Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-10-03

2019-10-03

 

06:16 val. gautas pranešimas, kad Raseiniuose, V. Grybo g., dega butas. Degė penktame aukšte esantis butas. Patalpos išvėdintos. Išdegė 4x5 m dydžio kambarys, apdegė jame buvęs minkštasis kampas, apsilydė televizorius, aprūko sekcija, įskilo langai. Aprūko visos buto patalpos (52 m²).

 

08:12 val. gautas pranešimas, kad Veiverių g. ir Dulksnio g. sankirtoje įvyko eismo įvykis. Prispaustų ir sužeistų žmonių nebuvo. Po eismo įvykio ant kelio dangos buvo pabirę duženų ir išsilieję antifrizo 2 m² plote. Kelio danga nuvalyta.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, V. Krėvės pr., iš automobilio bėga tepalas. Nurodyto automobilio stovėjimo aikštelėje nerasta, iškvietimas nepagrįstas.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Kruonio sen., Lankakiemio k., buvo užsidegusi sunkvežimio padanga, sustojus sunkvežimiui ji sprogo. Atvykus PGP vairuotojas sulaužyta ranka buvo GMP automobilyje, padanga buvo sprogusi, gaisro nebuvo. Vairuotojas išvežtas GMP.

 

10:29 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Garliavos apyl. sen., Stanaičių k., dega vilkiko priekaba. Degė vilkiko „Renault Magnum“ kabina. Kabina sudegė visiškai, apsilydė priekinė priekabos dalis. Ant važiuojamosios kelio dalies buvo išsilieję tepalo 120 m² plote.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Šėtos g., iš buto sklinda dūmai. Patekus į vidų buvo uždūmintos patalpos, pridegęs maistas ant viryklės, žmonių nebuvo. Patalpos išvėdintos. Savininko nebuvo.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Rumšiškių sen., Kaspariškių k., matosi dideli juodi dūmai. Gaisro nebuvo.

 

14:39 val. gautas pranešimas iš PK, kad Raseiniuose, T. Daugirdo g. reikalinga pagalba patekti į butą. Pagalbos nereikėjo, duris atidarė pats vyriškis.

 

15:31 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Ringaudų sen., Ringaudų k., Žalgirio g., dega namo rūsys. Gyventojai gaisrą buvo užgesinę, atvykus ugniagesiams smilko rūsio lango rėmas. Apdegė namo langas. Namas 12x15 m, mūrinis, 2 aukštų, stogas šiferio.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Demokratų g., pro buto langą veržiasi dūmai. Bute vyko remonto darbai, per langą kilo dulkės.

 

18:41 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Lanksvų tak., kaimynas negali nulipti nuo šiltnamio stogo. Ant šiltnamio stogo buvo vyras ir dėl pablogėjusios sveikatos negalėjo nulipti. Asmuo nukeltas ir perduotas atvykusiems medikams.

 

18:47 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Panerių g., kaimynei sutriko sveikata, negali atidaryti durų. Stipriau pastūmus atsidarytos durys, įleisti medikai ir policijos pareigūnai, viduje rasta sąmoninga moteris (1943 m.).

 

19:06 val. gautas vyriškio pranešimas, kad Kaune, Jotvingių g., mama neatidaro durų, įtaria, kad sutriko sveikata. Glaustinėmis kopėčiomis per balkoną pirmame aukšte patekta į butą, atidarytos durys, įleisti medikai ir policijos pareigūnai. Viduje rasta moteris po medikų apžiūros buvo išnešta ir įkelta į GMP automobilį.

 

18:51 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Parodos g. ir Sporto g. sankryžoje, reikia po eismo įvykio nuvalyti kelio dangą. Ant važiuojamosios kelio dalies 5 m² plote iš troleibuso buvo išsilieję ir apie 200 m² plote išvažinėti naftos produktai. Teršalai surinkti.

 

Marijampolės PGT

 

07:19 val. pranešė, kad Vilkaviškio r. sav., Virbalio sen., Virbalio Miesto Laukų k., Rytų g., dega ūkinis pastatas. 5 m atstumu nuo ūkinio pastato šiukšlių dėžėje degusios šiukšlės užgesintos iki PGP atvykimo..

 

18:03 val. GMP pranešė, kad Marijampolėje, Klaipėdos g., reikalinga pagalba išnešti apie 150 kg sveriantį ligonį. Ligonis (1961 m.) išneštas ir įkeltas į GMP automobilį.

 

16:38 val. gautas PK pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Jūrės mstl., įvestas planas „Skydas“. Budėta, kol karo laikų 75 mm artilerijos sviedinį ir dvi amunicijos dalis su sprogstamuoju užtaisu išminuotojai susprogdino Kazlų Rūdos poligone.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,534,386 unikalūs lankytojai