Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-10-02

2019-10-02

 

08:50 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Plytinės g., yra pavirtęs medis, šakos trukdo eismui. Šaka eismui netrukdė, pavojaus nekėlė.

 

09:27 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Jonavoje, Kosmonautų g., reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorę ligonę. Ligonė, sverianti apie 150 kg, buvo išnešta ir įkelta į GMP automobilį.

 

10:33 val. gautas pranešimas iš socialinės darbuotojos, kad Prienuose, Pušyno g., moteriai reikia nupjauti ant piršto užstrigusį žiedą. Siūlu nuimti 2 žiedai nuo piršto.

 

11:44 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Jurbarko pl., kelyje Raudondvaris–Vilkija, nuvirtęs medis. Nuvirtusio medžio nebuvo.

 

12:37 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Raseiniuose, Vilniaus g., reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorę ligonę. Moteris (1947 m.) išnešta ir įkelta į GMP automobilį.

 

13:54 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Savanorių pr., reikia nuvalyti kelią. 3 m² plote nušluotos duženos nuo važiuojamosios kelio dalies.

 

14:16 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Baltijos g., dega automobilis. Automobilis buvo užgesintas iki atvykstant PGP. Degė automobilio „Peugeot“ variklio skyriaus elektros instaliacija, apsilydė plastikinės detalės. Atjungtas akumuliatorius.

 

14:36 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Šeštokų g., dega laužas. Rasta neprižiūrima laužavietė 4 m² plote užgesinta.

 

19:47 val. pranešė PK, kad Kaune, Ateities pl., reikia po eismo įvykio nuvalyti kelio dangą. Po eismo įvykio buvo išsilieję naftos produktų.

 

21:10 val. pranešė, kad Kauno r. sav., Garliavoje, S. Lozoraičio g., mato liepsnas, kas dega – nežino. Atvira liepsna degė prie garažų masyvų pristatytas medinis priestatas (8x9 m dydžio, medinis, stogas dengtas skarda). Nudegė ir buvo nuardytas pastato stogas, apdegė sienos, dūmtraukis, patalpos sulietos vandeniu. Atlikta žvalgyba šalia esančiame garaže, nestipriai pridūmintos patalpos išvėdintos.

 

22:37 val. pranešė, kad Kauno r. sav., Garliavoje, S. Lozoraičio g., dega konteineris. Užgesintos šiukšlės, degusios plastikiniame 2x3 m dydžio atliekų konteineryje.

 

Marijampolės PGT

 

23:59 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Sasnavos sen., Dženčialaukos k., Šiltnamių g., dega kaminas, veržiasi dūmai iš po stogo. Degė kaminas atvira liepsna. Išardyta 5 m² lubų dailylenčių šalia kamino, nuardyta 20 m² stogo dangos, 5 m² stogo apšiltinimo medžiagos. Nuo dūmtraukio buvo pradėjusios degti stogo konstrukcijos ir apšiltinimo medžiaga. Apdegė 5 m² stogo konstrukcijų ir 3 m² stogo apšiltinimo medžiagos.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,534,440 unikalūs lankytojai