Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

Straipsniai: Paros įvykių suvestinė

2014-09-12–2014-09-14

2014-09-12

Gautas pranešimas, kad Kaune, K. Baršausko g., 1 kambario bute, trečiame aukšte, pilna dūmų. Kambaryje prie lovos smilko skudurai, apdegė 20x30 cm grindų. Dūmais apsinuodijo neblaivus buto nuomininkas B. V. (1951 m.). Medikai jį išvežė į Kauno medicinos universiteto klinikas.

 

Gautas pranešimas, jog Kaišiadoryse, Gedimino g., dega šiukšlės konteineryje. Šiukšlės, degusios plastikiniame atliekų konteineryje (1 m³), užgesintos.

 

Gautas pranešimas, jog Prienų r., Jiezno sen., Kisieliškių k., dega automobilis. Atvykus pirmosioms ugniagesių pajėgoms „VW Passat“ degė atvira liepsna. Gaisro metu išdegė visas automobilio vidus, variklio skyrius, stipriai apdegė priekinės padangos, bagažinė, sutrūko visi stiklai. Atjungtas dujų balionas, iš jo išleisto dujos.

 

Pranešė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas, jog Kaune, Kovo 11-osios g., reikalinga pagalba atidarant duris. Nurodytu adresu laužtuvu atidarytos durys, įleisti policijos pareigūnai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, A. Strazdo g., dega plastikinis lauko tualetas. Atvykus ugniagesiams plastikinis (1x2,5 m) tualetas, apvirtęs ant šono, degė atvira liepsna.

 

Pranešė Kauno greitosios pagalbos medikai, jog Prienų r. Veiverių sen., Kuprių k., reikalinga pagalba padėti išnešti daug sveriančią ligonę. Nurodytu adresu pil. (sverianti apie 160 kg) išnešta iki greitosios pagalbos automobilio ir perduota medikams.

 

Pranešė Raseinių policijos komisariato budėtojas, jog Raseinių r., Kalnujų sen., Palendrių k., įvestas planas „Skydas“ ir reikalingas budėjimas sprogmens kenksmingumo pašalinimo metu. Nurodytu adresu ugniagesiai budėjo, kol Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai reaktyvinį sviedinį (80 mm) sunaikino vietoje.

 

2014-09-13

 

Gautas pranešimas, kad Raseinių r., Betygalos sen. Maskvitų k., dega namas atvira liepsna. Atvykus ugniagesiams namo stogas buvo sukritęs. Namas naujai rekonstruotas, dar buvo negyvenamas, 8x7 m, medinis. Nudegė stogas, perdangos, apdegė lauko ir vidaus sienos. Išsaugotas 4 m nuo namo buvęs mūrinis ir medinis ūkinis pastatas.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r., kelio Antakalnis–Jieznas–Alytus–Merkinė 2-ajame km, dega automobilis su dujų įranga. Atvykus pirmosioms ugniagesių pajėgoms automobilis „Opel Zafira“ (pag. 2000 m.) degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė visos degios automobilio detalės. Buksyravimo lynu mašina patraukta nuo važiuojamosios kelio dalies.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Neveronių k., dega namas. Atvykus ugniagesiams  piliečiai degino laidus.

 

Iš nuosavo namo padėjome išnešti iki GMP automobilio daug sveriantį ligonį.

 

Prienų policijos prašymu Stadiono g. laužtuvu atidarytos buto ketvirtajame aukšte durys, įleisti policininkai, viduje buvo vaikas ir neblaivi moteris.

 

Kauno m. vyriausiojo policijos komisariato prašymu Kaune, Kovo 11-osios ir Taikos pr. sankryžoje, buvo nuplauta kelio danga. 100x2 m plote buvo išsilieję tepalai.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Neveronių k., dega sodyba. Atvykus PGP piliečiai degino laidus.

 

Gautas pranešimas iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojo, kad Žygaičių g. gale, Sargėnų karjere, reikalinga pagalba ištraukti plūduriuojantį moters kūną. Atvykus PGP ištrauktas A. M. (gim. 1957 m.) kūnas, kuris buvo 3 m nuo kranto, 1 m gylyje.

 

Gautas pranešimas iš Kėdainių vyriausiojo policijos komisariato budėtojo, kad J. Basanavičiaus g. ir Gegučių g. sankryžoje po eismo įvykio išsilieję tepalai ir kuras. Atvykę ugniagesiai kelio dangą nuvalė.

 

Gautas pranešimas iš Kauno apskrities greitosios medicinos pagalbos budinčio gydytojo, kad Kauno r., Batniavos sen., Paštuvos k., Nemuno upėje, reikalinga pagalba ištraukti kūną į krantą. Atvykus PGP ištrauktas vyriškos lyties kūnas, buvęs 7 m nuo kranto. Aplinkybes ir tapatybę aiškinasi policijos pareigūnai.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Lapių sen., Drąseikų karjere, žmogus su rūbais įbridęs į vandenį ir ketina nusiskandinti. Vėliau gautas papildomas pranešimas, kad D. B. (gim. 1991 m.) išlipusi iš vandens ir bendrauja su greitosios pagalbos medikais ir policijos pareigūnais.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainių r., Josvainių sen., Kunionių k., Šušvės g., dega automobilis. Atvykus pirmosioms ugniagesių pajėgoms lengvasis automobilis „Audi A4“ degė atvira liepsna. Gaisro metu automobilis išdegė visiškai. Gesindamas automobilį savininkas apdegė rankas.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Josvainių g. gale, dega šiukšlių konteineris. Atvykus ugniagesiams metaliniame šiukšlių konteineryje degė šiukšlės.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Panerių g. viename name, jaučia dūmų kvapą.Atvykę ugniagesiai nustatytė, kad kaimynai užkūrė krosnį, dėl to buvo jaučiamas kvapas, pavojaus nebuvo.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavos r., Dumsių sen., Šveicarijos k., SB „Pušynas“,dega medis. Atvykus ugniagesiams ir panaudojus grandininį pjūklą išpjauta smilkstanti medžio dalis bei užgesinta.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Ašigalio g. viename name, 6-ajame aukšte, sėdi moteris ant palangės ir ketina iššokti. Atvykus priešgaisrinėms pajėgoms moters ant palangės nebuvo. Susisiekus su pranešėju paaiškėjo, kad policijos pareigūnams atvykus moteris įlipo į buto vidų, pareigūnai pabendravo su ja ir išvyko.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Vytenio g., dega šiukšlių konteineris. Atvykus ugniagesiams degė šiukšlės metaliniame 1x1,5 m dydžio šiukšlių konteineryje.

 

Gautas pranešimas, jog Kėdainiuose, Pavasario g. gale, rūksta dūmai. Atvykus ugniagesiams laužas jau buvo sudegęs.

