Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Biudžetinė įstaiga. Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191012084
Kauno APGV neatlieka jokių mokamų paslaugų ir nesusijusi su gaisrines paslaugas už mokestį atliekančiomis įmonėmis.

Žiemos pavojai

Žiemos pavojai

Kad žiema neprasidėtų tragiškai

 

Kai kuriuos vandens telkinus jau aptraukė ledas, tačiau norime įspėti, kad dar labai pavojinga pramogauti ant ledo!

 

Maudymasis draudžiamose vietose arba draudžiamu laiku, saugaus elgesio vandenyje ir ant ledo tvarkos nesilaikymas, informacinių ženklų ties vandens telkiniais arba ties perėjomis ledu sugadinimas arba sunaikinimas užtraukia įspėjimą arba baudą nuo keturiolikos iki penkiasdešimt septynių eurų.

 

Tokie pat veiksmai, padaryti asmens, bausto administracine nuobauda už šio straipsnio pirmojoje dalyje numatytus pažeidimus, užtraukia baudą nuo penkiasdešimt septynių iki vieno šimto keturiasdešimt keturių eurų.

 

Nesiėmimas priemonių reikiamai sutvarkyti maudymosi vietas žmonių masinio poilsio vietose, taip pat kitų vandens telkinių nesutvarkymas, jeigu tai gali sukelti pavojų žmonių gyvybei, užtraukia baudą nuo dvidešimt aštuonių iki penkiasdešimt septynių eurų.

Istorija

Istorija

Ugniagesybos istorijos savaitė

 

Šią savaitę Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Garliavos komandoje organizuota ugniagesybos istorijos savaitė, kurios metu budinčių pamainų ugniagesiai gelbėtojai klausėsi paskaitų apie ugniagesybos Kauno mieste pradžią ir jos vystymąsi, svarbius įvykius ir žmones. 

Saugumas

Saugumas

Galimybė tapti ugniagesėmis savanorėmis

 

Lapkričio 17 dieną Prienų socialinių paslaugų centre vyko susirinkimas rajono bei miesto socialinei padėčiai aptarti. Susirinkime dalyvavo Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorius, socialinių paslaugų centro darbuotojai, Prienų rajono policijos komisariato viršininkas bei Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Prienų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovai, kurie ir buvo šio pasitarimo iniciatoriai.

Šildymo sezonas

Šildymo sezonas

Pareigūnai tęsia patikrinimus kietuoju kuru šildomuose namuose

 

Ilgametė ugniagesių patirtis rodo, kad, prasidėjus šildymo sezonui, ypač padaugėja skaudžių gaisrų savaitgaliais ir švenčių dienomis. Jau ne pirmą savaitę Valstybinės priešgaisrinės priežiūros pareigūnai lanko kauniečių būstus, primena apie gresiančius pavojus, paragina susitvarkyti netvarkingus šildymo prietaisus, atkreipia dėmesį į kitus gaisrą galinčius sukelti Gaisrinės saugos taisyklių pažeidimus.

 

Saugumas

Saugumas

Gesindami užsidegusius suodžius nerizikuokime

 

Prasidėjus šildymo sezonui beveik kiekvieną parą gaunama ne po vieną pranešimą, kad užsidegė suodžiai dūmtraukiuose, ugniagesiams tenka budėti šalia pastatų, tikrinti, ar degantys suodžiai, iš kaminų fakelu virstančios liepsnos nepersimes į stogą ar kitus pastatus. Namų savininkai, nepakankamai dėmesio skiriantys šildymo sistemų patikrinimui ir priežiūrai, rizikuoja ne tik prarasti savo turtą, neįvertina, kad neretai pavojus kyla ir šeimos narių saugumui ar gyvybei.

Užkrauta per 0.03 sekundes
316,794 unikalūs lankytojai