Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-09-03

 

Kauno PGV

 

10:01 val. Šiaulių AVPK pareigūnas pranešė, kad Raseinių r. sav., Sodų g. ir Žaliosios g. sankryžoje po eismo įvykio reikalinga pagalba nuvalyti tepalus nuo važiuojamosios kelio dalies. Atvykus PGP buvo atjungtas lengvojo automobilio akumuliatorius. Panaudojus 3 kg pjuvenų nuvalyti 2 m² plote išsilieję tepalai.

 

10:11 val. Šiaulių AVPK budintis pranešė, kad Raseinių r. sav., Vilniaus g. įvedamas planas „Skydas“. Atvykus PGP pabudėta tol, kol J. Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai sprogmenį (88 mm artilerijos sviedinys, 1 vnt.) išsivežė sunaikinti.

 

12:12 val. Kauno GMP dispečerė pranešė, kad Birštono sav., Druskupio g. reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorį ligonį. Atvykus PGP ligonė išnešta ir įkelta į GMP automobilį.

 

13:13 val. gautas neprisistačiusio piliečio pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Pelėdnagių sen., Labūnavos k., Kruopių g. susidūrė mikroautobusas ir lengvasis automobilis, yra prispaustų žmonių. Atvykus PGP ir atlikus žvalgybą paaiškėjo, kad prispaustų žmonių nėra. Atjungti abiejų transporto priemonių akumuliatoriai. Susidūrė automobilis LADA 2114 Niva, ir mikroautobusas Renault Master. Lada vairuotoja ir Renault vairuotojas bei keleivis išvežti GMP. Panaudojus rankinį inventorių ir 20 kg pjuvenų surinkti 3 m² plote išsilieję tepalai.

 

15:00 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., T. Masiulio g. iš automobilio rūksta dūmai. Atvykus PGP, iš automobilio Opel variklio skyriaus rūko dūmai.

 

15.16 val. pil. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Raseinių sen., Mirklių k., Slėnio g. mato degančias šiukšles. Atvykus PGP ir atlikus žvalgybą paaiškėjo, kad vyksta kontroliuojamas ir prižiūrimas atliekų deginimas. Biologinės atliekos deginamos metalinėje bačkoje.

 

15.26 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Respublikos g. bute, girdi veikiančią priešgaisrinę signalizaciją. Atvykus PGP ir atlikus žvalgybą gaisro požymių nebuvo. Savininkas duris atrakino pats, pavojaus nebuvo. Patikrintas priešgaisrinės signalizacijos įrenginys: veikiantis, tvarkingas.

 

16:55 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Verkių g. serganti moteris, neatrakina durų, neatsiliepia į skambučius, turėjo problemų su sveikata. Atvykus PGP, panaudojus laužtuvą atidarytos durys, viduje rasta sąmoninga moteris (1931 m.), perduota medikams.

 

17:13 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Savanorių pr. dega automobilis. Atvykus PGP, automobilis VW Golf buvo užgesintas milteliniu gesintuvu iki PGP atvykimo, degė po prietaisų skydeliu laidai.

 

17:36 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Balbieriškio sen., Žvyrynų k., Panemunės g. iš dujų baliono teka dujos. Atvykus PGP dujų balionas išneštas į lauką, patalpos išvėdintos.

 

17:37 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Domeikavos sen., Šakių k., Vandžiogalos pl. po eismo įvykio ant kelio išsilieję tepalai. Atvykus PGP, 5 m² plote buvo išsiliejęs aušinimo skystis, kelias nuplautas aukšto slėgio švirkštu.

 

21.52 val. gautas pranešimas iš Kauno VPK budėtojo, kad Kėdainių r. sav., J. Basanavičiaus g. Nevėžio upėje skęsta šuo. Atvykus PGP, pasitiko policijos pareigūnai, kartu atlikus žvalgybą, galimai skendęs šuo nepastebėtas.

 

22.49 val. gautas neprisistačiusio piliečio pranešimas, kad Jonavos r. sav., Žeimių sen. Juškonių k. Jonavos g. mato dūmus. Atvykus nurodytu adresu, atlikus žvalgybą, gaisro požymių nepastebėta. Pranešimas nepagrįstas.

 

22:52 val. Kauno VPK budėtojas pranešė, kad Kauno m. sav., Taikos pr. reikalinga pagalba nuplauti kraują, pro langą iššokęs žmogus. PGP aukšto slėgio šv. nuplovė ant šaligatvio 10m² plote buvusį kraują.

 

Marijampolės PGT

 

16:00 val. gautas neprisistačiusio asmens pranešimas, kad Marijampolės sav., Marijampolė Pavasario g. po eismo įvykio iš automobilio rūksta dūmai. Atvykus PGP buvo susidūrę 2 lengvieji automobiliai Citroen c5 ir Opel Vectra, prispaustų žmonių nebuvo. Eismo įvykio metu nukentėjo Citroen c5 keleivė (2001 m. gim.) ir Opel Vectra vairuotoja (1978 m. gim.). Abi moterys GMP išvežtos į ligoninę. PGP atjungė automobilių akumuliatorius, nuvalė važiuojamąją kelio dangą.

 

Jurbarko PGT

 

15.32 val. socialinė darbuotoja pranešė, kad Jurbarko r. sav., Vytauto Didžiojo g. negali patekti pas savo prižiūrimą moterį. Atvykus PGP ir panaudojus laužtuvą per langą patekta į namą, viduje moters nebuvo.

 

 

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,358,394 unikalūs lankytojai