Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-08-30–2019-09-01

 

Kauno PGV

 

2019-08-30

 

03:19 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Sukilėlių pr. dega laužas. Vykstant į įvykio vietą gautas kitas pranešimas tuo pačiu adresu kad dega butas, išsiųstos papildomos pajėgos pagal PSP planą. Atvykus PGP, buto degimo gaisro požymių nerasta, lauke degė laužas. Papildomos pajėgos atšauktos kelyje.

 

04:04 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Vaidoto g. reikalinga pagalba patekti į butą. Atvykus PGP, panaudojus laužtuvą, į butą patekta per plastikines duris. Ant grindų rasta moteris (1942 gim.).

 

06:39 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Jėgainės g. reikalinga pagalba patekti į namą, viduje guli pranešėjo motina, sunkiai kvėpuoja. Atvykus PGP, laužtuvu išlaužtos durys, įleisti medikai ir policijos pareigūnai. Moteris (gimus 1941 m.) nunešta į GMP automobilį ir perduota medikams.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., K. Donelaičio g., Karo muziejaus parkelyje yra užgesusi ugnis, jaučiamas dujų kvapas. Atvykus PGP, buvo užgesusi amžinoji ugnis, atvyko dujininkai ir užkūrė ugnį. PGP darbų neatliko. Pranešimas nepagrįstas.

 

11:16 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Partizanų g. reikalinga pagalba patekti į butą. Atvykus PGP, ištraukiamomis kopėčiomis buvo patekta į butą, įleisti medikai ir policijos pareigūnai. Bute buvo rasta savininkė (gimus 1960 m.).

 

12:37 val. Kauno GMP dispečerė pranešė, kad Birštono sav., Druskupio g. medikams reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorį ligonį. Atvykusi PGP iš buto išnešė ir įkėlė į GMP automobilį moterį, 1931 m. gimimo , sveriančią virš 100 kg.

 

12.44 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Chemikų g. Užimtumo centre suveikė priešgaisrinė signalizacija, nemoka išjungti ir neprisiskambina atsakingiems asmenims. Atvykus PGP pagalbos neprireikė, darbuotojai signalizaciją išsijungė patys.

 

14:14 val. gautas pranešimas iš Kauno AVPK budėtojo, kad Kauno m. sav., Žemaičių pl. reikalinga specialioji technika – autokeltuvas. Atvykus PGP, IX Forto muziejaus teritorijoje ant paminklo (maždaug 20-24 m aukštyje) buvo užkelti kelio žymėjimo stulpeliai. PGP stulpelius nuėmė nuo paminklo.

 

14:22 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Vilainių sen., Bičkų k. dega ąžuolo vidurys. Atvykus PGP, miške degė 5 m. aukščio ąžuolo (viršūnė nulūžusi) drevė. Miškas privatus. Savininkas įsipareigojo medį nupjauti ir sutvarkyti savo pastangomis.

 

Gautas pranešimas iš Kauno AVPK budėtojo, kad Kauno m. sav., M. K. Čiurlionio g., vidury Nemuno upės yra žmogus. Atvykus PGP, pavojaus nebuvo, žmogus tiesiog maudėsi ir jau buvo išlipęs į krantą. PGP darbų neatliko.

 

16:52 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Rasos g. iš namo rūksta dūmai. Atvykus PGP, degė medinis 1 aukšto gyvenamas namas (12x6 m), 7 m² stogo dalies šiferis ir 4 m² – lydoma danga. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardytas stogas, sulietos patalpos. Dirbo 2 KOAA grandys po 25 min, viena iš 3 žmonių, kita iš 2 žmonių. Sunaudota 10 m³ vandens, dirbo 2 šv. „B“ nuo magistralinės linijos, ištraukiamos kopėčios, glaustinės kopėčios, laužtuvas. Namas nedraustas.

