Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

Straipsniai: Paros įvykių suvestinė

2014-11-05

2014-11-05

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Chemijos g., iš buto sklinda dujų kvapas, niekas neatidaro durų. Atvykus ugniagesiams dujų kvapo nesijautė, atvykę dujų tarnybos darbuotojai laiptinėje dujų pavojaus nenustatė. Per balkono langą patekus į butą rastas mirusios nenustatytos tapatybės moters kūnas.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Kelmų g., dega šiukšlių konteineris. Smilko kompostinė.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Tvirtovės g. pradžioje, kylant Savanorių pr. link, dega laužas, kyla tamsūs dūmai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, V. Krėvės pr., iš transformatorinės rūksta dūmai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, A. Smetonos al., dega lengvasis automobilis „Audi 80“ (1987 m.). Iš automobilio variklio skyriaus rūko dūmai. Išdegė automobilio variklio skyrius, sutrūko priekinis stiklas, sprogo priekinė dešinės pusės padanga, sudegė priekinis žibintas.

 

Policijos komisariatas paprašė pagalbos Kaune, Jonavos g., po eismo įvykio nuvalyti kelio dangą išsiliejus tepalams. 4 kv. m. plote buvo išsiliejusi variklio alyva. Surinkta apie 3 kg teršalų.

 

Pilietis pranešė, kad Kauno r., Domeikavos sen., Radikių k., Piliakalnio g., namuose nuo krosnies pilietis T. G. (1985 m.) nudegė veidą. Vyras sąmoningas perduotas greitosios medicinos pagalbos medikams.

 

Gautas pranešimas iš Kėdainių policijos komisariato, kad Šėtos g. reikalinga pagalba iš Nevėžio upės ištraukti vonią.

 

Gautas pranešimas, kad Raseinių r., Ariogaloje, Taurupio g., dega rūkykla. Atvykus ugniagesiams rūkykla degė atvira liepsna. Gaisro metu stipriai apdegė medinė rūkykla, liko medinės konstrukcijos.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Partizanų g., dega penkių aukštų namas, dūmai sklinda iš pirmojo aukšto, buvo girdėti sprogimas. Lauke prie pat namo duobėje buvo susprogdintas dūminis užtaisas.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadoryse, Gedimino g., dega lapų krūva. 1 kv. m. plote degė sukrauta lapų krūva.

 

Gautas pranešimas, kad Raseinių r., Ariogaloje, Žemaičių g., dega automobilis. Atvykus ugniagesiams automobilis „Audi 80“, (1991 m.) degė atvira liepsna. Gaisro metu išdegė variklio skyrius, apdegė prietaisų skydas, padangos.

 

Gautas pranešimas, kad Raseinių r., Gruzdiškės k., Laukų g., dega kaminas, matyti ugnis. Degė suodžiai dūmtraukyje.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Palangos g., dega malkinė. Malkinėje smilko paliktas plastmasinis kibiras su pelenais.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Kovo 11-osios g., daugiabučio namo 7-ajame aukšte rūksta dūmai. Antroje laiptinėje tarp 7–8 aukštų smilko fotelis.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Ašigalio g., dega kioskas. Atvykus ugniagesiams iš kiosko rūko dūmai. Gaisro metu išdegė 25 m² plastikinių dailylenčių, aprūko visos patalpos.

 

 


2014-11-04

2014-11-04

 

Gautas pranešimas iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato, kad reikalinga pagalba patekti į butą Baltijos g., kur yra įtariamasis. Panaudojus rankinį inventorių išimta durų spynos šerdelė, atidarytos durys ir įleisti policijos pareigūnai.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainių r., Vilainių sen., Lančiūnavos k., Stobrių g., rado aprūkusi gartraukį prie dujinės viryklės. Yra dujų balionas. Ugnies nėra.

 

Vyko mokomosios pratybos UAB „Okseta“, Kauno naftos produktų terminale.

 

Gautas iškvietimas atidaryti durų Kaune, Baltijos g.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Verkių g., dega lengvasis automobilis. Automobilis „Opel Astra“ buvo atsitrenkęs į stulpą, degimo nebuvo.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, J. T. Vaižganto g., iš automobilio rūksta dūmai. Ant įkaitusio lengvojo automobilio „Audi B4“ variklio buvo išsiliejęs antifrizas.

 

Gautas pranešimas iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato, kad reikia nuplauti kelio dangą po eismo įvykio Kaune, Garliavos pl. 4 kv. m. plote buvo išsilieję tepalai. Tepalai surinkti ir nuvalyta važiuojamoji kelio dalis.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, A. Kanapinsko g., po sprogimo dega automobilis, gali būti sužeistas žmogus. Atvykus ugniagesiams automobilis „Honda Accord“ degė atvira liepsna. Gaisro metu išdegė automobilio salonas. Po sprogimo nukentėjo žmogus G. C., jį išsivežė medikai. Nukentėjusysis dėl sunkių nudegimų paguldytas į reanimacijos skyrių.

 

Gautas pranešimas, kad kažkas dega Birštono., Birštono g., vieno namo kambaryje, jaučia smalkių kvapą. Prie kietojo kuro katilo plastmasiniame kibire smilko suodžiai. Gaisro metu išsilydė kibiras.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Šarkuvos g., jaučiamas degėsių kvapas.

 


2014-11-03

2014-11-03

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, nuo Kleboniškio tilto per Neries upę, nušoko jaunuolis.

 

Gautas pranešimas, jog Kaišiadorių r., Rumšiškių mstl., Nemuno g., iš namo rūsio rūksta dūmai. Atvykus ugniagesiams gyvenamasis namas buvo pilnas dūmų, degė katilinės patalpoje prie krosnies sukrautos malkos, laikraščiai. Gaisro metu apdegė malkos, elektros laidai, jungiklis, aprūko patalpa.

 

Gautas pranešimas, kad Raseinių sen., Kantrolių k., vandens telkinyje plūduriuoja kūnas. Atvykus ugniagesiams 1 m atstumu nuo kranto plūduriavo žmogaus kūnas. Žuvusiojo tapatybė nustatinėjama.

 

Greitoji medicinos pagalba pranešė, kad Kėdainiuose, P. Lukšio g., reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorį ligonį. Ligonis V. L. (1933 m.) išneštas ir įkeltas į greitosios pagalbos automobilį.

 

Gautas pranešimas, kad Birštono sen., Nemajūnų k., kapinėse, dega šiukšlės.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Čekiškės sen., Purvaičių k., Purvaičių g., dega lauko virtuvė. Vasaros virtuvėje degė šaldytuvas.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Basanavičiaus g., dega pieva. Užgesinta 20 a plote degusi sausa žolė.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, A. Stulginskio g., dega šiukšlių konteineris. Metaliniame šiukšlių konteineryje degė šiukšlės, konteineris apdegė.

 

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, kad Kaune, Vytauto pr. ir Karo ligoninės g. sankryžoje, , po eismo įvykio, reikia nuvalyti kelio dangą. 2 m² plote buvo išsilieję tepalai. Kelio danga nuplauta.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Skalvių g., kažkas dega. 2x2 m plote degė sukrautos šakos.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavoje, Dariaus ir Girėno g., Rajono neįgalių veiklos centre jaučiamas stiprus dujų kvapas. Budėta, kol atvyko dujų avarinė tarnyba.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavoje, Lietavos g.,  daugiabučio namo 5-ojo aukšto laiptinėje, daug dūmų. Degė buto durys. Bute žmonių nebuvo, durys degė tik iš laiptinės pusės. Gaisro metu apdegė šarvuotos buto durys, sudegė kilimėlis, apdegė vandentiekio vamzdyno medinė apdaila, apsilydė durų skambutis, laiptinės koridoriuje aprūko sienos ir lubų dalis.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r., Žiežmarių apylinkės sen., Bačkonių k., Vilniaus g., dega namas. Degė namo mansarda. Gaisro metu apdegė medinės stogo konstrukcijos, nuardyta mansardos vidaus apdaila, apie 10 m² stogo dangos, sulieti namų apyvokos daiktai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, S. Hariso g., degė lova, yra apsinuodijusi smalkėmis moteris. Pilietė po medikų apžiūros palikta namuose.

 


2014-11-31–2014-11-02

2014-10-31

 

Gautas pranešimas, jog Kauno r., Garliavos apyl. sen., Rinkūnų k., Rokų pl., dega gyvenamojo namo kaminas. Kamine degė susikaupę suodžiai.

 

Gautas pranešimas, jog reikalinga pagalba patekti į butą Kaune, Hipodromo g., kadangi jame esančiai moteriai gali reikėti medikų pagalbos.

 

Gautas pranešimas, jog Kaune, Tvirtovės al., dega negyvenamas namas. Iš pastato pirmojo aukšto veržėsi dūmai. Gaisro metu degė šiukšlės apie 1,5x1,5m plote.

 

Gautas pranešimas, jog Jonavoje, Žaliojoje g., daugiabučio namo laiptinėje jaučiamas dujų kvapas. Trečioje ir ketvirtoje laiptinėse buvo juntamas nestiprus dujų kvapas. Dujų avarinė tarnyba, patikrinusi analizatoriumi, pavojaus nenustatė.

 

Gautas pranešimas, jog Kauno r., kelyje Vilnius–Kaunas–Klaipėda, ties Babtų mstl., eismo įvykis, yra prispaustas žmogus. Atvykus ugniagesiams du automobiliai buvo apsivertę ir įvažiavę į griovį, prispaustų žmonių nebuvo. Dviem automobiliams „Audi 80“ užsuktos dujų sklendės bei atjungti akumuliatoriai.

 

Gautas pranešimas, jog Kėdainių r., Šėtos sen., Pagirių k., Ukmergės g., dega apleistos fermos. 9 m² plote degė šiukšlės.

 

Gautas pranešimas, jog Raseiniuose, SB "Raizgupis", Vynuogių take, iš kamino matosi kylanti liepsna.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Tvirtovės al., daugiabučio namo laiptinėje, juntamas aitrus kvapas. Atvykus ugniagesiams ir avarinės dujų tarnybos darbuotojams buvo nustatyta, jog kvapas nėra dujų, jis sklinda iš daugiabučio gyvenamojo namo šiluminio mazgo patalpų.

 

Gautas pranešimas, kad Raseiniuose, Stonų g., dega gyvenamojo namo balkonas.

 

Gautas pranešimas iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato, kad reikalinga pagalba atidaryti buto duris Kaune, Šiaurės pr., viduje yra neblaivi moteris, kuri sumušė savo nepilnametę dukterį.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r., Kruonio sen., Domeikiemio k., Domeikiemio g., dega pirtis. Pirties kaitinimosi patalpoje aptiktas gaisro židinys. Gaisro metu išdegė saunos gultai, medinės sienos, lubos, perdanga, aprūko priepirčio sienos bei dušo patalpa. Pirtis mūrinė, 6x5 m dydžio, perdanga medinė, stogas šlaitinis, dengtas šiferiu., atstumas 1 km.

 

2014-11-01

 

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas pranešė, kad reikalinga po auto įvykio nuplauti kelio dangą Kaune, Pramonės pr. 50 kv. m plote nuplauta kelio danga.

 

Gautas pranešimas iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojo, kad Kaune, Jonavos g. ir Nuokalnės g. sankryžoje, po eismo įvykio reikalinga pagalba nuplauti kelio dangą. 4 m² plote buvo išsilieję tepalai. Surinkta apie 9 kg teršalų.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavos r., Bukonių sen., Petrašiūnų k., dega apleista ferma. Degė apleistas mūrinis 20x7 m dydžio pastatas, perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu. Gaisro metu apdegė apie 5 m² stogo dangos ir konstrukcijų, sudegė apie 1 t šiaudų.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Romainių kapinėse, dega ant kapo plastikinė paklotė. Gaisro metu apsilydė dirbtinė plastikinė žolė.

 

Gautas pranešimas iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojo, kad Kaune, Plento g. vieno namo bute, moteris prašosi pagalbos. Panaudojus ištraukiamąsias kopėčias, pro 2-ojo aukšto pravirą balkoną patekta į butą ir įleisti medikai. Ligonė A. B. (1968 m.).

 

Gautas pranešimas iš Kėdainių vyriausiojo policijos komisariato, kad Kėdainių r., Pernaravos sen., Paaluonio k., Trumpojoje g., reikalinga pagalba ištraukti nuskendusios moters kūną iš upelio. Panaudojus rankinį inventorių N. M. (gim. 1943 m.) kūnas ištrauktas ir perduotas policijos pareigūnams.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r., Rumšiškių sen., Salomiškio k., prie Strėvos upės, dega pieva.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Domeikavos sen., Radikių k., dega padangos. 1 a plote degė į krūvą sukrautos šiukšlės.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Čekiškės sen., Miškalaukio k., Ramiojoje g., dega laužas. 10 m atstumu nuo pastatų degė sukrautos šakos, šiukšlės, šieno likučiai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Tirkiliškių g., dega kaminas. Kamine degė suodžiai.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavoje, Kosmonautų g., vieno namo koridorius pilnas dūmų, kaimynai neatidaro durų. Panaudojus glaustines kopėčias per balkoną patekta į 1-ojo aukšto butą, ant dujinės viryklės svilo maisto produktai, žmonių bute nebuvo. Užsuktos dujos ir išvėdintos patalpos.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainių r., Dotnuvos sen., Vainotiškio k., Jaunimo g., dega konteineris. Gaisro metu sudegė plastikinis 1,2x1,2x1,5 m buitinių atliekų konteineris.

 

Gautas pranešimas, kad Prienų r., Jieznt, Lelijų g., dega apleistas medinis vieno aukšto namas. Atvira liepsna degė 11x11 m. 1 a. medinis (rąstinis) namas. Nudegė stogas, perdanga, daugiau nei pusė namo sienų.

 

2014-11-02

 

Gautas pranešimas, kad Prienuose, J. Zdebskio g., dega gyvenamasis namas. Atvira liepsna degė 1 a. medinis 7x12 m gyvenamasis namas, stogas dengtas šiferiu. Gaisro metu visiškai nudegė namo stogas, išdegė namo vidus ir namų apyvokos daiktai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r., Rumšiškių sen., Karčiupio k., mato juodus dūmus.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Lampėdžių g., dega butas. Atvykus ugniagesiams namo laiptinė buvo pilna dūmų, nenaudojamose vonios patalpose degė sukrautos šiukšlės. Gaisro metu aprūko sienos ir apdegė durų rėmas. Dūmų ventiliatoriumi išvėdinta laiptinė. Atvykę avarinės tarnybos darbuotojai atjungė elektrą ir vandenį.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavoje, Neringos g., dega namas. Atvykus ugniagesiams prie krosnies degė grindys. Gaisro metu sudegė 3 m² grindų, apdegė 9 m² lubų, 12 m² sienų ir stipriai aprūko kambariai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Raudondvario pl., aukštai medyje į siūlus tarp šakų įsipainiojęs paukštis, negali išskristi.

 

Gautas pranešimas, kad Prienų r., Stakliškių sen., Giriotiškių k., padegtas ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams pastatas degė atvira liepsna, stogas buvo sukritęs. Ūkinis pastatas 15x6 m, medinis, perdanga medinė, stogas dengtas skarda. Gaisro metu visiškai sudegė ūkinis pastatas ir jame buvusios 5 tonos šieno bei 2 m³ malkų.

 

Gautas pranešimas iš Prienų r. policijos komisariato, jog Stakliškių sen., Pakrovų k., dega šiaudų rulonas.

