Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!
2020-06-17

2020-06-17

 

07:12 val. buvo gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Paliepių sen., Blinstrubiškių k., Dvaro g. „Blinstrubiškio“ globos namuose, reikalinga pagalba atidaryti kambario duris, iš vidaus žmogus susmukęs prie durų, darbuotojos negali įeiti į kambarį. Kambario durys atidarytos, viduje rastas vyras be gyvybės ženklų.

 

07:27 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Naujakurių g., iš ventiliacinės angos eina dūmai. Atvykus ugniagesiams iš namo rūsio veržėsi dūmai. Sandėliuke degė namų apyvokos daiktai. Aprūko visas rūsys ir pirmo aukšto du butai, nes pridūmino per ventiliacinės angas. Iš namo evakavosi 15 žmonių, kadangi į visus butus sklido degėsių kvapas, rekomenduota išsivėdinti patalpas.

 

10:26 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Girkalnio sen., Girkalnio mstl., Šlaito g., reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorį ligonį. 10:41 val. gautas papildomas pranešimas, kad pagalba nebereikalinga.

 

10:41val. gautas pranešimas, kad Kaune, Veiverių g., aikštelėje išsilieję tepalo. Buvo išsiliejęs aušinimo skystis.

 

13:09 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Vakariniame aplinkl., iš krovininio automobilio MB bėga cheminės medžiagos. 80x50 cm plote buvo išbėgę dyzelinio kuro.

 

13:42 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Vilainių sen., Lančiūnavos k., reikalinga pagalba, į vandenį įmestas vyras neblaivus gali nuskęsti. 13:49 gautas papildomas pranešimas, kad vyras iš vandens ištrauktas, vaikšto ant kranto.

 

15:00 val. buvo gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Pelėdnagių sen., Pašilių k., SB „Pašiliai“, virš upės ant šakos laikosi vyras. Įmetus į Nevėžio upę gelbėjimo ratą su virve vyras iškeltas į krantą.

 

13:06 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Domeikavos sen., Varluvos k., Špokų g., dega rūkykla. Degė medinė 1 aukšto 4x6 m rūkykla, priblokuota prie 1 aukšto mūrinio gamybinio cecho (10x14 m). Priestatas sudegė, liko tik karkasas. Nuardytas skardinis rūkyklos stogas. Pagrindinis pastatas nenukentėjo. Iš pastato išnešti 9 dujų balionai.

 

15:33 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Kovo 11-osios g., reikalinga pagalba patekti į butą. Per atidarytą langą patekus į butą įleisti medikai ir policijos pareigūnai.

 

15:42 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Babtų sen., Cinkiškių k., po eismo įvykio gali būti prispaustų žmonių. Buvo įvykęs techninis eismo įvykis, pagalba nebuvo reikalinga.

 

17:19 val. buvo gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Jiezno sen., Jiezne, Stakliškių g., prie namo dega elektros laidai. Savininkė elektros skydinę, užsidegusią nuo žaibo iškrovos, buvo užgesinusi iki ugniagesių atvykimo.

 

17:59 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Babtų sen., Babtų k., Gaisrinės g., dega automobilis. Buvo degęs automobilio BMW variklio skyrius. Žmonės apgesino patys.

 

18:18 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Šv. Gertrūdos g., daugiabučio kieme deginama šašlykinė. Žmonės užgesino patys.

 

18:30 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Panerių g., virš namo matyti dūmai. Buvo kūrenamas laužas, žmonės užgesino patys.

 

19:14 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Medvėgalio g., kieme ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis. Automobilių stovėjimo aikštelėje ant kelio buvo nuvirtęs medis. Medis patrauktas, kelio danga sutvarkyta.

 

20:17 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Neries kr., pranešėja, nešdama šiukšles, užtrenkė buto duris, namuose ant viryklės užkaistas puodas. Ištraukiamosiomis kopėčiomis per balkoną patekta į butą, įleista savininkė.

 

22:45 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Ašmenos 1-ojoje g., namo kieme iš automobilio išsipylė aušinimo skystis. Daugiabučio namo kieme 10 m² plote buvo išbėgę aušinimo skysčio. Skystis nuo kelio dangos nuplautas.

 

21:39 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Jiezno sen., Jiezne, Stakliškių g., sproginėja ir dega elektros skaitliukas. Degimo nebuvo, kibirkščiavo elektros laidai prieš elektros skaitiklį. Buvo iškviesta ESO avarinė tarnyba, kurios darbuotojai atvykę atjungė elektros energijos tiekimą į namą nuo elektros stulpo.

 

2020-06-18

 

02:37 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Varnių g., dega automobilis. Degė lengvasis automobilis „VW Golf“. Sudegė variklio skyrius, apdegė salonas, šoninė automobilio dalis ir dugnas. Atjungtas automobilio akumuliatorius.

 

Marijampolės PGT

 

2020-06-17

 

00:10 val. moteris pranešė, kad Marijampolėje, Parko g., brolis nekelia ragelio, galimai sutriko sveikata. Ištraukiamosiomis kopėčiomis per pravirą langą patekta į butą 3 aukšte, iš vidaus atidarytos durys, įleisti policijos pareigūnai ir medikai.

 

16:02 val. gautas pranešimas iš PK, kad Vilkaviškio r. sav., Vištyčio sen., Padvarniškių k., įvestas planas „Skydas“, laukuose dirbant žemę rastas daiktas, panašus į karo laikų miną. Budėta, kol atvykę išminuotojai nustatė, kad rastas daiktas nėra sprogmuo.

 

17:43 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Gižų sen., Oranų k., V. Bielskaus g., dega vieno aukšto elektros skydinė. Budėta, kol atvyko ESO darbuotojai. Gaisro požymių nerasta, elektros pastotėje kibirkščiavo elektros laidai.

 

Gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Šeimenos sen., Kumečių II k., kelio Virbalis–Kumečiai 7-ajame km, nuo kelio nuvažiavęs į griovį ir atsitrenkęs į medį lengvasis automobilis „VW GOLF“. Aplinkui žmonių nematė, dėl sužalotųjų tiksliai neaišku. Atvykus automobilio nerasta, likusios tik šviežios vėžės.

 

Gautas pranešimas, kad Marijampolėje, Kosmonautų g., dega viryklė. Viryklė nedegė, kibirkščiavo elektros laidai.

 

2020-06-18

 

03:42 val. pranešė, kad Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Jūrės k., Medelyno g., lentpjūvėje smilksta žievių krūva, ugnies nėra. Smilko 60x13 m ir 5 m aukščio žievių krūva. Krūvą perkasinėjo įmonės krautuvas ir perpilama vandeniu. 

 

Jurbarko PGT

 

2020-06-17

 

23:52 val. gautas pranešimas, kad Jurbarke, M. Valančiaus g., buvo bandyta padegti automobilį „Opel Omega“, šiuo metu rūksta automobilio padanga. Gaisro požymių nebuvo, buvo apdegusi automobilio padanga. Padanga papildomai perlieta vandeniu.

 

 

 

Užkrauta per 0.00 sekundes
2,602,450 unikalūs lankytojai