Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-09-09

2019-09-09

 

07:14 val. pranešė, kad Prienų r. sav., Prienų sen., Naravų k., ant viso kelio užvirtęs medis, nėra galimybės pravažiuoti. Supjaustyti užvirtę medžiai ir patraukti nuo kelio.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, T. Masiulio g., iš automobilio „Volvo V 60“ rūksta dūmai. Dūmų nebuvo. Atjungtas automobilio akumuliatorius ir įtampa. Dūmai galimai rūko dėl kitų techninių gedimų.

 

09:25 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Raudondvario pl., transformatorinėje svyla laidai. Jau buvo atvykusi ESO avarinė tarnyba ir gedimą pašalinusi. Darbų atlikti nereikėjo.

 

09:24 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Jonučių II k., Stumbro g., kažkas dega. Vyras degino sukrautas šakas 5 m² plote.

 

09:09 val. pranešė, kad Prienų r. sav., Prienų sen., Naravų k., ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis, nėra pravažiavimo. Medis supjaustytas ir patrauktas nuo važiuojamosios kelio dalies.

 

09:48 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Savanorių pr., bute paliktas verdantis puodas, durys užsitrenkusios. Patekta į vidų, įleisti šeimininkai.

 

09:49 val. PK pranešė, kad Prienų r. sav., Prienų sen., Mačiūnų k., po eismo įvykio reikia nuvalyti kelio dangą. Ant važiuojamosios kelio dalies 2 m2 ruože buvo išsilieję tepalo ir medaus. Kelio danga sutvarkyta.

 

09:03 val. pranešė, kad Raseinių r. sav., Betygalos sen., Riogliškių k., dega elektros transformatorinė. Iš transformatorinės rūko dūmai. Budėta, kol atvyko ESO avarinės darbuotojai ir atjungė elektros įtampą.

 

14:53 val. pranešė, kad Raseinių r. sav., Raseinių sen., Kelmės g., kieme kažkas uždegė laužą. 30–40 m atstumu nuo pastatų sukrautas laužas užgesintas.

 

15:48 val. pamainos vadas radijo ryšiu pranešė, kad grįždami iš akcijos Prienuose, J. Lukšos g. ir Birutės g. sankryžoje, pastebėjo eismo įvykį, reikės nuvalyti kelio dangą. Patrauktas automobilis „VW Golf“ ir nušluota kelio danga.

 

16:56 val. pranešė, kad Kaune, P. Lukšio g., į butą per balkoną eina dūmai. Dūmų nesimatė, laiptinėje jautėsi svilėsių kvapas. Prisvilusį puodą nuo viryklės buto savininkas nukėlė pats iki PGP atvykimo. PGP išvėdino patalpas.

 

17:04 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Draugystės g., vaikai uždegė laužą. Atvykus PGP laužas jau buvo užgesęs.

 

18:47 val. pranešė, kad Kaune, Radvilėnų pl., iš buto per langus sklinda dūmai. Daugiabučio dviejų aukštų gyvenamojo namo laiptinėje buvo jaučiamas svilėsių kvapas, buto durų niekas neatidarė. Ištraukiamosiomis kopėčiomis per langą patekta į butą 2 aukšte, virtuvėje ant viryklės svilo maisto produktai. Puodas nukeltas, patalpos išvėdintos.

 

18:49 val. gautas PK prašymas Kaune, Minties Rato ir V. Kudirkos g. sankirtoje, po eismo įvykio nuplauti naftos produktus. Ant važiuojamosios dalies 10 m² plote buvo išsilieję automobilio eksploatacinių skysčių.

 

21:40 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Kruonio sen., Palimšių k., ant kelio nuvirtęs medis. Medis supjaustytas ir patrauktas, kelio danga nušluota.