 

Gautas pranešimas, jog Kėdainių r., Babenų g., dega laužas. Atvykus PGP laužas jau buvo užgesęs.

 

Gautas pranešimas, jog Kaišiadorių r., Žiežmarių sen., Kairiškių k., dega žolė. Nurodytu adresu užgesintos 1 ha plote degusios ražienos.

 

2014-09-14

 

Gautas pranešimas, jog Kėdainiuose, J. Biliūno g., dega žolė. Užgesintas apie 10 m² plote buvęs sukrautas šienas.

 

Gautas pranešimas iš Prienų rajono PK, jog Kauno g. ir Revuonos g. sankryžoje reikia po eismo įvykio nuvalyti kelio dangą. Nuo kelio nuvalyti išsilieję skysčiai ir automobilių duženos.

 

Gautas pranešimas, jog Jonavos r., Bukonių sen., Liepių k., dega šiukšlės. 20 m atstumu nuo ūkinio pastato buvo deginamos gamtinės kilmės atliekos.

 

Gautas pranešimas, jog Kaune, Apnarų g., kilo gaisras name. Degė oro kondicionierius. Išdegė kondicionavimo aparato vidus, aprūko apie 5 m² lubų.

 

Gautas pranešimas iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato, jog Savanorių pr. reikia nuvalyti kelio dangą po eismo įvykio. Apie 100 m² plote buvo išsilieję tepalai. Kelio danga sutvarkyta.

 

Gautas pranešimas, jog Jonavos r., Upninkų sen., Makštavos k., ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis. Panaudojus automobilinę gervę medis patrauktas.

 

Gautas pranešimas, jog Kaune, Pakaunės g., dega namas. Atvira liepsna degė kiosko tipo medinis, dengtas skarda pastatas. Pastatas sudegė visiškai.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Raudondvario kaime, Instituto g., deginamos atliekos, daug dūmų. Prie garažų 1 x 1 m plote degė šiukšlių krūva.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Mažojoje g., dega konteineris. Degė metalinis buitinių atliekų konteineris 2,5 x 1,5 m.

 

Pranešė Kauno vyriausiasis policijos komisariatas, kad Radvilėnų pl. reikalinga pagalba atidaryti duris. Laužtuvu atidarytas langas 1-ajame aukšte, patekus į butą iš vidaus atrakintos buto durys. Viduje rastas gulintis neblaivus buto savininkas perduotas medikams ir policijos darbuotojams.

 

 


2014-09-11

2014-09-11

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Smėlio g., dega 1 aukšto gyvenamasis namas. Atvykus pirmosioms ugniagesių pajėgoms pastato stogas bei dalis vidaus degė atvira liepsna. Namas 1 aukšto, su mansarda, medinis, 12 x 8 m, stogas dvišlaitis, dengtas skarda. Gaisro metu apdegė pastato stogas, vietomis pradegė perdanga, išdegė virtuvės bei mansardos patalpos, sudegė viduje buvę namų apyvokos daiktai. Iš degančio namo buvo išneštas dujų balionas, atjungtas elektros tiekimas.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Nemuno upėje netoli Vytauto bažnyčios, mato skenduolį. Atvykus ugniagesiams buvo išieškotas 3 km ilgio Nemuno upės ruožas nuo Santakos iki Nemuno salos, skenduolis nerastas.

 

Kėdainių r., Vikaičių k., Margininkų g., Pilietis paprašė ugniagesių pagalbos, nes dujų balionas stipriai leidžia dujas, yra įjungta dujinė viryklė, o jos negali užsukti, nes užstrigo čiaupas.. Atvykus ugniagesiams buvo užstrigusi dujų baliono sklendė, iš jo veržėsi dujos. Dujų balionas atjungtas nuo viryklės, išneštas į lauką. Budėta įvykio vietoje, kol iš baliono išėjo dujos.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r., Garliavoje, Vytauto g., prie namo deginamas laužas, nesilaikoma saugaus atstumo nuo pastatų. Atvykus ugniagesiams nurodytu adresu pavojaus pastatams nebuvo, rūkykloje buvo degusios malkos.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavos r., Šveicarijos k., Pavasario g., dega neprižiūrimas laužas. Atvykus degė 18 kv. m. plote sukrautos šiukšlės, lapai, šakos.

 

Buvo gautas pranešimas, kad važiuojant vakariniu aplinkkeliu Kaune, kelio Kaunas–Marijampolė 4-ajame km įvyko avarija, yra prispaustas žmogus. Atvykus į vietą ugniagesiams gelbėtojams po eismo įvykio vilkike buvo prispaustas vairuotojas. Panaudojus plėstuvus, žirkles ir hidraulinį cilindrą vairuotojas buvo išlaisvintas iš kabinos ir perduotas greitosios medicinos pagalbos darbuotojams. Automobilis IVECO. Vairuotojas (g. 1948 m.) išvežtas į Kauno medicinos universiteto klinikas. Po eismo įvykio nuplauta ir nušluota kelio danga. Atjungtas vilkiko akumuliatorius. Vežtas krovinys – skystis porolonui gaminti – nėra priskirtas prie cheminių ir pavojingų medžiagų.

 


2014-09-10

2014-09-10

 

Vyriškis pranešė, kad Kaune, Garliavoje, įkišo galvą į apsaugines baro durų grotas ir negali ištraukti. Panaudojus plėstuvus pilietis išlaisvintas.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadoryse, Gedimino g., dega konteineris. Atvykus PGP plastikiniame šiukšlių konteineryje smilko šiukšlės.

 

Gautas pranešimas iš Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato, kad Prienų r., ant Nuotakų kalno, dega lengvasis automobilis po eismo įvykio – susidūrė 2 automobiliai („Toyota Corolla“ ir VW „Passat“), nukentėjusiųjų nėra. Atvykus nurodytu adresu degimo nebuvo, iš automobilių rūko garai. Ugniagesiai atjungė akumuliatorius, patraukė automobilius nuo važiuojamosios kelio dalies ir nušlavė kelio dangą.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, V. Krėvės pr., iš buto per langą rūksta dūmai, šeimininkė neatidaro durų. Atvykus nurodytu adresu bute svilo maisto produktai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Partizanų g., iš buto rūksta dūmai, ugnies nesimato. Atvykus nurodytu adresu bute svilo maisto produktai.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Sodų g., 7 metų vaikas į metalines grotas įkišo galvą, negali ištraukti. Panaudojus diskinį pjūklą nupjautos balkono grotos ir vaikas išlaisvintas. Berniukui medikų pagalbos neprireikė.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainių r., Dotnuvos sen., Lipliūnų k., dega šiaudai. Atvykus nurodytu adresu užgesintos 3 ha plote atskirais židiniais degusios ražienos.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Pabiržės g., prie garažų dega padangos. Atvykus nurodytu adresu užgesintos 20 m² plote degusios šiukšlės, padangos ir žolė.

