Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!
2020-06-26

2020-06-26

 

00:10 val. pranešė, kad Kaune, Kovo 11-osios g., kaimynė užsitrenkė duris, negali patekti į butą, raktas likęs spynoje, namuose esanti senyvo amžiaus moteris neatidaro durų, galimai sutriko sveikata. Į butą penktame aukšte patekus autokeltuvu pro pravirą langą atrakintos durys, į vidų įleisti PK ir GMP darbuotojai.

 

01:48 val. pranešė, kad Kauno r. sav., Karmėlavos sen., Ramučių k., Silvestro Žukausko g., prie namo kūrenamas laužas. Saugiu atstumu nuo pastatų privačioje valdoje buvo kūrenama kepsninė.

 

01:28 val. gautas PK pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Josvainių sen., Josvainių mstl., Kėdainių ir Labūnavos g. sankryžoje, po eismo įvykio yra prispausti du žmonės. Buvo susidūrę automobiliai „Audi“ (vairuotojas gim. 1998 m., keleivis gim. 2001 m.) ir „Mercedes-Benz“ (vairuotojas gim. 1971 m.). Visi trys buvę prispausti asmenys hidrauline gelbėjimo įranga išlaisvinti ir perduoti medikams, apie 500 m ruože nušluota kelio danga.

 

03:53 val. gautas GMP pranešimas, kad Prienuose, Stadiono g., reikalinga pagalba išnešti daug sveriantį ligonį. Ligonis išneštas iš buto ir įkeltas į GMP automobilį.

 

08:24 val. gautas pranešimas iš PK, kad Prienuose, Pušyno g. ir Greimų g. sankryžoje, reikia nuvalyti kelio dangą po eismo įvykio.

 

09:22 val. gautas pranešimas, kad Kaune, R. Kalantos g., smilksta skruzdėlynas. Užpilta vandeniu.

 

10:47 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Betygalos sen., Vandžių k., prie sodybos „Dubysa“, dega automobilis. Automobilis BMW (2011 m.) buvo užgesintas iki ugniagesių atvykimo. Išdegė variklio skyriaus degios detalės.

 

10:31 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Kaune, R. Kalantos g., reikalinga pagalba išnešti ligonį. Pagalbos atsisakyta atvykus į vietą, pakeistas adresas.

 

10:56 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Kaune, Maironio g., reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorį ligonį. Ligonis išneštas ir perduotas medikams.

 

11:59 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Šilų sen., Panoterių mstl., Noteros g., kaimynai kūrena metalinėje statinėje buitines atliekas, pilnas kiemas juodų dūmų. Moteris metalinėje statinėje degino šiukšlės. Gaisro pavojaus nerasta.

 

13:39 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Partizanų g., reikalinga pagalba policijos pareigūnams patekti į butą. Atlikta žvalgyba keltuvu pro buto langus. Duris atrakino buto savininkė.

 

08:45 val. gautas pranešimas iš Jonavos PGT, kad policija prašo atlikti žvalgybą Jonavos r. sav., Ruklos sen., Ruklos mstl., Laumės g., dėl vakar nuskendusio ir nerasto žmogaus. Gelbėjimo valtimi buvo išžvalgyta 15 km Neries upės atkarpa, nieko nerasta.

 

13:54 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Šv. Gertrūdos g., nuo stogo pavojingai krenta čerpės. Apžiūrėjus keltuvu įvertinta, kad stogas avarinės būklės, teritorija aptverta STOP juosta.

 

14:15 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Rotušės a., iš bažnyčios pastogės rūksta dūmai. Vienuolyno kompleksą sudaro vienuolynas, gimnazija ir bažnyčia. Pastatai mūriniai, stogas skardinis. Per gaisrą termiškai paveikta ir iš dalies nuardyta 10 m² rektorato skardinės stogo dangos, apdegė medinės stogo konstrukcijos, sulietas vandeniu kambarys ir jame buvę daiktai. Viduje buvo ir suveikė dūmų detektoriai. Buvo nutiesta nuo gaisrinio hidranto 100 m magistralinė linija.

 

17:25 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Partizanų g., dega automobilis. Degimo nebuvo, buvo uždūmintas automobilis. Atjungtas automobilio „Chrysler PT Cruiser“ akumuliatorius, galimai kibirkščiavo elektros instaliacija.

 

17:55 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Neveronių g., reikalinga pagalba patekti į butą. Pagalbos neprireikė, atvyko socialinė darbuotoja ir atrakino duris.

 

20:16 val. gautas pranešimas, kad Prienuose, Dariaus ir Girėno g., vyras nugriuvo lauke (serga Parkinsono liga), negali atsikelti, prašo padėti įvesti į namus. Vyras buvo. Atvykę medikai ligonį apžiūrėjo vietoje, nuspręsta vyro nevežti į gydymo įstaigą. Ligonis įvestas į namus ir paguldytas į lovą.

 

2020-06-27

 

02:45 val. pranešė, kad Kaune, Baltų pr., bute kažkas dega, virtuvėje daug dūmų, viduje trys galimai neblaivūs žmonės. Keturių kambarių buto virtuvėje elektrinėje viryklėje buvo prisvilęs maistas. Išmontuota orkaitė išnešta į lauką, išvėdintos buto ir laiptinės patalpos. Bute buvo 3 vyriškiai. Vienas iš jų išėjo iki ugniagesių atvykimo, kitus du, besielgusius neadekvačiai išvedė ugniagesiai. Visus asmenis apžiūrėjo medikai. Dūmų detektoriaus bute nėra.

 

Marijampolės PGT

 

2020-06-26

 

08:36 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdoje, Vasario 16-osios g., iš kamino rūksta juodi dūmai, kaukia signalizacija. Gaisro požymių nepastebėta. Buvo kūrenama krosnis.

 

12:38 val. gautas gyvūnų globos organizacijos pranešimas, kad Marijampolėje, Draugystės g., reikalinga pagalba iškelti katiną iš medžio. Gyvūną iškėlė šalia dirbę statybininkai iki ugniagesių atvykimo.

 

15:05 val. gautas PK pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Kybartuose, P. Cvirkos g., reikalinga pagalba patekti į butą. Laužtuvu atidarius duris policijos pareigūnai pateko į vidų.

 

20:54 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Bagotosios k., Beržų g., dega namas. Butas buvo uždūmintas, iš jo 21:06 val. išvestas žmogus perduotas GMP, nenukentėjo. Bute degė nebetinkama eksploatuoti krosnis. Apie įvykį informuotas atsakingas inspektorius. Patalpos išvėdintos. Namas mūrinis, stogas šiferio, 2 aukštų, suskirstytas į 4 butus. Bute dūmų detektoriaus nebuvo.

 

2020-06-27

 

03:52 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Vilkaviškyje, S. Daukanto g., reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorį ligonį. Ligonis išneštas.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,602,209 unikalūs lankytojai