Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!
2020-06-28

2020-06-28

 

23:44 val. gautas pranešimas, kad Jonavoje, J. Ralio g., kaimyno bute kažkas dega, žmogus yra viduje, pilna dūmų. Buvo pridegęs maistas, nuo viryklės jį jau buvo nukėlęs savininkas iki ugniagesių atvykimo.

 

03:20 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Studentų g., iš automobilio rūksta dūmai. Gaisro požymių nerasta, automobilis „Seat Leon“ buvo apsivertęs. Atjungtas akumuliatorius, nušluota kelio danga.

 

11:06 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Birželio 23-iosios g., nuvirtęs medis. Medis pašalintas.

 

11:14 val. gautas pranešimas, kad Kaune, J. Žemgulio g., dega automobilis. Lengvasis automobilis „Renault Espace“ degė atvira liepsna. Sudegė automobilio degios detalės.

 

14:00 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Betygalos sen., Agelaičių k., į šulinį įkrito šuo. Atvykus ugniagesiams gyvūną jau buvo ištraukę patys gyventojai. Šuo nenukentėjo.

 

09:36 val. buvo tęsiami Jonavos r. sav., Ruklos sen., Ruklos mstl., 2020-06-25 nuskendusio žmogaus paieškos darbai. Išžvalgyta nuo Ruklos k. iki Batėgalos k. 30 km ruožas Neries upe. Nieko nerasta.

 

14:28 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Lapių sen., Drąseikių k., Saulės g., Neryje ant seklumos, guli negyvas žmogus. Nuo kranto apie 30 m Neries upės seklumoje rastas nenustatytos tapatybės nuskendusio jaunuolio kūnas. Kūnas parplukdytas į krantą, perduotas policijos pareigūnams.

 

15:43 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Girkalnio sen., Užšaltuonio k., dega automobilis. Buvo užvirusi lengvojo automobilio „Nissan Murano“ aušinimo sistema. Degimo požymių nebuvo.

 

15:34 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Aušros g., reikia atidaryti duris, nes moteriai galimai sutrikusi sveikata. Namuose nieko nebuvo, pranešimas nepagrįstas.

 

16:12 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Taikos pr., mato iš buto einančius dūmus. Šeimininkas atrakino duris, buvo prisvilęs puodas ant viryklės. Puodas nukeltas, patalpos vėdinamos. Dūmų detektoriaus nėra.

 

16:25val. gautas pranešimas iš PK, kad Birštone, ties apžvalgos bokštu. po eismo įvykio išsilieję naftos produktų ant važiuojamosios kelio dalies. Nuo važiuojamosios kelio dalies nušluotos duženos. Naftos produktų nebuvo išsilieję. Atjungtas lengvojo automobilio „Toyota Corolla“ akumuliatorius.

 

16:48 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Raseiniuose, V. Kudirkos g., reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorę ligonę, kuri yra susilaužiusi koją. Ligonė nunešta į GMP automobilį.

 

21:39 val. gautas pranešimas, kad Kaune, R. Kalantos g., dega automobilis. Gaisro požymių nerasta, ant važiuojamosios kelio dalies apie 4 m² plote buvęs išsiliejęs aušinimo skystis nuplautas.

 

20:42 val. gautas pranešimas iš Kauno PK, kad Kauno r. sav., Rokų sen., Pavytės k., reikia pabudėti nukenksminant sprogmenis. Budėta, kol išminuotojai nukenksmino sprogmenis Rokų poligone.

 

21:21 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Naujosios Ūtos sen., Ūtos Skuigės k.i, š lengvojo automobilio eina dūmai. Automobilis BMW X5 degė atvira liepsna. Išdegė variklio skyrius ir automobilio salonas. Atjungtas akumuliatorius.

 

19:18 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., kelio Klaipėda–Kaunas 160-ajame km, po eismo įvykio iš vieno automobilio bėga benzinas. Iš automobilio kuras nebėgo, ant kelio buvo duženų. Duženos nušluotos.

 

21:31 val. grįžtant iš įvykio pamainos vadas pranešė, kad Raseinių r. sav., kelio Klaipėda–Kaunas 157-ajame km, mato dar vieną eismo įvykį. Sužeistų ar prispaustų žmonių nebuvo. Nušluotos duženos nuo važiuojamosios kelio dalies.

 

2020-06-29

 

00:05 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Pašilės g., dega automobilis. Automobilis „Mazda Premacy“ degė atvira liepsna. Apdegė priekinis buferis, termiškai paveiktas dešinės pusės keleivio sparnas.

 

03:51 val. gautas pranešimas iš PK, kad po eismo įvykio reikia nuvalyti tepalą. 20 m² plote išsilieję teršalai nuplauti.

 

Marijampolės PGT

 

2020-06-28

 

06:14 val. gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., Lekėčių sen., Kretkampio k., Draugystės g., dega namas. Atvykus ugniagesiams gaisrą jau buvo apgesinę namo savininkai, kitus židinius užgesino atvykusios priešgaisrinės pajėgos. Namas medinis, 8x5 m, dengtas skarda. Apdegė apie 15 m² medinės sienos, palėpė, šaldiklis ir spintelė. Dūmų detektoriaus nebuvo.

 

12:15 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Klausučių sen., Bobių k., pamiškėje mato rūkstančius dūmus. Lengvasis automobilis „Renault“ degė atvira liepsna. Automobilis išdegė visiškai.

 

13:16 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Virbalio sen., Virbalyje, Kapų ir Vilniaus gatvių kampe, prie kapinių, ties pėsčiųjų taku, pavojingai pakibusi nulaužta medžio šaka. Medžio šakos buvo nukritusios, pavojaus niekam nekėlė. Pranešimas nepagrįstas.

 

20:42 val. gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., Šakių sen., Išdagų k., Tuopų g., prie daugiabučių tvarte dega šienas, liepsnos nėra, smilksta. Ūkiniame pastate 1 m² plote degė šienas.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,602,321 unikalūs lankytojai