Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!
2020-06-15

2020-06-15

 

00:44 val. gautas pranešimas iš PK, kad Raseiniuose, Vytauto Didžiojo g., reikia patekti į butą. Piliečiai patys atidarė duris, pagalba nereikalinga, pranešimas nepagrįstas.

 

07:14 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Jonavoje, Sodų g., reikalinga pagalba išnešti ligonę. Ligonė išnešta ir perduota medikams.

 

08:28 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Raudondvario pl., automobilis atsitrenkė ir numušė degalinės kuro kolonėlę. Automobilis „Renault Traffic“ buvo atsitrenkęs ir numušęs NESTE degalinės kuro kolonėlę. Teritorija aptverta STOP juosta, nutiesta magistralinė linija, atjungtas automobilio akumuliatorius, sulaukta, kol atvyko NESTE degalinės atstovas ir atjungė elektrą.

 

13:12 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Piliuonos g., įvyko avarija, vienas prispaustas žmogus. Lengvasis automobilis buvo apsivertęs ant stogo, prispaustų asmenų nebuvo. Atjungtas automobilio SAAB 93 akumuliatorius.

 

17:03 val. gautas pranešimas iš gydymo įstaigos, kad Prienuose, Vytauto g., reikalinga pagalba pakelti sunkiasvorę moterį. Ligonė pakelta nuo žemės, įsodinta į vežimėlį ir perduota medikams.

 

18:16 val. gautas pranešimas, kad kažkas dega. Žmogus metaliniame inde degino sukrautas šakas. Laužą užgesino pats.

 

20:50 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Jonavos g., į Neries upę krenta oro balionas. Atvykus ugniagesiams oro balionas saugiai buvo nusileidęs PC „Lidlas“ aikštelėje, žmonės nenukentėjo.

 

20:19 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Ž. E. Žilibero g., rūksta dūmai iš patalpos. Buvo uždūmintos renovuojamo pastato patalpos. Pastatas mūrinis, 40x20 m dydžio, 3 a. Pirmame aukšte, 30 m² ploto patalpoje, degė kompiuteris ir baldai. Aprūko patalpos. Patalpos išvėdintos dūmų ventiliatoriumi. Pastatas priklauso VDU Botanikos sodui.

 

Marijampolės PGT

 

Gautas pranešimas, kad Marijampolėje, Gedimino g., 2 a. kažkas svyla, smirda ir eina dūmai per duris ir langą, kaimyno nėra namuose. Per langą patekus į butą rastas paliktas verdantis puodas ant viryklės. Puodas nukeltas, išvėdintos patalpos.

 

21:09 val. gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., Šakių sen., Batiškių k., mato dūmus ir liepsną, kas dega – nemato, dūmai kyla iš kelių vietų. Žmogus, išlaikydamas saugius atstumus ir prižiūrėdamas, degino kelias krūvas gamtinių atliekų.

 

21:21 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Sasnavos sen., Obelinės k., dega medžiai. Virsdamas sausas medis buvo nutraukęs elektros laidus. Budėta, kol atvyko ESO darbuotojai. Vėliau medis supjaustytas ir patrauktas nuo važiuojamosios kelio dalies. Degimo požymių nebuvo.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,602,399 unikalūs lankytojai