 

Prienų vyriausiojo policijos komisariato budėtojas pranešė, kad J. Basanavičiaus g. ir Revuonos g. sankryžoje po eismo įvykio reikia nuvalyti kelio dangą. 30 m² plote nuplauti išsilieję tepalai.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainių r., Surviliškio sen., Lažų k., dega transformatorinė. Atvykus nurodytu adresu degimo nebuvo, elektros skydinėje automatiškai atjungus saugiklius kibirkščiavo laidai, pabudėta, kol atvyko elektros tinklų avarinės darbuotojai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Europos pr., iš sandėlių rūksta dūmai. Atvykus nurodytu adresu iš pastato rūko dūmai. Gaisro metu išdegė 60 m² sienų šiltinimo medžiagos ir pjuvenų plokštės, nuardyta ir nugriauta 30 m² mūrinės sienos. Pastatas apleistas, nenaudojamas, 100 x 40 m.

 

Gautas pranešimas, kad Raseiniuose, Gabšių k., Pramonės g., dega žuvies perdirbimo įmonė. Gaisro metu apdegė 50 m² medinių stogo konstrukcijų, esančių 20 x 70 m palėpėje.

 


2014-09-09

2014-09-09

Gautas pranešimas, kad Kaune, Antakalnio g., dega automobilis. Atvykus ugniagesiams atvira liepsna degė automobilis „Audi“ A4 ir priekaba (be valstybinių numerių). Gaisro metu išdegė automobilio variklio skyrius, apdegė antvožas, trūko priekinis stiklas, apdegė prietaisų skydas, priekinės padangos, priekabos kairės pusės ratas ir viduje sukrauti namų apyvokos daiktai. Nuo degančio automobilio apdegė greta esančio namo metalinė tvora, medinė terasa, išsilydė namo izoliacinė medžiaga.

 

Pranešė, kad Kaune, Pabiržės g., dega metalinis garažas. Atvykus ugniagesiams metaliniame garaže degė sukrauti sendaikčiai. Garažas metalinis, 3x4 kv. m. Garaže apdegė buvę sukrauti seni daiktai.

 

Raseinių PK budintis pranešė, kad Ariogalos sen., Molupių k., įvestas planas „Skydas“. Rastą karo laikų 37 mm artilerijos sviedinį Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai sunaikino vietoje.

 

Pranešė Respublikinės Kauno ligoninės gydytoja, kad ligoninės koridoriuje pilna dūmų, liepsnos nėra. Atvykus į įvykio vietą ugniagesiams ir atlikus žvalgybą nustatyta, kad Bendrosios chirurgijos skyriuje trečiojo aukšto tambūre sudegė ir iškrito šviestuvas. Aprūko lubos. Iš palatų evakuoti 22 žmones.

 

Žmogus pranešė, kad mato dūmus iš apleisto pastato Kaune, Savanorių prospekte. Name, degė padangos ir šiukšlės.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Girstupio g., kyla juodi dūmai. Sandėlių teritorijoje užgesintos degusios automobilio sėdynės, čiužiniai ir kt. sendaikčiai.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavoje, Žeimių g., dega konteineris. Užgesintas degęs metalinis šiukšlių konteineris.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainių r., Pelėdnagių sen., Paobelio k., Gėlių g., dega šiukšlės. Atvykus nurodytu adresu gyventojas rūkykloje rūkė mėsos gaminius, perspėtas užgesino.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainių r., Šėtos sen., Pagirių mstl., Ramiojoje g., dega gyvenamasis namas. Atvykus nurodytu adresu namas degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė medinis priestatas, apdegė dalis namo stogo konstrukcijų, nuardyta 4 m² šiferinio stogo. Pastatas 1 a., medinis, apmūrytas, 12 x 7 m.

 

 


2014-09-08

2014-09-08

Gautas pranešimas, kad Kaune, T. Masiulio g. gale, aikštelėje prie Kauno marių, dega automobilis su dujų įranga. Atvykus l. a. „Opel Omega“ (1997 m.) variklio skyrius degė atvira liepsna. Išdegė variklio skyrius, apdegė stogo priekinė dalis, salone apdegė prietaisų skydelis, išdužo priekinis stiklas, sudegė salone buvę automobilio dokumentai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Ukmergės g., iš buto veržiasi dūmai. Atvykus PGP ant viryklės svilo be priežiūros paliktas puodas.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Jonavos g., Kleboniškio miške ties greitkeliu, dega 10 m² miško. Pravažiavus nurodytu maršrutu degimo požymių nerasta. Apie įvykį informuotas Kauno miškų urėdas.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r., Žiežmariuose, Sodų g., dega sodo nameliai. Atvykus nurodytu adresu pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė lauko virtuvė, 2x5 m, karkasinė, stogas dengtas bitumine danga.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Partizanų g., mažametis vaikas užsitrenkęs bute. Atvykus nurodytu adresu atrakinus užsitrenkusias vonios kambario duris išleistas berniukas (gim. 2007 m.).

 

Gautas pranešimas, kad Raseinių r., Kalnujų k., dega ražienos. Atvykus nurodytu adresu užgesintos 30 arų plote degusios ražienos.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Birželio 23-iosios g., daugiabučio laiptinėje, jaučiamas dujų kvapas. Atvykus nurodytu adresu jautėsi dujų kvapas, pabudėta, kol dujų avarinės tarnybos darbuotojai likvidavo padarinius.

 

Gautas pranešimas, kad Prienų r., Išlaužo k., Sodų g., laukuose dega laužas. Atvykus nurodytu adresu užgesinti atskirais židiniais degę bulvienojai.

 

Gautas pranešimas, kad Raseinių r., Stonų g., ties įvažiavimu į SB „Stonai“, griovyje dega plastmasės. Atvykus nurodytu adresu užgesintas degęs 6 m plastikinis vandens perlaidos vamzdis ir 2 arai žolės.

 

Gautas pranešimas iš Kaišiadorių r. Darsūniškio bažnyčios klebono, kad nuo bažnyčios stogo ties didžiosiomis durimis atplyšęs karnizas ir gali nukristi ant žmonių. Atvykus PGP virš durų buvo atplyšusi betoninė apdaila virš įėjimo 15–20 m aukštyje. Apdaila sutvarkyta.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadoryse, ties Gedimino g. vienu namu, kažkas dega. Atvykus PGP laužas jau buvo užgesęs, niekam pavojaus nebuvo.

 

Gautas pranešimas, jog Kauno m., Islandijos pl. prie pėsčiųjų tilto, dega miškelis. Nurodytu adresu rankiniu inventoriumi užgesinti 4 m² plote degę laidai.