 

18:25 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Josvainių g. 78 m. amžiaus pranešėjos mama neatidaro durų, raktas duryse, spėja, kad sutriko sveikata, reikalinga pagalba patekti į butą. Atvykus PGP, atlikta žvalgyba, pagalbai paprašyta išsiųsti AK. Autokopėčiomis PGP įlipo į balkoną. Juos pamačiusi moteris atidarė buto duris. Buto savininkė perduota medikų apžiūrai.

 

20:08 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Kleboniškio miške smilksta samanos. Atvykus PGP 2 m² plote smilko miško paklotė, likviduota panaudojus rankinį inventorių ir kibirą.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., T. Masiulio g. ant dujinės viryklės išsilydė plastmasinis daiktas, baiminasi kad nekiltų gaisras. Atvykus PGP atlikus žvalgybą gaisro požymių nepastebėta, pranešimas nepagrįstas.

 

23:26 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Šilų sen., Šilų k. Pašilių g. dega namas. Atvykus PGP degė medinė mėsos rūkykla. Panaudojus aukšto slėgio šv. rūkykla užgesinta. Gaisro metu sudegė rūkykla.

 

2019-08-31

 

07:30 val. Kauno GMP dispečerė pranešė, kad Birštono sav., B.Sruogos g. medikams reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorį ligonį. Atvykusi PGP iš buto išnešė ir įkėlė į GMP automobilį vyrą 1945 m. gimimo, sveriantį virš 100 kg.

 

10:42 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Puodžių g. ant automobilio ir aplink jį yra išsilieję tepalai. Atvykus PGP, ant automobilio VW Tauran stogo buvo išpiltas tepalų bakelis. Tepalai buvo išsilieję ir prie automobilio maždaug (7 m² plote) dalis tepalų buvo išvažinėti ant kelio (maždaug 20-30 m² plote). Tepalus surinko UAB „Sanresa“, PGP kelio danga nuplovė panaudodami 1.5 m³ vandens, dirbo 1 šv. „B“.

 

11.15 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Bukonių k. Ukmergės g. kaimynas už tvarto padegė žolę. Atvykus PGP, laužą kibiru vandens užpylė patys gyventojai. Vyriškis (80m. amžiaus) 3 m. atstumu nuo pastatų degino ir prižiūrėjo sugrėbtas gamtinės kilmės atliekas.

 

14.21 val. gautas pranešimas , kad Kėdainių r. sav., Rasos g. iš skydinės, esančios prie namo, rūksta dūmai. Atvykus PGP, iš užrakintos elektros skydinės nežymiai rūko dūmai. PGP budėjo kol atvyko ESO avarinės darbuotojai.

 

15.07 val. gautas neprisistačiusio piliečio pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Palomenės sen., Zūbiškių k. Žaslių g. 2 aukštų namo, pirmame aukšte dega. buto durys, rūksta dūmai, ar žmonių yra nežino. Atvykusi PGP atliko žvalgybą nurodytu adresu bei kitu adresu patikrino vienintelį kaime esantį daugiabutį, degimo požymių nebuvo. 2 AC atšauktos kelyje.

 

16:38 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Kuršių g. reikalinga pagalba patekti į butą. Atvykus PGP, ištraukiamomis kopėčiomis per balkoną patekta į butą. Bute rasta negyva moteris. Įleisti medikai ir policijos pareigūnai.

 

19:50 val. gautas pranešimas iš Kauno GMP, kad Kauno m. sav., Jotvingių g. reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorį ligonį. Atvykus PGP ligonė nunešta į GMP automobilį.

 

21:15 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Šiaurės pr. laiptinėje, iš kaimyno buto, sklindasvilėsių kvapas, durų neatidaro. Aliarmuotos pajėgos pagal 1 PIN. 21:16 pranešimas papildytas, kad kaimynas atidarė duris, buvo prisvilęs maistas. Išvyko Rambynas 421 atlikti žvalgybą, kitos pajėgos atšauktos nespėją išvykti. Atvykus PGP, atlikus žvalgybą gaisro požymių nebuvo, buvo uždūminta virtuvė nuo prisvilusio maisto.

