Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!
2020-06-19–2020-06-21

 

Kauno apskritis

 

2020-06-19

 

Gautas neprisistačiusio asmens pranešimas, kad Kauno m. sav., Baltupio–Užnerio g. sankryžoje kibirkščiuoja ir dega aukštos įtampos laidai. Atvykus PGP laidai jau nekibirkščiavo, buvo susprogęs keramikinis saugiklis ir gatvėje dingusi elektra. PGP darbų neatliko.

 

01:24 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav. Šilų sen., Panoterių mstl., Liepų g. važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis. Atvykus PGP į vietą, medis buvo nuvirtęs ant kelio. Grandininio pjūklo pagalba medis pašalintas, kelias nuvalytas.

 

05:07 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Šilavoto sen., Naraukelio k., Plento g. , įmonėje „Ekofrisa“ užsidegė kompresorius. Atvykus PGP į vietą, degė oro kompresorius. Gesino 3 įmonės darbuotojai gesintuvais. Panaudojus 1 „B“ šv. gaisras likviduotas. Atlikta žvalgyba kitose patalpose. Gaisro metu esančioje 4x4 m dydžio patalpoje išdegė oro kompresorius apie 1.20×1.20 dydžio. Patalpa mūrinė, perdanga betoninė, dengta skarda. Patalpos nenukentėjo. Pastatai drausti.

 

07.59 val. gautas pranešimas iš Kauno AVPK budėtojo, kad Kauno m. sav., A. Mickevičiaus g. užminuotas Kauno apygardos teismas, įvestas planas „SKYDAS“. Atvykus PGP į įvykio vietą, pradėtas budėjimas. Iš pastato evakuota apie 120 darbuotojų. Atvykę ARO išminuotojai, atliko žvalgybą patalpose. Sprogmenų nerasta, pranešimas nepagrįstas.

 

11:06 val. Ruklos UK gavo pranešimą, kad Jonavos r. sav., Ruklos sen., Ruklos mstl., Rupeikio g. į medį įlipęs katinas, 3 dienas neišlipa. Atvykus PGP panaudojus ištraukiamas kopėčias katinas iškeltas iš medžio.

 

13:33 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Upninkų sen., Kryžiaukos k., Baltam ežere skęsta žmogus. Atvykus PGP žmogus jau buvo ištrauktas iš vandens ir išvežtas į gydymo įstaigą.

 

13:40 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Dotnuvos sen., Urnėžių k. nardydamas Urniežių tvenkinyje žmogus rado nuskendusį automobilį. Atvykus PGP į įvykio vietą, automobilis buvo po vandeniu 10-15 m nuo kranto. Automobilis ištrauktas automobilinės gervės pagalba į krantą ir perduotas policijos pareigūnams. Žmonių viduje nebuvo. Automobilis VW Golf.

 

14:15 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Maironio g. ant važiuojamosios kelio dalies išbėgę tepalai, slidi kelio danga. Atvykus PGP 400 m ilgio ir 50 cm ploto ruože buvo išsilieję tepalai. Panaudojus 20 l dispregatoriaus kelio danga nuplauta.

 

16:50 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Kaunakiemio g. dega Volfas Engelman elektros skydinė. Atvykus PGP į įvykio vietą, iš elektros skydinės rūko dūmai. Panaudojus akumuliatorinį prietaisą, nupjauta skydinės spyna. Skydinėje degantys laidai ir prietaisai užgesinti gesintuvu. Gaisro metu išdegė el. skydinėje išlyginamieji kondensatoriai, baterijos, spinta 0.4 kw.

 

17:32 val. gautas pranešimas iš Kauno AVPK, kad Raseinių r. sav., Vaižganto g.–Jaunimo g. reikalinga pagalba nuvalyti kelio dangą po eismo įvykio. Atvykus PGP nušluotos šukės, nuplauta 2 m² plote išsiliejęs aušinimo skystis.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., P. Plechavičiaus g. parą laiko negali susisiekti su pranešėjos seneliu (80 m), neatsako į žinutes. Atvykus PGP policijos pareigūnai nurodė, kad pagalbos nereikia, žmogus buvo išėjęs iš namų.

 

 

19:06 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Vilkijos apylinkių sen., Daugeliškių k. ant važiuojamosios keli dalies užvirtęs medis. Atvykus PGP medis pašalintas nuo važiuojamosios kelio dalies. Medį pašalinti padėjo trys savanoriai.