 

Gautas pranešimas iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato, jog Kaune, Vytauto g., po eismo įvykio ant automobilio yra užkritęs elektros stulpas. Atvykusios ugniagesių pajėgos budėjo, kol atvyko techninė pagalba ir UAB "Gatvių apšvietimo tinklų" avarinės tarnyba. atvykimo. Atvykus minėtoms tarnyboms nuo automobilio „Mercedes-Benz“ stulpas buvo patrauktas.

 

Gautas pranešimas, jog Kaišiadorių r., Pravieniškių II k., Pravieniškių g., bute užsirakinęs asmuo bando nusižudyti.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Varnių g., kažkas dega. Degė šiukšlės 3x2 m dydžio metaliniame konteineryje.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Sąnašos g., po eismo įvykio automobilis kabo ant ugniagesiams automobilis „Subaru“ jau buvo stabilizuotas pačių gyventojų. Nuvalytos duženos nuo važiuojamosios kelio dangos.

 

 


2014-10-30

2014-10-30

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Vandžiogalos sen., kelio Kaunas–Vandžiogala 16–17-ajame km dega „Renault Espace“ atvira liepsna. Atvykus ugniagesiams atvira liepsna degė automobilis „Renault Espace“ (2004 m.). Gaisro metu išdegė automobilio variklio skyrius, aprūko salonas, išdegė plastikinės kėbulo dalys. Likvidavus gaisrą automobilis buvo patrauktas nuo kelio, sutvarkyta kelio danga.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainių r., Dotnuvos sen., Valučių k. dega šienas. Degė 12x6 m dydžio šiaudų stirta. Gaisro metu sudegė 120 rulonų senų šiaudų.

 

Gautas pranešimas iš Kauno vyriausiojo policijos komisariato, kad Kaune, Neries kr., reikalinga pagalba atidaryti duris.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Babtų sen., Pakapių k. dega padangos. Atvykus ugniagesiams metalinėje statinėje degė sukrautos šiukšlės.

 

Gautas pranešimas iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato, kad Kaune, Birželio 23-iosios g., reikalinga pagalba atidaryti duris.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Eivenių g., iš automobilio kuro bako teka kuras. Atvykus ugniagesiams iš automobilio „Mazda“ apie 0,5 m² plote buvo išsiliejęs dyzelinas. Surinkta apie 12 kg teršalų.

 

Gautas pranešimas, kad Prienuose, Stadiono g., automobilyje užsirakino 1,5 metų vaikas. Atvykus ugniagesiams patekta į automobilį.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Demokratų g., dega sukrautos šakos. Užgesintos 7x7 m plote degusios šiukšlės ir lapai.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavoje, Žeimių g., dega laužas.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavos r., Užusalių sen., Krėslynų k., dega namas. Nuo metalinės krosnelės buvo užsidegęs šalia stovėjęs plastikinis indas. Gaisro metu aprūko lubos, sudegė užuolaidos.

 

Gautas pranešimas iš Kauno greitosios medicinos pagalbos, kad Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., reikalinga pagalba išnešti daug sveriantį ligonį.

 

Kauno vyriausiojo policijos komisariato prašymu Kaune, Baltų pr. ir Žiemgalių g. sankryžoje nuplauta kelio danga po eismo įvykio.

 

Kaišiadorių r., Gudienos k., Žaslių g., plastikiniame konteineryje degė šiukšlės.

 


2014-10-29

2014-10-29

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Ežerėlio mstl., Kauno g., reikia patekti į butą, įtariama, kad viduje yra nukritusi kaimynė.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, prie vieno Vieversių g. namo, dega lauko tualetas. Atvykus ugniagesiams statinys buvo sudegęs.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Lapių sen., Stavidvario k., dega pieva. Atvykus ugniagesiams apie 1 ha plote degė sausa žolė.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Sąjungos a., iš daugiabučio namo buto rūksta dūmai. Atvykus ugniagesiams ant viryklės buvo paliktas puodas.

 

Gautas pranešimas iš Kauno greitosios medicinos pagalbos, kad Kauno r., Zapyškio sen., Dievogalos k., Vilemų g., reikalinga pagalba išnešti daug sveriantį ligonį.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Babtų sen., Žemaitkiemio k., dega miškas. Atvykus ugniagesiams buvo išdegusi pieva apie 1 a plote.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r., Žiežmarių mstl., Žiedo g., dega šiukšlės. Atvykus ugniagesiams apie 2 kv. m plote degė sukrautos šiukšlės.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Šiaulių g. name, jaučiamas dujų kvapas.

 

Gautas pranešimas, kad Prienuose, Kranto g., dega pastatas antrame aukšte. Atvykus ugniagesiams buvo uždūmintas apleisto pastato antrasis aukštas. Gaisro nebuvo.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Respublikos g., dega šiukšlių konteineris. Smilko šiukšlių konteineryje sukrautos šiukšlės.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavos r., Bukonių sen., Petrašiūnų k., dega garažas. Atvykus ugniagesiams atvira liepsna degė apleistas pastatas. Gaisro metu sudegė viduje buvęs šienas (apie 2 t), visiškai sudegė perdanga ir apie 50 m² stogo konstrukcijų.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavoje, Chemikų g., dega šiukšlės. Apie 1 m² degė šiukšlės.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavos r., Žeimių g., Skulptūrų parke, dega žolė. 2 a plote degė pieva.

 

Gautas pranešimas, kad Raseinių r., Betygalos sen., Saugailių k., dega žolė. 3 m² plote degė sukrautos šiukšlės.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Ežero g., dega sandėlys. Apleistame angare plote degė šiukšlės.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Baltų pr., uždūmyta virtuvė bute 7 a. Buvo prisvilę maisto produktai.

 

Kazlauskas tel.: 862770003 pranešė apie degančias šiukšles koneineryje Šv. Mato mokyklos kieme. Atvykus 1X1 m plastikiniame konteineryje šiukšlės jau buvo užgesusios.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavoje, Lietavos g., dega lapai. Užgesinta sukrautų lapų krūva.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Palemono g., buvo padegtos nuosavo namo medinės durys. Apdegė durys, durų stakta, aprūko koridoriaus patalpa, sudegė įvairūs skudurai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Sodų g., dega žolė. 3 kv. m. plote degė šiukšlės.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavos r., Bukonių sen., Petrašiūnų k., dega ūkinis pastatas laukuose, netoli sandėlys. Atvira liepsna degė pastatas. Gaisro metu nudegė ir buvo nuardyta apie 50 kv. m.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Tamsės g., dega suodžiai kamine.

 


2014-10-28

2014-10-28

 

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas pranešė, kad Kaune, Radvilėnų pl., buvo padegtas automobilis „Nissan Primera“ (1998 m.). Gaisro metu apsilydė plastikinės detalės po variklio skyriumi, aprūko visas variklio skyrius.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r., Žiežmarių sen., Mūro Strėvininkų k., dega žolė. Apie 2 arų plote degė pieva.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Vandžiogalos sen., Kazimieravos k., medienos perdirbimo įmonėje ,, Quercus Juventatis'' smilksta pjuvenos 10–12 m aukščio kaupykloje. Atvykus nurodytu adresu atviros ugnies nebuvo, kaupyklos viduje smilko pjuvenos. 3 m pločio ir 12 m aukščio kaupykloje išpjovus 2 ertmes (1 ir 2 m) išpiltos pjuvenos (apie 40 kub.m.) į lauką ir perpiltos vandeniu.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Virvių g., kaimynė, gyvenanti aukštu žemiau, užkūrė židinį ir šiuo metu visur pilna dūmų. Nuo netvarkingos kaimynės krosnies buvo uždūmintos kitos gyventojos butas.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Vaidoto ir Upelio g., už parduotuvės, kur buvusios kareivinės, rūksta juodi dūmai. Užgesinta sausa žolė 3 arų plote.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, R. Kalantos g., keliu užsukus už PC „Norfa“, kieme dega lapai, daug dūmų, matosi liepsnelės, šalia yra dujų stovas ir garažai.  Užgesinti lapai, degę 20 kv. m. plote.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Vilkijos sen., Jaučakių k., SB "Vilkija", prie kūdros dega žolė, netoli yra miškas, vėjas pučia į miško pusę. Užgesinta 3 arai žolės.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Janušavos g., prie namo kūrenamas laužas.

 

Gautas pranešimas, kad Prienų r., Veiverių sen., Mauručių k., dega namas.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Lapių sen., Ginėnų k., Bičiulių g., dega rūsys atvira liepsna. Nuvykus 1 a. mūriniame su medine mansarda 7x8 m namo pusrūsyje, 12 m² ploto patalpoje, degė elektros skydinė. Apdegė elektros laidai ir skydinė, aprūko patalpos.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Ateities pl., automobilis atsitrenkė į viaduko konstrukciją, yra prispaustas vyras. Nuvykus lengvasis automobilis „Chewrolet Etika“ buvo atsitrenkęs į skiriamosios juostos atitvarą, šis buvo perskrodęs mašiną. Pilietis nebuvo prispaustas, sunkiai sužeistas. Padėta nukentėjusįjį išimti iš automobilio ir perduoti medikams, atkirptas kelio atitvaras ir pašalintas iš automobilio, nušluota kelio danga, surinkti išsilieję skysčiai. 

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Perkūno al., kažkas dega. Nuvykus ugniagesiams degė 2 a. 15x25 m mūriniame pastate, pirmame aukšte, 50 m² plote sukrautos senos padangos. Išdegė 2 m² plote medinės grindys, aprūko sienos.

 

Gautas pranešimas, kad Prienų r., Naujosios Ūtos sen., Skirptiškių k., Skirptiškių g., dega automobilis. Atvira liepsna degė lengvasis automobilis „Audi 80“ (1989 m.). Automobilis sudegė visiškai.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Lapių mstl., Mokyklos g., dega kaminas. 2 a. mūriniame name degė suodžiai kamine.

 

Aplinkos apsaugos darbuotojas pranešė, kad Raseinių r., kelio Kaunas–Klaipėda 138-ajame km, automobilis susidūręs su gyvūnu, išsiliejęs kuras. Nuvykus sunkvežimis „MB Actros 2544“ buvo partrenkęs šerną, nutraukta kuro tiekimo žarnelė, bėgo dyzelinas. Sustabdytas kuro tekėjimas, pakeistos kuro žarnelės, nuvalyta kelio danga.

 

 


2014-10-27

2014-10-27

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, V. Krėvės pr., ant automobilio dega lova. Atvykus ugniagesiams degančią lovą nuo automobilio jau buvo numetęs pranešėjas ir degė šalia. Apdegė lengvojo automobilio „Audi A5“ stogas, dešinės pusės durelės ir dešinės pusės galinis sparnas.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavos r., Kulvos sen., Skrebinų k., įvyko eismo įvykis, yra prispaustas žmogus. Per eismo įvykį buvo susidūrę du lengvieji automobiliai „Škoda Superb“ (2006 m.) ir „Ford Galaxi“, (1997 m.). Automobilyje „Škoda“ buvo prispausta D. B., kuri išlaisvinta ir perduota atvykusiems medikams. Medikai konstatavo moters mirtį.

 

Gautas pranešimas apie degantį automobilį Kaune, Seniavos pl. Sudegė lengvasis automobilis „Seat Inca“.

 

Padėta medikams iš trečio aukšto Kaune, Prancūzų g., iki greitosios pagalbos automobilio nunešti daug sveriantį ligonį.

 

Po eismo įvykio Kaune, Hipodromo g., 10 kv. m. plote nuplauta kelio danga.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadoryse, Birutės g., dega į krūvą sugrėbti lapai. Užgesinta.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavos r., Šilų sen., Ilgabradų k., dega žolė. Išdegė apie 25 arai žolės.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Bivylių g., deginama žolė.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Pramonės pr., buvo padegtos buto durys. Aprūko durys ir laiptinė.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavos r., Ruklos mstl., Piliakalnio g., išėjus iš buto užsitrenkė durys, viduje liko naujagimis.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r., Rumšiškių sen., Pamierio k., dega žolė. 10 kv. m. plote degė žolė. Išdegė apie 1 aras žolės.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Vandžiogalos mstl., Kauno g., dega suodžiai kamine.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, A. Mackevičiaus g., dega namas. 1 a. name su mansarda prie lango 0,5 kv. m. plote degė apšiltinimo medžiaga.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Samylų sen., Šlienavos k., dega pieva.

 

Gautas pranešimas iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato, kad Kaune, Neries krantinės–Demokratų g. sankryžoje, reikia nuvalyti kelią po transporto avarijos. 5 m² plote buvo išsilieję tepalai. Teršalai surinkti ir sutvarkyta važiuojamoji kelio dalis.

 

Gautas pranešimas, kad Raseiniuose, Žvyryno g., dega kaminas.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Jonavos g., dega automobilis. Degė automobilio „Audi A6“ variklio skyrius, apdegė variklio skyriaus elektros instaliacijos laidai.

 

Gautas pranešimas, kad Raseinių r., Viduklės sen., Gylių k., Tvenkinio g., dega tvartas. Atvykus ugniagesiams pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė daržinė, malkinė, įgriuvo stogas, sudegė 10 m³ malkų, benzininis pjūklas, 2 rulonai šieno, bitininkystės reikmenys ir garaže buvęs automobilis „Mazda 626“ (1993 m.). Buvo sulieta vandeniu 3 tonos durpių briketų, iš ūkinės pastato dalies išgelbėta 10 triušių ir 30 vištų. Apsaugotas už 4 m buvęs ūkinis pastatas.

 


2014-10-24–2014-10-26

2014-10-24

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Demokratų g., mato kažką degant. Atvykus ugniagesiams nustatyta, kad iš kaimyninių pastatų kaminų rūko dūmai, gaisro požymių nerasta.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavoje, P. Vaičiūno g. vieno namo kaimyniniame bute, kažkas dega, juntamas stiprus dūmų kvapas. Bute buvo prisvilęs puodas su maistu ant viryklės. 

 

Gautas pranešimas, jog Kaune, Kovo 11-osios g. vieno namo laiptinėje, jaučiamas dujų kvapas. Atvykus ugniagesiams dujų kvapo nesijautė. Apie incidentą informuota AB "Lietuvos dujos".

 

Gautas pranešimas, jog Kaune, Šiaurės pr. vieno namo bute, uždūminta virtuvė. Atvykus ugniagesiams incidentas jau buvo likviduotas pačių gyventojų, ant viryklės svilo ruošiamas maistas. Patalpos išvėdintos.

 

Gautas pranešimas, jog Raseinių r., Ariogalos sen., Gėluvos k., Pievų g., dega gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams iš namo veržėsi dūmai. Pastatas mūrinis, dviejų Gaisro metu sudegė kambaryje buvusi lova, išdegė apie 8 m² grindų, aprūko patalpa (32 m²). Iš pastato iki ugniagesių atvykimo išgelbėtas E. R. (1988 m.).

 

Gautas pranešimas, jog Kelio Kaunas–Zarasai– Daugpilis 39,6 km, apie 2 km po eismo įvykio dega lengvasis automobilis, viduje gali būti žmogus. Atvykus ugniagesiams buvo susidūrę miškovežis ir lengvasis automobilis, abi transporto priemonės degė atvira liepsna. Užgesinus gaisrą iš lengvojo automobilio „VW Polo“ ištraukti dviejų nenustatytos tapatybės ir lyties stipriai apdegusių žmonių kūnai. Gaisro metu visiškai išdegė lengvasis automobilis, taip pat išdegė vilkikas „Volvo FH“, apdegė miškovežio priekaba.

 

Gautas pranešimas, jog Kaune, Palemono g., buvo padegtos durys gyvenamajame name, gaisrą užgesino pats gyventojas. Gaisro metu apdegė durys, grindys ir kilimas mansardiniame aukšte, aprūko patalpos.