 

22:05 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Garliavos apylinkių sen., Seniavos k., Titnago Rato g. dega automobilis. Atvykus PGP gaisras jau buvo likviduotas savininko. Automobilio viduje degė sukrauti nenaudojami daiktai. Automobilis Opel Agila. Gaisro metu apdegė salono apdailos medžiaga, apsilydė plastmasinės detalės.

 

22.49 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Kulvos sen., Kurmagalos k. dega laužas. Atvykus PGP, gaisro požymių nerasta. Iškvietimas nepagrįstas.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Prancūzų g. pranešėjo brolis neįsileidžia į namus, galimai sutriko sveikata. Atvykus PGP pagalbos nereikėjo, pranešimas nepagrįstas.

 

23:27 val. gautas GMP pranešimas, kad Kėdainių r. sav., J. Basanavičiaus g. reikalinga pagalba išnešti daug sveriančią ligonę. Atvykus PGP, moteris (1958 m. gim.) padėta įkelti į GMP automobilį.

 

2019-09-01

 

00:13 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Kęstučio gatvėje jaučiamas dūmų kvapas, kas dega nenurodė. Atvykus PGP gaisro požymių nepastebėta. 00.20 gautas papildomas pranešimas, kad dega pastato stogas, išsiųstos pajėgos pagal 1 PIN. Atvykus PGP, ant pastato stogo degė tuščia fejerverkų dėžė. Likviduota kibiru vandens.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Žemaičių pl. apvirto automobilis, ar yra prispaustų nežino. Atvykus PGP buvo apvirtęs lengvasis automobilis VW Cady, be valst. nr. Prispaustų žmonių nebuvo, pagalbos nereikėjo.

 

01:28 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Kranto al. dega namas. Atvykus PGP atvira liepsna degė namo prieangis. Namas medinis su mansarda, 10x12, stogas dengtas šiferiu. Prieangis, kuriame buvo gaisro židinys 2x2 m. Gaisro metu sudegė medinis namo prieangis, aprūko išorinė namo siena.

 

01:50 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Okainiai−Paežeriai 3 km miške dega. Atvykus PGP, krūvoje sukrautos degė šiukšlės. Užgesinta panaudojus 1 šv. „B“.

 

07:34 val. neprisistačiusi pilietė pranešė, kad Kauno m. sav., Veiverių g., Nemuno upės pakrantėje, apačioje Aleksoto tilto, prie kolonų, kur teka vanduo, nukritęs vyriškis skundžiasi kaklo skausmais. Atvykus Nemuno upės pakrantėje, šalia Aleksoto tilto gulėjo nuo betoninės krantinės nukritęs vyras (gim. 1989 m.) PGP vyriškiui uždėjo kaklo įtvarą, užkelė ant stabilizavimo lentos, perdavė medikams. Narai atšaukti kelyje.

 

15:26 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Domeikavos sen., Voškonių k. ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs elektros stulpas. Atvykus ant laidų buvo pakibęs elektros stulpas, PGP teritoriją aptvėrė „Stop“ juosta, pabudėjo iki AB „Eso“ avarinės tarnybos darbuotojų atvykimo.

 

15:47 val. Kauno VPK budėtojas pranešė, kad Kauno m. sav., T. Masiulio g. reikalinga pagalba po eismo įvykio nuvalyti kelio dangą, išsilieję tepalai. PGP patraukė motociklą Harley Davidson į šalikelę, surinko 2m² plote išsiliejusius tepalus. Surinkta apie 3l teršalų, palikti įmonės UAB „Sanresa“ darbuotojams

 

17:07 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., J. Basanavičiaus al. virtuvėje užsirakinęs vyriškis grasina pasikarti. Į bendrabučio pirmo aukšto bendro naudojimo virtuvę patekta pro langą panaudojus ištraukiamas kopėčias ir laužtuvą. Viduje rastas sėdintis vyriškis su virve ant kaklo, be gyvybės ženklų. PGP nupjovė virvę, gaivino vyriškį iki GMP atvykimo. 17:29 val. GMP darbuotojams vyrą pavyko atgaivinti/

 

17:48 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Raudondvario pl. ant kelio guli nuvirtęs medis. PGP patraukė ant kelio važiuojamosios dalies gulintį medį į šalikelę, įranga naudota nebuvo.

