Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-09-23

2019-09-23

 

00:06 val. gautas pranešimas iš PK, kad Prienuose, Pramonės ir Kęstučio gatvių sankryžoje, reikalinga pagalba po eismo įvykio, yra prispausta mergina. Buvo susidūrę automobiliai BMW ir „Volkswagen Golf“. Pirmuoju automobiliu važiavo vaikinas ir mergina (2000 m.) Pastaroji automobilyje buvo prispausta. Gelbėjimo įranga išlaisvintai merginai konstatuota mirtis. Antruoju automobiliu važiavusią jaunuolių porą išsivežė medikai.

 

00:35 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Medvėgalio g., kieme dega automobilis. Degė automobilis „Mercedes-Benz“ atvira liepsna. Išdegė automobilio variklio skyriaus degios detalės, apsilydė elektros instaliacijos laidai, iš dalies sudegė variklio skyriaus dangtis, apdegė bagažinė, išdegė priekiniai žibintai, termiškai paveikti priekiniai ir galiniai sparnai, išdužo galinis stiklas, aprūko salonas. Taip pat apdegė šalia stovėjęs „Renault Senic“ (apdegė ir apsilydė galinė dalis, išdužo galinis stiklas).

 

07:27 val. pranešė, kad kelyje A1, Kaišiadorių r. sav., ties Žiežmarių apyl. sen., Bačkonių k., iš automobilio rūksta dūmai. Gaisro požymių nebuvo, kvietimas nepagrįstas.

 

12:51 val. į Kėdainių PGT atvykęs apsaugos darbuotojas pranešė, kad Josvainių g. banko patalpose jaučiamas dujų kvapas. Visose „Swedbank“ patalpose dujų kvapo nesijautė. Apie įvykį informuota dujų avarinė tarnyba.

 

15:26 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Babtų sen., Babtų mstl., Kauno g., kaimynas neatidaro durų. Policijos pareigūnų prašymu išlaužtos medinės buto durys, įleisti medikai ir policijos pareigūnai. Viduje žmonių nebuvo.

 

16:29 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Kauno r. sav., Garliavoje, J. Lukšos g., reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorį ligonį. Iš namo išneštas ir įkeltas į GMP automobilį ligonis.

 

16:46 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Ašigalio g., moteris negali atidaryti durų, sutriko sveikata. Ištraukiamosiomis kopėčiomis patekta į butą per langą 2 aukšte, atidarytos durys, įleisti medikai ir policijos pareigūnai. Viduje rasta sąmoninga moteris (1950 m.) perduota medikų apžiūrai.

 

16:50 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Karklų g., po eismo įvykio išsiliejo tepalo. Ant kelio važiuojamosios dalies maždaug 4 m² plote buvo išsilieję naftos produktų. Informuota atsakinga įmonė "Sanresta". Budėta, kol atvyko įmonės, tvarkančios gatves, darbuotojai ir surinko teršalus.

 

19:07 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Veiverių sen., Leskavos k., Leskavos g., name daug dūmų. Degė elektros skaitliklis prieškambaryje ant sienos, gyventojai buvo užgesinę iki PGP atvykimo. Sudegė elektros skaitiklis, išardyta 6 m² sienos žvalgybai atlikti. Namas 8x7 m, rąstinis, apmūrytas, stogas dengtas šiferiu.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Ruklos sen., Ruklos k., Karaliaus Mindaugo g., laiptinėje daug dūmų. Dūmų nebuvo, gaisro požymių – taip pat. Susiekus su pranešėju pastarasis kalbėjo nerišliai, teigė kad niekas nedega, pagalbos nekvietė. Pranešimas melagingas.

 

21:58 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Saulės g., dega garažai. Buvo daug dūmų nuo automobilio padangų.

 

23:40 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Viduklės sen., Antringio k., Antringio g., dega automobilis. Lengvasis automobilis „Opel Vectra“ degė atvira liepsna, 2 m atstumu nuo gyvenamojo namo. Išdegė automobilio variklio skyrius, aprūko salonas. Nuo aukštos temperatūros išsilydė gyvenamojo namo 2 m² apdailos lentelių.

 

Marijampolės PGT

 

08:37 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškyje, S. Nėries g., dega suodžiai kamine. Iš krosnies išimtos karštos žarijos perlietos vandeniu, patalpos išvėdintos. Namas medinis, apmūrytas, 1 a., su mansarda, 11x8 m dydžio, stogas dengtas šiferiu.

 

10:35val. gautas GMP pranešimas, kad Marijampolėje, Klaipėdos g., reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorį pacientą. Ligonis išneštas iš globos namų ir įkeltas į GMP automobilį.

 

16:46 val. gautas pranešimas, kad Marijampolėje, Kauno g., kelias dienas nematė draugo, įtaria, kad kažkas nutiko sveikatai. Patekus į butą pro atvirą balkono langą viduje rastas be gyvybės ženklų vyras (1939 m.). Atidarytos buto durys, įleisti policijos pareigūnai ir GMP.

 

17:05 val. gautas pranešimas, kad Marijampolėje, P. Armino g., dega sukrautos šiukšlės. Atvira liepsna degė 10 m nuo pastato sukrautos statybinės atliekos ir šakos. Užgesinta.

 

22:38 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Virbalio sen., Virbalyje, F. Vaitkaus g., prie senų kapinių kažkas dega. Degė į 9x12 m krūvą sukrautos įvairios atliekos.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,534,224 unikalūs lankytojai