 

Gautas pranešimas, jog Prienų r., Stakliškių k., Pašto g., dega arti gyvenamųjų pastatų sukrautas šienas. Atvykus ugniagesiams atviroje teritorijoje, 2 kv. m plote, degė sukrautos gamtinės kilmės atliekos.

 

 


2014-09-05–2014-09-07

2014-09-05

 

Vykta padėti į Birštoną, Vilniaus g., greitosios pagalbos medikams iš buto ketvirtajame aukšte išnešti daug sveriančią ligonę.

 

Gautas pranešimas iš Kaišiadorių m. savivaldybės Tvarkos skyriaus, kad reikia pagalbos Taikos g. nuvalyti kelio dangą, yra išsiliejusių teršalų. 5 m² plote ant važiuojamosios kelio dalies buvo išsiliejusių teršalų. Panaudojus sorbentą ir rankinį inventorių teršalai buvo surinkti. Purkštuvu bei naftos produktų skaidymo priemone važiuojamoji kelio danga buvo nuplauta.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r., Žaslių sen., Mončiūnų k., dega žolė. Atvykus PGP VĮ „Laukystos žuvų veislynas“ teritorijoje prie vandens tvenkinių, prižiūrint darbuotojams, buvo deginamos nupjautos švendrės.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Vaidoto g., šalia apleistų pastatų, mato kažką degant. Prie apleistų nenaudojamų pastatų 10 m² plote degė šiukšlės.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Baltų pr., įvyko eismo įvykis, galimai yra sužeistų prispaustų žmonių. Prispaustų žmonių nebuvo, buvo susidūrę du automobiliai („Fiat Marea“ ir „Subaru Forester“) ir ant važiuojamosios kelio dalies 40 m² plote išsilieję tepalų. Panaudojus sorbentą ir rankinį inventorių teršalai buvo surinkti. Rankiniu purkštuvu bei naudojant cheminių medžiagų skaidymo priemonę važiuojamoji kelio danga buvo nuplauta.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r., Žiežmariuose, mato degančią pievą. Žmonėms prižiūrint buvo deginamos gamtinės atliekos.

 

Gautas pranešimas, kad Prienų r., Veiverių sen., Skriaudžių k., dega šiukšlių konteineriai. Degė 2 metaliniai šiukšlių konteineriai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, M. Riomerio g., pro langą rūksta dūmai. Bute buvo prisvilęs maistas.

 

Gautas pranešimas iš PK budėtojo, kad Kaune, Kapsų g., reikalinga pagalba nuvalyti kelio dangą. 5x5 m plote buvo surinkti iš automobilio Audi A6 išsilieję tepalai.

 

Gautas pranešimas iš PK budėtojo, kad Kaišiadoryse, Gedimino g., reikalinga pagalba nuvalyti kelio dangą. 50 metrų plote po autoįvykio buvo išsibarsčiusios stiklo šukės. Jos buvo nušluotos parankinėmis priemonėmis.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Partizanų g., dega lengvasis automobilis. Atvykus PGP atvira liepsna degė automobilio „FIAT Silo“ variklio skyrius.

 

2014-09-06

 

Greitosios medicinos pagalbos darbuotojai paprašė pagalbos Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., išnešti sunkų ligonį. Iš buto 4 aukšte išneštas ir į GMP automobilį įkeltas sunkiasvoris ligonis.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadoryse, Gedimino g., pas kaimynus jaučiasi dūmų kvapas. Atvykus PGP buvo rastas pridegęs puodas.

 

Gautas pranešimas, jog Raseinių r., Ariogalos sen., Aukštlaukio k., dega ūkinis pastatas. Atvykus PGP atvira liepsna degė du pastatai, liepsna plito gyvenamojo namo link. Ūkinis pastatas ir sandėliukas mediniai, dengti šiferiu. Gaisro metu minėti pastatai sudegė visiškai, taip pat sudegė sandėlio viduje buvęs grandininis pjūklas, suvirinimo aparatas, eletros variklis ir kiti ūkio apyvokos daiktai. Taip pat apdegė apie 20 m² mūrinio, dengto šiferiu, gyvenamojo namo stogo, dar 20 m² buvo išardyta.

 

Gautas prašymas Kaune, Parodos g., iš namo gyventojų, jog atsikabinęs ir pavojingai pasviręs lietaus nutekamasis vamzdis kelia pavojų praeiviams. Atvykus PGP ir pasikėlus autokeltuvu vamzdis nuimtas.

 

Gautas pranešimas, jog Kaune, Gudų g., medyje įstrigusi vaiko koja. Atvykus PGP ir panaudojus laužtuvą išlaisvinta berniuko (gim. 2007 m.) koja, kuri buvo įstrigusi tarp dviejų kamienų. Vaikas nenukentėjo.

 

Gautas pranešimas, jog Kaune, Baltijos g., reikalinga pagalba patekti į butą, kadangi viduje esančiai moteriai reikalinga medikų pagalba. PGP padėjo medikams ligonį išnešti ir įkelti į GMP automobilį.

 

Gautas pranešimas, jog Kėdainiuose, Juodkiškio g., mato juodus dūmus. Atvykus PGP ir išžvalgius teritoriją gaisro požymių neaptikta, nedidelėje krūvoje buvo deginami sukrauti bulvienojai, laužas prižiūrimas.

 

Gautas pranešimas iš į Ariogalos ugniagesių komandą atėjusių gyventojų, jog J. Savickio g. į šulinį įkritęs šuo. Panaudojus gelbėjimo virvę iš 2 m gylio šulinio ištrauktas šuo. Gyvūnas nenukentėjo.

 

2014-09-07

Gautas pranešimas, kad Kėdainių r., Dotnuvos mstl., Pavasario g., name jaučiamas smalkių kvapas. Degė suodžiai kamine.

 

Iš Kėdainių PK gautas pranešimas, kad po autoįvykio J. Basanavičiaus g. ir S. Dariaus ir S. Girėno gatvių sankirtoje reikia sutvarkyti kelio dangą. Ant važiuojamosios kelio dangos apie 10 kv. m. plote buvo išsilieję naftos produktai. Teršalai surinkti, spec. priemone nupurkšta kelio danga ir nuplauta vandeniu.

 

Kėdainių m. S. Jaugelio Telegos g. vieno namo bendrijos pirmininkė pranešė, kad trečiame aukšte jaučiamas dūmų kvapas. Atvykus nurodytu adresu nuo viryklės nukeltas svilęs puodas, išvėdintos patalpos.

