje aprūko sienos. Patalpos išvėdintos.

 

11:22 val. gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., Lukšių sen., Lukšių mstl., Pergalės g., namuose pro langą mato ant žemės gulinčią giminaitę, durys užrakintos. Laužtuvu išlaužtos namo durys. Viduje rasta be gyvybės moteris (1936 m.).

 

11:41 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Virbalio sen., Virbalyje, Vilniaus g., dega krovininis automobilis. Degė krovininio automobilio MAN variklio skyrius.

 

12:34 val. gautas pranešimas, kad Marijampolėje, V. Kudirkos g., užsitrenkė automobilio durelės, viduje liko kelių mėnesių kūdikis. 12:37 val. pranešta, kad pagalba nereikalinga, automobilio durelės jau atidarytos.

 

14:01 val. gautas socialinės darbuotojos pranešimas, kad Šakių r. sav., Kidulių sen., Degėsių k., vyras (1945 m.) apie savaitę neatidaro durų, turi psichinių sutrikimų, durys kabliuku užkabintos iš vidaus. Atidarytas namo langas, durys iš vidaus atkabintos. Medikai pateko į vidų. Žmogus rastas sąmoningas, padėta ligonį įkelti į GMP automobilį.

 

18:18 val. gautas pranešimas, kad Kalvarijos sav., Sangrūdos sen., Rūdninkų k., dega ražienos. Išdegė apie 1 ha ražienų.

 

18:29 val. gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., Šakių sen., Bizierių k., Briedžių g., dega ražienos. Išdegė apie 200 arų ražienų.

 

15:07 val. gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., Skirsnemunės sen., Šilinės k., Raseinių g., Nemuno upėje, ką tik nuskendo 15 m. vaikinas. Motorine valtimi, narų įranga ir echolotu buvo išžvalgyta 350 m pločio ir 3 km ilgio Nemuno upės atkarpa, nieko nerasta. Dėl tamsaus paros meto 21:19 val. paieškos darbai nutraukti.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,211,505 unikalūs lankytojai