 

19.17 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., J. Basanavičiaus g. kaimynas arti pastatų kūrena šašlykinę, į langus rūksta dūmai. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, kaimynai konfliktavo, todėl informuota VPK, šašlykinė patraukta saugiu atstumu nuo pastato. PGP gesinimo darbų neatliko.

 

21:08 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Važatkiemio k., Liepų g. dega automobilis. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, automobilį PEUGOE PARTNER buvo apsigesinęs pats savininkas. PGP panaudojo 1 aukšto sp. šv., 200 litrų vandens automobilio detalių aušinimui. Apdegė automobilio salono plastmasinės detalės.

 

Gautas pranešimas, kad Birštono sav., Birštonas, Prienų g. iš automobilio kyla dūmai, degimo požymių nematyti. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, įvykio vietoje buvo atvykę Prienų VPK, iš automobilio AUDI A6 rūko garai. PGP atkėlė automobilio kapoto dangtį, atjungė akumuliatorių, buvo išbėgęs automobilio aušinimo skystis, degimo nebuvo. Įvykį tiria Prienų VPK.

 

22.02 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav. m, Rimvydo g. namo laiptinėje jaučiamas dūmų kvapas. Atvykus PGP ir atlikus žvalgybą paaiškėjo, kad buvo prisvilęs maistas. Moteris puodą buvo nusikėlusi pati. Išvėdintos patalpos.

 

23:20 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Kaišiadorių apylinkės sen. Gudienos k. Ateities g. dega laužas. Atvykus PGP degė 1 m² plote sukrautos šiukšlės arti pastato, panaudojus 1 „B“ šv., 100 litrų vandens, laužas užgesintas.

 

2020-06-20

 

06.38 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Savanorių pr. reikalinga policijai pagalba patekti į butą. Atvykus PGP policijos pareigūnai jau buvo patekę į butą.

 

09:56 val. gautas pranešimas iš Alytaus AVPK, kad Prienų r. sav., Prienų sen., Mačiūnų k. reikalinga pagalba po eismo įvykio nuvalyti kelio dangą. Atvykus PGP panaudojus rankinį inventorių 2 m² plote nušluotos duženos.

 

Gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Nemakščių sen., Aukštkelių k., Žemaičių Plento g. arti pastatų dega laužas. Atvykus PGP vyras degino augalinės kilmės atliekas, dėl neišlaikytų atstumų laužas užgesintas kibiru vandens.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Alšėnų sen., Jonučių k. Baltijos g. kažkas sprogo automobilio bagažinėje, bijo kad neužsidegtų, Atvykus PGP į įvykio vietą, atlikta žvalgyba. Pavojaus nėra, sprogo nuo saulės įkaitęs dezodoranto buteliukas.

 

14:19 val. gautas pranešimas iš neprisistačiusio asmens, kad Birštono sav., Birštono sen., Šilaičių k. dega miškas. Atvykus PGP 1 ha plote atskirais židiniais degė miško paklotė. Gesinimo darbuose dalyvavo miškininkų AC ir 5 žmonės. Sutemus ir lokalizavus gaisrą, gesinimo darbai nutraukiami. Budėti lieka miškininkai. 21 d. 00.20 val. grįžo AC. 21 d. 08.41 val. gautas pranešimas, kad reikalinga PGP pagalba. 08.54 val. išvyko Jiezno UK. Atvykus PGP 1,5 ha plote atskirais židiniais degė miško paklote. Gesinime dalyvavo miškų urėdijos 3 darbuotojai ir 2 AC (vežančios 1m³ ir 4m³ vandens). Vanduo buvo vežiojamas iš dirbtinio vandens telkinio, esančio už 3 km. Išpilta 6 m³ vandens. Likvidavus gaisrą vietoje liko 2 miškų urėdijos darbuotojai.

 

14:58 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Rimvydo g. bute yra žmogus, kuriam sutriko sveikata. Atvykus PGP į įvykio vietą, per langą patekta į butą ir atrakintos durys iš vidaus, įleisti policijos pareigūnai ir medikai. 1948 m. gimimo vyras buvo sąmoningas, GMP apžiūrėjo ir išsivežė į gydymo įstaigą.

