Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-09-27–2019-09-29

2019-09-27

 

00:20 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaišiadorių r. sav., Rumšiškių sen., Karčiupio k., Kertupio g., reikalinga pagalba patekti į namą, nukentėjo mergaitė. Ištraukiamosiomis kopėčiomis pasiektas namo langas 1 aukšte, jį atidarius patekta į vidų, įleisti policijos pareigūnai sulaikė moterį, galimai smurtavusią prieš nepilnametę globotinę.

 

07:13 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Birštone, Lelijų g., reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorę ligonę. Sąmoninga moteris (1925 m.) išnešta į kiemą ir įkelta į GMP automobilį.

 

02:46 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Bukonių sen., Liepių k., Plento g., dega vieno aukšto medinis tvartas, šalia yra pastatų. Tvartas degė atvira liepsna. Tvartas mūrinis, 5x5 m dydžio, vieno aukšto, perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu. Prie tvarto priblokuoti du mediniai priestatai, vienas iš jų 10x5 m, kitas – 5x3 m dydžio. Sudegė abu mediniai priestatai, nudegė visas šiferio stogas. Iki PGP atvykimo gyventojai patys iš tvarto išvedė vieną ponį ir vieną telyčią. Išgelbėtos 4 kiaulės, 8 triušiai, 50 vištų ir mūrinis 7x5 m dydžio garažas (stogas šiferio) už 2 m nuo gaisravietės. Žuvo 50 vištų, 10 fazanų, 3 kalakutai. Sudegė 15 rulonų šieno.

 

09:10 val. gautas pranešimas iš PK, kad Prienų r. sav., Išlaužo sen., Išlaužo k., Kauno pl., prie "Express" parduotuvės, po eismo įvykio reikia nuvalyti kelią, išsilieję tepalo, pažirę duženų. Nušluotos duženos nuo važiuojamosios kelio dangos, atjungtas lengvojo automobilio „VW Golf“ akumuliatorius.

 

08:28 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Liucijanavos g., iš automobilio rūksta dūmai. Iš automobilio „Peugeot 306“ rūko dūmai, dėl elektros instaliacijos gedimo apdegė variklio skyrius.

 

10:48 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Birželio 23-iosios g., laiptinėje jaučiamas dujų kvapas. Iš dujų vamzdžio, esančio lauko pusėje, sklido silpnas dujų kvapas. Pabudėta, kol atvyko dujų avarinė tarnyba.

 

11:54 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Pelėdnagių sen., Pašilių k., Kranto g., "Pašilių" soduose, kaimynas metalinėje statinėje nuolat kūrena įvairias atliekas, nuo smarvės sunku kvėpuoti. Užgesintos metalinėje statinėje smilkusios šiukšlės.

 

13:58 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Prienuose, Stadiono g., reikalinga pagalba medikams išnešti sunkiasvorę ligonę. Moteris (1962 m.) išnešta į kiemą ir įkelta į GMP automobilį.

 

12:29 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Bukonių sen., Bukonių k., Ukmergės g., dega stogas atvira liepsna. Namas dviejų aukštų, mūrinis. Pastatas keturių butų, 30x10 m dydžio, dviejų aukštų, mūrinis, stogas dengtas šiferiu. Apdegė stogas, palėpėje nuardyta 15 m² medinių lentelių.

 

16:07 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Ruklos sen., Ruklos mstl., Rupeikio g., šalia kiemo didelė tepalo dėmė. Ant važiuojamosios kelio dangos 2 m² plote buvo išsilieję dyzelinio kuro. Kelio danga nuplauta.

 

16:06 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, A. Juozapavičiaus pr., reikia nuvalyti kelio dangą po eismo įvykio. 8 kv. m plote buvo išsilieję antifrizo ir tepalo. Kelio danga nuplauta.

 

18:12 val. pranešė, kad Prienų r. sav., Išlaužo sen., Išlaužo k., Dainavos g., kaimynai degina žolę. Moteris 0,5 m² plote degino bulvienojus. Užgesinta.

 

19:03 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Partizanų g., iš buto veržiasi dūmai. Buvo prisvilęs puodas. Puodas nukeltas nuo viryklės ir išvėdintos patalpos.

