Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Biudžetinė įstaiga. Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191012084
Kauno APGV neatlieka jokių mokamų paslaugų ir nesusijusi su gaisrines paslaugas už mokestį atliekančiomis įmonėmis.

Saugumas

Saugumas

Skrendantieji gali būti ramūs

 

Mėnesiui dėl rekonstrukcijos uždarius Vilniaus oro uostą, pagrindiniu Lietuvos oro uostu tapo Kaunas. Kol bus rekonstruojamas Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo takas, Didžiausiu Lietuvos oro uostu taps Karmėlavos oro uostas.

 

 

Stichija

Stichija

Būkite atsargūs!

 

Birželio 29-osios naktį, 4:43 val., buvo gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Žaslių sen., Talpūnų k., Talpūnų g., dega dviejų aukštų mūrinis namas. Tai pirmasis 2017-ųjų gaisras Kauno apskrityje, kilęs nuo žaibo iškrovos. Gaisro metu susilydė dalis elektros įrangos, apgadinta 1 m² stogo dangos, sugriautas kaminas. 

 

Birželio 29 d. Lietuvoje numatoma smarki audra. Vietomis kils škvalas, kris kruša, vėjo gūsiai sieks 15–20 m/s, kai kur iki 25 m/s. Panašūs orai išsilaikys ir birželio 30-osios naktį. Pasirūpinkite savo gyvybės ir turto saugumu.

 

Ugniagesiai gelbėtojai prašo gyventojus būti atsargius, nes, pučiant stipriam vėjui, gali sutrikti elektros energijos tiekimas, virsti dideli medžiai, lūžti jų šakos. Patariame išnešti iš balkonų daiktus, kuriuos gali pakelti vėjas, nestovėti po aukštais medžiais, prie elektros linijų, nestatyti automobilių po medžiais, neliesti ant laidų užvirtusių medžių ar oro linijų atramų, nes tai gali kelti pavojų gyvybei ir jūsų turtui. Jei yra galimybė, nepalikite gyvenamosios vietos be ypatingos priežasties.

Edukacija

Edukacija

Laba diena,

 

Gegužės pradžioje su vaikais lankėmės Kauno gaisrinės muziejuje. Jūsų surengta edukacija buvo labai įdomi ir naudinga. Labai būtų liūdna, jei būtų nutraukta ši programa. Žadėjome parašyti atsiliepimus šiuo klausimu. Rašinius vaikai parašė kitą dieną po išvykos, siunčiu juos ir tikiuosi, kad su kita mokinių laida galėsime vėl atvykti į Kauno gaisrinę.

 

Vandens pavojai

Vandens pavojai

Vasara – pramogų prie vandens telkinių metas

 

Šį savaitgalį iš vandens telkinių ugniagesiai gelbėtojai ištraukė tris nuskendusius žmones. Vien tik per birželio mėnesį jau nuskendo 8 žmonės, iš jų 1 paauglys. Dažniausiai į vandens gniaužtus patenkama dėl neatsargaus elgesio.

 

Skaudi nelaimė nutiko šeštadienį, apie 17 val., Kauno rajone, Tabariškių kaime. Čia esančiame Ringaudų karjere vanduo pasiglemžė šešiolikamečio gyvybę. Narai iki tamsos ieškojo skenduolio, tačiau jiems nepavyko jo surasti. Sekmadienį jaunuolio kūną ugniagesiai rado už 25 m nuo kranto, 4 m gylyje.

 

Šeštadienį, apie pusę septynių vakaro, gautas pranešimas, kad  Kauno rajone, Altoniškių kaime, tvenkinyje skęsta žmogus. Atvykus ugniagesiams, žmogus jau buvo paniręs. Ugniagesiai apžiūrėjo įvykio vietą, bet skenduolio nerado. Tik kitą dieną sugrįžę jie apie 30 m nuo kranto, 8 m gylyje rado nuskendusį 22 metų vyrą.

 

Penktadienį Zarasuose iš Nikajos upės ugniagesiai gelbėtojai parankinėmis priemonėmis ištraukė nenustatytos tapatybės skenduolį.

 

Jaunimui

Jaunimui

Jaunuomenės švietimas 

 

Kaip nuimami pirštų atspaudai? Kaip aptinkamos narkotinės medžiagos? Kaip atskiriami padirbti pinigai? Kiek sveria ugniagesio gelbėtojo suspausto oro aparatas? O kokio ilgio gaisrinės automobilinės kopėčios? Šiuos ir daugybę kitų dalykų birželio 14 d. Kauno ugniagesių savanorių draugijos jaunieji ugniagesiai ir Kauno apskrities jaunieji policijos rėmėjai sužinojo apsilankę Policijos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos įkurtame Kriminalistinių tyrimų centre ir Ugniagesių gelbėtojų mokykloje.

Užkrauta per 0.03 sekundes
604,896 unikalūs lankytojai