Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-09-30

2019-09-30

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Karmėlavos sen., Ramučių k., Dainavos g., dega namas. Atvykus PGP dalis pirmo aukšto degė atvira liepsna. Namas 18x18 m dydžio, mūrinis, 2 aukštų, su rūsiu ir mansarda, perdanga gelžbetoninė, stogas dengtas skarda. Išdegė ir aprūko pirmas aukštas, aprūko rūsys, antras aukštas ir mansarda. Namas nebuvo gyvenamas.

 

03:02 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Baltų pr., reikia patekti į butą. Per balkono duris patekta į butą, įleisti policijos pareigūnai.

 

02:26 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Krakių sen., Krakių mstl., Betygalos g., dega garažas. Degė skardinis 30x9 m dydžio ūkinis pastatas. Sudegė vieno aukšto 9x8 m dydžio medinis negyvenamas namas (perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu), sudegė 30x9 m dydžio ūkinis skardinis pastatas bei jame buvęs kombainas, traktorius ir vilkikas, sudegė 10x5 m dydžio skardinės dirbtuvės bei jose buvę visi žemės ūkio padargai. Išsaugotas 10 m atstumu nuo gaisravietės 10x6 m dydžio medinis ūkinis pastatas, 5 m atstumu nuo gaisravietės kaimynui priklausantis 18x8 m dydžio ūkinis pastatas. Sutrūko ir apsilydė trys mūrinio namo plastikiniai langai.

 

08:01 val. pranešė, kad Kauno r. sav., Ringaudų sen., Gaižėnėlių k., Nemuno g., įvyko eismo įvykis, susidūrė lengvasis automobilis ir autobusas. Buvo susidūrę du lengvieji automobiliai („VW Golf“ ir „Toyota“) bei autobusas „Setra“. Prispaustų žmonių nebuvo. Iš „Toyota“ automobilio dėl užsitrenkusių durelių negalėjo išlipti vairuotoja. Nukentėjusiajai uždėtas kaklo įtvaras, plėstuvais durelės atidarytos, moteris išlaisvinta ir sąmoninga perduota medikams. Atjungti autobuso ir automobilių akumuliatoriai, nuo kelio dangos sušluotos duženos ir automobilių detalės.

 

10:42 val. pranešė, kad Kaune, Sukilėlių pr., dega automobilis. Degė lengvojo automobilio „Audi A3“ variklio skyrius.

 

10:14 val. gautas pranešimas, kad Jonavoje, Lietavos g., kaimynė laiptinėje jaučia dujų kvapą. Jautėsi silpnas dujų kvapas, galimai dėl dujinio buitinio prietaiso gedimo. Informuota dujų avarinė tarnyba. Budėta, kol atvyko.

 

09:24 val. pranešė, kad Kaune, kelio Marijampolė–Vilnius 95-ajame km, susidūrė lengvasis ir krovininis automobiliai, yra prispaustų žmonių. Buvo susidūręs automobilis „Mercedes Sprinter“ ir krovininis automobilis DAF. Prispaustas „Mercedes Sprinter“ vairuotojas gelbėjimo įranga buvo išlaisvintas ir sąmoningas perduotas medikams. Atjungtas akumuliatorius. 30 m² plote išvažinėtas tepalas neutralizuotas, nuo kelio dangos sušluotos duženos.

 

13:12 val. pranešė, kad Kaune, Gedimino g., dega elektros skydinė. Svilo laidai. Išvėdintos patalpos, budėta, kol atvyko elektrikai.

 

16:09 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Kaišiadorių r. sav., Žiežmarių sen., Žiežmariuose, Aronijų g., reikalinga pagalba ištempti užklimpusį GMP automobilį. Automobilis ištrauktas.

 

21:19 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., kelio Jonava–Kėdainiai 3-iajame km, ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis. Ant kelio nuvirtęs apie 40 cm skersmens ir 15 m aukščio medis supjaustytas ir patrauktas į kelkraštį.

 

23:48 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Gričiupio g., kieme dega konteineris. Konteineryje degė atliekos.

 

Marijampolės PGT

 

10:21 val. gautas pranešimas iš PK, kad Vilkaviškio r. sav., Kybartų sen., Kybartuose, Darvino g., įvestas planas "Skydas", reikalinga pagalba pabudėti. Budėta, kol policijos pareigūnai apžiūrėjo patalpas, nieko neradus 11:34 val. planas "Skydas" atšauktas.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,534,339 unikalūs lankytojai