Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt
Kauno PGV neatlieka jokių mokamų paslaugų ir nesusijusi su gaisrines paslaugas už mokestį atliekančiomis įmonėmis.

Savanoriai

Savanoriai

Atverstas naujas savanorių ugniagesių istorijos puslapis

 

Palyginti trumpoje šalies savanorių ugniagesių istorijoje Lapių komandos narys Gražvydas Prostenas atvertė naują puslapį. Jis tapo pirmuoju savanoriu ugniagesiu, išgelbėjusiu skendusį žmogų. Statybų sektoriuje dirbantis jaunas vyras birželio 22 dieną sulaukė tuo metu budėjusio kolegos Viliaus Galinausko skambučio. Gavęs pranešimą, kad Drąseikių karjere, už 20 m nuo kranto, skęsta žmogus, Vilius suprato, kad vykti vienam į tokį iškvietimą yra rizikinga.

 

Vasara

Vasara

Pažintis su ugniagesio gelbėtojo profesija

 

Vasarą nemažai vaikų ir jaunuolių dienas leidžia vasaros stovyklose, turi daug įdomių veiklų, potyrių, užsimezga naujų pažinčių, susipažįstama su naujais dalykais. Vienas iš jų – pažintis su ugniagesio gelbėtojo profesija.

 

Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai supažindina stovyklautojus su ugniagesio gelbėtojo profesija, jai keliamais reikalavimais. Jaunuomenė turi galimybę pabendrauti su pačiais ugniagesiais, pasiklausyti jų pasakojimų apie darbo ypatumus, pamatyti ir išbandyti naudojamą įrangą, užsivilkti gelbėtojo apsauginius rūbus.

Aptarimas

Aptarimas

Aptarti pusmečio rezultatai

 

Liepos 4-ąją Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos salėje susirinko vadovybė, komandų, tarnybų ir skyrių atstovai aptarti 2019 metų pirmojo pusmečio rezultatų. Buvo pasidžiaugta, kad žuvusiųjų gaisruose ir nuskendusiųjų vandenyje skaičius per tą patį laikotarpį daug mažesnis nei per kelerius pataruosius metus.

112

112

Keičiasi telefono numerio 112 pavadinimas

 

Nuo šių metų liepos 1 dienos keičiamas telefono numerio 112 pavadinimas – nuo šiol jis bus vadinamas skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112.

 

Toks telefono numerio 112 pavadinimo pakeitimas numatytas Lietuvos Respublikos Seimo priimtame Lietuvos Respublikos bendrojo pagalbos centro įstatymo 2, 10, 15, 16 straipsnių, trečiojo skirsnio ir priedo pakeitimo įstatyme, kuris įsigalioja nuo 2019 metų liepos 1 dienos. Minėtu įstatymu numerio 112 paskirtis susiejama su skubiosios pagalbos tarnybų kompetencija, taip pat patikslintos Bendrojo pagalbos centro (BPC) funkcijos, naudojamos sąvokos, BPC pareigūno teisės ir pareigos.

Kartu mes galime viską

Užkrauta per 0.03 sekundes
1,943,063 unikalūs lankytojai