 

15:18 val. gautas pranešimas iš Kauno GMP, kad Kaišiadorių r. sav., Žiežmarių sen., Žiežmariai, Melioratorių g. reikalinga pagalba išnešti sunkiai sveriantį ligonį. Atvykus PGP ligonis nuneštas į GMP automobilį.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Bukonių sen., Bukonių k., Šapuvos g. kaimynai degina laužą arti pastatų. Atvykus PGP 2 m² plote degė laužas. Atstumai neišlaikyti, laužas užgesintas panaudojus B šv. ir 100 l vandens.

 

Gautas pranešimas iš neprisistačiusio asmens, kad Kaišiadorių r. sav., Pravieniškių sen., Pravieniškių k., Ąžuolų g. kaimynai degina laužą arti pastatų. Atvykus PGP, moteris 1 m² plote degino gamtines atliekas, įspėta, kad laužas kūrenamas nesaugiu atstumu nuo statinių, užsigesino pati.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Partizanų g. bute yra žmogus, durų neatidaro, galimai kažkas nutiko. Atvykus PGP į įvykio vietą, buto gyventojas duris atidarė, paaiškino kad buvo užmigęs. Pranešimas nepagrįstas.

 

18:37 val. gautas pranešimas iš neprisistačiusio asmens, kad Jonavos r. sav., Upninkų sen., Upninkėlių kaime ant kelio užvirtęs medis. Atvykus PGP panaudojus grandininį pjūklą medis pašalintas nuo važiuojamosios kelio dalies.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Islandijos pl. už degalinės galimai dega namas. Atvykus PGP į įvykio vietą, degimo nesimatė, atlikta žvalgyba išvykimo zonoje. Gaisras nepastebėtas, pranešimas nepagrįstas.

 

18:46 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Taurostos g. dega žolė. Atvykus PGP 1 a plote degė žolė, likviduota parankinėm priemonėm.

 

18:46 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Žeimių tak. vėjas balkone atplėšė stiklo paketą –  kelia grėsmę praeivių saugumui. Atvykusios PGP atliko žvalgybą, buvo atsikabinęs įstiklinto balkono stiklo rėmas ir pavojingai pakibęs. Panaudojus parankines priemones rėmas buvo sutvirtintas kad nenukristų.

 

18:49 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Palomenės sen., Zūbiškių k., Žaslių g. ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis. Atvykus PGP panaudojus grandininį pjūklą medis pašalintas nuo važiuojamosios kelio dalies.

 

18:52  val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Užusalių sen. Išorų k. Sodų g. nuvirtęs medis. Atvykus PGP medis supjaustytas ir pašalintas

 

18:58 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Užusalių sen.ties Bartonių sankryžoje nuvirtęs medis. Medis pašalintas iki atvykimo.

 

19:07 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Kadagių kel. nutrūkę laidai ir dega žolė. Atvykus PGP žolė jau buvo užgesinta.

 

19.17 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Muitinės g. nuo renovuojamo 3 aukštų pastato vėjas nuplėšė dalį brezento. Kelia pavojų žmonių saugumui, jei nuplyštų likusi dalis. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, pavojaus niekam nebuvo.

 

19:33 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Partizanų g. šalia daugiabučio namo kaimynai pradėjo kepti šašlykus, prasidėjus lietui, viską sunešė į namo laiptinę, ji pilna dūmų. Atvykus PGP prie pat laiptinės durų degė šašlykinė. Panaudojus 1 „B“ šv., šašlykinė užgesinta.

 

20.02 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Spaustuvininkų g. veikia priešgaisrinė signalizacija, vaikas netyčia įjungė. Atvykus PGP atlikus žvalgybą, paaiškėjo, kad sirenai atjungti reikalingi specialūs rakteliai. Gyventojai lauks namo administratoriaus.

 

20:34 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Šiaurės pr. nuvirto medis ir įsirėmė į namo sieną. Atvykus PGP medis buvo įsirėmęs ties trečiu aukštu. Todėl papildomai išsiųsta automobilinės kopėčios. Medis pašalintas.

 

21:17 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Raseinių sen.Mirklių k. Bijūnų g. dega sodo namelis. Atvykus PGP sodo namelis degė atvira liepsna Namelis 4×4 m. medinis, stogas šiferio. Gaisro metu nudegė stogas, išdegė namelio vidus, viduje buvę namų apyvokos daiktai.