 

Gautas pranešimas, jog Kaune, Kovo 11-osios g., dega šiukšlės. Atvykus ugniagesiams užgesintos apie 1 m² plote degusios šiukšlės.

 

Gautas pranešimas, jog Raseiniuose, Gėlių g., mato iš kamino kylančią liepsną. Kamine degė suodžiai, pastatui pavojaus nebuvo.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, P. Lukšio g., už namo dega šiukšlės.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Domeikavos k., Pavasario g., mato daug juodų dūmų.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Pienių g., dega lapų krūva. Degė šiukšlės.

 

Gautas pranešimas iš Kauno greitosios pagalbos, kad reikalinga pagalba patekti į butą Veiverių g.

 

Gautas pranešimas iš Kauno vyriausiojo policijos komisariato, kad reikalinga pagalba patekti į butą Baltijos g. Panaudojus ištraukiamąsias kopėčias patekta į butą.

 

Gautas pranešimas iš Jonavos policijos komisariato, kad kelio Kaunas–Zarasai–Daugpilis 39,6 km reikalinga nuvalyti kelio dangą. Panaudojus rankinį inventorių bei sorbentą kelio danga buvo nuvalyta. Ant važiuojamosios kelio dalies buvo išsilieję naftos produktai ir pabirusios nuolaužos.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavos r., Bukonių sen., Mimainių k., Ežero g., dega namas. Gaisro metu degė lango rėmas, apdegė 1 m² namo sienos.

 

2014-10-25

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainių r., kelyje Šėta–Krekenava, šalia Truskavos, automobilių stovėjimo aikštelėje dega automobilis. Atvykus ugniagesiams automobilis degė atvira liepsna. Gaisro metu išdegė automobilio „Ford Escort“ salonas ir variklio skyrius.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Audros g., dėl garažo krosnyje deginamų atliekų iškilęs gaisro pavojus.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Kalvarijos g., iš gamyklos kyla juodi dūmai, kažkas dega. Nuvykus atvira liepsna degė autotraukinys MB (2002 m.) ir priekaba „Krone“ (2002 m.). Nuo degančios transporto priemonės ugnis persimetė į šalia esantį pastatą. Gaisro metu išdegė autotraukinio kabinos vidus, smarkiai apdegė priekaba, apdegė ir sulieta vandeniu krovinys – maisto laikymo dėžutės. Nukentėjo firmos "Kadis ir ko" medienos ruošiniai, apdegė staklės, sudegė atsiurbimo įrenginys SK4. Aprūko patalpos, apsilydė elektros instaliacija. AB "Astra" aprūko pastato sienos, išdužo langai, sudegė langų rėmai. Termiškai deformuoti pakeliami vartai. Nukentėjo apsaugos signalizacija ir stogo danga.

 

Gautas pranešimas, kad Prienų r., Veiverių mstl., Kauno g., dega automobilis. Nuvykus degė lengvasis automobilis „Audi 100“, apdegė ir aprūko prietaisų skydelis.

 

Gautas pranešimas, kad Prienų r., Veiverių sen., Mauručių k., dega sunkvežimis. Degė vilkiko SCANIA R420 padanga, nuo jos užsidegė priekaboje buvusios medžio granulės. Apdegė 2 t medžio granulių.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., „Via Baltika“ kelio degalinėje "Aris" dega sunkvežimis. Degė vilkikas „Iveco“. Gaisro metu apdegė vilkiko galinės ašies dešinės pusės ratas, apsilydė tentas.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Medvėgalio g., vyras pasikabinęs ant balkono. Nuvykus pilietis A. B. jau buvo įėjęs į vidų.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r., Pravieniškių II k., Atvirojoje kolonijoje šalia automobilio VW rūksta dūmai.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Ringaudų sen., Kazliškių k., dega medinis namas. Nuvykus karkasinis namas (4x5 m) degė atvira liepsna. Namas sudegė visiškai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r., Vilkiškių k., dega šiaudų kūgiai. Nuvykus užgesinta 1,5 ha plote degusi žolė.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavoje, Basanavičiaus g., rūksta dūmai iš buvusio baro (objektas neeksploatuojamas). Degė mansardoje perdangos apšiltinimo medžiaga. Išdegė 10x10 m apšiltinimo medžiagos.

 

Iš Kauno greitosios medicinos pagalbos gautas pranešimas, kad Vokiečių g. dega medinis namas, antrame aukšte yra žmogus. Atvykus į iškvietimo vietą pirmame aukšte buvo prisvilęs maistas.

 

Gautas pranešimas, kad Raseinių r., Ariogalos sen., Kilupių k., dega žolė prie mokyklos.

 

Greitosios medicinos pagalbos darbuotoja pranešė, kad Kauno r., Zapyškio sen., Dievogalos k., reikalinga pagalba perkelti sunkiasvorį ligonį (170 kg.) iš greitosios pagalbos automobilio į namus.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r., Rumšiškių sen., Kapitoniškių k., viduryje Kauno marių, arčiau elektrinės pusės, apvirtusi jachta su 5 žmonėmis. Perskambinus pranešėjui paaiškėjo, kad jachta apvirtusi su 4 piliečiais. Atvykus ugniagesiams jachta „Tija“ buvo apvirtusi, prie jos buvo priplaukusi jachta „Perlas“ ir žvejys su valtimi. Dar iki atvykstant ugniagesiams žvejys du piliečius – A. P. ir K. G. valtimi jau buvo parplukdęs į krantą. Likusius du piliečius – J. Z. ir A. Z. ugniagesiai ištraukė iš vandens, parplukdė į krantą. Piliečiai perduoti medikams. Apvirtusi jachta „Tija“ parplukdyta į krantą Kauno r., Taurakiemio sen., Viršužiglio k., ir prišvartuota Žiglos upelio žiotyse.

 

Gautas pranešimas, kad Raseiniuose, Algirdo g., dega šiukšlės prie konteinerio. Gaisras likviduotas. Aprūko metalinis konteineris.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainių r., Dotnuvos sen., Šlapaberžės k., Šlapaberžės g., dega nuosavas namas. Atvykus atvira liepsna degė medinis namas (8x10 m). Nudegė stogas, išdegė 2 m² medinės perdangos, stipriai išdegė virtuvės patalpa 3x3 m, aprūko ir buvo sulietos gyvenamosios patalpos su namų apyvokos daiktais.

 

Gautas pranešimas, kad Raseiniuose, Pašvaistės g., namo rūsyje kažkas dega. Namo katilinėje dėl perkaitusios šildymo sistemos sutrūko boilerio žarna ir iš jos išbėgęs garavo karštas vanduo.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Panerių g., dega medinio namo kaminas.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Varnių g., apleisto pastato lifto šachtoje dega šiukšlės. Nenaudojamo pastato viduje užgesintos 1x1 m plote degusios šiukšlės.

 

Grįžtant iš kito incidento pastebėta, kad Kauno r., Alšėnų sen., Mastaičių k., laukuose dega kombainas JOHN DEERE 1085. Kombaino kuliamojoje dalyje degė kanapių pluoštas.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Garliavos apylinkių sen., Tvarkiškių k., Virbališkių g., dega kaminas. Kamine degė suodžiai.

 

Gautas pranešimas, kad Prienų r., Jiezno sen., Grikapėdžio k., po eismo įvykio yra prispaustų žmonių. Buvo susidūrę du lengvieji automobiliai „Reno Senica“ ir „VW Golf“. Iš „Reno Senica“, panaudojus žirkles ir plėstuvus, išlaisvintas be sąmonės pilietis buvo perduotas medikams. Medikai vyriškiui konstatavo mirtį. Piliečio tapatybė nustatinėjama. Nuplauta kelio danga.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r., Rumšiškių sen., Baniškių k., laukuose kažkas dega. 1 ha plote pavienėmis krūvomis degė sukrautos šakos.

 

2014-10-26

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Taikos pr., dega šiukšlės konteineryje. Užgesintos šiukšlės, degusios 1x1,5 m metaliniame konteineryje.

 

Gautas pranešimas, kad Prienų r., Jiezne, Lelijų g., 10x5 m mediniame negyvenamame name, mansardoje, 1 kv. m. plote, išdegė medinė perdanga.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r., Žiežmarių sen., Pažardžio k., dega pastatas. Privačioje valdoje atvira liepsna degė 12x3 m karkasinis, medinis, dengtas skarda ūkinis pastatas. Sudegė 5x3 m pastato, apdegė 7x3 m, sudegė 4 kub. m. malkų, namų apyvokos daiktai.

 

Gautas pranešimas, kad Raseiniuose, V. Grybo g., dega šiukšlės metaliniame konteineryje.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Tunelio g., dujų nuotėkis. Atvyko ir dujų avarinė tarnyba.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Karmėlavos mstl., Baldininkų g., dega laužas. Laužas buvo kontroliuojamas, žmogus turėjo leidimą deginti šakas iš savivaldybės.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, A. Juozapavičiaus pr., dega padangos.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., apleistame mūriniame name 6 kv. m. plote dega šiukšlės.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainių r., Dotnuvos sen., Akademijos mstl., Parko g., parke kažkas labai dega. Apie 20x10 m plote degė sukrauti lapai.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavoje, J. Ralio g., uždūmintas butas. Atvykus degimo nebuvo. Buvo trūkęs radiatorius ir įvykęs elektros laidų trumpasis degimas.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, A. Mackevičiaus g., dega pirtis. Nuosavoje valdoje degė 4x2 m medinė statinės formos pirtis, išdegė pusė vidaus.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainių r., Pernaravos sen., Pelutavos k., Ąžuolo g., dega ūkinis pastatas. Atvykus atvira liepsna degė ūkinis pastatas 16x8 m., 8x8 m medinė dalis, 8x8 m mūrine dalis. Gaisro metu nudegė medinė pastato dalis, nudegė šiferiu dengtas stogas virš medinės pastato dalies, virš mūrinės dalies nudegė dalis stogo, perdanga apdegė. Sudegė 5 rulonai šieno, 2 kub. m. malkų, namų apyvokos daiktai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Taikos pr. vieno namo balkone, kažkas dega. Antrojo aukšto balkone degė antklodė ir lentos. Gaisro metu sudegė antklodė.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Kulautuvos mstl., L. Ivinskio g., namo rūsys pilnas dūmų. Dėl neteisingai užkurtos krosnies buvo uždūmintas rūsys. Krosnis užgesinta ir išvėdintos patalpos.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, A. Juozapavičiaus pr., dega žolė. Degė žolė.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainių r., Pelėdnagių sen., Paobelio k., Kėdainių g., dega ūkinis pastatas. Degė medinė malkinė 3x3 m dydžio. Gaisro metu apdegė malkinė, joje buvę 2 m² malkų ir namų apyvokos daiktai.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Samylų sen., Gervėnupio k., SB "Papartis", Žemaičių g., dega negyvenamas namas. Degė ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė ūkinis pastatas ir jame buvę namų apyvokos daiktai.

 


2014-10-23

2014-10-23

 

Gautas pranešimas, kad Prienų r., Balbieriškio mstl., šiukšlių konteineris. Apdegė šiukšlių konteineris.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Kęstučio g., įvyko eismo įvykis ir yra prispausta vairuotoja.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Karmėlavos sen., Karmėlavos II k., Vilniaus g., iš buto veržiasi dūmai. Ištraukiamosiomis kopėčiomis pro pravirą balkoną patekta į butą, kuriame buvo paliktas maistas ant įjungtos viryklės. Puodas nukeltas, patalpos išvėdintos.

 

Gautas pranešimas iš Gyvūnų globėjų asociacijos atstovo, kad Kaune, Jonavos g., reikalinga pagalba iškelti katiną iš medžio. Katinas nukeltas.

 

Gautas pranešimas, kad Raseinių r., Viduklės sen., Virgainių k., Žvejų g., dega namas. Gaisrą likvidavo kaimynai. Pilietė D. J. (70 m.), bandydama pakurti krosnį, degiuoju skysčiu apsitaškė pati, apliejo grindis ir uždegė. Moteris dėl rankų ir kojų nudegimų išvežta į ligoninę. Gaisro metu išdegė apie 4 m² grindų dangos.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Savanorių pr., dega automobilis. Gaisro metu apsilydė lengvojo automobilio „Opel Astra“ elektros laidai.

 

Gautas pranešimas iš Kauno apskrities greitosios medicinos pagalbos, kad Jonavoje, Chemikų g., moteris užstrigusi už radiatoriaus, reikalinga pagalba išlaisvinti. Nukentėjusioji J. A. išlaisvinta medikų iki atvykstant, ugniagesiai padėjo ją įkelti į greitosios pagalbos automobilį.

 

Iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato gautas pranešimas, kad reikalinga pagalba patekti į butą Kaune, J. Grušo g.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Domeikavos k., Smilčių g., kaista katilas, namuose pilna dūmų, gali sprogti.

 


2014-10-22

2014-10-22

 

Gautas pranešimas, kad laiptinėje jaučiamas dujų kvapas. Pranešta dujininkams.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Vilkijos mstl., Nemuno upėje, ką tik nuskendo du žmonės. Atvykus ugniagesiams skendusi E. I. ir R. Ž. jau buvo išlipę į krantą ir perduoti medikams.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Varnių g., dega apleistas pastatas. Atvykus ugniagesiams apleistame pastate, pirmame aukšte, apie 2 kv. metrų plote, degė šiukšlės.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Neveronių sen., Pabiržio k., dega krūmai. 3x2 m plote degė krūmai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Genių g., vyras, besimatuodamas temperatūrą, užmigo ir sudaužė termometrą lovoje. Atvykus ugniagesiams patalynė buvo išnešta į lauką, surinktas gyvsidabris ir supiltas į stiklinį indą, grindys 6 m² plote išplautos muilo ir sodos tirpalu.

 

Pranešė Kaišiadorių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas, kad Gedimino g. medyje yra katinas, negali išlipti. Iš apie 7 m aukščio medžio (liepos) iškeltas medyje buvęs kačiukas.

 

Gautas pranešimas iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato, kad Kaune, Kiškių g., apleistame pastate yra benamis, kuris negali išeiti. Panaudojus laužtuvą durų spyna buvo numušta, žmogus išleistas.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Samylų sen., Šlienavos k., Nemuno g., ant elektros laidų pasviręs medis, pučia stiprus vėjas, gali nutraukti laidus.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Antanavos g., dega konteineris. Konteineryje degė šiukšlės.

 

Gautas pranešimas, kad Raseinių r., Viduklės sen., Vanagiškių k., kamine dega suodžiai (iš kamino eina liepsna). Namas vieno aukšto, medinis. Atvykus nurodytu adresu kamine degė suodžiai.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Užliedžių sen., Giraitės k., Žaliojoje g., dega katilinė. Gyvenamojo namo katilinėje degė prie kietojo kuro katilo maiše supiltos pjuvenos.