 

19.14 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Gedimino g. 3 aukšte iš buto per langus veržiasi dūmai, durų niekas neatidaro. Atvykus PGP, pro buto langą veržėsi dūmai, durų niekas neatidarė. PGP išlaužė buto duris ir pateko į vidų. Uždūmintame bute miegojo vyras ir svilo puodas su maisto produktais. PGP prikėlė ir išvedė gyventoją į lauką, nukėlė nuo viryklės puodą ir išvėdino butą. Atliekant žvalgybą 3 kambarių bute, išlaužtos užrakintos kambario durys, kambaryje rasti ankščiau buvusio gaisro požymiai: apdegęs kambarys (3x4m) ir lubos, išsilydžiusi aparatūra. Medikai sąmoningą vyrą (1956 m. gimimo) išsivežė į Kaišiadorių m. priėmimo skyrių apžiūrai.

 

19.16 val. gautas pranešimas iš Kauno apskrities GMP budinčios, kad Kauno m. sav., V. Krėvės pr. reikalinga pagalba patekti į butą, kadangi viduje žmogui sutriko sveikata. Atvykus PGP, ištraukiamomis kopėčiomis, pro pravirą antro aukšto langą, patekta į butą. Viduje vyras miegojo, pagalba nebuvo reikalinga, iškvietimas nepagrįstas.

 

20.17 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Juodkrantės g. dega šakos. Atvykus PGP, 1 m² plote buvo deginamos atliekos. Laužas užgesintas.

 

21:53 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Zapyškio sen., Dievogalos k., Dievogalos g. dega laužas. Atvykus PGP, 10 m² plote degė sugrėbtas šienas, kuris buvo užgesintas.

 

22:40 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Dubysos g. dega ūkinis pastatas, šalia stovi gyvenamas namas. Atvykus PGP medinis ūkinis pastatas, 6x8 m., stogas dvišlaitis (dengtas šiferiu), degė atvira liepsna, medinis perdengimas buvo sukritęs. Pam. vado prašymu išsiųsta 1 AC. Gaisro metu sudegė pastatas ir jame buvęs šienas (apie 1 t.), briketai, apdegė apie 2 m3 malkų. Išgelbėti: 13 m. atstumu esantis medinis 6x7 m. gyvenamas namas ir 1,5 m. atstumu esantis kaimynų mūrinis garažas 6x7 m., ir 10 m. atstumu - kaimynų rąstinis 21x9 m. gyvenamas namas (nuo karščio išdužo 2 langai). Dalyvavo Kalnujų UK savanoris ir Girkalnio UK savanoris.

 

Marijampolės PGT

 

2019-08-30

 

08:06 val. Gautas pranešimas iš Šešupė 122, r/st., kad Šakių r. sav., Gelgaudiškis, Nemuno upėje bus tęsiama skenduolio paieška. Atvykus PGP, buvo vykdoma skenduolio paieška Nemuno upėje. Skenduolis nerastas.

 

18.12 val. gautas neprisistačiusio pil. pranešimas, kad Kalvarijos sav., Suvalkų g. dega butas, iš buto sklinda dūmai, niekas neatidaro durų. Atvykus PGP išorinių degimo požymių nebuvo, jautėsi degėsių kvapas. Buto viduje buvusi moteris miegojo. Pabudusi buto šeimininkė pati atidarė buto duris. Viduje buvo prisvilęs maistas ant viryklės. Viryklė buvo išjungta, butas išvėdintas. Marijampolės APGV I komandos AKK ir II komandos 1 skyrius atšaukti kelyje.

