Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt
Kauno PGV neatlieka jokių mokamų paslaugų ir nesusijusi su gaisrines paslaugas už mokestį atliekančiomis įmonėmis.

Padėka

Padėka

Gyvūnų gelbėjimas

Gyvūnų gelbėjimas

Ugniagesiai išgelbėjo mažytį kačiuką

 

Taip, užsienyje gaisrininkų pagalba į bėda patekusiems keturkojams – įprastas reikalas, bet čia juk Lietuva. Pas mus vis dar gajus įsitikinimas, kad keturkojė gyvybė dažnai nedaug ko verta. Ypač, kai kalba pasisuka apie valstybinių įstaigų įsikišimą. „Nieko, – galvoju, – svarbu, kad atvažiuotų. Aš juos užmušiu savo draugiškumu – neturės, kur dėtis“. Bet vietoj niurgzlių didele raudona gaisrininkų mašina atvyksta trijų malonių vyrų trijulė – Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 2-oji komanda. Arba kitaip – Šančių ugniagesiai! Jie nesielgia arogantiškai, nepyksta, nesierzina, nesišaipo iš mano rūpinimosi į bėdą pakliuvusiu katinu. Vietoj to ramiai ir metodiškai pradeda tartis, kaip jam padėti. Apžiūrinėja akaciją, traukia kilometrines kopėčias, vertina aukštį. „Aukštai įsikabarojo“ – konstatuoja su autoritetu balse. „Aha...“ – pritariu, jau nutirpusi ir dėl to, kad katinui tikrai bus padėta, ir dėl oraus ir mielo specialistų elgesio.

 

Padėka

Padėka

Gelbėtojai

Gelbėtojai

„Atrodė, kad vaikštome tarsi virš ugnikalnio“

 

Eimantas, Laurynas ir Virgilijus – trys  Kauno ugniagesiai, vykę gesinti milžiniško gamyklos gaisro Alytuje, "Kauno dienai" teigė, kad tai buvo vienas didžiausių gaisrų jų darbo istorijoje. Pokalbio pradžioje vyrai užsimena, kad, be jų, į Alytų vyko ir ketvirtas kolega Darius Plenta: "Jis šiandien jau atostogauja." Pasak pašnekovų, visi vienodai intensyviai ir su atsidavimu stengėsi sutramdyti didžiules liepsnas, kurios galutinai suvaldytos tik praėjus kelioms paroms nuo gaisro pradžios. Tiesa, iki galutinio gaisro likvidavimo turėjo praeiti net dešimt dienų.

 

Gyvenkime saugiai

Gyvenkime saugiai

Pedagogams – saugios gyvensenos žinios

 

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos priešgaisrinės priežiūros pareigūnai buvo pakviesti į Marijampolės profesinio rengimo centrą supažindinti cento darbuotojus su saugios gyvensenos pagrindais. Toks bendradarbiavimas inspektoriams ypač naudingas, kadangi gautais profesionalų patarimais ir paaiškinimais pedagogai galės pasidalyti su savo auklėtiniais, o tai reiškia, kad saugios gyvensenos žinios bus plačiai paskleistos.

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,162,333 unikalūs lankytojai