 


2014-10-21

2014-10-21

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Alšėnų sen., Kampiškių k., Lakštingalų g., dega automobilis. Nuvykus atvira liepsna degė lengvasis automobilis BMW 325 be valstybinių numerių (ardomas dalimis). Sudegė visos degiosios autotransporto detalės.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Šiaurės pr. vieno daugiabučio namo kieme, dega automobiliai. Atvykus į iškvietimo vietą atvira ugnimi degė keturi lengvieji automobiliai: BMW, KIA, „Peugeot“; „VW Golf“. Gaisro metu apdegė automobilio „KIA Magenti“ variklio skyrius, termiškai paveiktas kėbulas, išdužo priekinis dešinysis stiklas, skilo priekinis stiklas, sudegė dešinė priekinė padanga. Automobilio BMW 320 sudegė variklio skyrius, termiškai paveiktas kėbulas, apdegė salonas, išdužo stiklai, sudegė priekinės padangos. Automobilio „VW Golf“ apdegė galinė kėbulo dalis, išdegė salonas, išdužo langai, sudegė galinės padangos, termiškai paveiktas kėbulas. Automobilio „Peugeot 306“ apdegė variklio skyrius, aprūko salonas, apsilydė plastikinės detalės.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Juragių k., dega pastatas. Atvykus į iškvietimo vietą pastatas degė atvira ugnimi, stogas buvo įgriuvęs. Pastatas medinių konstrukcijų, stogas dengtas šiferiu. Gaisro metu pastatas sudegė.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Sukilėlių pr., dega butas, užsidegė dujos. Atvykus ugniagesiams antrojo aukšto buto virtuvėje degė dujinė viryklė, gaisras neišplito. Gaisras likviduotas užsukus nulūžusią dujų sklendę.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, leisdamasi nuo Parodos kalno, moteris vairuodama atsitrenkė į tvorą, iš automobilio rūksta dūmai. Po autoįvykio automobiliui „Renault 19“ atjungtas akumuliatorius, gaisro nebuvo.

 

Iš greitosios medicinos pagalbos gautas pranešimas, kad reikalinga pagalba Kėdainių r., Šėtos mstl., Linksmavietės g., iš namo išnešti sunkiasvorę moterį. Iš namo išnešta ir į greitosios pagalbos automobilį įkelta sunkiasvorė moteris (po insulto).

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Panerių g., iš buto rūksta dūmai. Atvykus ir patekus į butą antrajame aukšte, virtuvėje, ant dujinės viryklės, svilo maisto produktai.

 

Gautas pranešimas, kad namo palėpėje Raseinių r., Ariogaloje, Vytauto g., apie mėnesį yra įlindęs katinas ir moteris niekaip negali jo surasti. Namo palėpėje katino nerasta. Namo savininkė garbaus amžiaus.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r., Rumšiškių sen., Dovainonių k., Gojaus g., pro namo langą mato ant grindų gulintį kaimyną, kuris nereaguoja, gali būti miręs.

 

Gautas pranešimas, kad policijos pareigūnams reikalinga pagalba patekti į patalpas Šiaurės pr. daryti kratą. Pastatas mūrinis, įrengtas lombardas, darbuotojai savininko nurodymu policijos pareigūnams neatidarė durų. Policijos pareigūnų prašymu, panaudojus diskinį pjūklą, buvo nupjautas spynos liežuvėlis ir įleisti policijos pareigūnai kratai atlikti.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Kaunakiemio g., dega mūriniai sandėliai. Atvykus iš apleisto mūrinio pastato rūko dūmai. Apleistame pastate degė šiukšlės ir sendaikčiai.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Babtų sen., Šašių k., dega transporto priemonė. Gaisro nebuvo. Buvo užsikirtęs vilkiko MAN puspriekabės galinis ratas.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune Vaidilos g., į šulinį įkritęs katinas. Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad katinas įkritęs į 13 m gylio nenaudojamą tuščią šulinį. Panaudojus aukštalipių įrangą gelbėjimo darbai atlikti.

 

 

 

 

 

 


2014-10-20

2014-10-20

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Kovo 11-osios g., 2 m. vaikas užsitrenkė bute, negali atidaryti durų, vaikui kilęs pavojus.

 

Gautas pranešimas, kad Prienų r., kelyje Marijampolė–Prienai, 5–7 km iki Prienų, 3–4 km atkarpoje ant važiuojamosios dalies yra išpiltas skystis, kurio kvapas panašus į dyzelino, kelias labai slidus, susidaro avaringos situacijos.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Alšėnų sen., Pabartupio k., susidūrė du automobiliai, yra prispaustas žmogus. Atvykus ugniagesiams buvo susidūrę automobiliai „Renault Espace“ ir „Mitsubishi Pajero“. „Renault Espace“, kurį vairavo K. Ž., išsivežė Kauno greitosios pagalbos medikai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Jurbarko g., ties Vileišio tiltu, Neries upėje plūduriuoja nešamas pasroviui kūnas. Atvykus ugniagesiams skenduolis plūduriavo Nemuno upės paviršiuje 15 m atstumu nuo kranto. Piliečio V. G. (1936 m.) kūnas ištrauktas ir perduotas Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams.

 

Iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojo gautas pranešimas, kad Kaune, Prancūzų g., reikalinga pagalba patekti į butą. 

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, V. Krėvės pr., iš buto veržiasi dūmai. Atvykus ugniagesiams bute jautėsi svylančio maisto kvapas, savininkas puodą nuo viryklės jau buvo nukėlęs pats. Išvėdintos patalpos.

 

Gautas pranešimas, kad moteriai vyriškis gatvėje padavęs telefoną ir liepęs paskambinus pasakyti, kad Kaune, Apuolės g., padėtas sprogmuo. Telefoną vyras liepęs išmesti ir nuėjęs. Moteris vyro nepažįsta. Atvykus nurodytu adresu Vilijampolės vaikų ir jaunimo pensionate evakuoti 194 ligoniai ir 97 personalo darbuotojai. Administracijos darbuotojai kartu su ,,Aro'' pareigūnais atliko žvalgybą 3 pastatuose (dviejuose mūriniuose – 5 ir 3 aukštų ir viename vieno aukšto mediniame gyvenamajame name). Apžiūrėti visi pastatai, sprogmuo nerastas, gyventojai grąžinti į patalpas.

 

Iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato, gautas pranešimas, kad Kaune, A. Mickevičiaus g., Lietuvos sveikatos mokslų universiteto patalpose, įvedamas planas "Skydas". Atliekant pastato rekonstrukcijos darbus rastas didelis kiekis sprogmenų. Pastato pastogėje už lentų rasta 10 rusiškų granatų, pagamintų 1933 metais, kurias išsivežė sunaikinti antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ išminuotojai. 

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Užliedžių sen., Naujųjų Muniškių k., Dobilo g., dega kaminas. Atvykus pirmosioms ugniagesių pajėgoms kamine degė suodžiai. Budėta įvykio vietoje, kol suodžiai nustojo degti, kaminas vėsintas vandeniu. Savininką A. T., kuriam pakilo kraujospūdis, apžiūrėjo Kauno greitosios medicinos pagalbos medikai.

 

Gautas pranešimas, kad kažkas dega buvusiose kareivinėse Kauno r., Karmėlavos II k., Taikos g. ir Pašlapių g. sankryžoje. Nuvykus 2 a. mūriniame apleistame pastate, buvusiose kareivinėse, degė šiukšlės. Išdegė dalis medinių grindų ir sienos.

 

Gautas pranešimas, kad Raseinių r., Ariogalos sen., Keryvų k., įvykęs autoįvykis, Lengvasis automobilis „VW Passat“ nuvažiavęs nuo kelio ir atsitrenkęs į medį, viduje yra prispaustas žmogus. Nuvykus į įvykio vietą medikai jau buvo išsivežę nukentėjusįjį.

 

Policijos pareigūnai paprašė pagalbos padėti patekti į vidų Kaune, Ašigalio g. viename daugiabučio bute, darant kratą.

 

Policijos pareigūnai paprašė pagalbos patekti į butą Kaune, Savanorių pr.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r., Žiežmariuose, Melioratorių g., uždūminta laiptinė. Svilo puodas su maisto produktais.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Babtų mstl., Kėdainių g., uždūminta namo laiptinė. Nuvykus laiptinė buvo uždūminta nuo degusio vežimėlio.

 

 


2014-10-17–2014-10-19

2014-10-17

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r., Žiežmarių sen., Kaišiadorėlių k., SB "Sodžius", Pievų g., dega namas. Atvykus ugniagesiams namas degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė stogas ir jo konstrukcijos, visiškai sudegė perdanga, stipriai apdegė sienos, sudegė viduje buvę namų apyvokos daiktai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Ulonų g., kyla dūmai iš namo. Nuvykus degė vieno aukšto mūrinio  namo rūsyje dvi patalpos. Išdegė patalpos ir jose sukrautos malkos beinamų apyvokos daiktai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Šv. Gertrūdos ir Gimnazijos g. sankryžoje, dega automobilis AUDI 80. Degė variklio skyrius.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavoje, Pažangos g. viename name, užkaito šildymo katilas, gali užsidegti. Nuvykus pabudėta, kol atvės.

 

Gautas pranešimas, jog Kėdainiuose, S. Jaugelio-Telegos g. ir Josvainių g. sankryžoje, po eismo įvykio dega lengvasis automobilis. Atvykus ugniagesiams gaisro požymių nebuvo, automobilis „Mazda 626“ buvo atsitrenkęs į elektros stulpą. Vairuotojas A. G. (gim. 1939) nebuvo prispaustas, tačiau dėl deformuoto kėbulo negalėjo išlipti, todėl panaudojus rankinį inventorių atidarytos automobilio durys. Vyriškis perduotas medikams.

 

Gautas pranešimas, jog Kaune, Karaliaus Mindaugo pr., prekybos centre „Akropolis“, yra padėtas sprogmuo. Policija įvedė planą "Skydas". STOP juosta užtverti įvažiavimai į prekybos centro aikštelę bei įėjimai į pastatą. Prekybos centro apsaugos darbuotojai evakavo lankytojus iš patalpų. Atlikus žvalgybą sprogmuo nerastas, 20.54 val. planas „Skydas“ atšauktas.

 

Gautas pranešimas iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato, jog V. Krėvės pr. reikalinga pagalba patekti į butą, nes ten esantis asmuo grasina nusižudyti. Panaudojus ištraukiamąsias kopėčias pro balkono langą patekta į butą. Viduje buvęs pil. G. J. (1961 m.) apžiūrėtas medikų ir išvežtas į gydymo įstaigą.

 

Į Kauno r. Vilkijos ugniagesių komandą atėjęs pilietis pranešė, jog Ramybės g. dega šiukšlės. Atvira liepsna degė plastikinis šiukšlių konteineris, kuris nuo gaisro stipriai apdegė.

 

2014-10-18

 

Raseinių rajono policijos komisariatas pranešė, jog Maironio g. eikalinga pagalba nuo važiuojamosios kelio dalies patraukti po eismo įvykio nuvirtusį stulpą.

 

Gautas pranešimas, jog Kaune, Savanorių pr., yra uždūminta devynaukščio namo laiptinė. Atvykus ugniagesiams gaisrą buvo užgesinę patys gyventojai, degė durų skambučiai. Gaisro metu išdegė arba stipriai apdegė durų skambučiai nuo 1 iki 8 aukšto. Taip pat aprūko vieno buto koridoriaus siena. Išvėdintos patalpos.

 

Gautas pranešimas iš Prienų rajono policijos komisariato, jog Vytauto g., maždaug ties antru aukštu tarp lietaus nutekamojo vamzdžio įstrigęs kabo vyriškis. Atvykus ugniagesiams 3 m aukštyje žemyn galva buvo pakibęs vyriškis. Panaudojus ištraukiamąsias kopėčias pil. J. M. nukeltas ir sąmoningas perduotas greitosios pagalbos medikams.

 

Gautas pranešimas, jog Kaune, Ariogalos g., dega gyvenamojo namo kaminas.

 

Policijos pareigūnai paprašė pagalbos po autoįvykio Kaune, Nuokalnės g., nuvalyti kelio dangą. Nuvykus nuvalyta kelio danga.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., kelio Vaišvydava– Žiegždriai 3-iajame km, dega šiukšlių konteineris. Nuvykus užgesintos degusios šiukšlės.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Baltijos g., dega šiukšlių konteineris. Nuvykus užgesintos šiukšlės, degusios metaliniame konteineryje.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Alšėnų sen., Kampiškių k., Lakštingalų g., nuosavo namo kieme, degė automobilis „Nissan Primera“ (savininką nustatinėja policijos pareigūnai). Pranešėjas gaisrą užgesino pats. Gaisro metu išdegė automobilio salonas, variklio skyrius, kėbulas, išdužo visi stiklai, termiškai paveiktos padangos. Nuo degančio automobilio apdegė ir šalia buvusio automobilio BMW 535 dešinė pusė, išdužo dešinės pusės stiklai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Ekskavatorininkų g., atvira liepsna dega dviejų aukštų gyvenamasis namas. Nudegė aštuonių butų gyvenamojo namo stogas, vandeniu sulietos visų butų gyvenamosios patalpos.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Stirnų g., dega šiukšlės. Nuosavame kieme pilietė degino gamtinės kilmės atliekas.

 

2014-10-19

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, R. Kalantos g., dega garažas. Atvykus ugniagesiams gaisro nebuvo, rasta dūminė "šaškė", nuo kurios garažų masyvuose buvo pridūminta.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavoje, J. Ralio g., dega lengvasis automobilis. Automobilis BMW 525 (2005 m.) degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė priekinė automobilio dalis – variklio skyrius, variklio dangtis, priekiniai kairės pusės žibintai, kairės pusės sparnas, apgadintos kairės pusės vairuotojo ir keleivio durys. Išdegė galinis bamperis, kairės pusės galiniai žibintai, apdegė bagažinės dangtis, valstybiniai numeriai, apsilydė padangos.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, P. Plechavičiaus g., dega lengvojo automobilio „Mercedes-Benz“ (2003 m.) bagažinės durų vyriai ir stogas. Apdegė užpakalinis aptakas, termiškai nežymiai paveikti kėbulo dažai.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavos r., Šilų sen., Panoterių mstl., miške rūksta dūmai. Laukuose buvo deginamos į krūvą sugrėbtos gamtinės kilmės atliekos.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r., Kruonio sen., Anglininkų k., dega transformatorinė.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, J. Gruodžio g., iš kanalizacijos šulinio rūksta dūmai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių sen., kelio Kaišiadorys–Gegužinė 6-ajame km, dega lengvasis automobilis AUDI 80 (1991 m.). Atvykus ugniagesiams automobilio variklio skyrius degė atvira liepsna. Išdegė lengvojo automobilio variklio skyrius, aprūko salonas.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Ežerėlyje, Kauno g., dega kaminas.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Rietavo g. uždūmintas butas antrame aukšte. Svilo maisto produktai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Savanorių pr., įvykęs eismo įvykis, yra prispaustas žmogus. Nuvykus lengvasis automobilis „Nissan Almera“, vairavo V. Z. (1944 m.), buvo atsitrenkęs į medį ir kitą automobilį. Vairuotojas sunkiai sužeistas, be sąmonės (nebuvo prispaustas).

 


2014-10-16

2014-10-16

 

Kaišiadorių policijos komisariatas pranešė, kad reikalinga pagalba per Strėvos upę parplukdyti pasiklydusią moterį. Panaudojus valtį per Strėvos upę parplukdyta pil. K. K. (1989 m.) ir perduota policijos pareigūnams.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Jotvingių g. daugiabučio laiptinėje, jaučiamas stiprus dujų kvapas. Laiptinėje buvo jaučiamas dujų kvapas, patikrinti butai, dujų detektorius dujų nuotekio neaptiko. Atvykusi dujų avarinė tarnyba pavojingos dujų koncentracijos nenustatė.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Savanorių per., dega garažas. Nustatyta, jog garaže pilietis kūrena krosnį, pro kaminą rūko dūmai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadoryse, Gedimino g., dega plastikinė stotelė. Apdegė 2 m² stogo ir 0,5 m² sienos.