 

20:47 val. gautas neprisistačiusio piliečio pranešimas, kad Marijampolės sav., Marijampolės sen., Steponiškių k., Steponiškių g. dega angaras. Atvykus PGP, 6x11 m dydžio džiovykloje (sienos karkasinės iškaltos armuota plėvele, stogas dengtas šiferiu) degė 2x10 m dydžio trimis aukštais (3 lentynos) sudėtos džiovinti kanapės. Gaisro metu sudegė 300 kg kanapių, išsilydė plėvelė.

 

2019-08-31

 

02:13 val. gautas neprisistačiusio piliečio pranešimas, kad Kalvarijos sav., Kalvarijos sen., Tabarų k., Draugystės g. nuo kelio nuvažiavo automobilis, dėl prispaustų žmonių neaišku. Pajėgos atšauktos kelyje, nes automobilis pats išvažiavo iš griovio ir nuvažiavo toliau, pranešimas nepagrįstas.

 

03:18 val. gautas neprisistačiusio piliečio pranešimas, kad Marijampolės sav., Parko g. 4 aukšte uždūmintos patalpos. Atvykus PGP, autokopėčiomis per langą patekta į butą 4-ame aukšte, degė ant elektrinės viryklės palikta keptuvė ir puodas. Parankinėmis priemonėmis gaisras užgesintas. Vonioje, po apvirtusia dušo kabina, rastas vyras (gim. 1992), kurį bandytas gaivinti, bet 03:43 val. medikai konstatavo mirtį. Gaisro metu aprūko visas 1 kambario (15 m²) butas.

 

10:45 val. gautas Marijampolės AVPK pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Gražiškių sen., Lankupėnų k. laukuose rastas sprogmuo, įvestas planas „Skydas“. Atvykus PGP buvo užtikrintas saugumas šalia sprogmens, kol atvyko Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono išminavimo kuopa ir sunaikino 120mm minosvaidžio miną vietoje.

 

11:18 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Šeimenos sen., Uosių k. dega miškas, miške mato liepsną ir dūmus. Atvykus PGP degė sausa žolė 0.5ha plote. Likviduota panaudojus 1 „B“ šv. ir 3 m³ vandens. Rezervinė AC su vairuotoju išsiųsta į pagalbą pamainos vado nurodymu, nes buvo reikalinga didesnio pravažumo AC.

 

11:44 val. gautas Marijampolės AVPK pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Kelias Kybartai-Vilkaviškis-Marijampolė, 9km. reikalinga pagalba nuvalyti kelio dangą po eismo įvykio. Atvykus PGP po eismo įvykio ant kelio buvo išsilieję automobilių skysčiai bei pabirę duženos. Kelio danga nušluota bei nuplauta.

 

17:58 val. gautas pranešimas iš Šakių policijos pareigūno, kad Šakių r. sav., Slavikų sen., Slavikų k., Jovaro g. įvedamas planas „Skydas“. Atvykus PGP, dirbtiniam tvenkinyje nusekus vandeniui rasti 3 vnt. (82 mm) minosvaidžio sviediniai. Vyko budėjimas sprogmens kenksmingumo pašalinimo metu. Išminuotojai sviedinius sunaikino karjere.

 

18:31 val. gautas Marijampolės AVPK pranešimas, kad Marijampolės sav., Stoties g. ir Sporto g. sankirtoje reikalinga nuvalyti kelio dangą po eismo įvykio. Atvykus PGP ant kelio važiuojamosios dalies 10 m² plote buvo išbėgęs aušinimo skystis, pabirę automobilių nuolaužos. Kelio danga nušluota, teršalai surinkti panaudojus 5 kg sorbento.

 

2019-09-01

 

00:58 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Vilkaviškis, Maironio g. suveikė priešgaisrinė signalizacija, dūmų nesijaučia, ugnies nemato. Atvykus PGP, atlikus žvalgybą, gaisro požymių nerasta. Atjungta signalizacija.