 

22:30 val. pranešė, kad Kaune, K. Petrausko g., M. ir K. Petrauskų lietuvių muzikos istorijos muziejaus rūsio lango grotose, įstrigęs katinas. Kačiukas nebuvo įstrigęs, tik įlindęs. Gyvūnas išviliotas ir perduotas gyvūnų globos tarnybos "Nuaras" atstovams.

 

21:03 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Žiežmarių sen., Žiežmariuose, Kertaus g., dega ūkinis pastatas. Pastatas degė atvira liepsna. Ūkinis pastatas karkasinis, 6x6 m dydžio, stogas dengtas šiferiu, viduje buvo šienas. Sudegė ūkinis pastatas, apdegė ir sulieta apie 15 m³ šieno.

 

00:30 val. GMP pranešė, kad Vilkaviškyje, Kovo 11-osios g., reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorę ligonę. Ligonė (1955 m.) išnešta ir įkelta į GMP automobilį.

 

10:21 val. gautas PK pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Pajevonio sen., Karalkrėslio k., Širvintos g., laukuose rasti du sprogmenys, įvestas planas "Skydas". Atvykę išminuotojai nustatyta II pasaulinio karo laikų 76 mm artilerijos sviedinį ir 82 mm minosvaidžio miną su sprogdikliais ir sprogstamąja medžiaga sunaikino vietoje.

 

12:18 val. gautas PK pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Pajevonio sen., Užbalių k., Karalkrėslio g., laukuose rastas sprogmuo, įvestas planas "Skydas". Atvykę išminuotojai rastą II pasaulinio karo laikų prieštankinę granatą su sprogdikliu ir sprogstamąja medžiaga sunaikino vietoje.

 

12:43 val. gautas PK pranešimas, kad Vilkaviškyje, Šiaurės g., laukuose rastas sprogmuo, įvestas planas "Skydas". Atvykę išminuotojai rastą II pasaulinio karo laikų 76 mm artilerijos sviedinį be sprogdiklio ir sprogstamosios medžiagos išsivežė.

 

14:21 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Liudvinavo sen., Liudvinavo k., Krokodilo 15-ojoje g., „Ąžuolyno“ SB, dega žolė. Žolę gyventojai buvo užgesinę iki PGP atvykimo. Išdegė 8 arai sausos žolės.

 

13:55 val. gautas PK pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Gražiškių sen., Dotamų k., Kalvarijos g., laukuose rastas sprogmuo, įvestas planas "Skydas". Atvykę išminuotojai II pasaulinio karo laikų 75 mm artilerijos sviedinį su sprogdikliu ir sprogstamąja medžiaga sunaikino vietoje.

 

15:25 val. gautas PK pranešimas, kad Kalvarijos sav., Kalvarijos sen., Kumečių k., ant važiuojamosios kelio dalies yra nuvirtęs medis. Medis supjaustytas, patrauktas, kelio danga nuvalyta.

 

16:09 val. gautas PK pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav. Virbalio sen., Virbalio Miesto Laukų k., miške rastas sprogmuo, įvestas planas "Skydas". Atvykę išminuotojai rastą II pasaulinio karo laikų 76 mm artilerijos sviedinį su sprogdikliu ir sprogstamąja medžiaga išvežė sunaikinti į buvusį Lakštučių sąvartyną.

 

17:05 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Virbalio sen., Virbalio Miesto Laukų k., Smėlio g., dega nutraukti elektros laidai. Buvo nutrūkę aukštosios įtampos laidai ir degė 5 m² sausos žolės. Žolė užgesinta. Pajėgos budėjo, kol atvyko ESO avarinė tarnyba.

 

16:36 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Igliaukos sen., Igliaukos k., šalia Yglos ežero, dega didelis laužas. 5x5 m plote degė į krūvą sukrauti kelmai.

 

18:05 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Igliaukos sen., Igliaukos k., dega žolė. Išdegė 15 a žolės ir į krūvą sukrauti nukirsti krūmai.

 

 

 

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,358,323 unikalūs lankytojai