Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!
2020-06-14

2020-06-14

 

04:44 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Ruklos sen., Jonalaukio k., dega namas, viduje yra žmonių. Degimo požymių nerasta, pranešėjas nebeatsiliepė telefonu. Pranešimas melagingas, pajėgos grąžintos į komandas.

 

04:12 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Jotvingių g., kaimynė šaukiasi pagalbos, negali atidaryti durų, sutrikusi sveikata. Autokopėčiomis patekta į butą. Įleisti medikai bei policija.

 

05:31 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, R. Kalantos g., reikia pašalinti balkone pavojingai kabantį karnizą, kelia pavojų praeiviams. Karnizas nuimtas.

 

10:42 val. GMP pranešė, kad Jonavoje, Žaliojoje g., reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorį ligonį. Iš buto išneštas ir įkeltas į GMP automobilį ligonis. Panaudoti 3 vienkartiniai apsauginiai rūbų komplektai.

 

11:02 val. pranešė, kad Kaišiadorių r. sav., Rumšiškių sen., Dovainonių k., Rumšiškių g., ant pagrindinės gatvės užvirtęs medis. Medis supjaustytas ir patrauktas, nušluota kelio danga.

 

11:26 val. ESO pranešė, kad Prienų r. sav., Balbieriškio sen., Balbieriškio mstl., Kranto g., į stulpą įvažiavo automobilis, dėl nukentėjusiųjų neaišku. Automobilis buvo atsitrenkęs į stulpą, prispaustų ar nukentėjusių žmonių nebuvo, nuo elektros stulpo nukritę laidai buvo uždegę žolę. Žolę žmonės užgesino iki ugniagesių atvykimo. Pagalbos nebereikėjo.

 

13:10 val. gyvūnų globos draugijos savanorė pranešė, kad Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g. ir Respublikos g. sankryžoje, Vytauto parke, į medį įlipusi katė, reikalinga pagalba nukelti. Gyvūnas tupėjo liauno medžio viršūnėje apie 8 m aukštyje. Ištraukiamosiomis kopėčiomis katė nukelta ir perduota šeimininkei.

 

13:12 val. gautas pranešimas, kad Kaune, J. T. Vaižganto g., jaunuoliai parke degina šakas. Privačioje teritorijoje vyriškis degino gamtines atliekas, laužą prižiūrėjo, saugūs atstumai iki pastatų buvo išlaikyti. Laužą užgesino pats.

 

15:39 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Partizanų g., iš kaimyno buto veržiasi dūmai. Išorinių degimo požymių nebuvo. Namas 9 aukštų. 5 aukšte esančiame bute ant viryklės buvo prisvilę maisto produktai, puodą nukėlė savininkas. Asmuo medikų pagalbos atsisakė, išvėdintos patalpos. Namuose dūmų detektoriaus nebuvo.

 

16:29 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Taikos pr., iš garažų masyvo rūksta dūmai. Iš garažų masyve esančio garažo kamino rūko dūmai. Atvykus garažo savininkui ir atidarius duris nustatyta, kad smilko ant hibridinio automobilio „Toyota“ akumuliatoriaus sudėti mediniai daiktai, atviros liepsnos nebuvo. Akumuliatorius buvo nenaudojamas, laikomas lentynoje. Smilkę mediniai daiktai perpilti kibiru vandens.

 

17:47 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Vilkijoje, Čekiškės g., reikalinga ugniagesių pagalba, daugiau informacijos nesuteikė. Degė automobilio „Range Rover“ variklio skyriaus elektros instaliacija, gaisras buvo užgesintas miltelių gesintuvu iki ugniagesių atvykimo. Apdegė variklio skyriaus elektros instaliacijos laidai ir dalys. Dėl saugumo vandeniu perpiltas variklio skyrius.

