Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!





ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt
Kauno PGV neatlieka jokių mokamų paslaugų ir nesusijusi su gaisrines paslaugas už mokestį atliekančiomis įmonėmis.

Renginiai

Renginiai

„Kaunas prisimena (1939–1989–2019)“

 

Taip pavadintas renginys rugpjūčio 22-osios pavakarę vyko Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje Kaune.

 

Istorinės Lietuvos Respublikos Prezidentūros Audiencijų salėje vyko visuomenės veikėjų, politikų ir istorikų diskusija apie Molotovo-Ribentropo pakto pasekmes ir Baltijos kelio nenugalimą jėgą, atvedusią Baltijos valstybes į nepriklausomybių atkūrimą. Renginio organizatoriai turbūt nesitikėjo tokio gausaus kauniečių antplūdžio. Žmonės netilpo Audiencijų salėje, tad sustojo gretimose salėse ir fojė.

 

Grėsmės

Grėsmės

Einant į renginį svarbu pasiruošti

 

Masiniuose renginiuose nereikėtų pernelyg atsipalaiduoti ir pamiršti apie saugumą. Viena galimų grėsmių renginiuose, kilus gaisrui, įvykus sprogimui, nuaidėjus šūviui, kilus muštynėms ar kitais atvejais, – dėl kilusios panikos susidarančios žmonių spūstys. Tikėtina, kad renginyje atsipalaidavęs žmogus, pajutęs grėsmę, stichiškai puls su visa minia link išėjimo, pro kurį atėjo, ir pateks į spūstį, kuri, kaip rodo skaudžios patirtys užsienio šalyse, gali būti pražūtinga. 

Savanoriai

Savanoriai

Atverstas naujas savanorių ugniagesių istorijos puslapis

 

Palyginti trumpoje šalies savanorių ugniagesių istorijoje Lapių komandos narys Gražvydas Prostenas atvertė naują puslapį. Jis tapo pirmuoju savanoriu ugniagesiu, išgelbėjusiu skendusį žmogų. Statybų sektoriuje dirbantis jaunas vyras birželio 22 dieną sulaukė tuo metu budėjusio kolegos Viliaus Galinausko skambučio. Gavęs pranešimą, kad Drąseikių karjere, už 20 m nuo kranto, skęsta žmogus, Vilius suprato, kad vykti vienam į tokį iškvietimą yra rizikinga.

 

Vasara

Vasara

Pažintis su ugniagesio gelbėtojo profesija

 

Vasarą nemažai vaikų ir jaunuolių dienas leidžia vasaros stovyklose, turi daug įdomių veiklų, potyrių, užsimezga naujų pažinčių, susipažįstama su naujais dalykais. Vienas iš jų – pažintis su ugniagesio gelbėtojo profesija.

 

Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai supažindina stovyklautojus su ugniagesio gelbėtojo profesija, jai keliamais reikalavimais. Jaunuomenė turi galimybę pabendrauti su pačiais ugniagesiais, pasiklausyti jų pasakojimų apie darbo ypatumus, pamatyti ir išbandyti naudojamą įrangą, užsivilkti gelbėtojo apsauginius rūbus.

Aptarimas

Aptarimas

Aptarti pusmečio rezultatai

 

Liepos 4-ąją Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos salėje susirinko vadovybė, komandų, tarnybų ir skyrių atstovai aptarti 2019 metų pirmojo pusmečio rezultatų. Buvo pasidžiaugta, kad žuvusiųjų gaisruose ir nuskendusiųjų vandenyje skaičius per tą patį laikotarpį daug mažesnis nei per kelerius pataruosius metus.

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,007,990 unikalūs lankytojai