Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Biudžetinė įstaiga. Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191012084
Kauno APGV neatlieka jokių mokamų paslaugų ir nesusijusi su gaisrines paslaugas už mokestį atliekančiomis įmonėmis.

Šildymo sezonas

Kad neliktum be namų, pasirūpink saugumu!

 

Akcijos laikotarpiu prašome įsileisti ugniagesius į savo namus.

 

Nuo rugsėjo 21 d. Kauno apskrityje prasideda akcija „Kūrenkime saugiai“. Akcijos tikslas – padėti apsisaugoti nuo gaisrų, kylančių dėl krosnių įrengimo ir jų eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

 

Iki lapkričio ugniagesiai numato aplankyti kuo daugiai gyventojų, kurių namuose yra kietojo kuro krosnys. Gyventojai bus konsultuojami (NEBAUDŽIAMI) ne tik dėl tinkamo kietojo kuro krosnių įrengimo ir eksploatavimo, bet ir dėl netvarkingos elektros instaliacijos, jiems bus suteikta informacija, kaip minėtus trūkumus pašalinti.

 

Akcijos laikotarpiu gyventojai, norėdami pasikonsultuoti, gali pasikviesti ugniagesius į namus paskambinę į artimiausią priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą. 

Šventė

Šventė

Šančių parade – ir Šančius sauganti ugniagesių komanda

 

Rugsėjo 16-ąją Žemieji Šančiai Kaune šurmuliavo. Čia žygiavo, įvairiausiomis motorinėmis ir nemotorinėmis transporto priemonėmis važiavo Šančiuose gyvenantys, dirbantys ir laisvalaikį leidžiantys žmonės. Šventės organizatoriai į tradicija tapusią Šančių bendruomenės šventę „Šančines“ šiemet kvietė ateiti su kėdėmis. Renginyje dalyvavo ir Šančiuose įsikūrusi Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 2-oji komanda.

 

Renginiai

Renginiai

"Erdvėlaivio Žemė" Tarptautinė mokslo mugė

 

Kaune rugsėjo 15 d. vyko mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ ypatingas renginys – Tarptautinė mokslo mugė. Tai šventė, kurioje, pasitelkiant turiningą eksperimentų programą, siekiama supažindinti lankytojus su mokslo idėjomis, pademonstruoti technologijų naudą visuomenei, populiarinti Lietuvos mokslo įstaigas, inovatyvias, socialiai atsakingas verslo įmones ir kitas organizacijas. Šventėje dalyvavo festivalio partneriai iš visos Lietuvos ir užsienio.

 

Grėsmės

Grėsmės

Prieš einant į renginį svarbu ne tik pasipuošti, bet ir pasiruošti

 

Rudeniop pagausėjus įvairių renginių (koncertų, spektaklių, švenčių, vakarėlių), nereikėtų pernelyg atsipalaiduoti ir pamiršti apie saugumą. Viena galimų grėsmių renginiuose, kilus gaisrui, įvykus sprogimui, nuaidėjus šūviui, kilus muštynėms ar kitais atvejais, – dėl kilusios panikos susidarančios žmonių spūstys. Tikėtina, kad renginyje atsipalaidavęs žmogus, pajutęs grėsmę, stichiškai puls su visa minia link išėjimo, pro kurį atėjo, ir pateks į spūstį, kuri, kaip rodo skaudžios patirtys užsienio šalyse, gali būti pražūtinga. 

Saugumas

Saugumas

Naktinių klubų saugumu rūpinasi ugniagesiai

(PAPILDYTA)

Per pastaruosius 10 metų pastebėta, kad pasaulyje kyla daug gaisrų žmonių susibūrimo vietose (klubuose, restoranuose, kavinėse ir kt. vietose). Kauno mieste yra nemažai tokių vietų Centro, Žaliakalnio ir Vilijampolės seniūnijų teritorijose. Daug klubų įsikūrę paveldo pastatuose, rūsiuose. Rugsėjo mėnesį į Kauną suvažiuoja daug studentų, dažniau besilankančių klubuose, kavinėse, kurie ne visada atkreipia dėmesį į savo saugumą.

 

 

Užkrauta per 0.03 sekundes
715,604 unikalūs lankytojai