Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!
2020-06-29

2020-06-29

 

00:05 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Pašilės g., dega automobilis. Automobilis „Mazda Premacy“ degė atvira liepsna. Apdegė priekinis buferis, termiškai paveiktas dešinės pusės keleivio sparnas.

 

03:51 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Jonavos g., po eismo įvykio reikia nuvalyti tepalą. 20 m² plote buvo išsilieję teršalų. Kelio danga nuplauta.

 

12:52 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Rumšiškių sen., Rumšiškių mstl., netoli muziejaus vartų, dega žolė. 5 m² plote degė žolė.

 

12:56 val. pranešė vyriškis, kad negali patekti į mamos namus Kaune, Kovo 11-osios g., jai galimai sutriko sveikata. Per balkoną patekta į butą 1 aukšte, įleistas sūnus. Viduje ant grindų rasta nukritusi moteris sąmoninga perduota atvykusiems medikams.

 

12:58 val. pranešė vyriškis, kad negali susisiekti su giminaičiu Kaune, Ašigalio g., galimai sutriko sveikata. Laužtuvu atidarytos buto durys, įleisti policijos pareigūnai ir medikai. Viduje rastas miręs vyras.

 

13:00 val. pranešė, kad Kaune, Saulės g., name atvira liepsna dega balkonas. Balkone degė kėdė, apdegė balkonas ir stogo konstrukcijos 1 m² plote. Namas 2 a., mūrinis, stogas skardinis.

 

13:56 val. gautas pranešimas, kad Kaune, S. Dariaus ir S. Girėno g., kieme iš lengvojo automobilio „Chrysler“ išbėgę tepalo. Po automobiliu išdžiūvusi teršalų dėmė 0,5 m² plote kuri nuplauta.

 

15:29 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Taikos pr., iš lengvojo automobilio BMW laša tepalas. 4 m² plote iš automobilio buvo išsilieję tepalo. Teršalų plitimas sustabdytas.

 

17:39 val. pranešė, kad Kaune, I. Kanto ir Gruodžio g. sankirtoje, šiukšliadėžėje dega šiukšlės. Užgesintos šiukšlės, degusios betoninėje šiukšliadėžėje.

 

18:03 val. pranešė, kad Kauno r. sav., Karmėlavos sen., Narėpų k., Kanalų g., virš važiuojamosios kelio dalies pavojingai pasviręs medis. Medis supjaustytas ir patrauktas į šalikelę.

 

19:07 val. pranešė, kad pastebėjo, jog Kaune, Pašilės g., yra apdegęs lengvasis automobilis „Mazda Prima“, išdaužtas langas, galimai buvo padegta naktį.

 

21:27 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Veiverių sen., Grigaliūnų k., kelio Marijampolė–Kaunas 62-ajame km, nuo kelio nuvažiavęs vilkikas. Prispaustų žmonių nebuvo, medikai vairuotoją apžiūrėjo vietoje, jis atsisakė vykti į gydymo įstaigą. Atjungtas sunkvežimio DAF akumuliatorius, degimo požymių nebuvo.

 

2020-06-30

 

02:22 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Veiverių sen., Byliškių k., nuvirtęs medis ant važiuojamosios kelio dalies. Medis supjaustytas ir patrauktas, kelio danga nušluota.

 

05:38 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Taikos pr., ties žiedu, pavojingai pasviręs apšvietimo stulpas ir perėjos ženklas. Perėjos ženklas gulėjo žaliojoje zonoje, pasvirusių stulpų nepastebėta. Pranešimas nepagrįstas.

 

05:18 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Užliedžių sen., Užliedžių k., važiuojant nuo Romainių Užliedžių link palei Nevėžį, leidžiantis nuo kalno, užvirtęs medis ant kelio. Medis supjaustytas ir patrauktas nuo kelio, važiuojamoji kelio dalis nušluota.

 

01:36 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Kruonio sen., Zauliškių k., kažkas dega, galimai namas po žaibo. Atvira liepsna degė rąstinis pastatas, 8x5 m dydžio, stogas nudegęs ir sukritęs. Pastatas išdegė ir buvo išardytas visiškai. Vanduo į gaisravietę buvo vežiojamas iš gamtinio vandens šaltinio 3 km atstumu.

 

03:55 val. gautas pranešimas iš ESO tarnybos darbuotojų, kad Kėdainių r. sav., Vilainių sen., Katkų k., reikalinga pagalba gesinant elektros pastotę. Metalinės 3x2 m dydžio pastotės viduje buvo atviras degimas.

 

06:57 val. gautas pranešimas, kad Birštono sav., Birštono sen., Nečiūnų k., ant kelio nuvirtęs medis. Vykstant gauta papildoma informacija, jog pagalba nereikalinga, medį gyventojas patraukė pats.

 

Marijampolės PGT

 

2020-06-29

 

18:18 val. gautas pranešimas iš PK, kad Vilkaviškyje, Pramonės g., įvestas planas „Skydas“, reikalinga pagalba pabudėti. Pabudėta, kol atvyko išminuotojai ir 120 mm artilerijos sviedinį išvežė sunaikinti į karjerą.

 

23:39 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Pilviškių sen., Pilviškių mstl., Beržų g., dega namas. Šalia gyvenamojo namo degė lengvasis automobilis „Ford Galaxy“. Išdegė automobilio salono degios medžiagos, nuo karščio skilo priekinis stiklas.

 

2020-06-30

 

00:42 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Krūvelių k., ant kelio užvirtęs medis. Medis supjaustytas ir patrauktas nuo važiuojamosios kelio dalies.

 

03:55 val. gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., Šakių sen., Kumpupių k., ant kelio užvirtęs medis, trukdo eismui. Medis supjaustytas ir patrauktas nuo važiuojamosios kelio dalies.

 

Gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Plutiškių sen., Grigaliūnų k., nuo kelio nuvažiavęs automobilis. Atvykus paaiškėjo, kad tai yra senas įvykis. Pagalbos nereikėjo, pranešimas nepagrįstas.

 

05:54 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Kazlų I k., Paupio g., ant kelio užvirtęs medis. Medis supjaustytas ir patrauktas nuo važiuojamosios kelio dalies.

 

06:44 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Kazliškių k., ant kelio užvirtęs medis. Medis supjaustytas ir patrauktas, nušluota kelio danga.

 

Jurbarko PGT

 

2020-06-29

 

18:29 val. gautas pranešimas, kad Jurbarke, Lauko g., dega laužas. Saugiu atstumu nuo pastatų žmonės kūreno šašlykinę.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,764,375 unikalūs lankytojai