 

21.45 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Ringuvos g. kaimynai kažką kieme degina, labai daug dūmų. Atvykus PGP gyventojas kūreno pečių, pavojaus niekam nebuvo. Iškvietimas nepagrįstas.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Kėdainiai Bogušiškių k. pranešėja prieš 3 dienas buvo sodyboje, dabar atvykusi pastebėjo, kad garam ištraukti iš vonios varikliukas visas išsilydęs, iš išorės anga aprūkus, vonios siena ir lubos apdegę. Negali pasakyti tai padegimas ar trenkė žaibas. Degimo požymių nebėra.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., A. Juozapavičiaus pr. ant kelio nuvirtęs medis. Atvykus PGP buvo nuvirtę du medžiai ant važiuojamosios kelio dalies. Panaudojus grandininį pjūklą medžiai pašalinti. Nušluota kelio danga.

 

2020-06-21

00:35 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Šarkuvos g. negali patekti į butą, užsikirto spyna, durų atrakinimo tarnyba negali atrakinti, butas 3 aukšte, durys šarvo, langai atidaryti. Atvykus PGP ištraukiamų kopėčių pagalba per langą patekta į butą. Atrakintos buto durys.

 

01:50 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Užusalių sen. Užusalių k. Taikos g. po renginio dega laužas. Atvykus PGP 8 m² plote degė be priežiūros paliktas storų medžių laužas.

 

08:49 val. Kauno GMP dispečerė pranešė, kad Jonavos r. sav., Lietavos g. medikams reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorį ligonį. Atvykusi PGP iš buto išnešė ir įkėlė į GMP automobilį bei nuvažiavę iki Jonavos m. ligoninės iškėlė iš GMP automobilio 1948 m. gimimo moterį, sveriančią apie 120 kg. Sunaudoti 3 vnt. vienkartiniai apsauginiai rūbų komplektai.

 

09:38 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Savanorių pr. dega automobilis. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, gaisras užgesintas iki atvykimo, degė automobilio variklio skyriaus elektros instaliacija. Automobilis Renault Espace. Gaisrą automobilio savininkas užgesino panaudodamas miltelinį gesintuvą.

 

09.49 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Chemikų g. iš kaimyno buto sklinda dūmai, kaimynas neatidaro durų. Atvykus PGP, laiptinėje jautėsi degėsių kvapas, išorinių gaisro požymių nesimatė. Duris atidarė ir PGP įsileido pats buto savininkas Patekus į butą PGP atliko žvalgybą, puodą su prisvilusiu maistu nuo viryklės nusikėlė ir butą vėdino pats gyventojas iki PGP atvykimo.

 

10:32 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Žalgirio g., šalia Medelyno kalno, nulūžęs medis ir atsirėmęs į kitus medžius. Šiuo keliu važiuoja transportas. Pavojinga. Atvykus PGP, atlikta žvalgyba, virš važiuojamosios kelio dalies medis buvo nulūžęs ir pavojingai atsirėmęs į kitą medį. Medis, keliantys pavojų eismui pašalintas.

 

10:59 val. Kauno GMP dispečerė pranešė, kad Jonavos r. sav., P.Vaičiūno g. medikams reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorį ligonį. Atvykus PGP iš buto išneštas ir įkeltas į GMP automobilį vyras (1965 m. gimimo), sveriantis virš 120 kg. Sunaudoti vienkartiniai apsauginiai rūbų komplektai (3vnt.).

 

11:13 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Tunelio g. ant automobilio nuvirto medis. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, privačioje teritorijoje ant automobilio buvo nuvirtęs medis. Medis buvo nukeltas ir supjaustytas. Transporto priemonė neapgadinta.

 

11:51 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Sąjungos a. kaimynui sutriko sveikata, negali atidaryti durų. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, žmogus gulėjo ant grindų, negalėjo atidaryti durų. Glaustinių kopėčių pagalba į butą esantį 1-ame aukšte patekta pro langą, atidarytos durys, įleisti medikai ir policijos pareigūnai. Viduje buvęs žmogus sąmoningas perduotas medikams.

 

12:16 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., J.Ralio g. kieme iš automobilio išsilieję tepalai. Atvykus PGP, daugiabučio kieme 15 m² plote buvo išsilieję tepalai. Panaudojus sorbentą (10 kg.ir 8 ltr.) teršalai surinkti, nuplauta kelio danga. Surinkti teršalai bus pristatyti į pavojingų atliekų priėmimo aikštelę.