 

Pranešė, kad Kaune, Raudondvario pl., Nevėžio upė, ties Mažąja laivų prieplauka, upėje pastebėjo nuskendusio vyro lavoną. Atvykus nurodytu adresu ištrauktas 5 m nuo kranto 2 m gylyje nuskendusio D. J. (g. 1957 m.) kūnas ir perduotas policijos pareigūnams.

 

Prienų PK budėtojas pranešė, kad Balbieriškio sen., Žiūronių k., reikia nuvalyti kelio dangą. Atvykus nurodytu adresu nuplauti 0,5 m² išsilieję tepalai, nušluota ir nuvalyta 8 m² kelio danga.

 

Pranešė, kad Kaišiadorių r., Žasliuose., Vytauto g., dega neprižiūrimas laužas. Atvykus nurodytu adresu patys gyventojai užgesino 0,5 m² degusį laužą.

 

Pranešė, kad Kaune, Rimvydo g., dega konteineris. Atvykus nurodytu adresu užgesintas metalinis 2 x 3 m šiukšlių konteineris.

 

Pranešė, kad Kaune, Verkių g., iš nuosavo namo veržiasi dūmai. Svilo puodas ant viryklės, vėdintos patalpas.

 

Pranešė, kad Kaišiadorių r., Gudienos k., Vilniaus g., kažkas dega. Atvykus nurodytu adresu 12 arų plote atskirais židiniais gyventojai degino bulvienojus.

 

Pranešė, kad Kaune, Savanorių pr., dega konteineris. Atvykus nurodytu adresu užgesintas degęs 1 x 1 m plastikinis šiukšlių konteineris.

 

Pranešė, kad Kaune, Mažojoje g., iš buto veržiasi dūmai. Atvykus nurodytu adresu pro langą patekta į butą, nuo viryklės nukeltas svilęs puodas, išvėdintos patalpos.

 

Kauno GMP dispečerė pranešė, kad Jonavos r., Upninkų k., Jaunystės g., reikalinga pagalba atidaryti duris.

 

Pranešė, kad Kauno r., Šlienavos k,. prie senųjų kapinių, dega konteineris. Atvykus nurodytu adresu užgesintas degęs metalinis 3 x 1,5 m konteineris.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Šarkuvos g., jaučiasi aitrus kvapas, įkvėpus dusina. Atvykus PGP laiptinėje buvo pripurkšta ašarinių dujų, laiptinė išvėdinta.

 

Gautas pranešimas, kad Prienų r., Kauno g., dega be priežiūros paliktas laužas. Atvykus PGP rasti tik pelenai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, T. Masiulio g., Kauno marių pakrantėje, matosi apie 150 m ilgio ir 3–4 m pločio rudai žalios spalvos teršalų juosta. Atvykus PGP ir Aplinkos apsaugos darbuotojui išsiaiškinta, kad tai dumbliai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Savanorių pr., į kanalizacijos šulinį įkritę du kačiukai. Atvykus PGP ir panaudojus laužtuvą ir kablį šulinio dangtis patrauktas, šulinio viduje esančiomis kopėtėlėmis kačiukai iškelti. Šulinio dangtis sandariai uždarytas.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r., Kruonio sen., Seibutų k., dega žolė. Atvykus PGP vyko kontroliuojamas atliekų deginimas, niekam pavojaus nebuvo.

 

 


2014-09-04

2014-09-04

Gautas pranešimas, kad Jonavos r., Dumsių sen., Skarulių k., Pramonės g., iš pastato matosi kylantys dūmai. Atvykus PGP degė baldų įmonės oro ventiliatoriaus filtrai. Panaudojus aukšto spaudimo švirkštą gaisras buvo užgesintas.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Vaidoto g. dega namas. Atvykus PGP degė namas, į kurį liepsnos persimetė nuo šalia degusio automobilio. Gaisre namo ir automobilio savininkas apdegė rankų pirštus, jis buvo perduotas GMP. Per gaisrą sudegė automobilis „Volkswagen Multivan“. Namas 8x8 m, rąstinis, apmūrytas plytomis, 1 aukšto, stogas daugiašlaitis, dengtas šiferiu. Gaisro metu nudegė stogas, apdegė sienos, lubos ir name buvę namų apyvokos daiktai. Išgelbėtas 4 m atstumu stovintis namas.

 

Gautas pranešimas iš PK budėtojo, kad Raseinių r., Gabšių k., Gėlių g., įvedamas planas "Skydas". Atvykę J. Vitkaus inžinerinio bataliono kuopos išminuotojai vokišką 88 mm miną išsivežė sunaikinti.

 

Gautas pranešimas iš GMP, kad Kaune, Šarkuvos g. reikalinga pagalba išlaisvinti mergaitei pirštą iš pašto dėžutės skylės. Atvykus PGP ir panaudojus metalo žirkles bei metalo reples mergaitei (g. 2006 m.) kairės rankos didysis pirštas buvo ištrauktas iš pašto dėžutės durų skylės.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, S. ir R. Samulevičių g. viename name uždūmintos patalpos. Atvykus PGP laiptinėje buvo galimai pripurkšta pipirinių dujų. Laiptinė buvo išvėdinta.

 

Pranešė, kad Elektrėnų sav., Gilučių sen., Strošiūnų k., pravažiuojant matyti liepsna. Atvykus į vietą PGP degė sukrautos šiukšlės. Užgesinta vienu "B" švirkštu.

 

Jonavoje, Sodų g., 4x2 m statybiniame konteineryje, degė šiukšlės.

 

Kauno VPK prašymu vykta atidaryti buto durų Chemijos pr. Atvykus buto savininkai patys atidarė duris, pagalbos neprireikė.

 

Kaune, Ekskavatorininkų g. bendrabutyje, pirmame aukšte, bute, smilko fotelis. Gyventojai jį išmetė iki PGP atvykimo į lauką. Fotelis perpiltas vandeniu, išvėdintos patalpos.

 

Vykta GMP į pagalbą į Birštoną, Vilniaus g., padėti iš buto ketvirtajame aukšte išnešti daug sveriančią ligonę.

 

 


2014-09-03

2014-09-03

Gautas pranešimas iš Kauno m. PK budėtojo, kad reikalinga pagalba patekti P. Lukšio g. į butą. Atvykus PGP ištraukiamosiomis kopėčiomis pro atidarytą balkono langą patekta į vidų. Viduje rasta sąmoninga Z. M. (g. 1918 m.), jai iškviesti medikai.

 

10.13 val. gautas pranešimas, kad Breslaujos g.–Baršausko g. sankirtoje mato rūkstančius dūmus iš pravažiuojančio maršrutinio autobuso. Atvykus PGP iš autobuso variklio skyriaus rūko dūmai, degimo nebuvo. Patikrinus nustatyta, kad dėl techninių eksploatavimo gedimų iš autobuso „Van Hool“ variklio skyriaus nuo perkaitusio variklio rūko dūmai, gaisro židinio nebuvo. Keleivių autobuse nebuvo. Transporto priemonė priklauso UAB „Kauno autobusai“.

