Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt
Kauno PGV neatlieka jokių mokamų paslaugų ir nesusijusi su gaisrines paslaugas už mokestį atliekančiomis įmonėmis.

Koronavirusas

Koronavirusas

 

SAM siūlo imtis aktyvių prevencinių veiksmų mokyklose

 

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), reaguodama į tai, kad Europoje sparčiai daugėja naujojo koronaviruso (COVID-19) atvejų, kreipėsi į Švietimo, mokslo ir sporto ministeriją (ŠMSM) bei Lietuvos savivaldybes su prašymu imtis aktyvių prevencinių veiksmų ugdymo įstaigose. Esant poreikiui, mokinius, grįžusius iš Kinijos ar Šiaurės Italijos, prašoma mokyti nuotoliniu būdu, taip pat siūloma leisti iš namų dirbti ir mokytojams bei kitiems ugdymo įstaigų darbuotojams, apsilankiusiems pavojaus zonoje esančiose teritorijose.

Pratybos

Pratybos

Kaip užkirsti kelią nelaimei „Achemoje“?

 

Šių metų vasario 27 d. Jonavos AB „Achema“ rengiamos mokomosios pratybos „Amoniakas-2020“. Jų metu bus patikrintas Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pajėgų pasirengimas likviduoti galimą cheminį įvykį, patikrinta sąveika su bendrovės darbuotojais, specialiosiomis tarnybomis, civilinės saugos sistemos pajėgomis, Jonavos savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų operacijų centru.

112

112

Kaip Bendrojo pagalbos centro operatoriai pažeidėjus auklėjo

 

Auklėjimas – tai tinkamo elgesio formavimas. Paprastai auklėjami yra vaikai ir lemiamas vaidmuo tenka jų tėvams. Bet ką daryti, jei žmogus suaugęs, o jo elgesys vis tiek yra neatsakingas ir nebrandus? Tokiais atvejais auklėjimu gali tekti užsiimti ir Bendrojo pagalbos centro pareigūnams.

 

Nepriklausomybė

 

 

Gripas

Gripas

Kaune skelbiama gripo epidemija

 

Kauno mieste sergamumas gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis 6-ąją šių metų savaitę siekė 127,5 atvejus 10 000 gyventojų per savaitę, iš jų gripo – 9 proc. Lyginant sergamumo rodiklius su 4-ąja ir 5-ąja šių metų savaitėmis, stebimas bendras atvejų skaičiaus padidėjimas.

 

Į Kauno mieste esančias ligonines per 6-ąją savaitę dėl gripo kreipėsi 83 asmenys, iš kurių 9 suaugusieji ir 27 vaikai (0–17 metų) buvo hospitalizuoti. Atsižvelgiant į esamą situaciją, Kauno mieste skelbiama gripo epidemija. Gyventojai skatinami laikytis gripo profilaktikos taisyklių.

Užkrauta per 0.04 sekundes
2,358,329 unikalūs lankytojai