 

18:51 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Ringaudų sen., Gaižėnėlių k., Žibuoklių g., apsivertęs automobilis. Atvykus PGP paaiškėjo, kad automobilis „Ford“, pagalbos žinutę išsiuntė pats. Pagalbos nereikėjo.

 

19:07 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Kalkinės g., reikia nuvalyti kelio dangą po eismo įvykio. 10 m² plote buvo nuplauta kelio danga ir atjungti transporto priemonių akumuliatoriai.

 

20:22 val. pranešė, kad Jonavos r. sav., Užusalių sen., Šafarkos k., už tvenkinio kažkas dega. Laukuose degė 7 šieno kupetos. Užgesinta.

 

20:53 val. PK pranešė, kad Kaišiadorių r. sav., Žiežmarių apyl. sen., Vladikiškių k., reikia nuvalyti kelio dangą. Surinkti 0,5 m² plote ant važiuojamosios kelio dalies išsiliejęs naftos produktai, nušluota kelio danga.

 

2019-09-28

 

02:19 val. pranešė, kad Jonavoje, Prezidento g. ir Parko g. sankirtoje, ant Neries upės kranto, pavojingai pasviręs automobilis, ar yra prispaustų žmonių, neaišku. Nuo kelio buvo nuvažiavęs automobilis „VW Passat“, viduje prispaustų žmonių nebuvo. Atjungtas transporto priemonės akumuliatorius.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Rykantų g., iš elektros transformatorinės kyla žiežirbos. Degimo požymių nesimatė, aiškintis priežastis liko ESO darbuotojai.

 

15:00 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Batniavos sen., Naujienos k., Karklės g., name kažkas dega. Kamine degė suodžiai.

 

16:42 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Babtų sen., Sitkūnų k., po eismo įvykio gali būti prispaustų žmonių. Pajėgoms vykstant į įvykio vietą gautas papildomas pranešimas, kad pagalba nereikalinga.

 

16:03 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Europos pr., po eismo įvykio iš automobilio rūkta dūmai. Degimo požymių nebuvo. Atjungti susidūrusių automobilių „Audi A4“ ir „VW Passat“ akumuliatoriai, nušluota kelio danga.

 

20:26 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kėdainiuose, P. Lukšio g., reikalinga pagalba patekti į butą. Diskiniu pjūklu durys atidarytos. 20:56 val. vėl buvo paprašyta pagalbos, nes įtariamasis užlipo ant namo stogo pro balkoną. Atidarytas stogo dangtis, kad policijos pareigūnai patektų ant stogo. Įtariamasis sulaikytas.

 

21:17 val. pranešė, kad Kaune, Miškinio g., prie laiptų į apžvalgos aikštelę vyras kažką degina. Aliumininiame inde degė dažai, užgesinta.

 

23:14 val. gautas pranešimas, kad Jonavoje, Žaliojoje g., dega lengvasis automobilis. Degė automobilio „VW Passat“ priekinė dalis atvira liepsna. Apdegė variklio skyrius ir salono priekinė dalis.

 

2019-09-29

 

03:41 val. pranešė, kad Raseiniuose, Vytauto Didžiojo g., dega lengvasis automobilis. Degė automobilio BMW variklio skyrius. Sudegė variklio skyrius, nudegė apdailos detalės.

 

05:28 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Prienuose, Sodžiaus g., reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorę ligonę. Ligonė (1947 m.) išnešta ir perduota medikams.

 

06:55 val. pranešė, kad Kaune, K. Baršausko g., bute užsitrenkė mažametis vaikas. Į butą trečiame aukšte patekta pro langą, viduje buvo 4 mažamečiai vaikai.

 

07:29 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., kelio Vilnius–Klaipėda 61-ajame km, dega vilkikas „Scania“. Vilkikas nedegė, buvo sprogusi ir degusi priekabos padanga, kurią vairuotojas užgesino iki atvykstant PGP.

 

09:40 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Pašto g., kaimynai degina laužą, dūmai eina į namus. Žmogus kūreno prižiūrimą laužą. Užgesinta.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Rumšiškių sen., Dovainonių k., Gedimino g., jaučiamas dujų kvapas. Pavojaus niekam nebuvo. Pranešimas nepagrįstas.

