Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Biudžetinė įstaiga. Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191012084
Kauno APGV neatlieka jokių mokamų paslaugų ir nesusijusi su gaisrines paslaugas už mokestį atliekančiomis įmonėmis.

Saugumas

Saugumas

Kad būtų išvengta beprasmių aukų (PAPILDYTA)

 

Spalio 21 dieną Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus pareigūnai ėmėsi dar intensyvesnės prevencinės veiklos, kad užkirstų kelią žūstančiųjų gaisruose šaltuoju metų laiku skaičiui ir nelaimėms socialinės rizikos šeimose dėl aplaidumo, mat didžiausias gaisrų pavojus kyla vėstant oro temperatūrai.

 

Ypatingai skaudžios Lietuvoje įvykusios tragiškos nelaimės paskatino imtis konkrečių veiksmų, kad būtų užkirstas kelias nelaimėms. Kelios mobilios priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, savivaldybės ir seniūnijų atstovų grupės pradėjo lankytis nerimą keliančiose vietose ir tikrinti ne tik būstuose įrengtas šildymo sistemas, kaminus, dujų balionus, krosnis, bet ir elektros įrenginius, balkonus, privažiavimus prie namų – viską, dėl ko gali kilti gaisras, ir tai, kas trukdytų kilusį gaisrą užgesinti.

 

Mokymai

Mokymai

Ugniagesiams – medicinos žinių pakartojimas

 

Spalio 11, 12, 17 ir 18 dienomis Kauno APGV 1-ojoje komandoje vyko pirmosios medicinos pagalbos mokymai ugniagesiams gelbėtojams, kuriuos vedė 5-osios komandos vyresnysis gydytojas Linas Meškauskas.

 

Ugniagesiams tenka gelbėti žmones, nukentėjusius gaisruose, skęstančius vandenyje, apsinuodijusius įvairiomis dujomis, smalkėmis, todėl mokymuose daug dėmesio buvo skirta nukentėjėlių gaivinimui, buvo praktiškai treniruojamasi atlikti dirbtinį kvėpavimą su gaivinimo kauke ir rankiniu dirbtinio kvėpavimo aparatu, atstatyti kraujotaką spaudinėjant krūtinę. Mokymui buvo naudojami manekenai.

Šildymo sezonas

Šildymo sezonas

Prieš šildymo sezoną ugniagesiai rengia akciją

 

Atšalus orams ir prasidėjus šildymo sezonui, labai padaugėja gaisruose žūstančių žmonių. Praeitą savaitgalį Jiezno mieste kilo gaisras, šiais metais Prienų rajone nusinešęs jau antrą gyvybę. Taip yra dėl to, kad atvėsus orams gyventojai daugiau laiko praleidžia namuose, naudoja šildymo įrenginius, elektrinius buitinius prietaisus. Atsižvelgdami į šią statistiką, ugniagesiai nori padėti gyventojams apsisaugoti nuo tokių gaisrų ir patarti, kaip saugiai elgtis šildymo sezono metu.

 

Konkursas

Konkursas

Konkursas „Prie vandens esu saugus“

 

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas spalio 12–gruodžio 16 d. rengia animacinių vaizdo klipų konkursą ,,Prie vandens esu saugus“. Jame gali dalyvauti visi šalies piliečiai ir gyventojai, kurie nėra abejingi saugumo prie vandens telkinių problemai. Šio konkurso tikslas – formuoti savisaugos įgūdžius, įtvirtinti žmogaus saugos žinias, skatinti jaunimą aktyviai domėtis žmogaus saugos klausimais ir išsiugdyti praktinius gebėjimus išvengti rizikos ir pavojų, kylančių žmogaus saugumui prie vandens telkinių.

Gaisras

Gaisras

Kauno daugiabutyje gaisras

Užkrauta per 0.03 sekundes
292,744 unikalūs lankytojai