Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt
Kauno PGV neatlieka jokių mokamų paslaugų ir nesusijusi su gaisrines paslaugas už mokestį atliekančiomis įmonėmis.

Darbas ir pramogos

Darbas ir pramogos

Žmogus voras – kovotojas su ugnimi

 

"Žmogus voras žinomas kaip filmo ir komiksų superherojus, turintis ypatingų galių ir gelbėjantis pasaulį nuo visokio blogio. Toks vaikinukas jau trečius metus esu aš. Skirtumas tarp mūsų tas, kad aš ne gaudau nusikaltėlius, o dovanoju džiaugsmą vaikams. Tai tik vienas iš mano projektų", – sako ugniagesiu gelbėtoju Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 4-ojoje komandoje besidarbuojantis buvęs profesionalus dziudo imtynininkas Deividas Tarulis.

 

Gyvenkime saugiai

Gyvenkime saugiai

Bendruomenėms – saugios gyvensenos žinios

 

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai dalyvavo projekto „Triobiškių kaimo ir aplinkinių miestelių bendruomeniškumo skatinimas“ įgyvendinime. Spalio 4 dieną prie Triobiškių kaimo bendruomenės administracinio pastato atvykusias ugniagesių gelbėtojų ir policijos pajėgas bendruomenės nariai pasitiko su šypsena. Pavojaus nebuvo, pareigūnai atvyko dalyvauti prevenciniame renginyje „Gyvenkime saugiai“. Bendruomenės salėje susirinko apie 40 gyventojų, buvo daug vaikų.

Vadovybė

Vadovybė

Paskirtas Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorius

 

Šiandien Vyriausybė patvirtino Sauliaus Greičiaus kandidatūrą ir paskyrė jį eiti Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) vadovo pareigas. Po priesaikos Vyriausybėje naujajam PAGD vadovui buvo suteiktas generolo laipsnis. Jis paskirtas penkerių metų kadencijai.

Laiškai

Laiškai

Padėka

 

Rugsėjo 29 dieną Kauno rajone, Garliavoje, kilo gaisras dviejuose sublokuotuose namuose. Džiaugiamės, kad ugniagesiams, gaisrą užgesinusiems su kiek įmanoma mažesniais nuostoliais ir išgelbėjusiems daug turto, namo savininkas atsiuntė padėką.

 

Šildymo sezonas

Šildymo sezonas

Kad neužsidegtumėte

 

Prasidėjus šildymo sezonui kiekvieną parą ugniagesiams dešimtis kartų tenka budėti šalia pastatų ir laukti, kol dūmtraukiuose išdegs suodžiai. Dėl to kalti namų savininkai, nepakankamai dėmesio skiriantys savo šeimos narių saugumui ir nesilaikantys Gaisrinės saugos taisyklių. Pagal Bendrąsias gaisrinės saugos taisykles, suodžius iš dūmtakių ir krosnių privalu valyti prieš šildymo sezoną, o jo metu – ne rečiau kaip kartą per ketvirtį. Dūmtraukiai privalo būti tvarkingi, iš išorės išbalinti, kad matytųsi aprūkę įskilimai.

 
Užkrauta per 0.01 sekundes
2,110,939 unikalūs lankytojai