 

10:34 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Romainių g., ant elektros laidų užvirto medis, laidai įsitempę, gali nutrūkti. ESO darbuotojai informavo, kad pagalba nereikalinga, susitvarkys patys.

 

18:13 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Kruonio sen., Ginteikiškių k., ant kelio pasviręs medis. Ant kelio nukritusi medžio šaka patraukta.

 

16:54 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Kaune, Varnių g., reikalinga pagalba medikams patekti į butą. Per duris patekta į butą.

 

21:22 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kėdainiuose, Respublikos g., reikalinga pagalba policijai patekti į butą. Ketvirtas aukštas, medinės durys. Vyras (59 m.) elgiasi agresyviai, rėkauja,. Laužtuvu ir kūju atidarytos medinės durys ir policijos pareigūnai įleisti į vidų.

 

17:18 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Garliavoje, Darbininkų g., dega namas. Iš pastogės rūko dūmai. Sublokuoti 2 namai, 2 aukštų, su mansardomis, bendras plotas 20x20 m, mūriniai, perdanga gelžbetoninė, dengti skarda, stogas apšiltintas putų polistiroliu ir presuotų drožlių plokšte, palėpėje medinė apdaila. Nuardyta 50 m² stogo dangos, sulietos viso gyvenamojo namo patalpos per tris aukštus, sulieti ir apdegę namų apyvokos daiktai.

 

20:57 val. gautas pranešimas, kad Kaune, V. Krėvės pr., reikalinga pagalba medikams ir policijos pareigūnams patekti į butą. Pagalbos nereikėjo, buto savininkė pati atidarė duris.

 

21:32 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Pramonės pr., dega kelmas. Atvira liepsna degęs kelmas užgesintas.

 

Marijampolės PGT

 

2019-09-27

 

01:33 val. gautas pranešimas, kad Marijampolėje, Jaunimo g., kieme dega konteineris. Degė šiukšlės plastikiniame šiukšlių konteineryje. Sudegė vienas plastikinis šiukšlių konteineris. Apsaugoti šalia buvę 2 plastikiniai šiukšlių konteineriai.

 

09:23 val. PK prašė pagalbos, nes Vilkaviškio r. sav., Keturvalakių sen., Patilčių k., Trumpojoje g., ūkiniame pastate, buvo pasikoręs žmogus. Kablinėmis kopėčiomis policijos pareigūnams padėta nukabinti pakaruoklį.

 

12:17 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Gudelių sen., Gudelių k., Šilelio g., ties ežeru, iš kolektyvinių sodų kyla pilkos spalvos dūmai. Kas dega, nežino. Prižiūrint buvo deginamos gamtinės atliekos.

 

13:13 val. pranešė PK, kad Vilkaviškio r. sav., Kybartų sen., Stulgelių k., laukuose rastas sprogmuo, įvedamas planas "Skydas". Išminuotojai II pasaulinio karo laikų 76 mm artilerijos sviedinį sunaikino vietoje.

 

20:35 val. GMP prašė pagalbos Vilkaviškyje, J. Basanavičiaus a., išnešti 120 kg sveriančia moterį. Ligonė išnešta iš buto ir įkelta į GMP automobilį.

 

Gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., Gelgaudiškio sen., Pajotijo k., laukuose kažkas dega. Degė prižiūrimi bulvienojai.

 

2019-09-28

 

08:28 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Marijampolės sen., Valavičių k., kelio Kaunas–Marijampolė–Suvalkai 74-ajame km, griovyje lengvasis automobilis, dėl žmonių neaišku. Pagalba nebuvo reikalinga. Į griovį buvo įvažiavęs lengvasis automobilis „Audi A6“, aplink žmonių nebuvo. Įvykį tiria policijos pareigūnai.

 

17:53 val. pranešė PK, kad Marijampolės sav., Sasnavos sen., Sasnavos mstl., kelio Kaunas–Marijampolė–Suvalkai 48-ajame km, po eismo įvykio reikia sutvarkyti kelio dangą. Į kelio atitvarus buvo atsitrenkęs lengvasis automobilis „Mercedes-Benz“, prispaustų, sužeistų žmonių nebuvo. Ant kelio 60 m² plote buvo išsibarsčiusios automobilio plastmasinės detalės. Sutvarkyta važiuojamoji kelio dalis.

