Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-09-10

2019-09-10

 

04:28 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Veiverių sen., Mozūriškių k., Draugystės g., dega malkos. Degė apie 20 m³ rąstų. Rąstai apdegė ir buvo sulieti.

 

06:39 val. pranešė, kad Kaune, Pašilės g., mokyklos kieme benamis užkūrė laužą. Užgesintos šiukšlės ir šakos, degusios 3 m² plote.

 

09:32 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Rokų sen., Vainatrakio k., Liepų al., duobėje du buliai. Virvėmis ir ūkininko traktoriumi gyvuliai ištraukti.

 

10:49 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Pakuonio sen., Pabališkių k., Kauno pl., ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis. Medis supjaustytas ir patrauktas nuo kelio.

 

13:39 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Breslaujos g., dega automobilis. Išdegė automobilio „Ford Mondeo“ variklio skyrius.

 

14:24 val. gautas pranešimas, kad Jonavoje, Lietavos g., iš automobilio ištekėjo tepalas. Surinktas iš automobilio SAAB išbėgęs tepalas.

 

14:59 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Žeimių sen., Martyniškio k., apvirto vilkikas, bėga tepalas. Vilkikas DAF buvo nuvažiavęs nuo kelio, iš jo išbėgo kuras ir susigėrė į gruntą.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Ukmergės g., jaučiamas svilėsių kvapas. Ištraukiamosiomis kopėčiomis pro pravirą daugiabučio langą patekta į vidų, rastas paliktas verdantis puodas. Puodas nukeltas.

 

15:00 val. gautas pranešimas, kad Kaune, V. Krėvės pr., žmogus pakibęs ant daugiabučio turėklų. Atvykus PGP paaiškėjo, kad nurodytu adresu mokykla. Pranešimas melagingas.

 

17:53 val. gautas pranešimas, kad Jonavoje, Žeimių g., krūmuose kažkas dega. Degė kelmas. Užgesinta.

 

18.45 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Žiežmarių sen., Žiežmariuose, Žąslių g., kaimynų bute suveikė priešgaisrinė signalizacija. Buvo prisvilęs maistas, pagalba buvo nereikalinga.

 

20:13 val. pranešė, kad Kaune, Pašilės g., dega konteineris. Požeminiame konteineryje atvira liepsna degė buitinės atliekos.

 

21:01 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Kulvos sen., Skrebinų k., dega automobilis. Automobilis MB S500 degė atvira liepsna. Išdegė priekinė automobilio dalis ir salonas.

 

22:30 val. gautas PK prašymas Kaune, K. Baršausko g., po eismo įvykio atjungti automobilio akumuliatorių. Atjungtas. BMW akumuliatorius, nuo važiuojamosios kelio dalies nušluotos duženos.

 

09:56 val. pranešė, kad Kazlų Rūdoje, P. Vaičaičio g., rado degantį laužą be priežiūros, negali užgesinti. Miške buvo palikta be priežiūros laužavietė, nuo jos buvo užsidegę 1 a miško paklotės.

 

12:27 val. Šakių r. sav., Klausučių sen., Daržininkų k., įvestas planas "Skydas", Važiuojant link Šapalų, dešinėje pusėje už sankryžos, rastas sprogmuo. Budėta, kol atvykę išminuotojai dvi 82 mm minosvaidžio minas sunaikino vietoje.

 

14:28 val. Vilkaviškio r. sav., Šeimenos sen., Matuliškių k., Matuliškių g., įvestas planas "Skydas". Budėta, kol atvykę išminuotojai 75 mm granatą sunaikino vietoje.

 

19:14 val. gautas pranešimas, kad Šakiuose, Vytauto g., dega šiukšlių konteineris. Šiukšlių konteineryje smilko šiukšlės. Užgesinta.

 

14:44 val. gautas pranešimas, kad Jurbarke, Taikos g., ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis. Medis nupjautas ir patrauktas nuo kelio.

 

18:05 val. gautas pranešimas iš PK, kad Jurbarko r. sav., Smalininkuose, Darželio g., ant važiuojamosios kelio dalies po eismo įvykio yra šiukšlių. Nei šiukšlių, nei tepalo nepastebėta.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,534,220 unikalūs lankytojai