Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Biudžetinė įstaiga. Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191012084
Kauno APGV neatlieka jokių mokamų paslaugų ir nesusijusi su gaisrines paslaugas už mokestį atliekančiomis įmonėmis.

Apdovanojimas

Apdovanojimas

Merui – ugniagesių padėka

 

Lapkričio 13-ąją Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Vidas Kerševičius įteikė Kauno rajono merui Valerijui Makūnui Priešgaisrinės apsaugos gelbėjimo departamento ženklą „Už nuopelnus gyventojų saugai“.

 

Vairavimo sąlygos

Vairavimo sąlygos

Prisiminkite, kaip saugiai vairuoti pasikeitus vairavimo sąlygoms

 

Artėja žiemos sezonas. Ar nepamiršote pakeisti savo transporto priemonės padangų? Meteorologai jau pranašauja pirmąsias plikšalas ir šlapdribą.

 

Ugniagesių gelbėtojų patirtis rodo, kad būtent spalio pabaigoje–lapkričio pradžioje padaugėja skaudžių avarijų, o dažniausia jų priežastis – vasarinės padangos. Slidžiuose kelio ruožuose automobiliai atsitrenkia į priešais atvažiuojančius automobilius arba nuslysta nuo kelio.

Vėlinės

Vėlinės

Prisiminkime žuvusiuosius gaisruose ir pasirūpinkime artimųjų saugumu

 

Ugnis atneša daug praradimų. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, per dešimtmetį Lietuvoje gaisruose žuvo 1 081 gyventojai, tarp jų 36 vaikai.

 

„Už kiekvienos žūties – skaudžios netektys. Net visko matę ugniagesiai sunkiai tramdo ašaras, kai iš gaisravietės tenka nešti apdegusių mažylių kūnus. Neretai gaisruose žūsta ir vieniši, garbaus amžiaus sulaukę žmonės. Ugnis dažniau pasiglemžia tuos, kurie negeba pasirūpinti savo saugumu, – sako Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Kanapickas. – Štai mūsų pareigūnams, besirūpinantiems gaisrų prevencija, nuolat tenka girdėti, kai žmonės prisipažįsta, kad  kelis metus nevalė kamino, o gaisras dar nekilo...  Būna ir taip, kad ugniagesiai dėl netvarkingos instaliacijos išjungia elektrą, bet gyventojai, užuot ją sutvarkę, vėl ją įsijungia. Ir, žinoma, gaisras atima iš šeimos namus.“ 

Padėka

Padėka
Laba diena.
 
Jums rašo Šv. Mato gimnazijos trečiokai ir jų mokytoja Lina.
 
Spalio 19 d. lankėmės Jūsų priešgaisrinėje tarnyboje, parodėlėje-edukacijoje. Labai džiaugiamės gavę daug svarbios informacijos apie gaisrus, ugniagesių itin svarbų darbą. Informacija vaikams buvo pateikta įdomiai, vaizdžiai. Nors viskas vyko ne taip ir trumpai, bet vaikai šauniai klausėsi ir sugebėjo sukaupti dėmesį – o tai reiškia, kad viskas puiku. 
 
Nuoširdus ačiū už jūsų sunkų ir prasmingą darbą. 
 
Pagarbiai – 
mokytoja Lina Butkienė 
 

Atvirų durų diena

Atvirų durų diena

 

Nepraleiskite progos pamėginti ieškoti nukentėjėlių gaisre

 

Spalio 27 d. Ugniagesių gelbėtojų mokykla organizuoja atvirų durų dieną. Daugiau informacijos galite rasti UGM interneto puslapyje  

http://www.ugm.lt/lt/atviru_duru_diena.html ir UGM facebook paskyroje.

 

Besidomintieji galės ne tik apžiūrėti ugniagesių gelbėtojų teorinio, praktinio ir fizinio parengimo bazę, bet ir susipažinti su stojimo į UGM sąlygomis, sužinoti, kokių dalykų mokosi kursantai, kokia jų dienotvarkė, kaip jie leidžia laisvalaikį.

Užkrauta per 0.02 sekundes
832,986 unikalūs lankytojai