Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt

Gyvenkime saugiai

Gyvenkime saugiai

Bendruomenėms – saugios gyvensenos žinios

 

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai dalyvavo projekto „Triobiškių kaimo ir aplinkinių miestelių bendruomeniškumo skatinimas“ įgyvendinime. Spalio 4 dieną prie Triobiškių kaimo bendruomenės administracinio pastato atvykusias ugniagesių gelbėtojų ir policijos pajėgas bendruomenės nariai pasitiko su šypsena. Pavojaus nebuvo, pareigūnai atvyko dalyvauti prevenciniame renginyje „Gyvenkime saugiai“. Bendruomenės salėje susirinko apie 40 gyventojų, buvo daug vaikų.

 

 

 

Susirinkusiesiems papasakota apie dažniausias gaisrų gyvenamosiose patalpose priežastis. Priežastis aptariant labai padėjo nuotraukos, darytos lankant gyventojų būstus. Taip pat patarta gyventojams, kaip pasirūpinti savo būsto gaisriniu saugumu. Kaime namai dažniausiai šildomi kietojo kuro krosnimis, tad daug dėmesio buvo skirta tinkamos šių prietaisų priežiūros klausimams. Diskutuota apie saugų elgesį su elektros įrenginiais bei autonominių dūmų signalizatorių naudą. Aptarus svarbiausius klausimus ir atsakius į klausimus buvo surengta viktorina, aktyviausieji gavo prizus, o vaikai – spalvinimo knygeles. Taip pat dalyviai pabendravo su budinčios pamainos pareigūnais. Ugniagesiai aprodė gaisrinį automobilį, apsauginius rūbus bei gelbėjimo įrangą, pademonstravo, kas gali nutikti netinkamai gesinant užsidegusius riebalus, paaiškino, kaip tai padaryti tinkamai.

 

Renginio organizatoriai dėkojo pareigūnams už naudingas žinias ir vaizdingą demonstraciją, o ugniagesių atstovai džiaugėsi galimybe susitikti su bendruomene ir realizuoti vieną iš prevencijos tikslų – konsultuoti gyventojus ir teikti jiems praktinius patarimus saugios aplinkos ir saugaus būsto klausimais.

 

 

 

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,534,403 unikalūs lankytojai