 

Pranešė greitosios medicinos pagalbos medikai, jog Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., reikalinga pagalba padėti išnešti sunkaus svorio ligonę. Ligonė V. P.(1937 m.) padėta išnešti iš namų iki greitosios pagalbos automobilio.

 

Gautas pranešimas, kad Raseiniuose, Vilniaus g., dega lengvasis automobilis. Apdegė automobilio „VW Passat“ variklio skyrius.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainių r., Vilainių sen., Lančiūnavos k., Stuobrių g., dega garažas. Pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu visiškai sudegė nenaudojamas pastatas.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavos r., Kulvos sen., Ragožių k., Taikos g., dega namo stogas. Aplink kamino įdėklą degė šiltinimo medžiaga. Gaisro metu sudegė 2 m² šiltinimo medžiagos, nuardyta 2 m² skardinės kamino apdailos.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Partizanų g. daugiabučio namo laiptinėje, jaučiamas dujų kvapas. Laiptinėje buvo jaučiamas nestiprus dujų kvapas, išvėdintos patalpos. Atvykusi dujų avarinė tarnyba dujų nuotekio neaptiko.

 

Gautas pranešimas iš Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato, kad Prienų r., Veiverių sen., Papilvio k., kelio Kazlų Rūda–Pažėrai 9-ajame km, įvykęs eismo įvykis, automobilis nuvažiavęs nuo kelio, iš automobilio variklio skyriaus rūksta dūmai. Atvykus ugniagesiams gaisro požymių nebuvo, nukentėjusysis jau buvo perduotas medikams. Panaudojus rankinį inventorių buvo atjungtas automobilio „Opel Astra“ (1992 m.) akumuliatorius. Grandininiu pjūklu buvo pašalinti automobilio nulaužti medžiai, buksyravimo lynu transporto priemonė ištraukta.

 

Kauno policijos komisariato budėtojas pranešė, kad reikalinga pagalba patekti į butą Kaune, Naujakurių g.

 


2014-10-15

2014-10-15

 

Gautas pranešimas, kad V. Krėvės pr. viename name laiptinė pilna dūmų. Laiptinės pirmajame aukšte prie lauko durų rastas sudegintas kilimėlis.

 

Gautas pranešimas Kauno r., Batniavos sen., Mozūriškių k., Girininkų g., apie degantį namą. Atvykus pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė 3x2 m lentinė lauko virtuvė.

 

Gautas pranešimas iš Kauno apskrities greitosios medicinos pagalbos, kad Kauno r., Garliavos apylinkių sen., Jonučių II k., Vasario 16-osios g., reikalinga pagalba išnešti sunkiai sveriančią ligonę. Ligonė išnešta ir įkelta į GMP automobilį.

 

Gautas pranešimas iš Kauno apskrities greitosios medicinos pagalbos, kad Jonavoje, Chemikų g., reikalinga pagalba išnešti sunkiai sveriantį ligonį. Ligonė B. K. (1957 m.) išnešta ir perduota medikams.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Karmėlavos sen., Biruliškių k., nuo užeigos "Pas Lado" stogo rūksta dūmai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Chemijos g., įvyko eismo įvykis, automobilyje yra prispaustas žmogus. Panaudojus hidraulinę įrangą žmogus išlaisvintas iš lengvojo automobilio „VW Vento“ ir nesąmoningas perduotas medikams. Automobilis susidūrė su techninės pagalbos automobiliu MB. Įvykio aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai. Po įvykio nuvalyta važiuojamoji kelio danga.

 

Gautas pranešimas, kad Raseinių r., Gruzdiškės k., Dubysos g., dega buvusios fermos. Degė priestatas, priblokuotas prie pagrindinio pastato (buvusios fermos). Gaisre žuvo savininkė M. Ž. (1952 m.).

 

Gautas pranešimas iš Kauno apskrities greitosios medicinos pagalbos, kad Samylų sen., kelyje Vaišvydava–Žiegždriai, tiek Girionių k., po eismo įvykio dega automobilis.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Seinų g. viename name, iš viršutinio buto liejasi vanduo, o ten gyvenanti senyvo amžiaus moteris neatidaro durų.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Nyčių g. viename name, matyti ir jaučiami dūmai. Ant įjungtos viryklės buvo paliktas virti maistas be priežiūros. Puodas nukeltas, patalpos išvėdintos.

 


2014-10-14

2014-10-14

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Gailutės g., namo kieme dega šiukšlės. Gaisro židinys nerastas. Savininkas paaiškino, kad neseniai metalinėje statinėje degino šakas.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Liškiavos g., dega negyvenamas pastatas. Atvykus iš vieno aukšto medinio apleisto pastato rūko dūmai. Pastato kambaryje degė šiukšlės.

 

Gautas pranešimas, kad Birštono sen., Nemajūnų k., šalia kapinių dega šiukšlės. 50 m² plote degė sukrautos šiukšlės.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Palemono g., kyla juodi dūmai. Įmonėje 6 kv. m plote degė plastmasinės automobilių detalės.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Gedimino g., kažkas dega. Buvo deginamos atliekos.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainių r., Dotnuvos sen., Vainotiškių k., dega kukurūzų laukas. Degė į krūvą sukrauti penki šieno rulonai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Astrų g. viename name, kamine dega suodžiai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadoryse, Gedimino g., stotelėje dega šiukšliadėžė.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Kačerginės mstl., J. Janonio g., kyla juodi dūmai. Buvo deginamos gamtinės kilmės atliekos.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Raudondvario sen., Biliūnų k., virsta juodi dūmai. Degė gamtinės kilmės šiukšlės.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadoryse, Gedimino g., dega lapų krūva.

 

Iš Raseinių policijos komisariato budėtojo gautas pranešimas, kad Gruzdiškės k. įvedamas „Skydas“. Laukuose rastą 82 mm minosvaidžio miną J. Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai sunaikino vietoje.

 

Gautas pranešimas, kad Prienų r., Pakuonio mstl., Balsėnų g., dega lengvasis automobilis. Degė automobilio Opel Omega variklio skyrius.

 


2014-10-13

2014-10-13

 

Medikai paprašė pagalbos Prienų r., Ašmintos sen., Alksniakiemio k., Bičiulių g., išlaisvinti vyro, užstrigusio savadarbėse medienos pjovimo staklėse, kūną. Nuvykus ugniagesiams malkinėje ant savadarbio diskinio pjūklo stalo gulėjo nebegyvas K. Š. (g 1963 m.). Vyro krūtinė buvo perpjauta, o striukė įstrigusi į diską. Diskas atsuktas ir nuimtas.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Partizanų g. vieno namo laiptinėje, jaučiamas dūmų kvapas. Nuvykus ir atlikus žvalgybą buvo rasti ant dujinės viryklės svilę maisto produktai. 

 

Gautas pranešimas iš Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties, kad reikalinga pagalba patekti į butą A. Baranausko g., kur yra nukritusi moteris ir negali atidaryti buto durų bei įsileisti medikus. Bute buvo du senyvo amžiaus neįgalūs žmonės, kurie negalėjo atidaryti buto durų. Ligonė J. K. (g. 1930 m.) buvo nukritusi ant grindų ir negalėjo atsikelti, buvo sąmoninga. Moteris išnešta ir įkelta į greitosios pagalbos automobilį.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Užliedžių sen., Vijūkų k., Girelės g., tarp gyvenamųjų namų dega šiukšlės. Laužas užgesintas panaudojus rankinį inventorių, laužą sukūręs žmogus buvo įspėtas.

 

Gautas pranešimas, kad reikalinga pagalba Kaune, S. Žukausko g., patekti į butą, kuriame yra nukritęs sunkiai sergantis senyvo amžiaus žmogus. Ligonis Z. Š. (g. 1923 m.) buvo nukritęs kambaryje ant grindų, sąmoningas. Ligonis išneštas ir įkeltas į greitosios pagalbos automobilį.

 

Gautas pranešimas, kad per eismo įvykį susidūrė du lengvieji automobiliai, iš vieno jų rūksta dūmai. Buvo susidūrędu lengvieji automobiliai – „Opel Zafira" ir „VW Passat". Iš pastarojo variklio skyriaus rūko garai, iš variklio skyriaus išsiliejus variklio aušinimo skysčiui. Nuvalyta kelio danga, nuplauti išsilieję teršalai.

 

Iš Prienų policijos komisariato gautas pranešimas, kad Veiverių mstl., Kauno g., reikalinga pagalba po autoįvykio ištraukti automobilį, automobilis yra įvažiavęs į autobusų stotelę ir prispaustas nuolaužų. Buksyravimo lynu automobilis „Opel“ ištrauktas.

 

Gautas pranešimas, kad Prienų r., tarp Mauručių ir Veiverių, atvira liepsna dega pieva, netoli namai.

 

Gautas pranešimas iš Kauno vyriausiojo policijos komisariato, kad Kauno r. Batniavos sen., Bubių k., Parko g., ant važiuojamosios kelio dalies išsilieję tepalai. Apie 50 kv. m plote buvo išsilieję tepalai. Kelio danga nuvalyta.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Baltijos g., dega garažas. Garaže degė sukrautos šiukšlės. Per gaisrą aprūko garažo sienos, viduje buvęs motociklas.

 

 


2014-10-10–2014-10-12

2014-10-10

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Akacijų g., privačioje valdoje, degė šiltnamis. Sudegė 2,5x1,5 m šiltnamio dalis, apdegė viduje buvę daiktai.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Vandžiogalos mstl., Kėdainių g., dega šiukšlių konteineris. Nuvykus užgesintos statybinės atliekos, degusios konteineryje (1,5x3 m).

 

Namo gyventojai pranešė, kad Kaune, Perkūno al., medyje įstrigęs katinėlis ir negali išlipti.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., dega lengvasis automobilis. Nuvykus iš stovinčio automobilių aikštelėje lengvojo automobilio garavo aušinimo skystis.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Atžalyno g. ir Šimkaus g. sankryžoje, susidūrė du automobiliai ir rūksta dūmai. Nuvykus iš susidūrusių automobilių AUDI A4 ir „Toyota Avensis“ garavo aušinimo skystis, degimo nebuvo. Po autoįvykio nuvalyta kelio danga.

 

Policijos pareigūnai paprašė pagalbos pabudėti Kaune, A. Mickevičiaus g., ieškant sprogmenų, įvestas planas "Skydas". Nuvykus pabudėta, kol policijos pareigūnai patikrino visas patalpas. Sprogmenų nerasta.

 

Policijos pareigūnai paprašė pagalbos pabudėti Kaune, Europos pr., ieškant sprogmenų, įvestas planas "Skydas". Nuvykus pabudėta, kol policijos pareigūnai patikrino visas patalpas. Sprogmenų nerasta.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r., Žiežmarių apylinkės sen., Turloviškių k., SB "Kertus", Žalvarnių g., dega žolė. Nuvykus degė prižiūrimas laužas. 

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainių r., Dotnuvos sen., Mantviliškio k., prie geležinkelio, dega apleistas negyvenamas namas.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r., Paparčių sen., Burbiškių k., dega namas. Rąstinis 1 aukšto, 12x6 m dydžio, apleistas pastatas šlaitiniu šiferio stogu degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė stogas, sudegė 18 m² medinės stogo perdangos (likusi stipriai apdegė), stipriai apdegė išorinės sienos, išdegė vidus, aprūko 27 m² ploto patalpa.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainių r., Krakių sen., Šilainių k., buvęs sugyventinis bandė padegti namus, tačiau kaimynai laiku pastebėję ugnį užgesino. Gaisro metu gyvenamojo namo koridoriuje apdegė 0,30x0,20 m medinė lentyna, skudurai ir kilimėlis. Įtariamąjį padegimu išsivežė policijos pareigūnai.

 

2014-10-11

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Raudondvario sen., Bernatonių k., teritorijoje vyksta statybos, o ten deginamos statybinės medžiagos.

 

Dėl padegimo apdegė lengvojo automobilio „Audi 80“ (1991 m.) dešinės pusės veidrodėlis ir durys.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Pramonės pr. viename name, rūksta dūmai iš buto 5-ajame aukšte. Buvo atliekami buto remonto darbai.

 

Gautas pranešimas, kad Birštone, Vilniaus g., užsitrenkė buto durys, o viduje liko įjungta viryklė ir senyvo amžiaus nevaikštanti moteris. Kopėčiomis pro pravirą balkoną gelbėtojai pateko į butą, buto durys atrakintos iš vidaus.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Taikos pr., deginamas laužas. Laužas buvo deginamas 1 kv. m. plote.

 

Kaune, K. Baršausko g. bendrabutyje, pirmame aukšte, 1 k. bute, apdegė el. viryklė, šaldytuvas, gartraukis, aprūko virtuvė, kambarys, vonia.

 

Kaune, prie Pietinio lanksto ties onkologine ligonine, 20 kv. m. plote degė šiukšlės, krūmai.

 

Kaune, Prancūzų g., 1 kv. m. plote degė lapai.

 

Greitosios pagalbos medikai paprašė pagalbos Prienuose, Vytauto g., išnešti sunkiasvorį ligonį.

 

Kauno r., Alšėnų sen., Jonučių k., 20 a. plote degė ražienos.

 

Kauno m., Romuvos miške įrengtoje laužavietėje, buvo deginamas prižiūrimas laužas.

 

Gautas pranešimas, kad autostrados Vilnius–Kaunas–Klaipėda 108-ajame km, už prekybos centro „Mega“, įvyko autoavarija, prispaustas vaikas. Nuvykus buvo įvykusi autoavarija – susidūrę keleivinis autobusas BCN (važiavo 37 žmonės, iš jų nė vienas nenukentėjo) su lengvuoju automobiliu „Opel“ (važiavo du suaugusieji ir du vaikai). Stipriai sužeistas „Opel“ vairuotojas, iš automobilio padėtas išimti 4 m. vaikas, kuris buvo gaivinamas. I. L. ir kitam vaikui R. L. (2004 m.) konstatuota potrauminis šokas. 20.16 val. gaivinamam vaikui M. L. (2010 m.) konstatuota mirtis. Autotransporto vairuotojui D. L. buvo sužeista galva, sąmoningas. Visa šeima išvežti į KMU klinikas. Nuplauta kelio danga.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Alšėnų sen., Digrių k., Sakalų g., dega ūkinis pastatas. Nuvykus atvira liepsna degė nenaudojama vilkiko priekaba 3x15 m, dengta stiklo audiniu. Sudegė visos priekabos degiosios detalės su joje buvusiais namų apyvokos daiktais.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Partizanų g., dega šiukšlių konteineris.

 

2014-10-12

 

Gautas pranešimas, kad Prienų r., Balbieriškio mstl., Jaunimo g., dega šiukšlių konteineris. Nuvykus užgesintos šiukšlės, degusios šiukšlių konteineryje.

 

Gautas pranešimas, kad Raseinių r., Betygalos mstl., Šiluvos g., dega pirtis. Atvykus nurodytu adresu pirtis degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė 60 m² stogo dangos, pirties prieangis, pradegė 10 m² perdangos, sudegė pirties baldai, apdegė ir aprūko pastato sienos.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r., Žiežmarių apylinkės sen., Turloviškių k., Žalvarnių g., dega šiukšlės.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Prancūzų g. deginamas laužas, daug dūmų, sunku kvėpuoti.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Vilkijos mstl., Putinų g., dega gyvatvorė. Prie namo degė 12 m ilgio gyvatvorė. Gaisro metu apdegė 15 vnt. 1,5 m aukščio medelių.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavos r., kelio Kaunas–Jonava 13-ajame km, deginamos šakos, žolė, yra pavojus pastatams.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Baltijos g. vieno namo laiptinėje, jaučiamas dūmų kvapas.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainių r., A. Mickevičiaus g., deginamos šiukšlės.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavoje, Braškių g., dega pirtis. Gaisro metu apdegė perdanga, vidinė pirties pertvara, buvo nuardyta stogo danga.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Veiverių g., dega lengvasis automobilis. Automobilis „Renault Espace“, pagamintas 1993 m., degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė visos degios automobilio detalės.