 

12:44 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Ašigalio g. praviram lange įstrigo katinas. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, katinas buvo įstrigęs trečiame aukšte tarp praverto plastikinio lango rėmo. Ištraukiamų kopėčių pagalba gyvūnas buvo įkeltas atgal į butą. Buto sav. namuose nebuvo.

 

13:15 val. Kauno AVPK budėtojas pranešė, kad Kėdainių r. sav., J. Basanavičiaus g. reikalinga PGP pagalba patekti į butą, kuriame buvo smurtaujama. Niekas neatidaro durų. Atvykusi PGP laužtuvu atidarytos buto durys ir įleisti policijos pareigūnai.

 

13:40 val. UAB Jonavos paslaugos dispečerė pranešė, kad Jonavos r. sav., Vytauto g. kieme išsilieję tepalai (didelis plotas – apie 10×5 m). Atvykę PGP laukė Jonavos paslaugų darbuotojų, kurie tepalus užpylė smėliu.

 

13:45 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Pernaravos sen., automagistralė Klaipėda-Kaunas-Vilnius 180 km. ties Laučynės k. dega automobilis, nuvažiavo nuo kelio. Atvykus PGP, po eismo įvykio automobilis SAAB 95 buvo nuvažiavęs nuo kelio ir degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė visos automobilio degiosios

 

14:16 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Plento g. dega automobilis. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, degė automobilio magnetolos skyrius. Gesinant gaisrą buvo išdaužtas transporto priemonės langas, gaisro metu aprūko ir vandeniu buvo sulietas salonas. Automobilis Volvo S80.

 

14:40 val. gautas, kad Kauno m. sav., Neries krantinėje dega butas. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, pro buto langus veržėsi dūmai. Buto duris atidarė pati savininkė, virtuvėje ant viryklės buvo prisvilę maisto produktai, nukeltas ir ataušintas puodas. Išvėdintos patalpos ir laiptinė. Priemonės nenaudotos. Namuose buvo ir suveikė dūmų detektorius.

 

16:05 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Pagojukų sen., Kiaulininkų k. pranešėja per langą mato kaimyną gulintį ant grindų, nereaguoja, durys užkabintos. Atvykusi PGP sulaukė policijos pareigūnų, parankinėmis priemonėmis atidarė namo duris ir įleido policijos pareigūnus. Viduje rastas vyras be gyvybės ženklų.

 

19:46 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Karaliaus Mindaugo pr. AKROPOLIO aikštelėje, 2 aukšte dega lengvasis automobilis. Atvykus PGP į įvykio vietą, žmonės buvo automobilį gesinę milteliniu gesintuvu. PGP atjungė automobilio akumuliatorių ir perliejo vandeniu. Gaisro metu apdegė automobilio Jaguar variklio skyriaus elektros instaliacija ir dešinys sparnas.

 

Marijampolės PGT

 

2020-06-19

 

05:08 val. gautas pranešimas iš Marijampolės AVPK budinčio pareigūno, kad Kalvarijos sav., Kalvarija, Vilkaviškio g. įvedamas planas „SKYDAS“, reikia pabudėti. Atvykus PGP, vyko budėjimas sprogmens nukenksminimo metu. Atviroje teritorijoje rasta rankinė granata F1, išminuotojų sunaikinta vietoje.

 

2020-06-20

 

05:13 val. Gautas pranešimas iš neprisistačiusio asmens, kad Marijampolės sav., Igliaukos sen., Paežerės k., Paežerės g. prie ežero, šalia „Palių“ durpyno, pranešėjas mato juodos spalvos dūmus. Pranešėjas yra įmonės „Plast and deimant“ sargas. Tačiau nei savo įmonės adreso, nei ežero pavadinimo nežino, iš kurios pusės dūmai taip pat neaišku. Pagal VND, galimai šalia Yglos ežero. Atvykus PGP, užgesintos šakos ir padanga, degę 1 m² plote, kuriuos degino vyras.

 

18:05 val. gautas pranešimas iš neprisistačiusio asmens, kad Kazlų Rūdos sav., Jankų sen., Katinų k. ką tik nuskendo moteris. Atvykus PGP, moters kūnas jau buvo ištrauktas į krantą be gyvybės požymių.

