Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!
2020-06-27

2020-06-27

 

02:45 val. pranešė, kad Kaune, Baltų pr., bute kažkas dega, virtuvėje daug dūmų, viduje trys galimai neblaivūs žmonės. Keturių kambarių buto virtuvėje elektrinėje viryklėje buvo prisvilęs maistas. Išmontuota orkaitė išnešta į lauką, išvėdintas uždūmintas butas ir laiptinė. Bute buvo 3 vyriškiai, vienas iš jų išėjo iki pajėgų atvykimo, du, besielgusius neadekvačiai, išvedė ugniagesiai. Asmenis apžiūrėjo medikai. Dūmų detektoriaus bute nėra.

 

11:25 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Raudondvario sen., Raudondvario k., Varpo g., kieme kūrena šiukšles. Prižiūrint buvo deginamos atliekos, saugūs atstumai iki pastatų išlaikyti.

 

11:33 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Ariogalos sen., Verėduvos k., ant važiuojamosios kelio dalies nukritusi medžio šaka, neįmanoma pravažiuoti. Šaka nupjauta ir patraukta. Kelio danga nušluota.

 

13:58 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Panerių g., ant važiuojamosios kelio dalies išsilieję tepalo. 1,5 m² plote ant važiuojamosios kelio dalies buvo sena tepalų dėmė. Kelio danga nuvalyta.

 

12:54 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Rokų sen., Rokų k., susidūrė du automobiliai, gali būti prispaustų žmonių. Buvo susidūrę lengvieji automobiliai „Jeep Grand Cherokee“ ir „Toyota Corolla“, prispaustų žmonių nebuvo. Kai buvo patrauktos transporto priemonės, nuvalyta kelio danga.

 

16:54 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Kalniečių g., pavojingai pakibusi nulūžusi medžio šaka. Medžio šaka nupjauta.

 

16:50 val. gautas pranešimas, kad Birštone, N. Silvanavičiaus g., ant važiuojamosios dalies nukritęs medis. Medžio šaka nupjauta.

 

17:01 val. gautas pranešimas, kad Kaune, A. Mickevičiaus g., nuo gyvenamojo namo dėl stipraus vėjo buvo atplėšta skardinio stogo dalis, pavojingai pakibusi. Pasikėlus autokopėčiomis skarda nuimta.

 

16:03 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Kalnujų sen., Serbentų k., dega lengvasis automobilis. Rastas lengvasis automobilis „VW Passat“, kurio visos degios detalės jau buvo sudegusios. Perlieta vandeniu.

 

17:59 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Gaižiūnų g., dega automobilis. Degė automobilio BMW (2007 m.) variklio skyrius. Išdegė automobilio variklio skyrius. Atjungtas akumuliatorius.

 

07:56 val. Jonavos r. sav., Ruklos sen., Ruklos k., Neries upėje, buvo tęsiama žmogaus, galimai paskendusio 2020-06-25 paieška. Išžvalgytas 50 km ruožas, nieko nerasta. 17:20 val. paieška nutraukta. Darbai bus tęsiami.

 

16:54 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Josvainių sen., Kampų II k., Šušvės g., dega miškas. Degė miško paklotė 5 arų plote. Užgesinta.

 

16:47 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Šveicarijos sen., Dumsių k., dega miškas. Atvira liepsna degė 2 ha miško. Vanduo gaisrui gesinti buvo vežiojamas 8 km atstumu iš dirbtinio vandens šaltinio (UAB „Achema“ įmonės teritorijos). Gesinti padėjo 2 miškininkai. Išdegė 2 ha miško.

 

20:49 val. gautas pranešimas, kad Kaune, V. Krėvės pr., reikalinga pagalba medikams patekti į butą. Ištraukiamosiomis kopėčiomis per balkono duris patekta į butą, ant grindų rasta neblaivi moteris.

 

21:20 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Taikos pr. ir Pašilės g. sankryžoje, dega automobilis. Automobilis „Mercedes-Benz“ buvo užgesintas iki ugniagesių atvykimo. Degė variklio skyrius.

 

19:46 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Skuodo g., KTU Vaižganto progimnazijoje veikia signalizacija. Gaisro požymių nerasta, budėta, kol buvo atjungta signalizacija.

 

22:20 val. gautas pranešimas iš PK, kad Jonavoje, Chemikų g., policijai reikalinga pagalba patekti į butą. Ištraukiamosiomis kopėčiomis patekta į butą per balkoną, įleisti policijos pareigūnai.

 

23:15 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Baltų pr., reikia nuvalyti tepalą. Atjungtas automobilio „VW Jetta“ akumuliatorius. 3 m² išsiliejęs tepalas surinktas sorbentu, kelio danga nušluota.

 

23:44 val. gautas pranešimas, kad Jonavoje, J. Ralio g., kaimyno bute kažkas dega, žmogus yra viduje, pilna dūmų. Buvo pridegęs maistas.