 

Iš Kaišiadorių policijos komisariato budėtojo gautas pranešimas, kad Rumšiškių sen., Būblių k., įvedamas planas "Skydas". Laukuose buvo rasta 1 prieštankinė mina, kurią išsivežė išminuotojai.

 

Iš Kauno greitosios medicinos pagalbos darbuotojos gautas pranešimas, kad Marvelės g. reikalinga pagalba iškelti moterį, kuri guli miške ant šlaito. Pilietė L.B., gim. 1957 m., kuriai buvo lūžusi koja, iškelta ir nugabenta iki greitosios pagalbos automobilio.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Gervių g., dega šiukšlių konteineris.

 

Greitosios pagalbos medikai paprašė pagalbos patekti pas ligonį į butą Kauno r., Raudondvario k., Muzikos take.

 

Medikai paprašė pagalbos Prienų r., Ašmintos sen., Alksniakiemio k., Bičiulių g., atlaisvinti vyrą, užstigusį savadarbiame diskiniame pjūkle. Ant pjūklo stalo gulėjo nebegyvas K. Š. (1963 m.). Vyro krūtinė buvo perpjauta, o striukė įstrigusi į diską.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Partizanų g. vieno namo laiptinėje, jaučiamas dūmų kvapas. Ant dujinės viryklės svilo maisto produktai.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainių r., Josvainių k., buvusioje raketinėje bazėje dega šiaudai. Pastatas gelžbetoninis, 10x80 m, pilnas prikrautas šiaudų rulonų.

 


2014-10-09

2014-10-09

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Zapyškio sen., Dievogalos k., Rūtų g., namuose užkaito katilas, dreba vamzdžiai, gali sprogti. Dingus elektrai užvirė šildymo katilas.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Raudondvario k., J. Janonio g., dega garažas. Atvykus nurodytu adresu pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė 50 m² šiferinio stogo, 2 m² malkų.

 

Kauno vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, kad Kaune, Sodų g., išsilieję tepalai. Kieme 20 m² plote nuplauti išsilieję tepalai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Bijūnų g., dega autokrautuvas. Atvykus nurodytu adresu krautuvas degė atvira liepsna. Gaisro metu išdegė autokrautuvo variklio skyrius.

 

Gautas pranešimas, kad Raseiniuose, Jaunimo g., dega automobilis. Atvykus nurodytu adresu piliečiai patys jau buvo užgesinę degusį automobilį. Gaisro metu išdegė „Renault Clio“ variklio skyrius.

 

Raseinių vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, kad Raseinių r., Viduklės sen., Viduklės gelež. st., įvestas planas „Skydas“. Pabudėta, kol J. Vitkaus inžinerijos bataliono Sprogmenų neutralizavimo kuopos išminuotojai rastą 76 mm artilerijos sviedinį išsivežė sunaikinti.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, V. Krėvės pr., vieno namo kieme išsilieję tepalai. 10 m² plote surinkti išsilieję tepalai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Nemune, Karaliaus Mindaugo pr. prie „Žalgirio“ arenos, vandenyje matyti skenduolis. 4 m nuo kranto iš 1 m gylio ištrauktas skenduolis, perduotas policijos pareigūnams.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Kulautuvos mstl., Kranto g., dega kaminas. Atvykus nurodytu adresu pabudėta, kol kamine išdegė suodžiai. Namas 11x11 m, medinis, 2 a., perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Prancūzų g. garaže, rastas didelis kiekis gyvsidabrio. Atvykus nurodytu adresu garaže rastos dvi dėžutės su gyvsidabriu. Gyventojai informuoti, kaip elgtis su gyvsidabriu.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavoje, Chemikų g., dega du šiukšlių konteineriai. Atvykus nurodytu adresu užgesintas degęs metalinis šiukšlių konteineris.

 

Gautas pranešimas, kad Raseinių r., Pagojukų sen., Vosiliškio k., Pagirio g., dega apleistas namas. Apleisto pastato 2 aukšte degė šiukšlės. Gaisro metu apdegė apie 2 m² grindų.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavoje, Lietavos g., šalia namo dega elektros skydinė. Kibirkščiavo elektros laidai be degimo. Budėta, kol atvyko „Lesto“ darbuotojai.

 


2014-10-08

2014-10-08

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Rokų sen., Patamulšėlio k., Vyčiaus g., dega namas. Atvykus atvira liepsna degė šiaudų kūgis (50x15x8 m). Apie 1 km spinduliu pastatų nėra, pavojaus niekam nebuvo.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r., Žiežmarių sen., Žalvarnių k., Medžiotojų g., dega namas. Atvykus ugniagesiams iš pastogės rūko dūmai. Gaisro metu stipriai apdegė 30 m² medinių stogo konstrukcijų, nuardyta 20 m² stogo dangos, vandeniu sulietas pirmasis ir antrasis aukštai su jame esančiais namų apyvokos daiktais.

 

Atliekant baigiamuosius darbus kitame gaisre pastebėta, kad Kauno r., Taurakiemio sen., Margininkų k., laukuose kažkas dega. Atvykus degė 1000 vnt. šiaudų ritinių ir žolė. Žolė užgesinta parankinėmis priemonėmis. Pavojaus niekam nebuvo – aplinkui laukai.

 

Gautas pranešimas iš greitosios medicinos pagalbos, jog Jonavoje, Chemikų g., reikalinga pagalba išnešant ligonę. Ligonę padėta nunešti iki GMP automobilio.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Savanorių pr., atviroje teritorijoje kažkas dega. Užgesintos 4 m² plote degusios sukrautos šakos ir šiukšlės.

 

Gautas pranešimas, kad dega Prienų šilas. Atvykus ugniagesiams miške atvira liepsna degė sukrautos šakos. Užgesinta 25 m³ sukrautų šakų krūva, paruošta biokuro gamybai.

 

Gautas pranešimas iš Kėdainių policijos komisariato, jog Kėdainiuose, P. Lukšio g., reikalinga pagalba atidaryti buto duris. Atvykus ugniagesiams, dar nepradėjus naudoti diskinio pjūklo, buto gyventojai patys atidarė duris ir įsileido policijos pareigūnus.

 

Pranešė Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, jog Kaune, A. Juozapavičiaus pr., įvestas planas "Skydas". Atvykę ugniagesiais gelbėtojai budėjo, kol iš statybine tvora aptvertos įmonės teritorijos J. Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai 76 mm artilerijos sviedinį išsivežė į Rokų poligoną sunaikinti.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Užliedžių sen., Giraitės k., Plento g., dega žolė. Užgesintos 50 a plote degusios iškirstos šakos.

 

Pranešė UAB „Kauno švara“ dispečerė, kad Kaune, Vytauto pr., išsilieję tepalai. Nurodytu adresu 10 m² plote nuplauti išvažinėti tepalai.

 

Iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato gautas pranešimas, kad kelio Kaunas–Zarasai–Daugpilis 8-ajame km po autoįvykio reikalinga pagalba nuvalyti kelio dangą. Po autoįvykio iš autobuso „Setra“, priklausančio UAB "Merula", kuro bako tekėjo naftos produktai. Atvykus užsandarintas autobuso kuro bakas, apie 50 l dyzelino perpilta į kitą baką. Surinkti 100 kv. m plote išsilieję naftos produktai nuvežti į UAB "Kauno švara" pavojingų atliekų konteinerį. Kelio danga neutralizuota ir nuplauta.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavos r., Žeimių mstl., Ateities g., iš apleisto pastato rūksta dūmai. Rūsio patalpoje degė metalinių vamzdžių izoliacija.

 

Iš Kėdainių policijos komisariato gautas pranešimas, kad reikalinga pagalba patekti į butą Pelėdnagių k., V. Koncevičiaus g. Nespėjus panaudoti diskinio pjūklo buto duris atidarė patys gyventojai.

 


2014-10-07

2014-10-07

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Baltijos g., daugiabutyje butas pilnas dūmų. Ant elektrinės viryklės svilo maisto produktai. Puodas nukeltas, butas išvėdintas. Buto nuomininkas miegojo.

 

Gautas pranešimas, kad kelio Kaunas–Šakiai 22-ajame km, pajudėjus stovinčiam automobiliui, buvo prispaustas žmogus. Vyras buvo prispaustas po lengvuoju automobiliu „Audi A6“. Panaudojus automobilių kėliklį žmogus ištrauktas ir sąmoningas perduotas greitosios pagalbos medikams.

 

Gautas pranešimas iš Raseinių vyriausiojo policijos komisariato, kad Raseinių r., Gabšių miške, rastos 3 82 mm minosvaidžio minos, reikalinga pagalba pabudėti. Atvykę ugniagesiai budėjo, kol atvyko išminuotojai ir vietoje sunaikino sprogmenis.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Savanorių pr., ant 4 aukštų namo dvišlaičio stogo yra reklaminis stendas, kurio skardos lakštas plaikstosi ir kelia pavojų praeiviams.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, V. Krėvės pr. viename daugiabutyje, moteris šaukiasi pagalbos, yra nukritusi ir negali atsistoti. Panaudojus ištraukiamąsias kopėčias ir laužtuvus per balkoną patekta į butą, atrakintos durys ir įleisti medikai. Vonioje rasta sąmoninga pil. V. D. (1928 m.) nukritusi ir negalinti atsikelti.

 

Gautas pranešimas, kad kelio Aristava–Cinkiškiai 21-ajame km, ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis. Panaudojus grandininį pjūklą medis supjaustytas ir pašalintas nuo važiuojamosios kelio dalies.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Vandžiogalos mstl., ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis. Panaudojus grandininį pjūklą medis supjaustytas ir pašalintas nuo važiuojamosios kelio dalies.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainių r., J. Basanavičiaus g., dega pavėsinės laiptai. Per gaisrą apdegė 2 m² medinių laiptų, 1 m² sienos.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune nuo Vytauto Didžiojo tilto per Nemuną ketina nušokti vyras. Atvykus ugniagesiams pilietis sėdėjo ant tilto turėklų. Vyriškis perduotas greitosios medicinos pagalbos darbuotojams.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, A. Smetonos al., bute yra nukritusi moteris, neatrakina durų, iš vidaus duryse yra paliktas raktas, negalima atrakinti durų. Panaudojus kablines kopėčias pro langą patekta į antrojo aukšto butą ir iš vidaus atrakintos buto durys, įleisti medikai. Bute rasta nukritusi pil. R. B. (1937 m.). Padėta ligonę išnešti ir įkelti į greitosios pagalbos automobilį.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Dujotiekio g., dega automobilis. Degė automobilio „VW Sharan“ variklio skyrius. Gaisro metu apdegė visa priekinė automobilio dalis.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Pašilės g., dega butas. Bute degė sofa-lova ir stalas. Gaisro metu aprūko apie 16 kv. m ploto kambarys.

 


2014-10-06

2014-10-06

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Tunelio g., dega automobilis. Atvykus į vietą ugniagesiams degė ant šiukšliavežio išmetimo sistemos nukritusios šiukšlės. Automobilis „Scania“, priklausantis UAB „Kauno švara“. Gaisro metu automobilis nenukentėjo, sudegė šiukšlės

 

Gautas pranešimas, kad Prienų r., Balbieriškio sen., Putrišių k., mato kažką degant. Atvykus atvira liepsna baigė degti laikinas statinys. Gaisro metu sudegė 3x3 m karkasinė pavėsinė.

 

Gautas pranešimas, kad nurodytu adresu Jonavos r., Upninikų sen., Rizgonių k., dega automobilis. Automobilis „Renault“ degė atvira liepsna. Gaisro metu išdegė variklio ir salono skyriai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Maironio g. vieno namo laiptinėje, jaučiamas dujų kvapas. Atvykus laiptinės langai buvo atidaryti, dujų kvapo nesijautė. Pranešta dujų avarinei tarnybai.

 

Pil. pranešė, kad dega namo rūsys. Namas mūrinis, vieno aukšto, 10x12 m, su rūsiu, stogas dengtas šiferiu, dvišlaitis. Rūsyje prie krosnies degė sukrautos popieriaus atliekos. Gaisro metu aprūko rūsio patalpa 7 kv. m plote.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r., Žaslių sen., Dumsių k., Šilo g., dega kaminas. Atvykus gaisro nebuvo, kamine degė suodžiai. Pabudėta, kol išdegė suodžiai.

 

Gautas pranešimas iš Raseinių policijos komisariato, kad Kalnujų sen., Dobrasčio k., įvestas planas „Skydas“. Atvykus ugniagesiams 82 mm minosvaidžio mina buvo nukenksminta vietoje.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Rokų sen., Miško Kelmyno k., kamine dega suodžiai. Atvykus ugniagesiams ir užgesinus kietojo kuro katilą, suodžiai kamine nustojo degti.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Kulautuvos mstl., Lelijų g., kamine dega suodžiai. Namas mūrinis, 2 a, kamine degė suodžiai, gaisro nebuvo.

 

Gautas pranešimas, kad Raseinių r., Paliepių sen., Pareizgupio k., įvestas planas „Skydas“. Atviroje teritorijoje rastas daiktas, panašus į sprogmenį, kurį išsivežė J. Vitkaus inžinerijos bataliono specialistai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Raudondvario pl., vieno namo laiptinėje, jaučiamas stiprus dujų kvapas. Pirmame aukšte iš 5 l suskystintų dujų baliono tekėjo dujos.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Lapių sen., Ginėnų k., Medžiotojų g., po eismo įvykio dega automobilis. Atvykus nuo kelio buvo nuvažiavęs automobilis „VW Golf“.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainių r., Šėtos sen., Sangailių k., Morkūnų g., mūriniame ūkiniame 12x5 m pastate ant perdangos degė senas šienas.

 

Gautas pranešimas, Jonavoje, Žeimių t., uždūminta 9 a. namo laiptinė. Gaisro metu bute, virtuvėje, 0,5 kv. m. plote apdegė grindys, apdegė skalbimo mašinos apdaila.

 

Gautas pranešimas, kad Prienų r., Stakliškių sen., Užuguosčio k., dega tvartas. Ūkinis pastatas 9x7 m, rąstinis, stogas dengtas šiferiu, degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė pastato sienos, nudegė stogas, sudegė viduje buvę 15 t šieno bei namų apyvokos daiktai.

 

 


2014-10-03–2014-10-05

2014-10-03

 

Į Kruonio ugniagesių komandą atėjęs pilietis pranešė, jog Kruonio mstl., Darsūniškio g., namas pilnas dūmų. Atvykus ugniagesiams iš namo pastogės rūko dūmai. 02.21 val. išneštas miegamojo patalpoje šalia lovos rastas be sąmonės K. Š. (1962 m.). 02.22 val. išneštas lovoje rastas be sąmonės A. M. (1979 m.). Ugniagesiai gelbėtojai nukentėjusiuosius gaivino iki greitosios medicinos pagalbos atvykimo. 02.45 val. medikai konstatavo vyriškių mirtis. Namas medinis, 5x10 m dydžio, stogas dengtas šiferiu. Gaisro židinys užgesintas virtuvės patalpoje (5x5 m). Gaisro metu apdegė virtuvės lubos ir sienos, aprūko kambariai.

