Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Biudžetinė įstaiga. Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191012084
Kauno APGV neatlieka jokių mokamų paslaugų ir nesusijusi su gaisrines paslaugas už mokestį atliekančiomis įmonėmis.

Savanorija

Savanorija

Kaišiadorių rajone plečiasi savanorių ugniagesių veikla

 

Vasario 10 d. Kaišiadorių r. savivaldybės vadovai, dalyvaujant Kaišiadorių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ir savivaldybės priešgaisrinės tarnybos vadovams perdavė Varkalės bendruomenei gaisrinį automobilį GAZ-66 savanoriškai ugniagesių veiklai vykdyti. Tai jau trečias automobilis, perduotas bendruomenėms. Pirmasis buvo perduotas 2016 m. liepą Paparčių bendruomenei „Viltija“, antrasis – 2016 m. rugsėjo 9 d. Darsūniškio bendruomenei. Šiuo metu sudarytos sutartys su 52 savanoriais ugniagesiais, iš kurių 10 užsiima prevencine veikla. Savanoriai ugniagesiai realiai dalyvauja gaisrų gesinime – 2016 m. į pagalbą kartu išvyko ir talkino 56 val.

Radiacija

Radiacija

Įvykis Prancūzijos Flamanvilio atominėje elektrinėje pavojaus Lietuvos gyventojų sveikatai nekelia

 

Nacionalinėje ir tarptautinėje spaudoje pasirodė informacija, kad vakar, apie 10 val. ryto vietos laiku (11 val. Lietuvos laiku), Prancūzijos Flamanvilio atominės elektrinės 1-ajame reaktoriuje nugriaudėjo sprogimas. Laikantis nustatytos saugumo procedūros buvo išjungtas jėgainės 1-asis reaktorius

Kaminai

Kaminai

Nevalytas kaminas – vienas žingsnis iki nelaimės

 

Ugniagesiai nuolat gauna pranešimų apie kaminuose degančius suodžius. Nors tokie gaisrai dažniausiai baigiasi tik didžiuliu šeimininkų išgąsčiu, specialistai sako, kad degantys suodžiai gali prišaukti rimtą nelaimę – gali supleškėti namas.

 

Ugniagesiai ragina dažniau valyti kaminus, kaminkrėčiai – naudotis tik jų teikiamomis paslaugomis, o prekybininkai siūlo įsigyti įvairiausių cheminių medžiagų ir taip pašalinti susikaupusius suodžius arba neleisti jiems kauptis. 

 

Skaitykite daugiau:

http://www.delfi.lt/verslas/kaimas/nevalytas-kaminas-vienas-zingsnis-iki-nelaimes.d?id=73619986

Reidai

Reidai

Būstų gaisriniu saugumu nesirūpinama

 

Antrus metus Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus pareigūnai vykdo akciją „Saugus būstas“, lanko kauniečių būstus, primena apie gresiančius pavojus, paragina susitvarkyti, atkreipia dėmesį į kitus gaisrą galinčius sukelti Gaisrinės saugos taisyklių pažeidimus.

 

Kaune, Chemijos gatvės 11 name, nuo 2005 metų kilo devyni gaisrai. 2011 metais gaisre žuvo žmogus, o šiemet net du žmonės, dėl neatsargaus elgesio ar rūkymo sukėlę gaisrus, gelbėdamiesi susižalojo (šoko iš trečio aukšto pro langą) ar apsinuodijo dūmais.

Žiemos pavojai

Žiemos pavojai

Atsargiai! Ledas pavojingas!

 

Dienomis šylant, naktimis irgi temperatūrai siekiant vos kelis laipsnius šalčio, ant vandens telkinių ledo lipti pavojinga!

 

 

Užkrauta per 0.02 sekundes
380,666 unikalūs lankytojai