Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt
Kauno PGV neatlieka jokių mokamų paslaugų ir nesusijusi su gaisrines paslaugas už mokestį atliekančiomis įmonėmis.

Statybos

Statybos

Kybartų ugniagesiai jau turi naują pastatą!

 

Gegužės 23 d. buvo iškilmingai atidarytas PAGD prie VRM Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Vilkaviškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Kybartų komandos ugniagesių gelbėtojų pastatas. Kybartų komandos ugniagesiai gelbėtojai pagaliau galės naudotis šiuolaikiškomis, saugiomis, higienos normas atitinkančiomis ir ugniagesių darbo sąlygoms pritaikytomis patalpomis.

 

Žaibas

Žaibas

Saugokitės žaibuojant ir kilus vėtrai

 

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja, kad pastarosiomis dienomis Lietuvoje formuojasi galingi, su perkūnijomis, vietomis su itin stipriomis liūtimis lietaus debesys. Oro temperatūra pakilusi iki 23–28 laipsnių šilumos. 

 

Ugniagesiai gelbėtojai prašo gyventojus būti atsargius, nes, pučiant stipriam vėjui, gali sutrikti elektros energijos tiekimas, virsti dideli medžiai, lūžti jų šakos. Patariame išnešti iš balkonų daiktus, kuriuos gali pakelti vėjas, nestovėti po aukštais medžiais, prie elektros linijų, nestatyti automobilių po medžiais, neliesti ant laidų užvirtusių medžių ar oro linijų atramų, nes tai gali kelti pavojų gyvybei ir jūsų turtui. Jei yra galimybė, nepalikite gyvenamosios vietos be ypatingos priežasties.

 

Tomis pat pėdomis

Tomis pat pėdomis

Į ugnį neria ir tėtis, ir sūnus

 

Ugniagesio gelbėtojo profesiją pasirinkę tėvas ir sūnus nenusimintų, jei ateinančios kartos nuspręstų nesekti jų pėdomis – šeimoje esą pakanka ir dviejų kovotojų su ugnimi. Vaikystės prisiminimai "Obuolys nuo obels netoli rieda" – pasakojimą apie Artūrą ir Edmundą Guogus galėtume pradėti nuo gerai žinomos lietuviškos patarlės, reiškiančios vaikų supanašėjimą su tėvais. Veikiausiai suprantate, kad kalbėsime ne apie Edmundo šypseną, kuri anot giminaičių ir draugų, tokia pat kaip jo mamos, o apie jauno vyro pasirinkimą riedėti tuo pačiu profesiniu keliu, kaip tėtis.

Sveikinimas 2019

Sausra

Sausra

Kauno miškuose – didelis gaisrų pavojus

 

Dėl sausros ir neatsargaus žmonių elgesio su ugnimi šią savaitę  įvairiose šalies vietose kilo didžiuliai miškų gaisrai. "Kauno diena" pasidomėjo, kokia situacija aplink Kauną esančiuose miškuose.

 

Užkrauta per 0.02 sekundes
1,844,128 unikalūs lankytojai