 

Greitosios medicinos pagalbos prašymu autokeltuvu patekta Kaune, Medvėgalio g., į butą 5 aukšte, laužtuvu išlaužtos durys, įleisti medikai. Viduje buvo L. L. P. (1940 m.), kuriai reikėjo pagalbos.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Alšėnų sen., Pažėrų k., Žalgirės g., dega elektros laidai. Atvykus jau buvo LESTO atstovai, kuriems pagalbos nereikėjo.

 

Gautas pranešimas apie laužą Kaune, Kleboniškio miške. Atvykus vaikai degintą laužą užgesino patys.

 

Kauno m., K. Veverskio g., nenaudojant specialiųjų priemonių atidarytos balkono durys, atrakintos buto durys, įleisti medikai. Buto savininkė J. Š. (1938 m.).

 

Kauno m., Uosio g., nuosavo namo antrajame aukšte buvo užsirakinęs 3 m. vaikas. Ištraukiamosiomis kopėčiomis pakilta iki buto, laužtuvu atidarytos balkono durys, įleisti tėvai.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Garliavos apyl. sen., Jurginiškių k., dega padangos. Atvykus nurodytu adresu pilietė 0,5 m² plote degino laužą.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavos r., Lietavos g., dega butas. Atvykus nurodytu adresu pilietis buvo pats užgesinęs virtuvės praustuvėje degusius kelis laikraščio lapus.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainių r., Gudžiūnų sen., Gudžiūnų k., dega dvaras. Vėliau gautas papildomas pranešimas, kad šalia dvaro dega laužas. Atvykus užgesintos 3 m² plote degusios sukrautos šakos.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r., Paparčių k., Dominikonių g., dega negyvenamas namas. Atvykus nurodytu adresu pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu visiškai sudegė pastatas ir jame buvę namų apyvokos daiktai. Pastatas 1 a., medinis, 8x8 m, perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Savanorių pr., dega namas. Atvykus nurodytu adresu užgesintos 2 m² plote degusios šiukšlės, apdegė 5 m² medinės aptinkuotos sienos ir 1 m² lubų. Pastatas apleistas, 1 a, mūrinis, su palėpe, 12x12 m.

 

2014-10-04

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainių r., Truskavos sen., Petkūnų k., dega namas. Atvykus pirmosioms ugniagesių pajėgoms namo stogas degė atvira liepsna. Namas 1 aukšto, medinis, 10x5 m, perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu. Gaisro metu nudegė pastato stogas, pradegė 5m² perdangos, apdegė pastato sienos, apdegė viduje buvę namų apyvokos daiktai.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainių r., Surviliškio sen., Sirutiškio k., dega ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams apleistas nenaudojamas ūkinis pastatas (40x10 m dydžio, mūrinis, perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu) degė atvira liepsna, stogas buvo nudegęs ir sukritęs. Buvo išgelbėtas 1 naminis gyvulys. Gaisrų gesinimo vadovo prašymu papildomai išsiųstos 2 autocisternos, nes buvo pavojus šalia esančiam kitam ūkiniam pastatui (4 m atstumas nuo gaisravietės). Gaisro metu nudegė apleisto ūkinio pastato stogas ir medinė perdanga, buvo išardyta dalis apdegusios sienos.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainių r., Šėtos mstl., Lakštingalų g., daugiabučio namo antrajame aukšte, iš elektros paskirstymo dėžės rūksta dūmai, kibirkščiuoja elektros laidai. Atvykus ugniagesiams elektros paskirstymo dėžėje kibirkščiavo elektros laidai be degimo. Pavojaus gaisrui nebuvo, informuota LESTO.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Samylų sen., Laumėnų k., Braškių g., dega šiukšlės. Atvykus ugniagesiams metalinėje statinėje degė sukrautos gamtinės atliekos.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Liepų al., dega šiukšlės. Atvykus ugniagesiams buvo deginamas prižiūrimas laužas.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Darbininkų g., dega elektros stulpas. Atvykus ugniagesiams degė medinė elektros paskirstymo dėžė, įrengta ant elektros stulpo. Užgesinta panaudojus rankinį inventorių. Informacija apie incidentą perduota LESTO.

 

Gautas pranešimas iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato, kad Karaliaus Mindaugo pr., po Čiurlionio tiltu, reikalinga pagalba nuvalyti važiuojamosios kelio dalies dangą po įvykusio eismo įvykio. Atvykus ugniagesiams ant važiuojamosios kelio dalies 10 m² plote buvo duženų ir išsiliejusių automobilinių skysčių po įvykusio eismo įvykio. Panaudojus kombinuotą šv. ir rankinį inventorių kelio danga buvo nuvalyta.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r., Žiežmarių k., dega pieva. Atvykus ugniagesiams atviroje teritorijoje 50 arų plote pavieniais židiniais degė žolė. Gaisro metu išdegė 50 arų pievos.

 

Gautas pranešimas iš Jonavos geležinkelio stoties apsaugos darbuotojo, kad pastebėjo, kaip nuo geležinkelio tilto į Neries upę nušoko jaunuolis ir šiuo metu plaukia pasroviui. Atvykus ugniagesiams pil. S. M. (1992 m.) išplaukė ir išlipo į krantą pats. Vaikinas buvo perduotas greitosios pagalbos medikams.

 

Gautas pranešimas, kad Raseinių r., Betygalos mstl., Šiluvos g., užsidegė kaminas, ugnis veržiasi į rūsį. Kamine degė suodžiai, pabudėta, kol išdegs.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Raudondvario sen., Netonių k., dega pieva. Nuvykus užgesintos 5x5 m plote degusios šiukšlės.

 

Gautas pranešimas, kad Prienų r., Veiverių k., dega laužas. Nuvykus buvo deginami bulvienojai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Kovo 11-osios g., krūmuose atvira liepsna dega lapų krūva. Nuvykus užgesinta 10 m² plote degusi lapų krūva.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Sukilėlių pr., po automobiliu išsilieję tepalai. Nuvykus iš automobilio 50 m² plote buvo išbėgęs dyzelinas.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainių r., Josvainių g., kažkas dega. Nuvykus užgesinta 1 m² plote degusi žolė ir šiukšles.

 

Policijos pareigūnai paprašė pagalbos pabudėti Kėdainių r., Tilto g., įvestas planas „Skydas“. Nuvykus pabudėta, kol išminuotojai patikrino IKI parduotuvės patalpas dėl užminavimo. Pranešimas nepasitvirtino, sprogmenų nerasta.

 

2014-10-05

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Puodžių g., išsilieję tepalai. Nuvykus 1 m² plote surinkti išsilieję tepalai.

 

Kauno greitosios medicinos pagalbos medikai pranešė, kad Kaišiadoryse, J. Basanavičiaus g., reikalinga pagalba išnešti sunkų ligonį. Atvykus nurodytu adresu ligonis išneštas ir įkeltas į greitosios pagalbos automobilį.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, A. Juozapavičiaus pr., dega namas. Atvykus iš karkasinio vieno aukšto 3x6 m pastato, apkalto skarda, rūko dūmai. Gaisro metu išardyta skardinės sienos apie 2 kv. m ir išimtas apšiltinimas.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, R. Kalantos g. vieno namo balkone, 4 aukšte yra moteris ir negali patekti į butą, nes užsitrenkė balkono durys. Panaudojus keltuvą patekta į 4 aukšto balkoną ir išstumtos balkono durys, buto savininkė įleista į butą.

 

Gautas pranešimas, kad Prienuose, Maironio g., į namo rūsį įkrito moteris, negali išlipti, reikalinga pagalba. Iš nuosavo namo rūsio apie 2,5 m gylio panaudojus greitosios medicinos pagalbos stabilizavimo lentą iškelta apie 75 m. moteris (asmenybė nenustatyta) ir perduota medikams.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Latvių g., kaimynai degina atliekas, kyla pavojus jų namui. Atvykus kaimynai degino laužą.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, K. Griniaus g., dega konteineris. Užgesintos metaliniame buitinių atliekų konteineryje 2x3x1,5 m degusios buitinės atliekos.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavos r., Šilų sen., Gudžionių k., dega automobilis Gaisro nebuvo, užkaitus automobiliui „Renault Scenic“ garavo aušinimo skystis.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, A. ir J. Gravrogkų g. vieno namo bute, nusisuko dujų čiaupas ir teka dujos, reikalinga pagalba. Atvykus nurodytu adresu buvo prisuktas dujų čiaupas ir pabudėta, kol atvyko dujų avarinė tarnyba.

 

Gautas pranešimas, kad Birštone, Tulpių g., į elektros skydinę yra atsitrenkęs automobilis, gali kilti gaisras. Atvykus LESTO darbuotojams patrauktas į elektros skydinę atsitrenkęs automobilis „Nissan Primera“.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Palemono g. vieno namo antrajame aukšte, dega skudurai. Namas mūrinis, vieno aukšto, su mansarda, mansardos kambaryje degė skudurai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Vandžiogalos pl., kažkas degina laužą. Atvykus ugniagesiams 3x3 kv. m plote degė sukrautos šiukšlės. Laužas buvo deginamas apie 12 m nuo namo.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Tyrlaukio g., dega namas. Atvykus į vietą ugniagesiams buvo deginamos šiukšlės. Laužai 3x3 kv. m, 4x4 kv. m ir 1x1 kv. m.

 

Gautas pranešimas, kad Raseinių r., Ariogalos mstl., Melioratorių g., bute pilna dūmų. Atvykus į vietą ugniagesiams ištraukiamosiomis kopėčiomis per langą buvo patekta į butą trečiajame aukšte. Virtuvėje ant viryklės svilo maisto produktai. Puodas nukeltas, patalpos išvėdintos. Bute žmonių nebuvo.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Raudondvario pl., prie šiukšlių konteinerio dega sukrautos šiukšlės. 10 kv. m plote degė sausi lapai ir šakos.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Neveronių k., Kertupio g., dega šiukšlių konteineris. Plastikiniame šiukšlių konteineryje degė šiukšlės.

 


2014-10-02

2014-10-02

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Josvainių g., link Nevėžio upės matyti daug dūmų, kažkas sproginėja. UAB „Skongalis“ teritorijoje 50 arų plote degė 30 plastikinių 200 l talpos konteinerių.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, P. Plechavičiaus g., 16 aukšte dega butas. Degė šiukšlės priešgaisrinio čiaupo pagalbinėje patalpoje. Gaisro metu aprūko patalpos sienos. Iš 16 aukšto buvo evakuoti 5 suaugusieji ir 2 vaikai, jie apžiūrėti medikų. Žmonės nenukentėjo.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainių r., Pelėdnagių sen., Pašilių k., SB „Pašiliai", Medikų g., dega medinis namelis. Atvykus vienas namelis baigė degti, kitas degė atvira liepsna. Pirmojo namelio sudegė visos degios detalės, antrojo namelio nudegė šiferio stogas, stipriai apdegė sienos.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Rokų sen., Vainatrakio k., Vainatrakio g., dega namas. Atvykus ugniagesiams ūkinis pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė ūkinis pastatas, viduje buvę ūkio padargai, apie 2 m³ lentų, traktorius T-40.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Babtų sen., Panevėžiuko k., Nevėžio g., dega elektros stulpas šalia pastotės. Kibirkščiavo stulpo laidai, pavojaus niekam nebuvo. Informuoti LESTO darbuotojai.

 

Kauno greitosios pagalbos medikai pranešė, kad Prienų r., Kęstučio g., reikalinga pagalba išnešti sunkų ligonį.

Gautas pranešimas, kad Kaune, V. Putvinskio g., remontuojant pažeistas dujų vamzdis, sklinda dujos. Atvykus pabudėta, kol dujų avarinės tarnybos darbuotojai likvidavo įvykį.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Čekiškės sen., Besmerčių k., dega ražienos. Atvykus nurodytu adresu gyventojas traktoriumi aparinėjo degusias ražienas, padėta gesinti 1 ha ražienų.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Kretingos g., dega automobilis. Atvykus nurodytu adresu pilietis pats gesintuvu buvo užgesinęs degusį lengvąjį automobilį „Audi 80“. Apdegė automobilio kuro sistema ir oro filtras.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r., Žiežmariuose, Sodų g., dega šiukšlės. Atvykus nurodytu adresu 0,25 m² plote smilkusios šiukšlės jau buvo užgesusios.

 

Kauno vyriausiojo policijos komisariato budėtojas pranešė, kad Kauno r., Karmėlavos sen., Ramučių k., Erdvės g., įvestas planas „Skydas“. Atvykus nurodytu adresu pabudėta, kol J. Vitkaus inžinerijos bataliono Sprogmenų neutralizavimo kuopos išminuotojai išsivežė 122 mm artilerijos sviedinį sunaikinti.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Briedžių take, dega malkos. Atvykus nurodytu adresu policijos pareigūnai jau buvo užgesinę 0,5 m² plote degusias malkas.

 

Gautas pranešimas, jog Kėdainių r., Krakių sen., Pajieslio k., Žemdirbių g.,dega laužas, pilna dūmų. Atvykus ugniagesiams nuosavo kiemo teritorijoje 1 kv. m plote gyventojas degino laužą.

 

Gautas pranešimas, jog Kazlų Rūdos sav., Plutiškių k., prie namo dega sukrautos šiukšlės.

 

Gautas pranešimas, jog Kaune, ant Karaliaus Mindaugo pr. pėsčiųjų tilto, per turėklus persisvėręs vyriškis. Atvykus piliečiui pavojus nebegrėsė. Įvykio vietoje buvo atvykę policijos pareigūnai ir greitosios pagalbos medikai.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavos r., Dumsių sen., Gulbiniškių k., Saulėtekio g., dega be priežiūros paliktas laužas. Nurodytu adresu užgesintos šiukšlės, degusios 200 l talpos metalinėje statinėje.

 


2014-10-01

2014-10-01

 

Gautas pranešimas, kad mato dūmus, kylančius Kaune, Kareivinių g. Atvykus nurodytu adresu nuo gretimo namo iš dūmtraukio rūko dūmai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Romainių g., namo rūsyje atvira liepsna dega krosnis. Atvykus nurodytu adresu namo rūsyje degė katilinė. Per gaisrą išdegė katilinė ir joje buvę daiktai, iš vidaus aprūko namo pirmojo ir antrojo aukštų lubos ir sienos, pirmajame aukšte nuo karščio išsilydė kondicionierius ir televizorius, sutrūko 6 stiklo paketai.

 

Kauno vyriausiojo policijos komisariato budėtojas pranešė, kad po eismo įvykio Kaune, R. Kalantos g., ties pervaža reikia nuvalyti kelio dangą. 20 m² plote nuvalytos duženos ir kitos plastmasinės detalės.

 

Kauno vyriausiojo policijos komisariato budėtojas pranešė, kad po eismo įvykio Garliavoje, Vasario 16-osios g., reikia nuvalyti kelio dangą. 10 m² plote nuplautas išsiliejęs išvažinėtas kuras.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Aukštaičių g., dega namas. Atvykus nurodytu adresu pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu visiškai sudegė netaisyklingos formos 14,5 x 12 m medinis ūkinis pastatas ir viduje buvę namų apyvokos daiktai, dviratis ir malkos. Apdegė šalia esančio namo siena, sutrūkinėjo 11 stiklų, termiškai paveiktas šalia stovėjęs automobilis Audi 80. Išgelbėti 5 pastatai ir mūrinis garažas.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, L. Ivinskio g., kyla juodi dūmai. Užgesintos 3 m² plote degusios sukrautos šiukšlės ir lapai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, SB „Amaliai“, Motiejukų take, dega namas. Atvykus nurodytu adresu gyventojai patys gesintuvu jau buvo užgesinę degusius suodžius dūmtraukyje.

