Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt

Renginiai

Renginiai

Ugniagesiai „Laisvės piknike“

 

Rugpjūčio 24 dieną kauniečiai ir miesto svečiai nuo pat ryto plūdo į Kauno Nemuno salą. Čia jau ketvirtąjį kartą surengtas didžiausias nemokamas pilietinis vasaros festivalis visai šeimai „Laisvės piknikas“. Šiemet didžiausias dėmesys buvo skirtas jaunimui bei įvairioms visuomeninėms organizacijoms.

 

Festivalis skirtas vienyti ir padėti organizacijoms, bendruomenėms ir piliečiams atrasti vieniems kitus, kurti pilietišką visuomenę, skatinti veikti bei nebūti abejingiems. Čia buvo galima klausytis įvairių diskusijų, susipažinti su gausiai dalyvavusiomis (daugiau nei 70) nevyriausybinėmis organizacijomis ar tiesiog pramogauti. Nemuno saloje apsilankė apie 25 tūkstančiai lankytojų.

 

Net penkiose „Laisvės pikniko“ diskusijų erdvėse festivalio lankytojai galėjo išsakyti savo nuomonę aktualiausiais klausimais.

 

Renginio svečiai čia galėjo susitikti ir su ugniagesiais gelbėtojais, užduoti įvairiausius klausimus, apžiūrėti gaisrinę techniką, susipažinti su ugniagesio gelbėtojo profesija, taip pat – savanoryste.

 

 

 

 

 

 

 

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,358,380 unikalūs lankytojai