Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Biudžetinė įstaiga. Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191012084
Kauno APGV neatlieka jokių mokamų paslaugų ir nesusijusi su gaisrines paslaugas už mokestį atliekančiomis įmonėmis.

Žūtys

Žūtys

Skaudžios nelaimės galbūt būtų padėjęs išvengti dūmų jutiklis?

 

Rugsėjo 25 dieną, 21 valandą 3 minutės, Bendrasis pagalbos centras pranešė, kad Kaune, Taikos prospekte, dega butas devintame daugiabučio namo aukšte. Atviro degimo nebuvo, patalpose buvo labai daug dūmų. 21 valandą 18 minučių iš buto išneštas pirmasis nukentėjėlis R. Š. (1966 m.), 21:29 val. išneštas antrasis nukentėjėlis E. A. V. (1969 m.). Beveik po valandos gaivinimo medikai konstatavo, kad abu vyriškiai mirė. Gaisras, įtariama, buvo kilęs dėl neatsargaus elgesio buto koridoriuje.

 

Šildymo sezonas

Šildymo sezonas

Kad neužsidegtumėte

 

Kiekvienais metais daugiau nei 30 procentų individualių namų nukenčia nuo gaisrų, kylančių dėl netvarkingų krosnių, dūmtraukių ar jų eksploatavimo taisyklių pažeidimų. Prasidėjus šildymo sezonui beveik kiekvieną parą ugniagesiams tenka budėti šalia pastatų ir laukti, kol dūmtraukiuose išdegs suodžiai. Dėl to kalti namų savininkai, nepakankamai dėmesio skiriantys savo šeimos narių saugumui ir nesilaikantys Gaisrinės saugos taisyklių. Pagal Bendrąsias gaisrinės saugos taisykles, suodžius iš dūmtakių ir krosnių privalu valyti prieš šildymo sezoną, o jo metu – ne rečiau kaip kartą per ketvirtį. Dūmtraukiai privalo būti tvarkingi, iš išorės išbalinti, kad matytųsi aprūkę įskilimai.

 

Saugumas

Naktiniuose klubuose lankėsi priešgaisrinės priežiūros pareigūnai

 

Per pastaruosius 10 metų pastebėta, kad pasaulyje kyla daug gaisrų žmonių susibūrimo vietose (klubuose, restoranuose, kavinėse). Kauno mieste yra nemažai tokių vietų, įsikūrusių Centro seniūnijos teritorijose. Daug klubų įsikūrę paveldo pastatuose, rūsiuose, palėpėse. Nuo rugsėjo mėnesio į Kauną suvažiuoja daug studentų, kurie lankosi klubuose, kavinėse ir ne visada atkreipia dėmesį į savo saugumą.

Sportas

Sportas

Bėgimas K. Baršauskui atminti

 

Šių metų rugsėjo 17 d. Kauno ąžuolyno tekeliais, kalneliais ir pakalnėmis vyko tradicinis bėgimas, skirtas profesoriui K. Baršauskui atminti. Jį organizavo Kauno technologijos universitetas.

 

6 km, 8 km su kliūtimis ir 400 m neįgaliųjų distancijose dalyvavo apie 300 dalyvių iš įvairių Lietuvos universitetų, policijos, krašto apsaugos bei bėgimo klubų. Varžybose dalyvavo ir 9 Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai.

Renginiai

Renginiai

„Kauno autodienose“ – ir ugniagesių technika

 

Rugsėjo 16–18 dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko didžiausia automobilių šventė Lietuvoje „Kauno autodienos“. Parodos atidaryme dalyvavo ir sveikinimo žodį sakė Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas pulkininkas Vidas Kerševičius.


 

Užkrauta per 0.03 sekundes
275,521 unikalūs lankytojai