 

16:47 val. pranešė, kad Raseinių r. sav., Paliepių sen., kelio Ariogala–Raseiniai–Kryžkalnis 42-ajame km, ties Dumsiškių k., kelyje Raseiniai–Viduklė, nuo Raseinių apie 2–3 km, apsivertė automobilis, vienas žmogus prispaustas. Nuo kelio buvo nuvažiavęs ir ant stogo apsivertęs lengvasis automobilis, viduje buvo prispaustas žmogus be gyvybės ženklų. Žmogus išlaisvintas iš automobilio „Peugeot 307“ (2002 m.) ir perduotas GMP. Po medikų apžiūros vairuotojui konstatuota mirtis. Dvi kartu važiavusios keleivės iki ugniagesių atvykimo buvo išlipusios iš automobilio. Padėta abi nukentėjėles įkelti į GMP automobilį. Sutvarkyta kelio danga.

 

18:32 val. pranešė, kad Jonavos r. sav. Ruklos sen., Ruklos k., Neries g., nuolat deginamos šiukšlės, šiuo metru taip pat dega ir eina aitrūs juodi dūmai, šeimininkai vakarais išvažiuoja ir palieka rusenti. Kieme žmonės kepė šašlykus, kūreno ir prižiūrėjo sukrautas šiukšles.

 

18:35 val. gautas pranešimas, kad Kaune, V. Krėvės pr., tėvas neatidaro durų, įtaria, kad jam sutriko sveikata. Atvykus PGP pirminiu pranešėjo nurodytu adresu duris atidarę asmenys teigė pagalbos nekvietę. Perskambinus pranešėjui pastarasis patikslino adresą. Policijos pareigūnams davus leidimą pjauti metalines lango grotas į butą patekta per langą 1 aukšte. Įleisti medikai ir policijos pareigūnai. Buto viduje rastas vyriškio lavonas.

 

19:07 val. gautas pranešimas iš PK, kad Raseiniuose, Vaižganto ir Stonų g. sankryžoje, po eismo įvykio išsilieję teršalų. Iš lengvojo automobilio „Nissan Almera Tino“ 5 m² plote buvo išsilieję tepalo. Važiuojamoji kelio dalis nuvalyta.

 

21:04 val. gautas moters pranešimas, kad Kaune, Taikos pr., negali susisiekti su 80 m senole. Durų neatidaro, neatsiliepia telefonu, bute loja šuo, įtaria, kad sutriko sveikata. Ištraukiamosiomis kopėčiomis patekta į 3 aukšte esantį balkoną, buto durys atrakintos iš vidaus, bute nieko nebuvo. Šeimininkė grįžo.

 

00:44 val. gautas pranešimas iš PK, kad Raseiniuose, Vytauto Didžiojo g., reikia patekti į butą. Piliečiai patys atidarė duris, pagalba nebuvo reikalinga.

 

Marijampolės PGT

 

2020-06-14

 

00:47 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdoje, Marijampolės g., dega butas. Butas buvo uždūmintas. Namas medinis, 10x9 m, 2 aukštų, perdanga medinė, dengtas šiferiu. Išdegė 3x4 m kambarys, sudegė lova ir viduje buvę įvairūs daiktai. Kiti kambariai nenukentėjo. Butas socialinis, priklauso savivaldybei. Dūmų detektorius buvo, galimai neveikė. Patalpos išvėdintos. Sulietas vandeniu butas pirmame aukšte.

 

20:45 val. gautas pranešimas, kad Marijampolėje, Kauno g., dega šiukšlių konteineriai. Dviejuose plastikiniuose šiukšlių konteineriuose smilkusios šiukšlės užgesintos.

 

04:18 val. gautas moters pranešimas, kad Marijampolėje, Juknevičiaus g., kažkas atsitiko jos nugarai, negali pajudėti. Per pravirą langą patekta į vidų, atrakintos durys. Medikai ir pareigūnai pateko į butą.

 

Jurbarko PGT

 

2020-06-14

 

21:07 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Jurbarke, Kauno g., reikia išnešti sunkiasvorį ligonį. Ligonis įkeltas į GMP automobilį, perduotas medikams.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,602,194 unikalūs lankytojai