Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Biudžetinė įstaiga. Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191012084
Kauno APGV neatlieka jokių mokamų paslaugų ir nesusijusi su gaisrines paslaugas už mokestį atliekančiomis įmonėmis.

Vandens pavojai

Vandens pavojai

Vasara – pramogų prie vandens telkinių metas

 

Atėjo metas, kai visus vandens telkinius užplūdo pramogautojai – mergvakariai, bernvakariai, darbo iškylos ir pan. Tad, prieš leisdamiesi į tokias pramogas, įvertinkite labai daug faktorių: ar plauksite registruotu laivu; ar vandens transporto priemonę valdo profesionalai; ar jie turi būtinus dokumentus (ne tik transporto priemonės, bet ir savo kvalifikacijos); įvertinkite oro sąlygas; jokiu būdu nevartokite alkoholio, o tuo labiau jo nesiūlykite laivo kapitonui ar vairininkui; iškilus bet kokiam nesklandumui kuo skubiau skambinkite Bendrojo pagalbos centro numeriu 112.

Gamtos gaisrai

Gamtos gaisrai

Degini žolę – rizikuoji ne tik gauti baudą, bet ir keli pavojų gyvybei!

 

 

ŠIEMET UGNIAGESIAI KAUNO APSKRITYJE JAU 271 KARTĄ GESINO DIDELIUS DEGANČIUS ŽOLĖS PLOTUS!

 

Kauno miesto taisyklėse nurodyta, kad

MIESTE DEGINTI LAUŽUS DRAUDŽIAMA!

 

http://www.kaunas.lt/wp-content/uploads/sites/8/2015/07/Kauno-miesto-tvarkymo-ir-%C5%A1varos-taisykl%C4%97s.pdf

 

Kiekvieną pavasarį, pradžiūvus žemei, padaugėja skambučių bendruoju pagalbos telefonu 112 – ugniagesiai gelbėtojai kviečiami gesinti padegtos pernykštės žolės. Gaisrai atviruose plotuose neretai gali persimesti į sodybas, miškus, dažnai iškyla grėsmė žūti ne tik žvėrims, bet ir žmonėms.

 

Gaisras

Gaisras

Milžiniškas gaisras žuvies apdirbimo įmonėje

 

Gegužės 12 d, 04:03 val., gautas pranešimas, kad Raseinių rajone, Gabšių kaime, Pramonės g. 1, UAB „Norvelita“ gamybinėse patalpose, kilo gaisras. Į gaisrą išvykusios gausios ugniagesių pajėgos iš Kauno, Tauragės, Raseinių, Jurbarko ir Kelmės. Gaisrui vadovauja Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Vidas Kerševičius. Į gaisrą yra išvykę Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pareigūnai.
 

Rasienių rajono savivaldybėje sutelktas Operacijų centras.

 

Eriko Ovčarenko nuotrauka

Ugniagesių šventė

Ugniagesių šventė

Pratybos, šventė ir savanorių pagerbimas

 

Gegužės 5 d. Raudondvario dvare vyko šventinis renginys, kuriame pagerbti aktyvūs savanoriai  ugniagesiai, svečiai iš užsienio. Renginyje dalyvavo Jono Vaičiulio vadovaujama lenkų savanorių ugniagesių komanda,  Punsko valsčiaus viršaitis Vytautas Liškauskas ir Krasnopolio valsčiaus viršaitis Karolis Szrajbertas, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie LR Vidaus reikalų ministerijos direktorius Kęstutis Lukošius, ugniagesių savanorių delegacija iš Vokietijos, Lipės apskrities.

Draugystė

Draugystė

Vokiečių kolegų dovana

 

Gegužės 5–7 dienomis Kauno apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje lankėsi Lipės apskrities savanorių ugniagesių delegacija (Vokietija). Delegacijos vadovas Manfredas Behrensas pasveikino ugniagesius Šv. Florijono, ugniagesių dienos, proga bei padovanojo naują plovimo mašiną, skirtą ugniagesių gelbėtojų asmeninėms ištisinėms kaukėms plauti. Naudojant šią mašiną bus kokybiškai išplautos ir išdezinfekuotos ugniagesių kaukės.

 

Užkrauta per 2.02 sekundes
514,807 unikalūs lankytojai