Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Biudžetinė įstaiga. Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191012084
Kauno APGV neatlieka jokių mokamų paslaugų ir nesusijusi su gaisrines paslaugas už mokestį atliekančiomis įmonėmis.

Plonas ledas

Plonas ledas

Keletas patarimų lipantiesiems ant ledo

 

Įsitikinkite, kad ledas pakankamai storas. Vieną žmogų išlaiko daugiau kaip 7 cm storio ledas, o kad išlaikytų grupę žmonių, jis turi būti ne plonesnis nei 12 cm. Niekada nelipkite ant pabalusio ledo, nes jis būna iškorėjęs ir nestiprus. Už bato visuomet turėkite užsikišę ledo smigius. Jie padeda įsikabinti, jei ledas įlūžtų. Būtinai vilkėkite gelbėjimo liemenę su atšvaitais.

 

Epidemija

Epidemija

Kauno apskrityje paskelbta gripo epidemija

 

Pirmąją šių metų savaitę 10 tūkstančių Kauno apskrities gyventojų teko 88 gripo bei viršutinių kvėpavimo takų ūmių infekcijų atvejai, o antrąją sausio savaitę jų skaičius pasiekė jau 121,5 atvejo 10 tūkstančių gyventojų. Epidemija skelbiama, kai sergamumas kurios nors savivaldybės ribose viršija 100 atvejų 10 tūkstančių gyventojų ribą. Iš viso Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) duomenimis, antrąją šių metų savaitę Kauno apskrityje sirgo 6833 žmonės, iš jų gripu – 528. Tai – didžiausias sergamumo peršalimo ligomis rodiklis visoje Lietuvoje.

 

 

 

 

GETTY IMAGES nuotrauka

Informacija

 

 

Atnaujiname svetainę. Koreguojame struktūrą ir

 

pildome kontaktų sąrašą.

 

 

 

 

 

 

 

 

Šildymo sezonas

Šildymo sezonas

Kad neužsidegtumėte

 

Prasidėjus šildymo sezonui kiekvieną parą ugniagesiams dešimtis kartų tenka budėti šalia pastatų ir laukti, kol dūmtraukiuose išdegs suodžiai. Dėl to kalti namų savininkai, nepakankamai dėmesio skiriantys savo šeimos narių saugumui ir nesilaikantys Gaisrinės saugos taisyklių. Pagal Bendrąsias gaisrinės saugos taisykles, suodžius iš dūmtakių ir krosnių privalu valyti prieš šildymo sezoną, o jo metu – ne rečiau kaip kartą per ketvirtį. Dūmtraukiai privalo būti tvarkingi, iš išorės išbalinti, kad matytųsi aprūkę įskilimai.

 

Orų permainos

Orų permainos

Kaip elgtis žiemą, kad nesušaltumėte

 

Jei hidrometeorologai pranašauja didelius šalčius, artėjančią pūgą, geriau pasirūpinkite maisto, vandens bei kuro atsargomis ir likite namie. Iš namų išvažiuokite tik būtiniausiu atveju, nes per pūgą prastas matomumas, sutrinka ne tik tarpmiestinio, bet ir miesto transporto eismas.

 

Jeigu per pūgą važiuodami automobiliu užklimpote, patartina neišjungti variklio arba periodiškai jį šildyti. Labai svarbu į saloną neprileisti išmetamųjų dujų. Nepamirškite stebėti, kad išmetamojo vamzdžio neužsnigtų.

 

 

shutterstock foto

Užkrauta per 0.01 sekundes
1,616,068 unikalūs lankytojai