Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!
2020-06-16

2020-06-16

 

08:19 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Rumšiškių sen., Rumšiškių mstl., mato juodus dūmus. Gaisro nebuvo. Iškvietimas nepagrįstas.

 

11:42 val. gautas pranešimas, kad Kaune, V. Krėvės pr., per daugiabučio langą veržiasi dūmai. Iš daugiabučio lango buvo matyti ir justi dūmai. Nupjovus balkono grotas patekta į butą, ant viryklės rastas paliktas prisvilęs puodas. Puodas nukeltas ir išneštas į lauką.

 

12:56 val. gautas GMP pranešimas, kad Kauno r. sav., Zapyškio sen., Šiulių k., Plukių g., reikalinga pagalba patekti į namą, viduje ties durimis yra parkritusi moteris. Laužtuvu durys atidarytos, įleisti medikai, viduje rastai moteriai konstatuota mirtis.

 

18:15 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Vilkijos apyl. sen., Zauniškių k., laukuose dega traktoriaus presas. Degė šieno ir šiaudų presas „New Holland“, žmonės buvo apgesinę. Nežymiai apdegė presas.

 

20:30 val. pranešė, kad Raseinių r. sav., Ariogalos sen., Molupių k., negalima susisiekti su močiute, telefonas išjungtas, galimai nutiko nelaimė, neprisibeldžia į duris. Pagalbos neprireikė, moteris sveika, pati atidarė duris, telefonas sugedęs.

 

23:52 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Santakos parke, Neries upėje plūduriuoja kiaulės gaišena. 1 m nuo kranto vandenyje buvusi šuns gaišena ištraukta ir perduota gyvūnų gerovės namų darbuotojai.

 

Marijampolės PGT

 

18:04 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Sasnavos sen., Dženčialaukos k., Kauno g., netoli viaduko, dega lengvasis automobilis „Renault“. Automobilis „Renault Megane“ (2005 m.) degė atvira liepsna. Sudegė variklio skyrius, išsilydė padangos, dužo priekinis stiklas, apsilydė detalės.

 

19:50 val. pranešė PK, kad Marijampolės sav., Marijampolės sen., Kumelionių k., Kempingo ir Kumelionių g. sankirtoje, po eismo įvykio ant važiuojamosios kelio dalies išsiliejo naftos produktų. 10x1 m ruože buvo išsilieję tepalo ir aušinimo skysčio. Teršalai surinkti, dėmė nuplauta.

 

21:22 val. pranešė PK, kad Marijampolėje, V. Kudirkos ir Kauno g. sankirtoje, po eismo įvykio ant važiuojamosios kelio dalies išsiliejo naftos produktų. Buvo išsilieję aušinimo skysčio ir kitų eksploatacinių skysčių 2 m² plote. Kelio danga nušluota ir nuplauta.

 

2020-06-17

 

00:10 val. moteris pranešė, kad Marijampolėje, Parko g., brolis nekelia ragelio, galimai sutriko sveikata. Ištraukiamosiomis kopėčiomis per pravirą langą patekta į butą 3 aukšte, iš vidaus atidarytos durys, įleisti policijos pareigūnai ir medikai.

 

 

 

Užkrauta per 0.00 sekundes
3,300,591 unikalūs lankytojai