Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!
2020-06-25

2020-06-25

 

00:06 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Garliavos apyl. sen., Jonučių II k., Versmės g., rusena laužas. Atviroje teritorijoje ruseno neprižiūrimas laužas. Užgesinta.

 

06:21 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Domeikavos sen., Domeikavos k., Naujojo Gyvenimo g., parke rūksta laužas. Rastas smilkstantis laužas užgesintas.

 

10:42 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Chemikų g., nusileidus nuo kalno, tarp medžių vyras kepa šašlykus. Gaisro požymių nerasta.

 

14:34 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Jiezno sen., Patilčių k., Jiezno link važiuoja sunkvežimis, kuriam sprogusi padanga, bet jis ir toliau važiuoja, nesustoja. Iš po rato eina žiežirbos, gali užsidegti. Sunkvežimis veža malkas, medieną. Važiuojant transporto priemonei metalinė detalė siekė kelio dangą ir sukėlė kibirkštis. Gaisro pavojaus nebuvo.

 

15:24 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Kalniečių g., reikalinga pagalba patekti į butą. Laužtuvais per medines duris patekta į vidų, įleisti policijos pareigūnai.

 

15:59 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Ruklos sen., Jonalaukio k., Plento g., prie „Achemos“ sankryžos, 20 m ruože išsilieję tepalo, slidi kelio danga. Ant važiuojamosios kelio dangos buvo išsilieję dyzelinio kuro. Kelio danga nuplauta.

 

16:41 val. gautas pranešimas, kad Birštone, S. Dariaus ir S. Girėno g., IKI parduotuvėje, antrame aukšte, kavinės virtuvėje atvira liepsna užsidegė rūkykla. Baro-kavinės "BIR. BUR. BAR" virtuvėje esančioje orkaitėje svilo mėsa, buvo uždūmintos virtuvės patalpos. Iš orkaitės išimta svilusi mėsa, išvėdintos patalpos.

 

15:54 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Karmėlavos sen., Ramučių k., Pelenų g., dega statybininkų vagonėlis. Atvira liepsna degė 6x3 m dydžio medinis, apskardintas statybinis vagonėlis. Viduje dūmų detektoriaus nebuvo. Vagonėlis sudegė iki metalinių konstrukcijų, viduje buvo generatorius, statybininkų įrankiai.

 

17:26 val. gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., automobilio viduje garuoja, rūksta dūmai, galimai užsidegė po eismo įvykio. Buvo susidūrę trys automobiliai, gaisro požymių nebuvo, prispaustų žmonių nebuvo. Lengvojo automobilio „VW Passat“ sąmoningai vairuotojai uždėtas kaklo įtvaras, moteris perduota medikams. Nuplautos šukės nuo važiuojamosios kelio dangos.

 

20:38 val. gautas pranešimas, kad Jonavoje, Chemikų g., iš balkono antrame namo aukšte rūksta dūmai. Ištraukiamosiomis kopėčiomis patekta į butą pro praviras balkono duris, viduje rastas prisvilęs maistas nukeltas nuo viryklės, patalpos išvėdintos. Buto savininkas išvestas iš buto ir perduotas medikams, šie vyrą išvežė į gydymo įstaigą. Bute dūmų detektorius neįrengtas.

 

22:23 val. pranešė, kad Kaune, Jiesios kraštovaizdžio draustinyje, kažkas dega, mato dūmus, liepsnos nemato. Gaisro požymių nepastebėta.

 

18:52 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Ruklos sen., Ruklos k., Neries upėje nuskendo 18 m. amžiaus jaunuolis. Nuo liudininkų nurodytos vietos 4 km ruože valtimis išžvalgyta Neries upės vaga. Narų įranga 250x15 m ruože išžvalgytas upės dugnas. Sutemus galimai nuskendusio žmogaus paieška nutraukta.

 

23:57 val. pranešė, kad Kaune, T. Masiulio g., girdėjo, kaip kažkas nukrito, bute gyvena 90 m. vyriškis, kuriam galimai sutriko sveikata. Į butą antrame aukšte patekta pro pravirą langą, atrakintos durys, į vidų įleisti policijos pareigūnai ir medikai.

 

2020-06-26

 

00:10 val. pranešė, kad Kaune, Kovo 11-osios g., kaimynė užsitrenkė duris, negali patekti į butą, raktas likęs spynoje, namuose esanti senyvo amžiaus moteris neatidaro durų, galimai sutriko sveikata. Į butą penktame aukšte patekta autokeltuvu pro pravirą langą, atrakintos durys, į vidų įleisti policijos pareigūnai ir medikai.

 

01:48 val. pranešė, kad Kauno r. sav., Karmėlavos sen., Ramučių k., Silvestro Žukausko g., prie namo kūrenamas laužas. Saugiu atstumu nuo pastatų privačioje valdoje buvo kūrenama kepsninė.

 

01:28 val. gautas PK pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Josvainių sen., Josvainių mstl., Kėdainių ir Labūnavos g. sankryžoje, po eismo įvykio yra prispausti du žmonės. Buvo susidūrę automobiliai „Audi“  (vairuotojas gim. 1998 m., keleivis gim. 2001 m.) ir „Mercedes-Benz“ (vairuotojas gim. 1971 m.). Visi trys automobiliuose esantys asmenys buvo prispausti, jie hidrauline gelbėjimo įranga išlaisvinti ir perduoti medikams. 1998 m. gimusiajam GMP konstatavo mirtį. 500 m ruože nušluota kelio danga.

 

03:53 val. gautas GMP pranešimas, kad Prienuose, Stadiono g., reikalinga pagalba išnešti daug sveriantį ligonį. Ligonis išneštas iš buto ir įkeltas į GMP automobilį.

 

Marijampolės PGT

 

2020-06-25

 

14:10 val. gautas pranešimas, kad Marijampolėje, Jaunimo g., kaimynas, turintis negalią (nevaikštantis), iškrito iš lovos ir negali atsikelti, užsirakinęs iš vidaus. Patekus į butą rastas iš lovos iškritęs sąmoningas vyras.

 

Jurbarko PGT

 

2020-06-25

 

00:37 val. pranešė, kad Jurbarko r. sav., Raudonės sen., Raudonės mstl., Plento g., asmuo bandė padegti namą – pripylus skysčio buvo padegtas namo prieangis, užgesino patys, gaisro pavojaus nėra. Apie įvykį informuota atsakinga inspektorė.

 

00:57 val. pranešė, kad Jurbarko r. sav., Skirsnemunės sen., Naukaimio II k., Raseinių g., laukuose dega šienas. 30x7 m dydžio krūvoje degė sukrauti senų šiaudų rulonai. Budėta, kol šiaudai sudegė. Kooperatinei bendrovei „Šventosios pievos“ priklausantis traktorius aplėkščiavo žemę aplink šiaudų kūgį.

 

10:20 val. gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., Jurbarkų sen., Lemantiškių k., ant kelio pasviręs medis, važiuojant nuo Jurbarko pro Smukučių sodus, link Vertimų k., pravažiavus Vanagynės sodų keliuką, tarp Vanagynės ir Meškininkų sodų. Virš važiuojamosios kelio dangos pavojingai pasviręs medis supjaustytas ir pašalintas.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,602,271 unikalūs lankytojai