 

11:54 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Šeimenos sen., Klampučių k., Klampučių g. kaimynas neatidaro durų, turėjo sveikatos problemų. Atvykus PGP, panaudojus laužtuvą atidarytos durys, įleisti medikai ir policijos pareigūnai. Viduje ant žemės rastas sąmoningas vyriškis, perduotas medikams.

 

14:25 val. gautas neprisistačiusio piliečio pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Pilviškių sen., Pilviškių mstl., Gedimino g. kažkas dega, mato juodus dūmus. Atvykus PGP, 2x3 m dydžio plote degė sukrauti kelmai.

 

15:13 val. gautas pranešimas iš Sudargo UK, kad Šakių r. sav., Sudargo sen., Sudargo k., Molupio g. nuvirtęs medis. Atvykus PGP, panaudojus grandininį pjūklą, medis pašalintas nuo važiuojamosios kelio dalies.

 

16:14 val. gautas pranešimas iš Marijampolės AVPK budėtojo, kad Šakių r. sav., Kelias Šakiai-Lukšiai, netoli Ūsų k. apsivertęs automobilis, negali išlipti mergina. Atvykus PGP, automobilis Ford Focus buvo apvirtęs ant stogo, vairuotoja iškelta policijos pareigūnų ir perduota medikams iki PGP atvykimo, automobilis atverstas, atjungtas akumuliatorius.

 

20.45val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Marijampolės sen., Kumelionių k. mato didelę liepsną ir dūmus. Atvykus PGP vyras degino gamtines atliekas. Laužas pavojaus niekam nekėlė, pabudėta, kol užgeso.

 

20:51 val. gautas neprisistačiusio piliečio pranešimas, kad Marijampolės sav., Šunskų sen., Tursučių k., Sarakų g. iš ūkinio pastato rūksta dūmai. Atvykus PGP gaisras buvo prigesintas gyventojų, degė pusiau medinio, pusiau mūrinio ūkinio pastato (20x8m) medinė siena. 21.11val. 2 KOAP grandys (2 žm. viduje, 2 išorėje) atliko žvalgybą. Pavojaus nebuvo, degusi siena perlieta vandeniu. Gaisro metu apdegė 15 m² išorinės ūkinio pastato sienos. Išgelbėtas už 7 m stovintis kitas ūkinis pastatas ir už 17 m stovintis gyvenamasis namas.

 

Jurbarko PGT

 

2019-08-30

 

08:50 val. gautas pranešimas iš AVPK, kad Jurbarko r. sav., apie 50 km Nemuno upės abiejų pusių pakrantėse tęsiama Nemune paskendusio 15 m. amžiaus vaikino paieška. Atvykus PGP su valtimi buvo išžvalgyta apie 50 km Nemuno upės. Išžvalgytos abiejų pusių pakrantės. Skenduolis nerastas.

 

2019-08-31

 

08:47 val. gautas pranešimas, kad Jurbarko PGT, Šakių PGT 2 sk. ir Kauno APGV 5 kom. narai dalyvavaus prieš kelias dienas nuskendusio vaikino paieškoje Jurbarko r. sav., Skirsnemunės sen., Skirsnemunės k., Nemuno upėje. 09.21 gautas pranešimas, kad skenduolį rado gyventojai Šakių r. Gelgaudiškio k. Nemune, 1 m. atstumu nuo kranto, reikalinga PGP pagalba ištraukti. Jurbarko PGT kartu su Šakių PGT viduryje Nemuno upės (apie 200 m. nuo kranto) rastą skenduolį parplukdė į Skirsnemunės k. ir perdavė policijos pareigūnams bei medikams. Rastas paskendęs ieškotas jaunuolis. Kauno PGT 5 kom NA grąžinti kelyje.

 

12:25 val. gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., Smalininkų sen., Užbalių k. ant važiuojamosios kelio dalies užvirtęs didelis medis, negali pravažiuoti. Atvykus PGP, ant važiuojamosios kelio dalies buvo užvirtęs medis. Panaudojus grandininį pjūklą medis supjaustytas ir patrauktas nuo kelio.

 

 

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,358,358 unikalūs lankytojai