 

Pranešė, kad Vilkaviškio r. sav., Šeimenos sen., Mažųjų Būdežerių k., sklinda dūmai, galimai dega laukas. Prižiūrint buvo deginami šiaudai.

 

Pranešė, kad Šakių r. sav., Gelgaudiškio mstl., Ateities g., jau 1 val. kaukia kaimynų dūmų detektorius, namie nieko nėra, bandė prisiskambinti – nepavyksta. Atvykus patikrintas butas pro langus, dūmų kvapo nesijautė. Savininkui grįžus namo ir patekus į butą nustatyta, kad išsekusi daviklio baterija.

 

2019-09-29

 

02:51 val. PK pranešė, kad Marijampolėje, Kauno g., reikalinga pagalba patekti į butą. Ištraukiamosiomis kopėčiomis policijos pareigūnui padėta pro langą patekti į butą.

 

06:03 val. pranešė, kad Vilkaviškio r. sav., Kybartų sen., Matlaukio k., dega fermos (mūrinės), viduje guvuliai. Atvykus PGP gaisras jau buvo užgesintas. Buvo užsidegęs karvių melžimo aparatas.

 

17:46 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Ąžuolų Būdos k., įvestas planas "Skydas". Budėta, kol išminuotojai 88 mm artilerijos sviedinį išsivežė sunaikinti.

 

18:37 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Kybartų sen. Kybartuose, Darvino g., 5 aukšte girdėjo sprogimą, iš laiptinės rūksta dūmai. 5 aukšte atvira liepsna degė butas. Patekus į vidų iš virtuvės išneštas sąmoningas visas kūno dalis apdegęs savininkas (apie 50 m.). Vyras iškart perduotas GMP ir išvežtas į ligoninę. Apdegė kambarys, jame buvę baldai, aprūko virtuvė ir vonia. Vandeniu sulietas visas 32 m² butas. Sprogimo banga išlaužė gretimo buto ir balkono duris, išdužo langas, taip pat išdužo keletas laiptinės langų.

 

19:01 val. pranešė PK, kad Vilkaviškio r. sav., Klausučių sen., Klausučių k., Žaliosios miške, rasta sprogmenų, įvedamas planas „Skydas“. Atvykę išminuotojai II pasaulinio karo laikų 76 mm artilerijos sviedinį ir tris 50 mm minosvaidžio minas sunaikino vietoje.

 

Jurbarko PGT

 

2019-09-27

 

18:10 val. gautas pranešimas, kad Jurbarke, V. Kudirkos g., dega pjuvenos. Užgesintos medžio drožlės, degusios 3 m² plote, 1,5 m gylyje. Medžio drožlės perkastos ir perlietos vandeniu. Bendras drožlių plotas apie 4000 m².

 

17:27 val. pranešė, kad Jurbarko r. sav., Girdžių sen., Miliušių k., Miliušių g., kaimynė degina šakas. Vyras 1 m² plote degino šakas.

 

2019-09-28

 

23:58 val. gautas pranešimas, kad Jurbarke, Nemuno g., dega namas. Degė medinis 14x8 m nenaudojamas pastatas, kuriame buvo sukrautas senas šienas, šiaudai, malkos, kiti namų apyvokos daiktai. Nudegė stogas, stipriai apdegė sienos, išdegė viduje buvęs senas šienas, šiaudai, malkos ir kiti namų apyvokos daiktai.

 

2019-09-29

 

10:03 val. gautas pranešimas iš PK, kad Jurbarko r. sav., Eržvilko sen., Sniegoniškio k., reikalinga pagalba atlikti mergaitės paiešką. Privačiose namų valdose tikrinti 7 dirbtiniai tvenkiniai, upelis (1 km perimetre, į abi puses, ties gyvenvietės riba), 4 šuliniai apleistose sodybose, gyventojai ir policijos pareigūnai atliko paiešką šalia esančiame miške. Mergaitė (2010 m.) rasta netoliese esančioje Upynikės upėje, nutolusioje apie 2–3 km nuo paskelbtos paieškos zonos, ties Sniegoniškio k. riba, apie 0,5 m atstumu nuo kranto. Paieškoje dalyvavo apie 40 vietos gyventojų ir medžiotojų.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,534,402 unikalūs lankytojai