Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-10-04–2019-10-06

2019-10-04

 

04:58 val. GMP paprašė pagalbos Kėdainiuose, P. Lukšio g., iš antrame aukšte esančio buto išnešti sunkiasvorę ligonę. Ligonė išnešta ir įkelta į GMP automobilį.

 

10:46 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Dotnuvos sen., Vainotiškių k., Ežero g., kaimynės bute neužsisuka dujų balionas, jaučiasi dujų kvapas. Iš dujų baliono pro reduktorių veržėsi dujos. Balionas išneštas į lauką, patalpos išvėdintos.

 

13:15 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Vilnų g., deginamos padangos. Piliečiai kieme kūreno šašlykinę, pavojaus nebuvo.

 

17:00 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Vytenio g., laiptinėje jaučiamas dujų kvapas. Laiptinėje buvo jaučiamas sugedusių produktų kvapas, pranešimas nepagrįstas.

 

16:14 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Pelėdnagių sen., Labūnavos k., Kruopių g., reikalinga pagalba patekti į namą, nes žmogus, sergantis dimensija, neatidaro durų nuo pat ryto. Į namą patekta pro duris, įleisti policijos pareigūnai ir medikai. Gyventojo namuose nebuvo.

 

16:06 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav. Taurakiemio sen., Piliuonos k., įvyko eismo įvykis, prispaustas žmogus. Vairuotojas be sąmonės buvo prispaustas automobilyje. Hidrauline įranga vaikinas (2000 m.) išlaisvintas ir perduotas GMP.

 

17:46 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Taikos pr., reikalinga pagalba patekti į butą. Atvykus PGP giminaičiai jau buvo duris atrakinę patys. PGP išnešė sutrikusios sveikatos moterį į GMP automobilį.

 

19:02 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Pašilės g., giminaitis neatidaro durų, įtaria, kad sutriko sveikata. Autokeltuvu per balkoną 9 aukšte patekta į buto vidų, atrakintos durys, įleisti medikai ir policijos pareigūnai. Viduje rastas sąmoningas buto savininkas (1937 m.) po medikų apžiūros išneštas ir įkeltas į GMP automobilį.

 

19:30 val. gautas pranešimas PK, kad Kaune, Varnių g., reikia po eismo įvykio nuvalyti kelio dangą. Ant kelio važiuojamosios dalies 5 m² plote buvo pažirę automobilių duženų. Elektrine gerve automobiliai buvo patraukti į šalikelę ir nušluota važiuojamoji dalis.

 

20:53 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Savanorių pr., dega autoservisas. Iš dūmtraukio rūko dūmai. Pranešimas nepagrįstas.

 

22:33 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Domeikavos sen., Radikių k., Bažnyčios ir Piliakalnio g. sankryžoje, po eismo įvykio iš automobilio rūksta dūmai. Griovyje buvo automobilis BMW 435, nukentėjusių žmonių ar automobilio gaisro požymių nebuvo.

 

2019-10-05

 

00:08 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Chemijos g., reikalinga pagalba patekti į butą. Policijos pareigūnų prašymu išlaužtos bendro naudojimo koridoriaus medinės durys. Per kaimynų balkoną bendrauta su bute esančia moterimi, kuri kvietėsi pagalbą, ji perdavė buto durų raktus ir jas atrakinus įleisti medikai ir policijos pareigūnai.

 

01:12 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Savanorių pr., iš automobilio „Volvo“ eina dujos. Užsukta dujų baliono sklendė, sustabdytas tekėjimas, atjungtas transporto priemonės akumuliatorius.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Lampėdžių g., bute svyla virdulys, negali patekti į butą. Ištraukiamosiomis kopėčiomis patekta į butą per atidarytą langą, viduje svilo virdulys. Elektrinė viryklė išjungta, patalpos išvėdintos.

 

10:25 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Babtų sen., Sitkūnų k., iš namo rūksta dūmai. Gaisro požymių nepastebėta.

 

13:12 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, R. Kalantos g., reikia nuvalyti kelio dangą po eismo įvykio. Nušluota kelio danga.

 

14:48 val. gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Janušavos a., dega langas. Namas dviejų aukštų, sužeistų žmonių nėra, įtaria, kas padegė. Degusi medinė palangė užgesinta gyventojų iki PGP atvykimo. Aprūko medinė palangė ir medinis lango rėmas iš lauko pusės.

 

15:40 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Laisvės al., kavinėje, "Retro", juntamas dujų kvapas. Iš dujų vamzdžio tekėjo dujos. Informuota dujų avarinė tarnyba.

