Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-10-07

2019-10-07

 

05:13 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Prienų r. sav., Veiverių sen., Mauručių k., Šilėnų g., reikalinga pagalba. 05:20 val. pranešta, kad pagalbos nebereikia.

 

07:11 val. pranešė, kad Kaune, A. Baranausko g., įvyko eismo įvykis, viduje yra žmogus. Automobilis „Mazda 3“ buvo atsitrenkęs į stulpą, prispaustų žmonių nebuvo. Nušluotos duženos, STOP juosta aptvertas pasviręs elektros stulpas, surinktas išsiliejęs tepalas.

 

10:33 val. pranešė, kad Kaune, K. Veverskio g., mato juodus dūmus. Gaisro požymių nerasta.

 

14:35 val. gautas moters pranešimas, kad Prienuose, Kęstučio g., negali susisiekti su kaimynu, neatsiliepia į telefono skambučius ir neatidaro durų, galimai sutrikusi sveikata. Laužtuvu atidarytas langas, patekus į vidų rastas sąmoningas, bet negalintis pajudėti vyras (1941 m.) įkeltas į GMP automobilį.

 

17:30 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Žiežmarių sen., Žaslių g., reikalinga pagalba GMP darbuotojams išnešti sunkiasvorį ligonį. Ligonis išneštas iš buto ir įkeltas į GMP automobilį.

 

17:13 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Vytauto pr., dega troleibusas. Troleibusas degė atvira liepsna. Sudegė visos degios ir termiškai paveiktos visos metalinės transporto priemonės detalės. Keleiviai iš troleibuso evakavosi savarankiškai iki PGP atvykimo. Troleibusą nuo elektros linijos atjungė vairuotojas iki PGP atvykimo. Ugniagesiai atjungė troleibuso akumuliatorių. Termiškai paveiktas šviesoforas, aprūko kelio ženklai. Vairuotojas, prisikvėpavęs dūmų, perduotas medikams, jie vyrą detalesnei apžiūrai išvežė į gydymo įstaigą.

 

19:08 val. gautas pranešimas iš Vandžiogalos UK, kad Kauno r. sav., Vandžiogalos sen., Vandžiogalos mstl., Taikos g., dega namas. Namas degė atvira liepsna. Namas karkasinis, vieno aukšto, su palėpe, 15x15 m dydžio, stogas dengtas skarda. Išdegė 100 m² palėpės patalpos, sulietas pirmas aukštas, apdegė stogo vidinė pusė.

 

18:29 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Garliavos apyl. sen., Ilgakiemio k., Pajiesio g., dega suodžiai kamine. Budėta, kol išdegs, išvėdintos patalpos. Namas vieno aukšto, su mansarda, mūrinis, 11x8 m dydžio, stogas dengtas šiferiu.

 

Gautas pranešimas, kad Prienuose, Pušyno g., užvirė šildymo katilas, daug garų, gali užsidegti. Namas dviejų aukštų, mūrinis. Gaisro pavojaus nebuvo.

 

Marijampolės ir Jurbarko PGT įvykių nebuvo.

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,534,365 unikalūs lankytojai