 

2020-06-28

 

03:20 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Studentų g., iš automobilio rūksta dūmai. Gaisro požymių nerasta, automobilis „Seat Leon“ buvo apsivertęs. Atjungtas akumuliatorius, nušluota kelio danga.

 

Marijampolės PGT

 

2020-06-27

 

03:52 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Vilkaviškyje, S. Daukanto g., reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorį ligonį. Ligonis išneštas.

 

12:18 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Keturvalakių sen., Lukšiškių k., nuo kelio nuvažiavo automobilis, galimai yra prispaustų žmonių. Nuo kelio buvo nuvažiavęs lengvasis automobilis „Kia Sorento“. Vairuotojas nebuvo prispaustas, tik praradęs sąmonę dėl sveikatos sutrikimo. Ugniagesiai gaivino žmogų, kol atvyko medikai ir perėmė gaivinimą. Atjungtas automobilio akumuliatorius.

 

13:49 val. gautas pranešimas iš PK, kad Marijampolėje, Kauno g., reikalinga pagalba patekti į butą. Ištraukiamosiomis kopėčiomis per atvirą balkono langą patekus į butą įleisti policijos pareigūnai ir medikai.

 

15:13 val. gautas pranešimas, kad Kalvarijos sav., Kalvarijos sen., Juodelių k., Slėnio g., ant kelio užvirtęs medis. Medis pašalintas nuo važiuojamosios kelio dalies.

 

15:35 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Šunskų sen., Patašiškių k., ant kelio užvirtęs medis. Nulūžusi medžio šaka patraukta nuo važiuojamosios kelio dalies.

 

15:36 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Marijampolės sen., Balsupių k., V. Bielskaus g., ant kelio nuvirtęs medis. Medis supjaustytas dalimis ir pašalintas nuo važiuojamosios kelio dalies.

 

15:51 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Pajevonio sen., Sodėnų k., Širvintos g., ant kelio nuvirtęs medis. Medis pašalintas nuo važiuojamosios kelio dalies.

 

Gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Sasnavos sen., Barštinės k., Žalgirio g., dega namas. Gaisro požymių nepastebėta, žmogus kūreno krosnelę.

 

15:35 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Bartninkų sen., Vartų k., Draugystės g., nuvirtęs medis. Medis supjaustytas dalimis ir pašalintas nuo važiuojamosios kelio dalies.

 

15:40 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Virbalio sen., Dailučių k., ant kelio nuvirtęs medis. Vykstant pašalinti rasti dar 3 nuvirtę medžiai. Iškvietimo vietoje medis supjaustytas ir patrauktas, nušluota kelio danga.

 

16:11 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Virbalio sen., Virbalio Miesto Laukų k., Kauno g., ant kelio nuvirtęs medis. Medis pašalintas nuo važiuojamosios kelio dalies.

 

16:11 val. gautas pranešimas, kad Kalvarijos sav., Liubavo sen., Gulbinavo k., ant kelio nuvirtęs medis. Medis pašalintas nuo važiuojamosios kelio dalies.

 

16:32 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav. Pilviškių sen., Ramoniškių k., Vinco Pietario g., dega sandėlis. Atvira liepsna degė 30x30 m kluonas ir 70x30 m sandėlio medinė palėpė. Sudegė medinis kluonas su viduje buvusiais 20 tonų šiaudų. Grūdų sandėlis mūrinis, perdanga gelžbetoninė, stogas skardinis. Apdegė 100 m² medinės palėpės, sudegė 15 m elevatoriaus diržo, elektros variklis, du mediniai langai, vienerios durys. Vandeniu sulieta apie 5 t grūdų. Iš viso buvo sandėliuojama apie 200 t grūdų. Išgelbėtas dar vienas šalia stovintis medinis kluonas.

 

18:02 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Kybartų sen., Šikšnių k., ant kelio užvirtęs medis. Medis pašalintas nuo važiuojamosios kelio dalies.

 

14:31 val. gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., Lekėčių sen., Naidynės k., dega miškas. 40 a plote atskirais židiniais degė miško paklotė. Užgesinta. Gaisro gesinime dalyvavo miškų urėdijos darbuotojai su savo autocisterna.

 

2020-06-28

 

06:14 val. gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., Lekėčių sen., Kretkampio k., Draugystės g., dega namas. Atvykus ugniagesiams, gaisrą jau buvo apgesinę namo savininkai, kitus židinius užgesino priešgaisrinės pajėgos. Namas medinis, 8x5 m, dengtas skarda. Apdegė apie 15 m² medinės sienos, palėpė, šaldiklis ir spintelė. Dūmų detektoriaus nebuvo.

 

Jurbarko PGT

 

2020-06-27

 

12:52 val. gautas pranešimas, kad Jurbarke, Barkūnų g., nulūžusi medžio šaka ir pavojingai kabo virš pėsčiųjų tako. Medžio šaka pašalinta.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,602,409 unikalūs lankytojai