Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt
Kauno PGV neatlieka jokių mokamų paslaugų ir nesusijusi su gaisrines paslaugas už mokestį atliekančiomis įmonėmis.

Svečiai

Svečiai

Dalijimasis patirtimi 

 

Rugsėjo 20 dieną Kaune, Daugirdo amfiteatre, rinkosi kauniečiai ir miesto svečiai. Čia Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesiai gelbėtojai kolegoms ugniagesiams savanoriams iš Vokietijos ir Lipės apskrities aukštiems pareigūnams surengė parodomąją gelbėjimo darbų programą.

 

112

112

Grybavimui ar uogavimui miške reikia pasirengti

 

Kiekvienais metais, miškuose prasidėjus grybų ir uogų sezonui, Bendrasis pagalbos centras sulaukia padidėjusio skaičiaus pranešimų apie pasiklydusius žmones. Ne išimtis ir šie metai. Remdamiesi naujausiais įvykiais, norėtume pasidalinti keliais pastebėjimais ir patarimais.

 

Pastebima, kad dažnai pasiklydę žmonės nepažįsta miško, kartais net nežino jo pavadinimo, netoliese esančių gyvenviečių, nesugeba nupasakoti, kaip, iš kurios pusės į jį įvažiavo.

Svečiai

Svečiai

Svečiai iš Vokietijos atvyko!

 

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktoriaus pavaduotojas Giedrius Sakalinskas, Kauno priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Vidas Barauskas, buvę ilgamečiai Kauno apskrities ugniagesių viršininkai Vitas Rimkus ir Vidas Kerševičius, komandų viršininkai ir kiti Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai sutiko Lipės apskrities ugniagesius. Jie Kaune apsilankė švęsti Kauno miesto ir Lipės apskrities draugystės 30-mečio.

 

Renginiai

Renginiai

Tėvynės gynėjų žaidynės

 

Rugsėjo 13 d. Kaune rinkosi statutinių organizacijų sportininkai ir varžėsi septintosiose tradicinėse Tėvynės gynėjų sporto žaidynėse. Varžybų atidarymas buvo paskelbtas 9:30 val. Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos Kariuomenės mokykloje Kaune, S. Dariaus ir S. Girėno g. 100.

Gyvenkime saugiai

Gyvenkime saugiai

Gyvenkime saugiai“ – saugios gyvensenos renginys visai šeimai

 

Marijampolės priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje apsilankė šeimos su savo mažamečiais vaikais. Tokią dovaną Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba rugsėjo 1-ąją suruošė visuomenei visoje savo aptarnaujamoje teritorijoje. 

 

Šia dovana savo kodėlčiukus sugalvojo  apdovanoti iniciatyvios mamytės. Marijampolės ugniagesius aplankę mažyliai mokėsi saugiai elgtis su degtukais, atskirti, kokie daiktai tinkami žaisti, o kokie – ne, mokė saugiai elgtis išdykusį meškiuką Jorį ir spalvino knygeles. O kol vaikai buvo užsiėmę spalvinimu, su tėveliais buvo aptarti saugaus būsto klausimai.

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,064,101 unikalūs lankytojai