 

Gautas pranešimas iš Raseinių PK, kad Kalnujų sen., Beržtų k., įvestas planas „Skydas“, reikia budėti sprogmens nukenksminimo vietoje. Atvykus PGP policijos pareigūnai taip pat buvo atvykę. Atviroje teritorijoje, laukymėje, rasta Antrojo pasaulinio karo 82 mm minosvaidžio mina, kuri, atvykus operatyviajam išminuotojų būriui, buvo sunaikinta vietoje.

 

Gautas pranešimas iš pil., kad Stoties g. dega šiukšlių konteineris. Atvykus PGP plastikinis šiukšlių konteineris degė atvira liepsna. Likviduota panaudojus vieną "B" gesinimo švirkštą. Plastikinis antrinių žaliavų šiukšlių konteineris, skirtas popieriui, sudegė visiškai. Priklauso UAB „Kauno švara“.

 

19.26 val. neprisistatęs asmuo pranešė, kad Bukonių sen., Bukonių k., mato dūmus prie miško. Atlikus žvalgybą gaisro nerasta.

 

Gautas pranešimas, kad J. Savickio g. dega daržinė. Nuosavoje valdoje sudegė 6x3 m šiferinė pašiūrė, apdegė joje buvusios nenustatytos paskirties metalinės staklės, malkos, šiukšlės. Savininkas nenustatytas.

 

Apie Ariogalos sen., Mikalavos k., degantį kombainą pranešė neprisistatęs asmuo. Degė javų kombaino „Niva“ be valst. Nr. variklio skyrius, apdegė variklis, laidai, diržai.

 

Gautas pranešimas, kad Pernaravos sen., Milvydų k., dega ūkinis pastatas. Atvykus į vietą PGP degė lauko virtuvė. Pastatas mūrinis, vieno aukšto, 6x4 kv. m., stogas dvišlaitis, dengtas šiferiu, perdanga medinė. Nudegė pastato stogas, išdegė 1 kv. m. perdangos, sudegė durys ir lango rėmas. Apdegė 24 kv. m. lubų.

 

 


2014-09-02

2014-09-02

 

Iš Prienų PK gautas pranešimas, kad Birštono sav., Birštono sen., Lengveniškių k., Nemuno upėje, pastebėtas skenduolis, reikalinga pagalba ištraukti. Skenduolis buvo rastas viduryje Nemuno, ant seklumos. Atvykus PGP ir panaudojus gelbėjimo valtį ir gelbėjimo virvę skenduolio A. P. (g. 1948 m.) kūnas buvo ištrauktas bei perduotas Prienų PK pareigūnams.

 

Gautas pranešimas, kad Prienų r., Balbieriškio sen., Pabrasčių k., dega šiukšlės. Atvykus nurodytu adresu užgesintas 1 m² plote degęs laužas.

 

Gautas pranešimas, kad Prienų r., Veiverių sen., Juodbūdžio k., Vyturių g., dega žolė. Atvykus nurodytu adresu užgesintos 1 ha plote degusios ražienos.

 

Kauno VPK budėtojas pranešė, kad Partizanų g. reikalinga pagalba atidaryti buto duris. Atvykus nurodytu adresu durys jau buvo atidarytos, pagalbos neprireikė.

 

Gautas pranešimas iš Kauno m. PK budėtojo, kad P. Lukšio g. reikalinga pagalba patekti į butą. Atvykus PGP ištraukiamosiomis kopėčiomis pro atidarytą balkono langą patekta į vidų. Viduje rasta sąmoninga Z. M. (g. 1918 m.), jai iškviesti medikai.

 

 


2014-09-01

Kauno GMP dispečerė pranešė, kad Baltijos g. reikia atidaryti duris ir patekti į butą. Bute gali būti pasikoręs žmogus. PGP pagalbos nereikėjo, GMP darbuotojai pateko į butą iki PGP atvykimo.

 

Gautas pranešimas, kad iš buto Taikos pr. trečiajame aukšte rūksta dūmai. Atvykus į vietą PGP, virtuvėje, ant viryklės puode, svilo maisto produktai.

 

Pagalba VPK. Buvo gautas pranešimas, kad T. Masiulio g. ant kelio iš sunkvežimio išsipylė apie 200 l dyzelino, gatvė slidi, dyzelinas išvažinėtas dideliame plote. Atvykus į vietą PGP 5x500 m plote ant važiuojamosios kelio dalies buvo išvažinėta dyzelino. Buvo sunaudota 5x10 kg SPHAG SORB sorbento. Panaudojus rankinį purkštuvą kelio danga nupurkšta 3 l „Hidro Break“ ir 2 l „Citromax“ reagentais. Surinkta 110 kg naftos produktų teršalų. Kelio danga nuplauta RJ švirkštu.

 

Pagalba VPK. Buvo gautas pranešimas, kad Parodos g. po eismo įvykio reikia nuvalyti kelio dangą. Atvykus į vietą PGP panaudojus 7 kg SPHAG SORB sorbento kelio danga buvo nuvalyta ir nuplauta RJ švirkštu.

 

Pranešė, kad Alšėnų sen., Mastaičių k., Alytaus g., į garažo duobę įkritęs žmogus. Atvykus į vietą PGP, panaudojus medikų lentą, ištraukiamąsias ir kablines kopėčias, nukentėjėlis iškeltas iš duobės ir perduotas GMP darbuotojams.

 

Pranešė, kad po eismo įvykio ant Vytauto Didžiojo tilto važiuojamosios kelio dalies ištekėję tepalų, reikia nuvalyti. Atvykus į vietą PGP panaudojus 5 kg pjuvenų tepalai buvo surinkti nuo važiuojamosios kelio dalies.

 

Pranešė, kad Veiverių g. dega sandėlio siena. Sandėlys medinis, žmonių nėra, šalia pastatų nėra. Atvykus į vietą PGP pastato viduje degė darbininkų drabužių spinta. Pastatas 20x30 m, vieno aukšto, mūrinis, perdanga gelžbetoninė. Gaisro metu sudegė medinė 1x3 m darbininkų drabužių spinta, apdegė medienos pjūklas bei 15 kv. m. sienos. Nuo karščio išsilydžiusi plastikinė plėvelė apgadino apie 5 m3 medienos.

 

Kauno m. VPK budintis pranešė, kad J. Vienožinskio g. reikia patekti į butą. Bute moteris, serganti epilepsija, neatidaro durų. Atvykus į vietą PGP ištraukiamosiomis kopėčiomis užlipta iki buto. Bute buvę žmonės patys atidarė duris PK darbuotojams.