 

15:21 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Ariogalos sen., Lokupio miške, 2x2 m plote pastebėjo išpilto tepalo. Kajėnų piliakalnio papėdėje buvo išsilieję galimai mazuto ir dervos 12 m² ir 10 m² plotuose. Teritorija aptverta „Stop“ juosta, informuota Aplinkos apsaugos agentūra.

 

15:21 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Debesų g., dega namas. Degė buvusi kavinė „Via Kaunas“. Pastatas 1 aukšto, 6 mx6 m ploto, gipso konstrukcijos. Išdegė 10 kv. m putų polistirolo, grindų.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Liepų al., kaimynas balkone kepa šašlykus, dūmai eina į pranešėjos butą. Vyras kepė balkone šašlykus, užgesino pats.

 

21:43 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Panerių g. ir Baltų pr. sankirtoje, vaikinas nori nušokti nuo tilto. Žmogus patrauktas nuo tilto ir perduotas PK.

 

2019-10-06

 

01:57 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Daumantuose, SB "Daumantų sodai", Agrastų g., norėjo susideginti pranešėjo draugas –užsidegė patalus, šie pradėjo degti, pranešėjas užgesino. Čiužinys ir drabužiai jau buvo išmesti lauke, papildomai perlieti vandeniu.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavoje, Kosmonautų g., pranešėjai per šviestuvą iš aukščiau gyvenančio kaimyno, bėga vanduo, įjungus šviesą pradėjo kibirkščiuoti, jaučiamas svilėsių kvapas, bijo, kad neužsidegtų butas, liepsnos nėra. Iš kaimyno buto pro lubas varvėjo vanduo, kibirkščiavo elektros lemputė.

 

11:45 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Sąjungos a., reikalinga pagalba patekti medikams į butą. Išdaužus langą patekta į butą, moteris išnešta ir perduota medikams.

 

14:12 val. gautas pranešimas, kad Kaune, K. Griniaus g., jaučiamas dujų kvapas. Nustatyta, kad yra nesandari dujų sklendė. Laukta, kol atvyks avarinė dujų tarnyba, patalpos išvėdintos, atjungta elektra.

 

15:07 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Ruklos sen., Ruklos mstl., Piliakalnio g., dega penkių aukštų apleistas daugiabutis. Apleistame penkių aukštų pastate, trečiame aukšte, degė grindys ir šiukšlės. Išdegė 2 m² medinių grindų.

 

14:23 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Samylų sen., Žiegždrių k., A. Kriščiūno g., į duobę įkritęs šuo. Kopėčiomis šuo ištrauktas ir perduotas gyvūnų globos tarnybai.

 

15:24 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Taurakiemio sen., Arlaviškių sen., Nemuno g., kažkas dega šalia namo. Šalia pastatų degė 3x3 m laužas, liepsnos aukštis – 3 m. Užgesinta.

 

16:27 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Vievio g., dega konteineris. Iš giluminio plastikinio 2x2 m dydžio konteinerio rūko dūmai, užgesinta.

 

18:56 val. gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Juodkiškio g., dega lengvasis automobilis. Gaisras užgesintas iki PGP atvykimo. Apdegė automobilio „Peugeot 307“ plastikinės detalės, trūko priekinis stiklas.

 

20:25 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Muitinės g., elektros skydinėje jaučiamas svilėsių kvapas. Rastas baigęs svilti įvado laidas. Pabudėta, kol atvyko ESO avarinė tarnyba.

 

18:58 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Prienų sen., Bagrėno k., Laukų g., dega pirtis. Degė pastato vidus, atviros liepsnos nebuvo. Pastato viena dalis mūrinė (3,5x3 m), kita dalis medinių rąstų (2,5x3 m), perdanga medinė, dengtas skarda. Degė prie kamino. Išardyta apie 2 m² medinių dailylenčių, apšiltinimo medžiagos prie kamino. Išgelbėtas 1 m atstumu stovintis ūkinis pastatas ir už 10 m gyvenamasis namas.

 

19:16 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Kuršių g. ir Jotvingių g. sankirtoje, įvyko eismo įvykis. Prispaustų žmonių nebuvo, buvo sužeista viena vairuotoja. Nukentėjėlė perduota GMP. Po eismo įvykio 9 m² plote 2x100 m ruože buvo išsilieję antifrizo. Nuplauta kelio danga ir nušluotos duženos, atjungti automobilių „VW Golf“ ir „VW Passat“ akumuliatoriai.

 

20:49 val. gautas pranešimas, kad Kaune, M. Riomerio g., laiptinėje yra dūmų. Atvykus PGP laiptinėje buvo jaučiamas svilėsių kvapas. Bute buvo prisvilęs maistas, jį užsigesino ir patalpas išsivėdino pats gyventojas. PGP išvėdino laiptinės patalpas.

