Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-09-26

2019-09-26

 

00:49 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Vilkijos apyl. sen., Ringovės k., dega metalinė statinė. 0,5x0,5 m metalinėje statinėje degė plastiko atliekos. Užgesinta.

 

01:47 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Vytenio g., reikalinga pagalba patekti į butą. Į vidų patekta per langą 2 aukšte, atidarytos durys ir įleisti medikai bei policijos pareigūnai.

 

06:39 gautas pranešimas iš GMP, kad Kėdainiuose, Respublikos g., reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorį pacientą. PGT atšaukta kelyje.

 

08:40 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Karmėlavos sen., Ramučių k., Plento g., automobilis atsitrenkęs į medį. Automobilis „Opel Astra“ buvo atsitrenkęs į medį ir kliudęs elektros skydinę. Prispaustų žmonių nebuvo. Atjungtas akumuliatorius. Apie įvykį informuota ESO avarinė tarnyba.

 

11:06 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Alšėnų sen., Mastaičių k., Garliavos g., kažkas dega. Prižiūrint buvo deginamas 4x4 m dydžio laužas, pavojaus nebuvo.

 

12:05 val. GMP pranešė, kad Prienuose, Vytenio g., reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorę ligonę. Ligonė išnešta, įkelta į GMP automobilį. GMP automobilis palydėtas iki ligoninės, ten taip pat padėta ligonę iškelti.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Marijampolės pl. ir Astravo g. sankirtoje, SB „Siemena“, Gudobelių tak., galimai dega namelis. Buvo deginamas prižiūrimas laužas 1x1 m plote. Laužą moteris užgesino pati.

 

13:46 val. gautas pranešimas, kad Kaune, V. Krėvės pr., dega medis. Apdegė medžio kamienas.

 

13:14 val. mokyklos ūkvedė pranešė, kad Kėdainių r. sav., Dotnuvos sen., Šlapaberžės k., Miškų g., Akademijos gimnazijos Šlapaberžės skyriuje rastas širšių lizdas. Išardyta ventiliacijos anga, širšių lizdas sunaikintas.

 

11:27 val. gautas pranešimas iš „Kauno švara“ darbuotojo, kad Prancūzų g. konteineryje rastas indas su neaiškios kilmės skysčiu. Patikrinus radiacinį foną pavojaus nebuvo, rasta medžiaga – propanolis (73 kg). Budėta, kol atvyko Kauno miesto savivaldybės Civilinės saugos skyriaus darbuotojai.

 

14:49 val. pranešė, kad Jonavos r. sav., Žeimių sen., Žeimių mstl., Kauno g., kažkas dega. 2 arų plote degė šiukšlės. Užgesinta.

 

16:47 val. gautas pranešimas, kad Kaune, K. Škirpos g., neįgalus žmogus išvirtęs iš vežimėlio, reikalinga pagalba įkelti. Žmogus įkeltas.

 

15:27 val. pranešė, kad Raseinių r. sav., Girkalnio sen., Žvirgždžių k., Kalno g., dega žolė. Išdegė 30 arų ražienų.

 

18:09 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Raudondvario pl., po eismo įvykio ant kelio išsiliejo teršalų. Ant kelio važiuojamosios dangos 3 m² plote buvo pažirę automobilių duženų.

 

18:56 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Romainių g., laiptinėje jaučiamas dūmų kvapas. Buvo uždūmintas butas, dėl dūmtraukio gedimo nebuvo traukos. Patalpos išvėdintos.

 

19:40 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Pašilės g., reikalinga pagalba patekti į butą. Policijos pareigūnai buvo patekę į buto vidų. Suteikta pagalba medikams, viduje buvęs ligonis išneštas ir įkeltas į GMP automobilį.

 

20:26 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Taurakiemio sen., Arlaviškių k., Kadagių slėnyje, šalia Nemuno upės, asmenys degina laužus. Dirbamuose laukuose buvo deginami bulvienojai. Laužai užgesę, pavojaus niekam nebuvo.

 

22:41 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Taikos pr., dega automobilis. Automobilis „Toyota Land Cruiser“ degė atvira liepsna. Sudegė degios automobilio detalės, termiškai paveiktas kėbulas.

 

20:49 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Pakuonio sen., Būčkiemio k., dega šiukšlynas, medienos atliekos, plotas nedidelis, bet plečiasi. Atvira liepsna degė 15 m² pjuvenų ir medienos atliekų krūva.

 

22:37 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Rumšiškių sen., Rumšiškių mstl., Ąžuolų g., dega kaminas, namas mūrinis, žmonių viduje nėra. Kamine degė suodžiai. Pavojaus kilti gaisrui nebuvo. Pabudėta, kol išdegė suodžiai. Namas 8x10 m dydžio, mūrinis, 2 aukštų, stogas dengtas skarda.

 

23:32 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Karmėlavos sen., Karmėlavos mstl., Vilniaus g., po eismo įvykio iš automobilio išsiliejo tepalo. Į gatvės apšvietimo stulpą buvo atsitrenkęs ir jį nulaužęs lengvasis automobilis „Opel Zafira“. Vairuotojas po pirminės medikų apžiūros buvo išvežtas į LSMULKK. Ant kelio važiuojamosios dalies 10 m² plote buvo išsilieję automobilio eksploatacinių skysčių ir pažirę duženų. Kelio danga nuplauta, įvykio vieta pažymėta STOP juosta. Apie įvykį informuotas Eismo informavimo centras.

 

Marijampolės PGT

 

Gautas pranešimas, kad Šakiuose, Jaunystės 1-ojoje g., deginamos šakos. Prižiūrint buvo deginamos šakos, sukrautos į nedidelę krūvą.

 

13:01 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Liudvinavo sen., Kūlokų k., Aštrulių 2-ojoje g., dega sodo namelis. Degė namelis atvira liepsna. Pastatas medinis, 4x5 m dydžio, dengtas šiferiu. Lokalizavus gaisrą iš pastato išneštas dujų balionas. Išdegė pastato vidus, apdegė buitinė technika, nudegė stogas, apdegė namo sienos.

 

14:11 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., dega miškas. Degė apie 9 a miško paklotės. Gaisro gesinime dalyvavo Kazlų Rūdos miškų urėdijos darbuotojai (4 darbuotojai, 2 gesinimo automobiliai).

 

19:58 val. gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., kelio Šakiai–Plokščių k. 5-ajame km, susidūrė traktorius ir lengvasis automobilis. Automobilis „Renault Scenic“ buvo atsitrenkęs į ta pačia kryptimi važiavusio traktoriaus priekabą, buvo prispausti abu „Renault“ automobiliu važiavę asmenys. Žmonės išlaisvinti hidraulinėmis žirklėmis ir plėstuvais, sąmoningi perduoti medikams ir išvežti į gydymo įstaigą. Transporto priemonės patrauktos nuo kelio važiuojamosios dalies.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,534,288 unikalūs lankytojai