Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Biudžetinė įstaiga. Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191012084
Kauno APGV neatlieka jokių mokamų paslaugų ir nesusijusi su gaisrines paslaugas už mokestį atliekančiomis įmonėmis.

Vandens pavojai

Vandens pavojai

Pramogų prie vandens telkinių metas

 

Šiltas oras vilioja gyventojus prie vandens telkinių. Kad neįvyktų skaudžių nelaimių, ugniagesiai gelbėtojai dar kartą įspėja – būkite atsargūs prie jų. Kad neįvyktų nelaimė, nesimaudykite nežinomose, nuošaliose vietose, nestovėkite ir nežaiskite ten, kur galima netikėtai įkristi į vandenį. Taip pat neplaukiokite ant pripučiamų čiužinių, padangų kamerų, savadarbių plaustų ar kitų priemonių. Neišdykaukite valtyje, nes valtis gali apvirsti. Prižiūrėkite savo vaikus, kad jie nebristų į vandenį vieni, be suaugusiųjų priežiūros. Pamatę skęstantį žmogų, kvieskite gelbėjimo tarnybas skubiuoju pagalbos telefonu 112.

Pratybos

Pratybos

Pratybos Kauno rajono švietimo įstaigose be išankstinio perspėjimo

 

Kauno rajono savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyrius kartu su Viešąja įstaiga Kauno rajono priešgaisrine saugos tarnyba ir Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Garliavos komanda vykdo civilinės ir priešgaisrinės saugos pratybas Kauno rajono švietimo įstaigose.

 

Iš viso pratybose dalyvauja 13 švietimo įstaigų. Pratybos jau atliktos Kauno rajono Raudondvario lopšelyje-darželyje „Riešutėlis“, Kulautuvos lopšelyje-darželyje, Ringaudų pradinėje mokykloje, Linksmakalnio mokykloje-darželyje ir Ilgakiemio mokykloje-darželyje.

Vaikai

Vaikai

Saugiai pasitikime vasarą

 

Gegužės 17 dieną „Paparčio“ pradinėje mokykloje lankėsi Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų ir Kauno paramedikų asociacijos atstovų pajėgos.

Renginiai

Renginiai

Lietuvos 100-mečio renginiai

 

Gegužės 12 dieną Kauno IX forto memorialiniame komplekse vyko karinės istorinės rekonstrukcijos festivalis "Praeities aidas – šiandienos stiprybei". Renginyje Lietuvos ir Lenkijos karinės istorinės rekonstrukcijos klubų nariai atkūrė Lietuvos Nepriklausomybės kovų mūšių epizodus, supažindino su rekonstruojamo laikotarpio karių ekipuote, ginkluote, karių buitimi. Lietuvos kariuomenė demonstravo šiandieninių Lietuvos karių ginkluotę ir ekipuotę. Renginys skirtas Lietuvos valstybės ir Lietuvos kariuomenės atkūrimo 100-osioms metinėms.

Žaibas

Žaibas

Saugokitės žaibuojant

 

Ugniagesiai gelbėtojai prašo gyventojus būti atsargius, nes, pučiant stipriam vėjui, gali sutrikti elektros energijos tiekimas, virsti dideli medžiai, lūžti jų šakos. Patariame išnešti iš balkonų daiktus, kuriuos gali pakelti vėjas, nestovėti po aukštais medžiais, prie elektros linijų, nestatyti automobilių po medžiais, neliesti ant laidų užvirtusių medžių ar oro linijų atramų, nes tai gali kelti pavojų gyvybei ir jūsų turtui. Jei yra galimybė, nepalikite gyvenamosios vietos be ypatingos priežasties.

 
Užkrauta per 0.01 sekundes
1,180,802 unikalūs lankytojai