Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-09-24

2019-09-24

 

01:28 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Garliavoje, Gedimino g., laiptinėje dega elektros skydinė. 4 aukšte laiptinėje elektros skydinėje degė laidai. Gaisras užgesintas, išvėdintos patalpos. Išsilydė elektros laidai.

 

06:34 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Kaune, M. Gimbutienės g., reikia atidaryti duris, vyras šaukiasi pagalbos. Laužtuvu durys atidarytos, pilietis nuneštas į GMP automobilį, perduotas medikams.

 

09:49 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Kaišiadorių r. sav., Kaišiadorių apyl. sen., Gudienos k., Sodų g., reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorę ligonę. Moteris išnešta ir įkelta į GMP automobilį.

 

10:25 val. gautas pranešimas, kad Raseiniuose, Stonų g., reikalinga pagalba atidaryti duris, kadangi viduje esančiam vyrui galimai sutriko sveikata. Laužtuvu durys atidarytos, įleisti medikai ir policijos pareigūnai. Rastas vyro (1962 m.) kūnas.

 

10:38 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Ruklos sen., Kamšalų k., dega pušynas. Gaisro požymių nepastebėta.

 

11:41 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Vilkijos apyl. sen., Daugeliškių k., V. Jakelio g., kažkas dega. Prižiūrint buvo deginamos atliekos, saugūs atstumai iki pastatų išlaikyti.

 

13:28 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Romuvos g., dega žolė. Atviroje teritorijoje 20 m² plote degė sausa žolė ir šakos. Užgesinta.

 

13:58 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Biržiškų g., išsiliejo tepalo. Namo kieme 4 m² plote ant važiuojamosios kelio dangos buvo išsilieję naftos produktai. Informuota atsakinga už teršalų surinkimą Kauno savivaldybės įmonė "Sanresta".

 

17:32 val. gautas pranešimas, kad Kaune, V. Krėvės pr., vaikas į lavinimo žaislą įkišo pirštą, negali ištraukti. Mažametis vaikas (4 m.) į plastikinį žaislinį kamuoliuką su skylutėmis buvo įkišęs pirštą ir negalėjo ištraukti. Medicininėmis žirklėmis plastikas buvo iškarpytas ir ištrauktas pirštukas. Vaikas nenukentėjo, apžiūrėtas atvykusių medikų.

 

21:54 val. gautas pranešimas, kad Kaune, H. ir O. Minkovskių g., kamine dega suodžiai. Nurodyta išsivalyti kaminą.

 

22:01 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Garliavos apyl. sen., Pajiesio k., Pajiesio kel., dega namas ir kaminas. Kamine buvo išdegę suodžiai. Šeimininkai apgesino patys gesintuvu. Atardyta kamino apdaila Nurodyta išsivalyti kaminą.

 

23:56 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaišiadorių r. sav., Kruonio sen., Armanų k., reikia po eismo įvykio nuvalyti kelio dangą. Nuo važiuojamosios kelio dalies nušluotos duženos.

 

Marijampolės PGT

 

00:19 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Marijampolėje, R. Juknevičiaus g., atvykusi brigada negali patekti į butą, už durų girdėti pagalbos šauksmas. Atidarytas buto langas, patekus į vidų durys atrakintos iš vidaus. GMP apžiūrėjo koridoriuje gulėjusį žmogų. Ligonis perneštas į GMP automobilį.

 

06:22 val. gautas pranešimas, kad Kalvarijos sav., Liubavo sen., Salaperaugio k., Ežerų g., ant važiuojamosios kelio dalies nuvirto medis. Medis pašalintas, nuvalyta važiuojamoji kelio dalis.

 

11:43 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Sasnavos sen., Purviniškės k., Beržų g., po eismo įvykio ant važiuojamosios kelio dalies išbėgę tepalo. Ant važiuojamosios dalies 10 m² plote buvo išbėgę tepalo. Teršalai surinkti.

 

16:02 val. gautas PK pranešimas, kad Marijampolėje, P. Armino g. ir Aušros g. sankirtoje, po eismo įvykio reikia nuvalyti kelio dangą. 4 m² plote buvo išbėgę tepalo. Teršalas surinktas.

 

Jurbarko PGT

 

23:59 val. gautas pranešimas iš PK, kad Jurbarke, Vydūno g., patruliuodami policijos pareigūnai pastebėjo degantį konteinerį. Degė šiukšlės konteineryje. Užgesinta.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,534,421 unikalūs lankytojai