Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-09-12

2019-09-12

 

00:09 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Raudondvario pl., ant policijos automobilio užvirtęs elektros stulpas. Atvykus PGP atvyko ESO avarinė, atjungė elektrą, avarinė tarnyba pašalino stulpą. PGP atjungė transporto priemonių akumuliatorius ir aptvėrė teritoriją STOP juosta.

 

01:16 val. pranešė, kad Raseinių r. sav., Pagojukų sen., Vosiliškio k., Raseinių g., pastato viduje dega grūdų džiovykla. Atviros liepsnos nesimatė, jautėsi iš džiovyklos sklindantis dūmų kvapas. 26 m³ džiovykla "Mepu M365" įrengta nebaigtame statyti 40x12 m mūriniame pastate. Iš bunkerio į lauką išpylus apie 20 t pupų, išvalytos ortakiuose smilkusios pupos. Per gaisrą buvo termiškai paveiktos metalinės džiovyklos sienos.

 

03:42 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Savanorių pr., galimai dega šiukšlės. Degė gėlių vazonas. Vazonas išsilydė.

 

03:37 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Birželio 23-iosios g., reikalinga pagalba patekti į butą. Pro balkoną patekta į butą 2 aukšte, įleisti PK pareigūnai.

07:14 val. gautas pranešimas iš PK, kad reikalinga pagalba patekti į namą Kaune, J. Bakanausko g. Diskiniu pjūklu atidarytos durys, įleisti policijos pareigūnai.

 

08:46 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Kovo 11-osios g., reikalinga pagalba patekti į butą, kaimynui galimai sutriko sveikata. Ištraukiamosiomis kopėčiomis per 2 aukšto balkoną patekta į butą, įleisti medikai.

 

07:33 val. gautas pranešimas iš Poderiškių UK, kad Kauno r. sav., Kačerginės sen., Kačerginės mstl., miške smilksta keli židiniai miško paklotės. 20 a plote smilko keliais židiniais paklotė. Užgesinta.

 

10:45 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Pilviškių g., įvestas planas „Skydas“. Pabudėta, kol rankinė granata buvo sunaikinta vietoje.

 

10:12 val. Raseinių r. sav., Kalnujų sen., Dobrasčio k., pabudėta, kol atvyko išminuotojai ir tris 76 mm sprogmenis išsivežė sunaikinti.

 

Jonavoje, Klaipėdos g., prie namo iš šiukšlių krūvos smilko dūmai. Užgesinta.

 

12:20 val. Jonavos r. sav., Šilų sen., Pūstelninkų k., susidūrus 2 transporto priemonėms („Audi A6“ ir „Fiat“) ant važiuojamosios kelio dalies 10 m² plote buvo pribėgę tepalo. Surinkta apie 15 kg teršalų.

 

12:41 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Ariogaloje, Vytauto g. ir Turgaus g. sankryžoje, įvyko eismo įvykis, gali būti prispaustų žmonių. Prispaustų žmonių nebuvo. Viena transporto priemonė („WV Passat“) buvo griovyje ant stogo. Atjungtas pastarosios transporto priemonės akumuliatorius. Kita transporto priemonė ( taip pat „WV Passat“) buvo kelkraštyje. Atvykę medikai pagalbą žmonėms suteikė vietoje. PGP nuvalė kelio dangą. Tepalo išsilieję nebuvo.

 

14:22 val. Kaišiadoryse, Vytauto Didžiojo g., į 10 m gylio šulinį buvo įkritęs vyras. Gelbėjimo virve ir ugniagesio diržu žmogus iš šulinio iškeltas.

 

15:42 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Partizanų g., dega krūmas. Užgesinta.

 

16:04 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Sūrės g., dega elektros laidai. Buvo nutrūkęs aukštosios įtampos laidas, kibirkščiavo. Pabudėta, kol atvyko ESO darbuotojai.

 

16:28 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Panerių g., kaimynai degina šiukšles. Atliekos užgesintos.

 

15:39 val. Prienuose, Sporto g., ant elektros laidų buvo pasviręs medis. Teritorija aptverta "Stop" juosta, pabudėta, kol atvyko ESO darbuotojai ir pašalino elektros laidų gedimą.

 

21:16 val. GMP pranešė, kad Prienų r. sav., Pakuonio sen., Pakuonio mstl., Sodų g., reikia išnešti apie 80 kg sveriantį ligonį. Padėta išnešti ir įkelti ligonį į GMP automobilį.

 

21:36 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Kranto 15-ojoje g., dega žolė. Degė paliktas laužas pakrantėje. Užgesinta.

 

20:44 val. pranešė, kad Kaišiadorių r. sav., Žaslių sen., Prozariškių k., mato ugnį, kas dega – nežino. Laukuose apie 100 m² plote degė šiaudai. Šiaudų krūva perkasta ir perlieta vandeniu.

 

22:39 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Priemiesčio g., stovėjimo aikštelėje yra išsilieję tepalo. 4 m ruože buvo išvarvėję teplo. Teršalai surinkti.

 

10:34 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Igliaukos sen., Varnupių k., Žuvinto g., deginami bulvienojai, daug dūmų. 2 m² plote baigė degti bulvienojai. Užgesinta.

 

10:09 val. pranešė PK, kad Šakių r. sav., Vilkaviškio r. sav., Klausučių sen.,  Žaliosios k., laukuose rastas sprogmuo, įvedamas planas "Skydas". Atvykę išminuotojai II pasaulinio karo laikų 82 mm minosvaidžio miną sunaikino vietoje.

 

18:09 val. Šakių r. sav., Klausučių sen., Slabadų k. rastas sprogmuo, įvestas planas „Skydas“. Atvykę išminuotojai 32 mm zenitinį šovinį išsivežė.

 

19:45 val. Vištyčio UK pranešė, kad Vilkaviškio r. sav., Vištyčio mstl. gale, dega ražienos. 30 arų plote degė ražienos. Užgesinta.

 

Pranešė, kad Vilkaviškyje, S. Nėries g., bute jau kokią valandą suveikęs dūmų jutiklio signalas, buto durų niekas neatidaro, jokio kvapo nejaučia, 4 a., balkono nėra, 4 a. namas, kodo nėra. Išžvalgytas butas, gaisro požymių nebuvo.

 

09:16 val. Jurbarke, Žemaitės g., dvejų metų mergaitei ant kaklo buvo užstrigęs vaikiškas tualeto dangtis. Mergaitė išlaisvinta.

 

13:37 val. gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., Šimkaičių sen., Liudvinavo k., griovyje automobilis „VW Amaroc“, vairuotojas negali išlipti. Automobilis buvo griovyje, žmogus išlipti negalėjo. Išpjovus priekinį stiklą vairuotojas iškeltas iš automobilio ir perduotas medikams. Atjungtas automobilio akumuliatorius.

 

 

 

Užkrauta per 0.03 sekundes
2,358,362 unikalūs lankytojai