 

19:37 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Jaunimo g. ir Draugystės g. medžio šaka užvirtusi ant trijų automobilių Draugystės g. ir Jaunimo g. sankirtoje. Atvykus PGP į ant trijų automobilių buvo užvirtęs medis. Jaunimo g. medis pašalintas nuo lengvojo automobilio VW Passat, lengvojo automobilio Opel Astra ir lengvojo automobilio Ford c max. Draugystės g. medis pašalintas nuo lengvojo automobilio Opel Astra.

 

19:37 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Mokolų g. lūžo medis, išdaužė buto langus, šakos buto viduje. Antras aukštas. Atvykus PGP, pro langą į buto vidų buvo įlūžusi medžio šaka. Išdaužtas virtuvės lango varčios stiklo paketas ir stiklas išimtas. Medis supjaustytas ir pašalintas.

 

19:42 val. gautas pranešimas iš neprisistačiusio asmens, kad Marijampolės sav., Gudelių sen., Gudelių mstl., Gudelių g. prie kapinių ant važiuojamosios dalies nuvirtęs medis. Apvažiuoti galima. Atvykus PGP, medis pašalintas nuo važiuojamosios kelio dangos.

 

19.47 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Igliaukos sen., Tupikų k. prie Amalvos rezervate esančios siurblinės, žaibas trenkė į elektros skydinę, kuri kibirkščiuoja. PGP budėjo, kol atvyko ESO darbuotojai. Atlikta žvalgyba, gaisro pavojaus nebuvo.

 

19:57 val. gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., Kriūkų sen., Sutkiškių k. ant kelio nuvirtęs medis. Kelias tarp Kriūkų ir Žemosios Panemunės, palei Nemuną, arčiau Kriūkų. Atvykus PGP, medis supjaustytas ir pašalintas nuo važiuojamosios kelio dangos.

 

20:18 val. Gautas pranešimas iš neprisistačiusio asmens, kad Kalvarijos sav., Kalvarijos sen., Jurgežerių k., Plento g. kelias 200, važiuojant nuo Vištyčio mstl. link Kalvarijos, ties Menkupių k. ant važiuojamosios kelio dalies yra užvirtęs medis, užtverta viena eismo juosta. Atvykus PGP, medis supjaustytas ir pašalintas nuo važiuojamosios kelio dangos.

 

20:19 val. grįžtant iš įvykio Igliaukos sen., Tupikų k., Marijampolės sav., Igliauko sen., Pamargių k. ant kelio buvo nulaužtos dvi šakos. Panaudojus grandininį pjūklą dvi šakos supjaustytos ir pašalintos nuo važiuojamosios kelio dangos.

 

20:43 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Pajevonio sen., Ančlaukio k., Aukštaratės g. prie buvusių sandėlių, ant kelio važiuojamosios dalies guli nuvirtęs medis, užtvėręs pravažiavimą. Atvykus PGP, medis supjaustytas ir pašalintas nuo važiuojamosios kelio dangos.

 

23:47v val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Pavasakės g. dviejų aukštų name po lietaus apsemtas namo rūsys, pranešė šeimininkas, prašo pagalbos. Atvykus PGP, padėta UAB „Sūduvos vandenys“ iš namo rūsio išpumpuoti vandenį. Išpumpuota apie 20 m³ vandens.

 

2020-06-21

 

02:47 val. gautas pranešimas, kad Kalvarijos sav., Kalvarijos sen., Kušliškių k., Šilo g. prie stotelės ant važiuojamosios kelio dalies guli nuvirtęs medis. Atvykus PGP, medis supjaustytas ir pašalintas nuo važiuojamosios kelio dangos.

 

13:46 val. Gautas Sudargo UK pranešimas, kad Šakių r. sav., Sudargo sen., Pervazninkų k. apie pavojingai ant kelio pasvirusį medį. Atvykus PGP pavojingai pasviręs medis nupjautas panaudojus grandininį pjūklą.

 

16:56 val. gautas neprisistačiusio asmens pranešimas, kad Šakių r. sav., Griškabūdžio sen., Griškabūdžio mstl., Skrynupių g. tvenkinyje galimai nuskendo vyras, neišneria iš vandens. Vykstant PGP gautas pranešimas, kad vyras ištrauktas ant kranto. Atvykus PGP vyras gyventojų buvo ištrauktas į krantą, buvo sąmoningas. Atvykusi GMP 1988 m. gimusį vyrą išsivežė į gydymo įstaigą. PGP gelbėjimo darbų neatliko. Šakių PGT II skyrius su valtimi atšaukti kelyje.

