Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!
ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
Telefonai pasiteirauti
Dėl gaisrų, jų tyrimų, priešgaisrinių patikrinimų – (8 37) 24 01 92
Dėl gaisrinių hidrantų – 8 707 69521
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt
Kauno PGV neatlieka jokių mokamų paslaugų ir nesusijusi su gaisrines paslaugas už mokestį atliekančiomis įmonėmis.

Pratybos

Pratybos

Į Kauno IX fortą sulėkė ugniagesiai – radiacinis pavojus

 

Pirmadienį Kaune, IX forte, vyko Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (PGV) ir radiacinės saugos specialistų pratybos. Įvykio vietoje išrikiuota įvairi technika, ugniagesiai mokėsi, kaip tiksliai atlikti ne tik pačią gelbėjimo operaciją, bet ir tai, kaip apsisaugoti nuo radiacijos ant aprangos ir kitos įrangos.

 

 

112

112

 

Nuo 2021 metų spalio 1 dienos viešuosiuose ryšio tinkluose bus nebenaudojami senieji priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų numeriai 01, 101, 011, policijos numeriai 02, 102, 022 ir greitosios medicinos pagalbos tarnybos numeriai 03, 103, 033. Visiems pagalbos prašymams, kai reikalinga iš(si)kviesti priešgaisrines gelbėjimo pajėgas, policiją ir greitosios medicinos pagalbos tarnybą, Lietuvoje liks vienas skubiosios pagalbos telefono ryšio numeris – 112.

 

Jaunimo diena

Jaunimo diena

Dėmesys jaunimui

 

Rugpjūčio 12-oji – tarptautinė jaunimo diena. Šią dieną Prienuose buvo surengta Jaunimo mugė. Joje dalyvavo kviestiniai svečiai iš įvairių įstaigų, tarp jų buvo ir Prienų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai.

 

Šią dieną siekiama daugiau dėmesio skirti jaunimo problemoms, skatinti jaunimą dalyvauti visuomeninėje veikloje, taip pat supažindinti su įvairiomis profesijomis, vyksta pokalbiai-diskusijos apie jaunimo dalyvavimą visuomeninėje veikloje, naujas jaunimo iniciatyvas, vykdomus projektus.

Svečiuose pas ugniagesius

Svečiuose pas ugniagesius

Akcija „Būk saugus, mokiny“

 

Vasarą Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos padaliniuose lankosi vaikai. Vaikų ir jaunuolių grupėms vedame pažintines ekskursijas, saugaus elgesio pamokėles, praktinius užsiėmimus.

Karštis

Karštis

Darbai karštyje

 

Įsivyravus karštiems orams, aktualia problema tampa darbas karštose patalpose ar lauke, saulės atokaitoje. Karšti orai sukuria pavojų darbo vietose – organizmo perkaitimą. Reikėtų prisiminti, kad darbdavys, atlikdamas Darbo kodekse nurodytą pareigą saugiai organizuoti ir vykdyti darbą, privalo įvertinti galimą riziką darbuotojų saugai ir sveikatai ir šiuo atveju taip pat atsižvelgti į, nors laikiną, tačiau gresiantį sveikatai, o gal ir gyvybei, pavojų.

Užkrauta per 0.02 sekundes
3,397,081 unikalūs lankytojai