 

Pranešė, kad Prienų r., Jiezno sen., Marginių k., dega medžiai. Atvykus nurodytu adresu užgesinta 0,5 ha degusio pušyno.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r. Samylų sen., Vaišvydavos k., Armališkių g., dega žolė. Užgesintos 20 m² plote atskirais židiniais degusios šakos ir lapai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadoryse, V. Kudirkos g., dega lapų krūva. Užgesinta 3x3 m plote degusi lapų krūva.

 

Gautas pranešimas, kad prie Kaišiadorių kapinių laukuose dega šieno krūva. Užgesinta degusi 3x4 m šieno krūva.

 

Gautas pranešimas, kad Raseiniuose, Vytauto Didžiojo g., iš automobilio sklinda stiprus dujų kvapas. Atvykus ugniagesiams nustatyta, kad vairuotoja lengvojo automobilio „VW Passat“ bagažinėje vežė buitinio naudojimo dujų balioną, iš kurio sklido dujų kvapas. Dujų balionas iškeltas iš bagažinės ir užsuktas.

 


2014-09-30

2014-09-30

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, A. Kanapinsko g., iš automobilio rūksta dūmai. Atvykus ugniagesiams išorinių gaisro požymių nenustatyta. Iš duslintuvo pasirodė daugiau dūmų, tad žmogui pasirodė, kad degimas.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Karmėlavos sen., Karmėlavos II k., Vilniaus g., dega lapų krūva. Degė 0,5 m² plote lapų krūva.

 

Gautas pranešimas iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato, kad Islandijos pl., ant tilto per Nerį, reikalinga pagalba po eismo įvykio nuplauti kelio dangą. Atvykus ugniagesiams buvo matyti 1 m pločio 100 m ilgio ruože išsilieję naftos produktai. Teršalai nuplauti.

 

Gautas pranešimas iš greitosios pagalbos medikų, kad Kėdainiuose, Šėtos g., reikalinga pagalba išnešti ligonį. Sunkaus svorio ligonė E. Č. (1944 m.) išnešta iš 4 aukšto ir perduota medikams.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, V. Krėvės pr., iš antrame aukšte esančio buto rūksta dūmai. Atvykus ugniagesiams gaisro požymių nerasta. Pilietis bute vykdė remonto darbus, pro langus kilo dulkės.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Nemuno upėje prie Panemunės tilto, šuo yra nešamas srovės. Atvykus ugniagesiams šuns nesimatė – dar iki atvykstant priešgaisrinėms pajėgoms šunį ištraukė šalia buvęs žmogus su valtimi.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Alšėnų sen., Mastaičių k., Miško g., iš gyvenamojo namo per langus rūksta dūmai, viduje gali būti žmogus. Atvykus pirmosioms priešgaisrinėms pajėgoms per rūsio langus buvo matyti pridūmintos patalpos. Laužtuvais atidarytos rūsio ir namo durys. Rūsio patalpoje, lovoje, be sąmonės rastas pil. A. Č. (1964 m. gim.) išneštas ir perduotas medikams. Medikai konstatavo nukentėjėlio mirtį. Gaisro židinys rūsio laiptinėje. Gaisro metu išdegė 9 m² laiptinės.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Partizanų g. vieno namo bute, sudužo termometras, išsiliejo gyvsidabris.

 

Gautas pranešimas iš Raseinių policijos komisariato, kad Liepų g. įvestas planas „Skydas“, reikia budėti prie sprogmens. Nurodytu adresu ugniagesiai budėjo, kol J. Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai 15 mm artilerijos sviedinį išsivežė sunaikinti.

 

Iš Prienų PK gautas pranešimas, kad Išlaužo k. po autoįvykio reikalinga pagalba iš griovio ištraukti automobilį. Panaudojus buksyravimo lyną iš griovio ištrauktas automobilis BMV 520.

 

Gautas pranešimas iš Kėdainių PK, kad reikalinga pagalba patekti į butą Josvainių g., kur galimai yra nuo smurto nukentėjusi moteris. Panaudojus diskinį pjūklą patekta į buto vidų ir įleisti policijos pareigūnai. Buto viduje nieko nebuvo.

 


2014-09-29

2014-09-29

 

Gautas pranešimas, jog Kaune, Savanorių pr., dega spaudos kioskas. Atvykus pirmosioms ugniagesių pajėgoms atvira liepsna degė galinė kiosko dalis. Laužtuvu atidarytos durys, viduje žmonių nerasta. Iš išorės ir vidaus apdegė galinės kiosko sienos, nudegė ir buvo nuardyta 5 kv. m stogo dangos, sudegė viduje buvęs kondicionierius, apdegė elektros instaliacija, aprūko patalpa. Stogas dengtas bitumine danga.

 

Gautas pranešimas iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojo, kad reikalinga pagalba atidaryti duris, kadangi buto šeimininkai neįsileidžia policijos pareigūnų. Atvykus durys buvo išlaužtos laužtuvu ir įleisti policijos pareigūnai. Piliečių tapatybes ir įvykio aplinkybes aiškinasi policija.

 

Gautas pranešimas iš Kauno PC "Akropolis", įsikūrusio Karaliaus Mindaugo pr., apsaugos darbuotojo, kad sulaikytas jaunuolis, kuris padeginėjo vyrų tualete esančias šiukšliadėžes. Gaisro metu aprūko sienos. Sulaikytas A. K. (17 m.) nuvežtas į Kauno r. komisariatą.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainių r., Dotnuvos mstl., Naujojoje g., dega kaminas. Kamine degė suodžiai, budėta, kol išdegė suodžiai kamine. Namas mūrinis, vieno aukšto, 10x8 m dydžio, stogas dvišlaitis, dengtas šiferiu.

 

Gautas pranešimas iš, kad Kaune, Kovo 11-osios g., laiptinėje girdėjo 3 sprogimus, matosi daug dūmų. Atvykus ugniagesiams nustatyta, kad laiptinėje sprogo petarda, laiptinė išvėdinta.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Vaidoto g., dega padangos. Degė į krūvą sukrautos padangos.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Raudondvario sen., Šilelio k., V. Dautarto g., dega šiukšlės. Maždaug 1 m² plote degė sukrautos šiukšlės.

 

Gautas pranešimas iš Raseinių PK, kad Kalnujų sen., Palendrių k., įvedamas planas „Skydas“. Atvykus ugniagesiams ir išminuotojams 75 mm Antrojo pasaulinio karo artilerijos sviedinys buvo nukenksmintas vietoje.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Samylų sen., Šlienavos k., Žaliojoje g., laukuose keliais židiniais dega šiaudai. 1000 a plote pradalgėse degė ražienos.

 


2014-09-26–2014-09-28

2014-09-26

 

Gautas pranešimas, kad Jonavoje, Lelijų g., name dega elektrinė viryklė. Atvykus PGP nuo elektros lizdo buvo pradėję degti virtuvės baldai. Gaisro metu apdegė 0,5m² virtuvės baldų, aprūko virtuvės siena bei lubos. Namas medinis, 1 aukšto, su mansarda, stogas dengtas šiferiu.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r., Žiežmarių apylinkės sen., Stasiūnų k., Ateities g., dega butas, pilna dūmų. Atvykus ugniagesiams buto patalpos buvo lengvai uždūmintos. Rastas kambaryje išsilydęs elektros lizdas, aprūkusi siena.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Laisvės al. vieno namo bute, ligota moteriškė neatidaro durų.

 

Kauno vyriausiojo policijos komisariato budėtojas pranešė, kad reikia patekti į butą Partizanų g.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Vilkijos mstl. Čekiškės g., dega automobilis. Atvykus į vietą ugniagesiams automobilis BMW (2002 m.) degė atvira liepsna. Išdegė automobilio variklio skyrius.

 

Policijos pareigūnai paprašė pabudėti Kaišiadoryse, Jatkonių g., nukenksminant sprogmenis, įvestas planas „Skydas“. Nuvykus pabudėta, kol J. Vitkaus bataliono išminuotojai susprogdino sprogmenį vietoje.

 

Policijos pareigūnai paprašė pagalbos patekti į butą Jonavoje, Panerių g. Panaudojus grandininį pjūklą buvo nupjauti durų vyriai, atidarytos durys, įleisti pareigūnai.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Ežerėlyje, Kauno g., dega pastatas. Atvykus nurodytu adresu pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė 6x4 m medinė malkinė ir joje buvę 5 m³ malkų. Išsaugota 10 m³ malkų.

 

Gautas pranešimas, kad Prienuose, Paparčio g., užsidegė kamino dėklas. Nuvykus dūmtraukyje degė suodžiai, pabudėta, kol išdegė.

 

2014-09-27

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Birželio 23-iosios g., nuo metalo supirktuvės kyla dūmai. Atvykus nurodytu adresu gaisro požymių nerasta, metalinėje statinėje piliečiai degino laidus. 

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Vilkijoje, Čekiškės g., dega mašina. Degė „Audi 100“ su dujų įranga. Nesuveikus dujų apsauginiam vožtuvui variklio skyriuje šoko dujų pliūpsnis.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Latvių g., dega didelis laužas, ugnis atvira. Prie nurodyto namo griaunamas ūkinis pastatas ir deginamas. Kieme degė 4x4 m laužas.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadoryse, Didžiojoje g., dega laužas. Degė šiukšlės 3x 3m plote.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, A. Račkaus g., degina šiukšles, didelis laužas. Degė šiukšlės 2 kv. m. plote.

 

2014-09-28

 

Gautas pranešimas, kad Raseinių r., Norgėlų k. Akacijų g., dega namas atvira liepsna, viduje yra 4 žmonės. Atvykus pirmosioms ugniagesių pajėgoms degė prie mūrinio namo priblokuota malkinė. Malkinė 8x10 m, karkasinė, stogas dengtas šiferiu. Gaisro metu apdegė 6 m³ malkų, 10 m² kombinuotos metalinės sienos konstrukcijų, 4 padangos. Nudegė 10 m² stogo dangos, sudegė vejos traktorius.

 

Greitosios medicinos pagalbos prašymu vykta Kaune, Č. Sasnausko g., atidaryti buto durų. Laužtuvu atidarytos durys, įleisti medikai ir policija. Prie buto durų buvusį neblaivų vyrą D. L. policija išsivežė. Medikai apžiūrėjo bute buvusią K. T. ir vaiką.

 

Gautas pranešimas, kad Prienų r., Veiverių k., Mokyklos g., gaisras. Nudegė medinės ir akmeninės lauko pavėsinės šiferiu dengtas stogas.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, P.Višinskio g., dega namas. Namas 2 a., su mansarda, medinis, 10x10 m, daugiabutis. Bute buvo paliktas atviras dujų vamzdis, savininkė P. T. (1923 m.) atsuko dujinės viryklės čiaupą, užsidegė atviras dujų vamzdis. Plaukus ir veidą apsvilo buto savininkė, 0,5 kv. m plote aprūko siena, apdegė užuolaida ir lango rėmas.

 

Gautas pranešimas, kad Prienų r., Jiezne, Mokyklos g., moteriai kažkas atsitikę, reikia patekti į butą. Laužtuvu atidarius buto duris ketvirto aukšto bute rasta parkritusi buto savininkė V. G. (1937 m. g.) perduota greitosios pagalbos medikams.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Vilkijoje, Čekiškės g., dega vonios kambarys vieno aukšto mediniame name. Namas 1 a., medinis, dengtas skarda. 2x1,5 m katilinėje nuo krosnies užsidegė šalia sukrautos malkos, aprūko katilinės patalpa.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, R. Kalantos g., motorlaivių klubo uždaroje teritorijoje moteris nušoko nuo tilto į vandenį. Iš Kauno marių įlankos ištraukta neblaivi pil. A. K. (1979 m.) ir perduota greitosios pagalbos medikams, nuvežta į gydymo įstaigą.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Vaidoto g., prie Šv. Mato gimnazijos, už „Aibės“ parduotuvės, lauke dega lova, užsidegė žolė. 1x1 m plote degė 2 padangos ir šiukšlės.

 

Gautas pranešimas, kad Raseinių r., Ariogalos sen., Vereduvos k., Ateities g., apleistame nenaudojamame pastate, dega šiukšlės. Atvykus ugniagesiams pastate degė šiukšlės ir čiužinys. Pastatas 2 aukštų, 60x15 m, dengtas bitumine danga.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Domeikavo sen., Radikių k., Spindulio g., pro mūrinio vieno aukšto namo (8x6 m) langus veržiasi dūmai. Atvykus ugniagesiams namo katilinės patalpoje nuo įkaitusio katilo lydėsi plastikiniai vamzdžiai. Aprūko katilinės 2x4 m patalpa, apdegė apie 5 m plastikinių vamzdžių.

 

Gautas pranešimas, jog Jonavos r., Upninkų sen., Upninkėlių k., laukuose kažkas dega. Atvykus 3 a plote užgesinta degusi žolė.

 


2014-09-26

2014-09-25

 

Gautas pranešimas, jog Kaune, V. Krėvės pr., dega tvora. Užgesintos 5 kv. m plote degusios šiukšlės ir padangos.

 

Vykta medikams į pagalbą Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g. Laužtuvu atidarytos durys, įleisti medikai, socialinė darbuotoja. Viduje buvo nugriuvusi A. Č. 91 m.

 

Vykta medikams į pagalbą Kaune, Pienių g. Iki greitosios medicinos pagalbos automobilio nunešta daug sverianti ligonė.

 

Gautas pranešimas apie degantį pastatą. Kauno r., Karmėlavos sen., Biruliškių k., Veterinarų g., nuosavoje valdoje degė medinės pašiūrės 10x4 m stogas, dengtas šiferiu. Ties kaminu išdegė apie 1 kv. m. stogo.

 

Kauno vyriausiojo policijos komisariato prašymu Kaune, Karaliaus Mindaugo pr., 20 kv. m. plote nuo kelio dangos nuplautos eismo įvykio nuolaužos.

 

Kauno vyriausiojo policijos komisariato prašymu Medvėgalio g. viename name alkūniniu keltuvu pakilta iki 4-ojo aukšto, patekta į balkoną, laužtuvu atidarytos balkono durys, atrakintas butas, įleisti policininkai. Bute buvo mirusi M. P. (1938 m.).

 

Raseinių policijos komisariato prašymu budėta prie rasto sprogmens Kalnujų k. atviroje teritorijoje. Atvykę išminuotojai sunaikino 82 mm prieštankinę miną vietoje.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Varnių g., dega laužas. Nuvykus užgesintas 1 m² plote užgesintas degęs laužas.

 

Policijos pareigūnai paprašė pagalbos po autoįvykio Raseiniuose, Vilniaus g., nuvalyti kelio dangą. Nuvykus nuvalyta, nuplauta kelio danga.

 

Policijos pareigūnai paprašė pagalbos išlaisvinti žmogų Kėdainių r., Pelėdnagių sen., Akmenių k., po autoįvykio. Nuvykus iš automobilio „VW Golf“ išlaisvintas vairuotojas E. Š. (1996 m.) ir perduotas medikams.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Panerių g., kambaryje deginamas dujų balionas. Nuvykus ir atlikus žvalgybą gaisro požymių nebuvo, pilietis buvo uždegęs dujų balionėlį.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainių r., Žibuoklių g., dega automobilis. Nuvykus užgesintas degęs lengvojo automobilio „VW Golf“ variklio skyrius, kuris po autoįvykio buvo saugomas policijos aikštelėje.

 

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,110,984 unikalūs lankytojai