 

Jurbarko PGT

 

2020-06-20

07:24 val. gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., Skirsnemunės sen., Pilies I k. ant kelio nuvirtęs medis. Atvykus PGP ant kelio buvo užvirtęs medis. Medis patrauktas nuo važiuojamosios kelio dalies.

 

19:16 val. gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., Jurbarkas,  Muitinės g. ant važiuojamosios kelio dalies užvirtęs medis. Atvykus PGP nuo važiuojamosios kelio dalies buvo pašalinti 4 medžiai. Naudotas grandininis pjūklas.

 

19.21 val. gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., Jurbarkas, Muitinės g. dega medis. Atvykus PGP gaisro požymių nebuvo. Šalia kelio buvo nuverstų medžių kurie eismo saugumui netrukdė. PGP aptvėrė teritoriją

 

19:40 gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., Smalininkų sen., Smalininkai, Aukštagalių g. ant pagrindinio kelio nuvirto didelis ąžuolas. Atvykus PGP kelių kilometrų ruože ant važiuojamosios kelio dalies buvo išversti 6 medžiai. Grandininiu pjūklu supjaustyti ir nuo kelio pašalinti

 

19:47 gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., Jurbarkas, Nemuno g. ant važiuojamosios kelios dalies užvirtę 4-5 medžiai, trukdo eismui. Nuo važiuojamosios kelio dalies buvo pašalinti 7 medžiai.

 

19:49 val. gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., Jurbarkas, A. Giedraičio-Giedriaus g. ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtę 4 medžiai. Atvykus PGP ant elektros laidų ir važiuojamosios kelio dalies buvo užvirtę 6 medžiai.

 

20:04 val. gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., Jurbarkas ant važiuojamosios kelio dalies užvirtęs beržas, negali pravažiuoti. Atvykus PGP ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtusio medžio nerasta.

 

20:07 val. gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., Jurbarkų sen. Vertimų k., Šlaito g. nuvirtęs medis. Medis supjaustytas ir nuo važiuojamosios kelio dalies pašalintas.

 

21:40 val. gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., Eržvilko sen., Rimšų k., Sodų g. ant važiuojamosios kelio dalies medis. Atvykus PGP medis supjaustytas ir nuo važiuojamosios kelio dalies pašalintas.

 

20:19 val. gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., Jurbarkas, P. Paulaičio g. ant gatvės yra užvirtęs medis, kuris nutraukė elektros laidus. Atvykę PGP nuo važiuojamosios kelio dalies pašalino 5 medžius.

 

2020-06-21

09:06 val. gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., A. Giedraičio-Giedriaus g. ant išvažiavimo iš kiemo užvirtęs medis. Atvykus PGP, ant važiuojamosios kelio dalies buvo užvirtęs medis, nutraukti el. laidai. ESO darbuotojams atjungus elektros energiją medis pašalintas nuo važiuojamosios kelio dalies.

 

12:16 val. gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., Viešvilės sen., Kalvelių k. ant kelio užvirtęs medis, negali pravažiuoti. Atvykusi PGP pašalino ant važiuojamosios kelio dalies užvirtusį medį, nušlavė kelio dangą.

 

12:22 val. gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., P.Paulaičio g. ant keliuko nuvirtę 4 medžiai. Atvykus PGP, ant važiuojamosios kelio dalies užvirtę medžiai supjaustyti ir pašalinti. Grįžtant, kelyje išsiųsti į kitą įvykį.

 

13:29 val. gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., Jurbarkas, Vilniaus g. tarp 5 ir 7 namo nulūžusi didelė medžio šaka virš važiuojamosios kelio dalies, gali nukristi ant automobilių. Atvykusi PGP atliko žvalgybą ir pašalino kelias nukritusias medžio šakas. Pavojingai pasvirusią virš važiuojamosios kelio dalies ir virš elektros laidų kabančią šaką pašalinti prireikė APK pagalbos. ESO avarinės darbuotojams atjungus elektros tiekimą, medžio šaka pašalinta, nušluota kelio danga.

 

14:59 val. gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., Smalininkų sen., Tetervinės vs., kelias Smalininkai–Vilkiškis, apie 10 km, ties Tetervinės vs. ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis. PGP pakeliui supjaustė ir pašalino 2 užvirtusius medžius.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,602,295 unikalūs lankytojai