Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!
2020-06-18

2020-06-18

 

02:37 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Varnių g., dega automobilis. Degė lengvasis automobilis „VW Golf“. Sudegė automobilio variklio skyrius, apdegė salonas, šoninė automobilio dalis ir dugnas. Atjungtas automobilio akumuliatorius.

 

08:59 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadoryse, Beržyno g., netoli ligoninės, važiuojant SB „Baltasis berželis“ link, miškelyje, pėsčiųjų ir dviračių take, pusiau nulūžęs medis, kabo virš suoliuko. Medis pašalintas.

 

09:41val. gautas pranešimas, kad Kaune, Laisvės al., keturių aukštų pastate suveikė priešgaisrinė signalizacija, degimo požymių nematyti. Gaisro požymių nerasta.

 

10:14 val. gautas pranešimas, kad Kaune, S. Lozoraičio g., pavojingai pasvirusi medžio šaka. Šaka patraukta.

 

10:58 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav. Ruklos sen., Ruklos mstl., Rupeikių g.,  reikia iškelti katiną iš medžio. Katinas iš 4 m aukščio medžio iššoko.

 

12:37 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Ringaudų sen., Ringaudų k., Šakių pl., dega pieva. Užgesinta 0,5 ha plote degusi žolė.

 

16:19 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Lipliūnų k., Greisupio g., dega dviejų aukštų namas. Atvykus Atvira liepsna degė mūrinio 14x10 m namo stogas. Namas mūrinis, perdanga gelžbetoninė, stogas dengtas „Eternit“ šiferiu. Išdegė medinė stogo konstrukcija.

 

17:54 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Viduklės sen., Paupio k., nuvirtęs medis užtvėrė pusę važiuojamosios kelio dalies, nutraukė elektros laidus. Medis pašalintas.

 

19:52 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Riešutų g., pro buto langą veržiasi dūmai. Viduje buvo prisvilęs maistas. Puodas nukeltas iki atvykstant ugniagesiams.

 

19:24 val. gautas PK pranešimas, kad Raseinių r. sav., Viduklės sen., Paupio k., nuvirtęs medis. Buvo nuvirtę du medžiai, nutraukę elektros laidus. Atvykus ESO darbuotojams, laidai patraukti. Medžiai pašalinti.

 

18:05 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Paparčių sen., Paparčių k., Paparčių g., ant užkliuvo už nebuvusios pažymėtos kelininkų iškastos duobės, pažeidė automobilio SEAT karterį ir išbėgo tepalo. 3 m² plote buvo išsilieję tepalo. Kelio danga nuvalyta.

 

20:29 val. gautas GMP pranešimas, kad Kaune, A. Mickevičiaus g., reikalinga pagalba išnešti ligonį. Ligonis išneštas ir įkeltas į GMP automobilį.

 

20:39 val. gautas moters pranešimas, kad Kėdainiuose, Mindaugo g., jos vyras visą dieną neatidaro durų, serga psichikos liga, galimai sutriko sveikata. Diskiniu pjūklu patekta į butą pro duris. Viduje rastas sužalotas vyras perduotas medikams.

 

21:25 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Jonavos g., ant važiuojamosios dalies nuvirtęs medis. Medis pašalintas.

 

22:06 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., medikai atvyko pas moterį, kuri sakė einanti pasikarti, šiuo metu niekas neatidaro durų. Pagalbos nereikėjo.

 

20:39 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Domeikavos sen., Voškonių k., Rytmečio g., ant važiuojamosios kelio dalies yra nuvirtęs medis. Medis pašalintas, kelio danga nuvalyta. 21:31 val. ugniagesiai gavo informaciją iš pravažiuojančio asmens, jog šalia esančio Eigirgalos kaimo kapinėse yra nuvirtęs medis. Medis buvo nuvirtęs kapinių teritorijoje ir nutraukęs elektros laidą. Budėta, kol atvyko ESO avarinė tarnyba ir atjungė elektros tiekimą. Medžio šalinimo darbai kapinių teritorijoje nebuvo atliekami.

 

22:48 val. gautas PK pranešimas, jog jie buvo informuoti, kad Kauno r. sav., Samylų sen., Šlienavos k., Ramybės g., medyje yra įlipusi moteris ir šaukiasi pagalbos. Moteris nurodė, jog skynė vyšnias ir jai pagalbos nereikėjo.

 

23:54 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Šiaurės pr., sudužo senovinis durų skambutis iš jo išsiliejo gyvsidabris. 4 m² plote pažirę gyvsidabrio rutuliukai susiurbti. Siurblio maišelis su gyvsidabriu užsandarintas ir paliktas buto gyventojams, kad patys nuvežtų į atliekų surinkimo aikštelę.

 

2020-06-19

 

00:10 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Baltupio g. ir Užnerio g. sankryžoje, kibirkščiuoja ir dega aukštosios įtampos laidai. Atvykus ugniagesiams laidai jau nekibirkščiavo, buvo susprogęs keraminis saugiklis ir gatvėje dingusi elektra.

 

01:24 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Šilų sen., Panoterių mstl., Liepų g., ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis. Medis pašalintas, kelias nuvalytas.

 

05:07 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Šilavoto sen., Naraukelio k., Plento g., įmonėje "Ekofrisa", užsidegė kompresorius. Degusį oro kompresorių gesino 3 įmonės darbuotojai gesintuvais. 4x4 m dydžio patalpoje išdegė oro kompresorius apie 1,20x1,20 m dydžio. Patalpa mūrinė, perdanga betoninė, dengta skarda.

 

Marijampolės PGT

 

2020-06-18

 

03:42 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Jūrės k., Medelyno g., lentpjūvėje smilksta žievių krūva, ugnies nėra. Smilko medžio žievių, pjuvenų ir žemių atliekų krūva (apie 60 m ilgio, apie 12 m pločio, apie 5 m aukščio). Medienos žievių krūva perkasta įmonės krautuvu ir perpilta vandeniu. Perkasta ir sulieta apie 500 kub. m medžio atliekų.

 

14:29 val. gautas pranešimas iš PK, kad Vilkaviškio r. sav., Keturvalakių sen., Bardauskų k., Bardauskų g., įvestas planas „Skydas“, laukuose rastas sprogmuo. Budėta, kol atvykę išminuotojai 88 mm minosvaidžio miną susprogdino vietoje.

 

20:42 val. gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., Lukšių sen., Zypliabudžio k., ant važiuojamosios dalies nuvirto medis. Medis pašalintas, nuvalyta kelio danga.

 

23:51 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškyje, Kapų g., trūko automobilio tepalo žarna ir išbėgo tepalo. Iš automobilio „Fiat Shudo“ buvo išbėgę tepalo apie 5 m² plote. Teršalai surinkti, nuvalyta kelio danga.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,602,367 unikalūs lankytojai