 

Prienų r. PK pranešė, kad prieš kelias dienas Nemuno upėje paskendo žmogus. Reikėtų išžvalgyti upės pakrantes. Atvykus į vietą PGP valtimi buvo praplaukta upe nuo Prienų m. iki Birštono, išžvalgytos pakrantės. Skenduolis nerastas.

 


2014-08-29–2014-08-30

2014-08-29

Gautas pranešimas iš Kaišiadorių r. seniūnijos, kad Girelės g. reikia nuvalyti kelio dangą, ant kurios yra išsiliejusių teršalų. Atvykus PGP apie 70 m² plote buvo išsiliejusių teršalų. Panaudojus 6 kg sorbento 2 m² plote surinkti išsilieję teršalai bei naftos produktų skaidymo priemone buvo nuplautas 50 m² plotas važiuojamosios kelio dangos.

 

Gautas pranešimas iš Kauno r. PK, kad Raudondvario sen., Raudondvario k., J. Naujalio g. sankirtoje, reikalinga pagalba nuvalyti kelio dangą po eismo įvykio. Atvykus PGP 20 m² plote ant važiuojamosios kelio dangos buvo išsilieję teršalai. Panaudojus naftos produktų skaidymo priemonę ir 1 aukšto slėgio švirkštą nuplauta 120 m² ploto važiuojamosios kelio dangos.

 

Gautas pranešimas iš Kėdainių GMP, kad Dvaro g. reikalinga pagalba išnešti sunkiai sveriantį ligonį. Atvykus PGP medikai taip pat buvo atvykę. Ligonis, sveriantis apie 110 kg, buvo išneštas ir įkeltas į GMP automobilį.

 

14.00 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Stonų g., dega namas. Atvykus PGP atlikus žvalgybą gaisro požymių nerasta. Patikslinus informaciją su pranešėju išsiaiškinta, kad tai yra psichinę negalią turintis žmogus.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Garliavos apylinkių sen., Juragių k., nuo televizijos bokšto ties sukabintais siųstuvais kyla rūkstantys dūmai. Atvykus PGP gaisro požymių nebuvo. Atlikus žvalgybą nustatyta, kad yra atliekami bokšto priežiūros ir plovimo darbai naudojant aukšto slėgio vandens srovę, kuri sukelia purslų debesis.

 

Gautas pranešimas iš Kauno r. PK, kad Garliavos apylinkių sen., Pagirių k., ties Marijampolės g. 23, reikalinga pagalba nuvalyti kelio dangą po eismo įvykio. Atvykus PGP po eismo įvykio ant važiuojamosios kelio dangos buvo išsilieję automobilių variklio aušinimo skysčio. Patraukus transporto priemones ir panaudojus 1 šv. su minkštikliu 50 m² plote kelio danga buvo nuplauta.

 

16.50 val. gautas pranešimas, kad iš V. Krėvės pr. daugiaaukščio namo trečiojo aukšto pro langą rūksta dūmai. Atvykus PGP atlikus žvalgybą nustatyta, kad buvo prisvilęs puodas su maistu, paliktas ant viryklės. Puodas nukeltas, butas buvo išvėdintas.

 

Gautas pranešimas, kad Kulvos g. 46 dega šiukšlės šalia metalinių šiukšlių konteinerių. Atvykus PGP prie šiukšlių konteinerio atvira liepsna degė sukrautos šiukšlės. Likviduota panaudojus 1 aukšto slėgio  švirkštą. Gaisro metu metalinis šiukšlių konteineris nenukentėjo.

 

Gautas pranešimas iš Raseinių PK, kad Paliepių sen., Blinstrubiškio k., įvestas planas "Skydas", reikia budėti sprogmens nukenksminimo vietoje. Atvykus PGP policijos pareigūnai taip pat buvo atvykę. Rastas 76 mm Antrojo pasaulinio karo artilerijos sviedinys, kuris, atvykus operatyviam išminuotojų būriui, sunaikintas vietoje.

 

Pranešė gyvūnų globos organizacijos atstovė, kad Partizanų g. reikia pagalbos iškelti katiną, tupintį medyje 2 dienas. Išraukiamosiomis kopėčiomis įlipta į medį ir iš 8 m aukščio iškeltas katinas.

 

Pranešė, kad Kėdainių r. sav., Respublikos g., pirmame aukšte tarp rūsio ir namo tarpelyje yra trečia para užstrigęs kačiukas. Gyvūnų tarnyba neturėjo priemonių suteikti pagalbos. Tarp namo pamato blokų buvo užstrigęs katinas, parankinėmis priemonėmis gyvūnas ištrauktas ir paleistas.

 

Pranešė VPK, kad Sukilėlių pr. po eismo įvykio reikia nuvalyti kelią. Po autoįvykio išsilieję tepalai 2 kv. m. plote surinkti 2 kg pjuvenų.

 

2014-08-30

Pranešė, kad Kauno r. sav., Karmėlavos sen., Pelenių k., dega pirtis. Viešojo saugumo tarnybos prie VRM Kauno dalinio poligono teritorijoje degė mobili priekaba 4,5x4,5 m, kurioje buvo sumontuota prausimosi įranga (pirtis), viskas visiškai sudegė.

 

Pranešė, kad Kėdainiuose, Eglių g., dega namas. Namas 2 aukštų, mūrinis, 12x10 m, dengtas bitumine danga. Antrame aukšte, negyvenamame kambaryje, sudegė namų apyvokos daiktai.

 

Pranešė, kad Kauno r. sav., Ežerėlyje, Kauno g., name buvo padegti rūbai, užsigesino pati savininkė. Namas 7x6 m, 1 a., su mansarda. Laiptų aikštelėje, 1 kv. m. plote, apdegė siena, durys, turėklai, rūbai.

 

Pranešė apie Benediktinų g. uždūmytą butą 1 aukšte. Buvo prisvilę maisto produktai, dūmais apsinuodijusi buto savininkė išvežta į Kauno klinikas apžiūrai. Išvėdintas butas.

 

Neries krantinėje 3x2 m metaliniame konteineryje degė šiukšlės.

 

Kaišiadorių r. sav., Rumšiškių sen, Rumšiškių miške, įvestas planas „Skydas“. Budėta, kol 125 mm sprogmenį išsivežė išminuotojai. Pranešė Kaišiadorių PK.

 

Policija kvietė į Vėtrungės g. atidaryti duris.

 

Jonavoje, Sodų g., iš buto antrame aukšte autokeltuvu iškelta 96 m. moteris. Ją buvo užrakinusi jos slaugytoja. Buvo atvykę medikai.

 

Pranešė, kad K. Baršausko g. namo  laiptinėje jaučiasi dujų kvapas. Atvykus kvapo nesijautė, atvykusi dujų avarinė dujų nutekėjimo nenustatė.

