Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-10-08

2019-10-08

 

Gautas pranešimas, kad Prienuose, Pušyno g., užvirė šildymo katilas, daug garų, gali užsidegti. Namas dviejų aukštų, mūrinis. Gaisro pavojaus nebuvo.

 

08:01 val. pranešė, kad Kauno r. sav., kelio Vilnius–Klaipėda 117-ajame km, dega lengvasis automobilis. Automobilio BMW (2004 m.) variklio skyrius degė atvira liepsna. Variklis išdegė.

 

11:33 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, V. Krėvės pr., įvedamas planas „Skydas“, penkiaaukščio namo rūsyje rastas sprogmuo. Teritorija aptverta STOP juosta. Iš pastato evakuota apie trisdešimt gyventojų. Pabudėta, kol atvyko išminuotojai ir rankinę prieštankinę granatą išsivežė.

 

16:58 val. pranešė, kad Kaune, A. Smetonos al., dega laužas. Gaisro požymių nerasta.

 

17:12 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Šiluvos sen., Katauskių k., ant važiuojamosios kelio dalies užvirtęs medis. Medis supjaustytas ir patrauktas.

 

17:22 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Kaišiadorių r. sav., Palomenės sen., Miežonių k., Senolių g., reikia išnešti sunkiasvorę ligonę. Ligonė įkelta į GMP automobilį.

 

19:54 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Baltų pr., reikalinga pagalba policijos pareigūnams patekti į butą. Laužtuvu į butą patekta per duris, įleisti policijos pareigūnai.

 

Marijampolės PGT

 

11:08 val. gautas pranešimas, kad Kalvarijoje, Šešupės g., dega kaminas. Kamine degė suodžiai. Pavojaus niekam nebuvo. Pabudėta, kol suodžiai sudegs. Namas medinis, vieno aukšto, dengtas šiferiu.

 

12:34 val. gautas pranešimas iš PK, kad Vilkaviškio r. sav., Gražiškių sen., Vidgirių k., Aistiškių g., įvestas planas „Skydas“. Pabudėta, kol išminuotojai 120 mm minosvaidžio minos dalį išsivežė.

 

15:31 val. gautas pranešimas iš PK, kad Marijampolės sav., Gudelių sen., Daugirdų k., rastas sprogmuo, įvestas planas „Skydas“. Pabudėta, kol išminuotojai 120 mm minosvaidžio miną sunaikino vietoje.

 

17:59 val. gautas pranešimas iš PK, kad Vilkaviškyje, Statybininkų g., reikia nuvalyti kelio dangą po eismo įvykio. 4 m² plote buvo pažirę duženų ir išsilieję automobilio eksploatacinių skysčių. Kelio danga nuvalyta.

 

20:43 val. gautas pranešimas, kad Kalvarijos sav., Kalvarijos sen., Tarprubežių k., Mokyklos g., apvirto lengvasis automobilis, viduje galimai prispaustas žmogus. Lengvasis automobilis „Audi A4“ buvo apsivertęs šalikelėje ant stogo. Viduje buvo neprispausta moteris. Atidarius dureles iškelta sužeista moteris (apie 50 m.) iš apvirtusio automobilio ir sąmoninga medikų išvežta į ligoninę. Automobilio vairuotojas nenukentėjo. Atjungtas automobilio akumuliatorius, automobilis atverstas ant ratų ir ištrauktas ant važiuojamosios kelio dalies.

 

Jurbarko PGT

 

13:38 val. gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., Juodaičių sen., Juodaičių k., Raseinių g., kaimynui (1940 m.) galimai sutriko sveikata, negali atsikelti, atrakinti durų. Laužtuvu ir atsuktuvu atidarytos durys, nukentėjusysis įkeltas į GMP automobilį.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,534,293 unikalūs lankytojai