Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!
2019-09-25

2019-09-25

 

00:45 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Drobės g., rūksta dūmai iš elektros lizdo. Elektros laidai kibirkščiavo be degimo.

 

05:47 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Kalniečių g., reikia atidaryti duris, viduje esanti moteris šaukiasi pagalbos. Laužtuvu durys atidarytos, moteris (1931 m.) sąmoninga perduota medikams.

 

06:13 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Ruklos sen., Ruklos mstl., Karaliaus Mindaugo g., dega automobilis. Atvira liepsna degė automobilio BMW 525 variklio skyrius. Išdegė variklio skyriaus degios medžiagos, nuo karščio įtrūko priekinis stiklas, aprūko salonas.

 

10:23 val. pranešė, kad Raseinių r. sav., Ariogaloje, Melioratorių g., kaimynei sutriko sveikata, durys užrakintos, negali patekti į butą. Ištraukiamosiomis kopėčiomis patekta į butą 2 aukšte. Viduje buvusi 84 m. moteris po medikų apžiūros sąmoninga išnešta ir įkelta į GMP automobilį.

 

10:48 val. gautas pranešimas, kad Kaune, A. Mackevičiaus g., mato dūmus. Buvo deginamas kelmas. Užgesinta.

 

10:55 val. pranešė gyvūnų globos tarnybos "Nuaras" darbuotojas, kad Jonavos r. sav., Upninkų sen., Upninkų k., Šventosios g., medyje 3–4 paras tupi katinas, negali išlipti. Glaustinėmis kopėčiomis katinas iškeltas iš medžio ir perduotas savininkei.

 

12:38 val. gautas PK prašymas Raseinių r. sav., Pagojukų sen., Tautušių k., budėti nukenksminant sprogmenį. Budėta, kol išminuotojai karo laikų 90 mm skersmens sprogmenis (10 vnt.) sunaikino vietoje.

 

15:53 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Josvainių g., kaimynai kažką degina. Pilietis kūreno krosnį. Pranešimas nepagrįstas.

 

16:17 val. gautas GMP prašymas Kėdainiuose, Pavasario g., išnešti daug sveriantį ligonį. Apie 130 kg sveriantis vyras (1946 m.) sąmoningas išneštas iš namų ir įkeltas į GMP automobilį.

 

18:06 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Kanalo g., kaimynas kūrena netvarkingą krosnį, baiminasi, kad gali kilti gaisras. Apie įvykį informuotas atsakingas inspektorius.

 

20:04 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Plokščių g., namuose per langą mato sukniubusį uošvį. Laužtuvu patekta į namą, viduje rastam vyrui (77 m.) medikai konstatavo mirtį.

 

19:39 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Veiviržo g., dega pirtis atvira liepsna. Pastatas medinis, 6x4 m dydžio, stogas dengtas bitumine danga. Išdegė pastato vidus, nudegė 20 m² stogo, nuardyta 10 m² stogo dangos ir 10 m² dailylenčių. Apsilydė šalia pastato stovėjusio automobilio BMW 520 priekinės plastikinės detalės. Išsaugotas už 5 m esantis gyvenamasis namas.

 

22:41 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Vilkijoje, Vydūno al., dega kaminas. Dūmtraukyje degė suodžiai. Budėta, kol visiškai išdegė. Namas 24x8 m dydžio, mūrinis, dviejų aukštų, 8 butų.

 

20:23 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kauno r. sav., Garliavoje, Vytauto ir Stadiono g. sankryžoje, reikia po eismo įvykio nuvalyti kelio dangą. Ant važiuojamosios kelio dalies 10 m² plote buvo išsilieję automobilių eksploatacinių skysčių ir naftos produktų. Surinkta 8 kg teršalų, kelio danga išpurkšta naftos produktų skaidikliu ir nuplauta.

 

Marijampolės PGT

 

09:13 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdoje, Dariaus ir Girėno g., dega rūkykla mediniame pastate. Iš pastato veržėsi dūmai, buvo apgesinę gyventojai iki PGP atvykimo. Pastato dalis karkasinė, dalis skardos lakštų, 10x6 dydžio, stogas dengtas skarda. Pastato viduje apdegė 1,5x1,5 dydžio rūkykla, kita buvusi šalia 1,5x1,5 dydžio aprūko.

 

15:44 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Bartninkų sen., Skroblų k., Skroblų g., laukuose rastas daiktas, panašus į sprogmenį. Budėta įvykio vietoje, kol atvykę išminuotojai tris 82 mm minosvaidžio minas sunaikino vietoje.

 

16:04 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Pajevonio sen., Pajevonio k., dega žolė. Degė apie 4 a plote sausa žolė ir šiukšlės.

 

17:49 val. gautas PK pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Klausučių sen., Andriškių k., Šeimenos g., laukuose rastas sprogmuo, įvestas planas "Skydas". Budėta, kol atvyko išminuotojai ir tris 81 mm ir vieną 82 mm minosvaidžio minas sunaikino vietoje.

 

Jurbarko PGT

 

08:24 val. pranešė, kad Jurbarko r. sav., Jurbarkų sen., Žindaičių k., miške į medį atsitrenkęs automobilis, gali būti prispaustų žmonių. Automobilis „ Audi A6“ buvo atsitrenkęs į medį, vairuotojas pasišalinęs. Atjungtas akumuliatorius.

 

 

 

Užkrauta per 0.00 sekundes
3,205,717 unikalūs lankytojai