 

23:43 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Raseiniuose, Jono Pauliaus II g., reikalinga pagalba išnešti moterį. Moteris išnešta ir perduota GMP.

 

Marijampolės PGT

 

2019-10-04

 

01:30 val. pranešė GMP, kad Vilkaviškio r. sav., Kybartuose, Darvino g., reikalinga pagalba patekti į butą, viduje yra sutrikusios psichikos moteris, galimai agresyvi. Laužtuvu atidarytos durys, įleisti policijos pareigūnai ir medikai. Bute buvusi moteris (1943 m.) perduota medikams.

 

07:40 val. pranešė, kad Šakiuose, Draugystės 2-ojoje g., vyriškis neatidaro durų, neatsiliepia į telefono skambučius. Į namą patekta pro virtuvės langą, į vidų įleista policija ir GMP. Viduje rastam vyrui (1964 m.) GMP konstatavo mirtį.

 

Gautas pranešimas, kad Marijampolėje, R. Juknevičiaus g., ant namo stogo pastebėti neatsargiai besielgiantys jaunuoliai. Jaunuolių nepastebėta.

 

17:57 val. gautas PK prašymas Vilkaviškio r. sav., Keturvalakių sen., Bardauskų k., budėti nukenksminant sprogmenį. Budėta, kol karo laikų 81 mm minosvaidžio miną išminuotojai susprogdino vietoje.

 

2019-10-05

 

07:58 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškyje, Pramonės g., dega sandėlis. Metaliniame 20 m³ bunkeryje degė sausos obuolių išspaudos. Išdegė apie 1 t sausų obuolių išspaudų, atšoko apie 3 m² džiovyklos skardos.

 

13:38 val. gautas moters pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Gižų sen., Gižų k., Sodo g., galimai kažkas nutiko jos sūnui, neatidaro durų. Pagalba nebebuvo reikalinga, žmogus duris atidarė pats.

 

15:04 val. gautas GMP pranešimas, kad Vilkaviškyje, S. Nėries g., reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorę ligonę. Ligonė išnešta iš buto ir įkelta į GMP automobilį.

 

15:53 val. gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., Griškabūdžio sen., Rygiškių k., dega namas. Namas degė atvira liepsna, stogas jau buvo įkritęs. Namas medinis, 20x6 m, stogas šiferio. Sudegė namas, jame buvęs turtas. Atliekant baigiamuosius darbus kambaryje prie lovos rastas stipriai sudegęs namo savininkės (1924 m.) kūnas.

 

18:51 val. gautas PK pranešimas, kad Marijampolėje, R. Juknevičiaus g., reikalinga pagalba iškelti kačiuką iš medžio. Ištraukiamosiomis kopėčiomis kačiukas iš medžio iškeltas ir perduotas Gyvūnų globėjų asociacijos darbuotojams.

 

20:03 val. pranešė, kad Kalvarijoje, Naujojoje g., iš kaimynų kamino eina ugnis. Kamine degė suodžiai. Budėta, kol suodžiai išdegė.

 

2019-10-06

 

12:36 val. gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., Griškabūdžio sen., Patašinės k., Šukėtų g., dega namo kaminas. Kamine degė suodžiai. Namas mūrinis, 10x12 m, 2 a., stogas šiferio.

 

20:00 val. gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., Kidulių sen., Kidulių mstl., Tilto g., dega automobilis. Automobilio „VW Passat“ salone buvo kilęs gaisras. Apdegė ir apsilydė plastikinės salono detalės, trūko priekinis stiklas.

 

21:16 val. pranešė, kad Vilkaviškyje, Lauko g., buto gyventoja neatidaro durų, iš radiatoriaus bėga vanduo, komunalininkai negali patekti į vidų. Kaimynas teigė, kad moteriai (55 m.) sutriko sveikata, bute dega šviesa, skambinant į mobilųjį telefoną girdėti signalas, moteris giminaičių neturi, durys šarvuotos, balkonas neįstiklintas. Pastačius kopėčias ir užlipus į balkoną neadekvati buto savininkė duris atidarė pati.

 

Jurbarko PGT

 

2019-10-04

 

Gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., Veliuonos mstl., Dariaus ir Girėno g., dega kaminas, namas 2 aukštų, medinis. Gaisro požymių nerasta.

 

2019-10-05

 

21:39 val. gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., Skirsnemunės sen., Pilies 1-ajame k., dega šiukšlinė. Metalinėje šiukšliadėžėje degė šiukšlės.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,534,318 unikalūs lankytojai