Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-10-09

2019-10-09

 

15:12 val. gautas pranešimas, kad Kaune, A. Strazdo g., po eismo įvykio iš automobilio bėga tepalas. Iš automobilio „Audi“ 10 m² plote ant važiuojamosios kelio dalies buvo išbėgę naftos produktų. Teršalų plitimas lokalizuotas, informuota atsakinga Kauno miesto savivaldybės įmonė likviduoti avarijos padarinius.

 

16:53 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Partizanų g., mama neatidaro durų, įtaria jog sutriko sveikata. Laužtuvu atidarytos medinės buto durys, įleisti medikai ir policijos pareigūnai. Viduje rasta sąmoninga moteris (1942 m.) po pirminės medikų apžiūros išnešta ir įkelta į GMP automobilį.

 

17:00 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Taikos pr., iš garažų masyvo kyla dūmai, jaučiasi aitrus kvapas, įtaria, kad deginama plastmasė. Garaže degė įvairūs daiktai nuo per ventiliaciją įmestos nuorūkos. Sudegė 2 padangos, apdegė kelios šalia buvusios padangos, įrankių spintelė, prirūko patalpa, apsilydė garažo apšvietimo žibintas. Taip pat apdegė automobilis MB – aprūko kėbulas, apsilydė dešinysis priekinis posūkio žibintas ir bamperis.

 

18:01 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Demokratų g., iš dūmtraukio rūksta juodos spalvos dūmai. Gaisro pavojaus nebuvo.

 

20:01 val. degalinės darbuotoja pranešė, kad Kaune, Vakariniame aplinkkelyje, degalinės „Circle K“ teritorijoje, degė vilkikas. Buvo užsikirtęs vilkiko „Scania“ priekabos ratas, rūko dūmai. Atvėsinta vandeniu.

 

22:33 val. pranešė, kad Kaune, J. Žemgulio g., iš elektros lizdo rūksta dūmai. Kibirkščiavo elektros laidai, degimo nebuvo.

 

19:36 val. pranešė, kad Kaune, Pamario g., mato dūmus ir liepsną. Degė seni, išardyti, į krūvą sustumti sodo nameliai. Informuoti aplinkosaugininkai. Perkasta 80 m³ šiukšlių.

 

Marijampolės PGT

 

Gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdoje, V. Borisevičiaus g., iš medinio namo veržiasi dūmai. Namas buvo uždūmintas nuo prisvilusio maisto. Patalpos išvėdintos, puodas nukeltas. Namas medinis 1 a., 6x12 m dydžio.

 

14:01 val. gautas PK pranešimas, kad Kalvarijos sav., Akmenynų sen., Aistiškių k., laukuose rastas sprogmuo, įvestas planas "Skydas". Budėta, kol atvyko išminuotojai ir 120 mm minosvaidžio minos dalį išsivežė sunaikinti.

 

20:12 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Ąžuolų Būdos k., Marijampolės g., ant kelio išsiliejo tepalo. Buvo išsilieję daug tepalo, informacija perduota kelių tarnybai.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,534,410 unikalūs lankytojai