 

Pranešė, kad žiūrint iš Piliakalnio g. kitoje Nemuno pusėje mato dūmus. Atvykus baigė degti laužas, deginę asmenys pasišalino.

 

17.56 val. Kauno r. PK kvietė atidaryti buto duris Batniavos sen., Mokyklos g. Viduje buvo psichikos ligonis. Duris medikams ir policijai atidarė pats ligonis.

 

19.01 val. pranešė, jog Kaišiadorių r. sav., Žiežmarių apylinkės sen., Bačkonių k., dega žolė. Atvykus PGP nurodytu adresu ūkininkas kontroliuodamas degino šiaudus saugiu atstumu nuo pastatų.

 

Pranešė, jog Skuodo g. 27dega šiukšlės konteineryje. Nurodytu adresu užgesintos šiukšlės, degusios 2x3 m metaliniame atliekų konteineryje. Gaisro metu konteineris apdegė.

 

Gautas pranešimas iš Kauno AVPK budinčio, kad automagistralės Vilnius–Klaipėda 126-ajame km po eismo įvykio reikia nuvalyti kelią. Atvykus PGP užsukta lengvojo automobilio „Audi“ dujinė įranga. Panaudojus "B" švirkštą nuplautos duženos nuo važiuojamosios kelio dangos.

 

2014-08-31

Gautas pranešimas iš Kauno AVPK budinčio, kad Kranto al. reikalinga pagalba patekti į butą, kadangi viduje galimai yra lavonas. Atvykus PGP ir išlaužus duris patekta į butą. Viduje rastas vyriškos lyties kūnas. Asmenybę ir aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai.

 

Pranešė, kad Raseinių r. sav., Viduklės sen., Alaviniškių k., Šienlaukio g., iš el. skydinės rūksta dūmai. Atvykus nurodytu adresu pabudėta, kol elektros tinklų avarinės tarnybos darbuotojai likvidavo padarinius.

 

Pranešė, kad Taikos pr. ant kelio išsilieję tepalai. Atvykus nurodytu adresu panaudojus 5 kg pjuvenų 1 m² plote surinktas išsiliejęs dyzelinas.

 

Kauno GMP dispečerė pranešė, kad Kėdainių r. sav., Liaudies g., reikalinga pagalba išnešti sunkų ligonį. Atvykus nurodytu adresu sunkiasvorė pilietė nunešta į GMP automobilį.

 

Pranešė, kad Kauno r. sav., Samylų sen., Laumėnų k., SB „Pajūrys“, Tvenkinėlio g., dega kaminas. Atvykus nurodytu adresu piliečiai milteliniu gesintuvu jau buvo užgesinę degusį kaminą. Nuardyta 8 kv. m degusios kamino apšiltinimo vatos. Namas mūrinis, 10x10 m, 2 a., apkaltas plastikinėm dailylentėm, stogas dvišlaitis, dengtas skarda.

 

Raseinių VPK budėtojas pranešė, kad Pagojukų sen., Tautušių k., įvestas planas „Skydas“. Atvykus nurodytu adresu pabudėta, kol Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono Išminavimo kuopos išminuotojai rastas Antrojo pasaulinio karo 10 vnt. minosvaidžio minų 50 mm, 1 vnt. 75 mm artilerijos sviedinį išsivežė sunaikinti.

 

Kauno VPK budėtojas pranešė, kad Alšėnų sen., Digrių k., Digrių g., įvestas planas „Skydas“. Atvykus nurodytu adresu pabudėta, kol Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono Išminavimo kuopos išminuotojai rastą 150 mm artilerijos sviedinio fragmentą išsivežė.

 

Pranešė, kad Kaišiadorių r. sav., Žaslių sen., Žaslių mstl., Čiobiškio g., apsivertus automobiliui viduje yra prispaustas žmogus. Atvykus nurodytu adresu pilietis nebuvo prispaustas. 17.27 val. GMP konstatavo mirtį. Žuvusio vyro kūnas ištrauktas iš lengvojo automobilio „Audi 80“, atjungtas akumuliatorius.

 

 


2014-08-28

 

11.11 val. gautas pranešimas, jog Jonavos m., Taurostos g., iš automobilio rūksta dūmai. Atvykus paaiškėjo, jog gaisro požymių nėra. Iš pakelėje palikto apleisto automobilio VW „Vento“ pro reduktorių veržėsi dujos. Pavojaus nebuvo.

 

Gautas pranešimas iš Kauno GMP, jog Kauno m., Savanorių pr., reikia padėti užnešti sunkaus svorio ligonį. Vyriškis iš greitosios medicinos pagalbos automobilio užneštas į butą.

 

Gautas pranešimas iš Kauno apskrities greitosios medicinos pagalbos, jog Ruklos sen., Ruklos mstl., Ruklio g., reikia padėti išnešti sunkaus svorio ligonį. Pilietis išneštas ir įkeltas į GMP automobilį.

 

Prienų r. PK prašymu buvo tęsiama skenduolio paieška Nemuno upėje (pradėta 2014-08-26). Išžvalgius apie 8 km upės pakrančių ruožo skenduolis nerastas.

 

17.51 val. gautas pranešimas, jog Kauno m., Armališkių g., iš statomo namo kyla dūmai. Atvykus PGP paaiškėjo, jog gaisro nėra. Saugiu atstumu nuo pastato buvo deginamas nedidelis prižiūrimas laužas.

 

Gautas pranešimas iš PK budėtojo, kad Kaišiadorių r., Palomenės sen., Miežonių k., įvedamas planas „Skydas“. Atvykus priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms ir sulaukus išminuotojų buvo nustatyta, kad tai ne sprogmuo, o metalinis bumbulas tvorai papuošti. Pagalbos neprireikė.

 

Gautas pranešimas iš PK budėtojo, kad Raseinių r., Pagojokų sen., Aukštuoliukų k., įvedamas planas „Skydas“. Atvykus ugniagesiams ir J. Vitkaus inžinerinio bataliono išminavimo kuopai 76 mm artilerijos sviedinys buvo sunaikintas vietoje.

 

Gautas pranešimas, kad kelio Klaipėda–Kaunas–Vilnius 203-iajame km, ties Muniškių k., dega krovininis automobilis. Atvykus PGP atvira liepsna degė vilkiko kabina ir priekinė puspriekabės dalis. Gaisro metu stipriai apdegė vilkiko „Renault Magnum“ AE480E kabina, variklio skyrius, priekiniai ratai, apdegė puspriekabės SAM B-M priekinė dalis, 72 vnt. po 250 l durpių pakuočių. Vilkikas priklauso Lenkijos įmonei. Likvidavus incidentą buvo nuplauta kelio danga.

 

 

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,008,053 unikalūs lankytojai