Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-10-10

2019-10-10

 

09:28 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Vakariniame aplinkkelyje, nuo kelio nuvažiavo automobilis. Automobilis „Toyota Yaris“ buvo nuvažiavęs ant žaliosios vejos. Nukentėjusių žmonių nebuvo. Automobilis išstumtas ant kelio.

 

09:57 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Plytinės g., ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis. Šalikelėje gulėjo nulūžęs medis, jo šakos buvo ant važiuojamosios kelio dalies. Šakos nupjaustytos ir patrauktos į šalikelę, nušluota kelio danga.

 

15:25 val. pranešė, kad Kaune, Taikos pr., po eismo įvykio išbėgę tepalo šalia konteinerių. 5 m² plote ant važiuojamosios kelio dangos buvo išsilieję ir išvažinėta naftos produktų. Teršalai surinkti ir perduoti atsakingai Kauno miesto savivaldybės įmonei ,,Sanresta".

 

14:32 val. pranešė, kad Kauno r. sav., Zapyškio sen., Altoniškių k., Kriūkų pl., apsivertė automobilis ir rūksta dūmai. Nuo kelio buvo nuvažiavęs ir vertęsis lengvasis automobilis „Nissan“. Žmonės nenukentėjo. Budėta, kol atvyko techninės pagalbos evakuatorius. Automobilis atverstas, atjungtas akumuliatorius.

 

16:46 val. gautas pranešimas, kad Kaune, H. ir O. Minkovskių g., aikštelėje išsilieję teršalų. Pranešimas nepagrįstas.

 

17:07 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Karaliaus Mindaugo pr., į Nemuno upę išsilieję teršalų. Iš lietaus nuotekų vamzdžio tekėjo teršalai. Sorbuojančiomis boninėmis užtvaromis teršalų plitimas sustabdytas, informuoti aplinkos apsaugos pareigūnai.

 

12:15 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Vilkijos apyl. sen., Saulėtekių k., Gaižuvėlės g., mato daug dūmų, ugnį, galimai dega namas. Degė L formos mišrių konstrukcijų sublokuotas pastatas, sudarytas iš 2 dalių. Viena dalis (24x11 m), kurioje įrengta gyvulių ferma, aprūko, bet išsaugota. Kitos dalies (30x12 m), kurioje buvo sandėliuojami pašarai ir laikomi įvairūs namų apyvokos daiktai, deformavosi ir sukrito į vidų stogo metalinės konstrukcijos, sudegė pašarai ir daiktai. Sunaikinta 12 paršelių, išgelbėta ir į lauką išvaryta 85 paršeliai. 12:23 val. patvirtintas 2 PIN, 12:29 val. patvirtintas 3 PIN.

 

19:52 val. pranešė, kad Kaune, V. Putvinskio g., jaučiamas dūmų kvapas. Dūmų kvapo ir gaisro požymių nebuvo.

 

20:32 val. pranešė, kad Kaune, Varnių g., reikalinga pagalba patekti į butą, viduje yra moteris, kuriai galimai sutriko sveikata. Keltuvu patekta į balkoną, laužtuvu atidarytas plastikinis balkono įstiklinimas ir balkono durys. Viduje rasta moteris (1931 m.) įkelta į GMP automobilį, išvežta į ligoninę.

 

20:47 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaišiadorių r. sav., Rumšiškų sen., Salomiškio k., Slėnio g., reikia nuvalyti kelio dangą po eismo įvykio. Nušluotos duženos ir nuplauta važiuojamoji kelio dalis.

 

Marijampolės PGT

 

07:03 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Marijampolės sen., Skaisčiūnų k., Europos g., nuo kelio nuvažiavęs vilkikas. Sunkiasvoris automobilis DAF buvo nuslydęs kraštu nuo kelio, prispaustų žmonių nebuvo, nuostolių nepridaryta. Vairuotojas pagalbos atsisakė, teigė, kad įvykis įvyko naktį, šiuo metu laukia techninės pagalbos.

 

13:46 val. gautas PK pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Kybartų sen., Gudkaimio k., Dvaro g., reikalinga pagalba patekti į butą. Ištraukiamosiomis kopėčiomis padėta policijos pareigūnui pro langą apžiūrėti butą. Ieškota moteris atsirado, buvo pas kaimyną.

 

14:24 val. gautas policijos pranešimas, kad Marijampolėje, Stoties g., reikalinga pagalba nupjauti spyną. Diskiniu pjūklu nupjauta metalinė spyna, pareigūnai įleisti į apleistą sandėlį.

 

14:29 val. gautas pranešimas, kad Marijampolėje, Beržų g., daugiabutyje suveikė dūmų detektorius, kas atsitiko – neaišku. Gaisro pavojaus nebuvo, dūmų detektoriaus signalo buvo negirdėti. Paaugliai nurodė, iš kurio buto sklido dūmų detektoriaus garsas, tačiau patikrinus butą nei garso, nei paties dūmų detektoriaus nebuvo. Pranešimas nepagrįstas.

 

Gautas PK pranešimas, kad Marijampolėje, Suvalkiečių g., reikia patekti į butą. Ištraukiamosiomis kopėčiomis policijos pareigūnas pabendravo su bute esančiais asmenimis. Vėliau buto savininkas atidarė buto duris ir įsileido policijos pareigūnus.

 

18:58 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškyje, S. Nėries g., dega suodžiai kamine. Pavojaus nebuvo. Pabudėta, kol suodžiai išdegė.

 

23:41 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškyje reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorį ligonį. Ligonį padėta išnešti ir įkelti į GMP automobilį.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,534,349 unikalūs lankytojai