Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt
Kauno PGV neatlieka jokių mokamų paslaugų ir nesusijusi su gaisrines paslaugas už mokestį atliekančiomis įmonėmis.

Sausio 13-oji

Sausio 13-oji

Sausio pasiuntiniai akistatoje su agresija

 

Kauno priešgaisrinės apsaugos viršininko dimisijos pulkininko Vito Rimkaus žinioje 1991-ųjų sausio agresijos dienomis buvo apie 250 darbuotojų, apie 30 specialios paskirties automobilių, keli pistoletai ir sportinio tipo šautuvai.

 

V. Rimkus pasakojo, kad tą istorinę naktį visa ugniagesių tarnyba buvo sukelta ant kojų.

Išgyvenk 72 valandas

Išgyvenk 72 valandas

Kodėl LT72?

 

Dar nežinote apie tinklalapį www.lt72.lt? LT72 yra skirtas pasiruošti ekstremaliosioms situacijoms. Čia galite sužinoti, kaip elgtis nelaimėje, kaip išlikti informuotam net ekstremaliosios situacijos metu ir kaip pasiruošti prieš nelaimei atsitinkant.

 

Rimtos nelaimės atveju esamos valstybinės priemonės ne visada galės išgelbėti visus, todėl kiekvienas iš mūsų turi pasirūpinti savimi ir artimaisiais bent 72 valandas, kol atvyks pagalba. 72 valandos – tai lyg ilgasis savaitgalis arba devynios maisto porcijos.

 

 

rescEU

rescEU

„rescEU“ – Europos pagalbos tarnyba, kuria galite pasikliauti

 

Klimato pokyčiai yra vienas didžiausių žmonijos iššūkių, nes visi matome katastrofiškus šių pokyčių padarinius. Gaisrai niokoja miškus ir miestus, audros ir potvyniai nusiaubia didžiules apgyvendintas teritorijas – šių nelaimių metu žūsta tūkstančiai žmonių kasmet, o dar daugiau nelaimėlių priversti palikti savo namus.

Perspėjimas

Perspėjimas

Sirenų patikrinimas

 

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos informuoja, kad sausio 7 d., 14 val., vykdys perspėjimo sistemos patikrinimą su elektros sirenų įjungimu. 

 

Sirenos bus tikrinamos šiais adresais:

Kauno mieste – Lampėdžiuose, Kulautuvos g. 19 ir Romuvos g. 18 bei Karkazuose, Karkazų Rato g. 5;

Kauno rajone – Radikių kaime, Stovyklavietės g. 1, ir Kačerginėje, J. Janonio g. 31.

 

Gyventojus sirenų patikrinimo metu prašome elgtis ramiai, tęsti savo įprastinę veiklą. Atsiprašome už galimus nepatogumus.

 

112

112

Pirmąją 2020-ųjų dieną užregistruota daugiau nei 5 tūkstančiai pagalbos prašymų

 

2020 metų sausio 1-ąją  Bendrasis pagalbos centras užregistravo 5261 pagalbos prašymą. Šis skaičius viršija iki šiol buvusį rekordinį 2017 metų sausio 1-osios  pagalbos prašymų skaičių daugiau nei 350.

 

Didžiausia pagalbos prašymų dalis buvo susijusi su policijos kompetencijai priskiriamais įvykiais. Užregistruota 2728 policijai skirti prašymai, 1910 – greitajai medicinos pagalbai, 177 – priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai, 23 – aplinkos apsaugai.

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,283,377 unikalūs lankytojai