Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!
ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt

Javapjūtė

Javapjūtė

Liepsnoja žemės ūkio technika, javų laukai, ugnis gali persimesti į pastatus!

 

Prasidėjus javapjūtei, ugniagesiai gelbėtojai sulaukia ypač daug pranešimų apie laukuose liepsnojančią žemės ūkio techniką. Ugniagesiai yra pasiruošę akimirksniu išvykti į pagalbą ūkininkams, tačiau primena, kad laikantis tam tikrų taisyklių gaisrų galima išvengti arba bent sumažinti jų kilimo riziką.

 

Saugi vasara

Saugi vasara

Saugus elgesys prie vandens

 

Rugpjūčio 11 dieną Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės kartu su Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Prienų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnais ir Prienų rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro specialistėmis Prienų miesto gyventojus bei svečius pakvietė į Beržyno parką, kur vyko informacinis-edukacinis renginys „Saugus elgesys prie vandens“.

Saugi vasara

Saugi vasara

Prevenciniai renginiai Kauno paplūdimiuose

 

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, bendradarbiaudamas su Kauno apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu, VšĮ Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stotimi bei Kauno priešgaisrine gelbėjimo valdyba, jau ne pirmą kartą šią vasarą dalyvauja organizuotoje akcijoje „Saugios vasaros atostogos“.

 

Renginyje, vykusiame rugpjūčio 11 dieną, Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovai pademonstravo skęstančiojo gelbėjimo operaciją, mokė atpažinti skęstantį žmogų, supažindino, kokių veiksmų ir priemonių reikėtų imtis gelbėjant skęstantįjį bei kaip apsaugoti save. Gelbėtojai pademonstravo turimą gelbėjimo įrangą ir techniką, atsakė į gyventojų klausimus.

Kaitra

Kaitra

Ką dera žinoti dirbant dideliame karštyje

 

Karščio poveikis ugniagesiams

Ugniagesiai nuolat susiduria su karščiu ir neigiamu jo poveikiu kasdieniniame darbe. Karščio poveikis dar labiau juntamas ir tampa dar pavojingesniu rizikos faktoriumi, kuomet aplinkos temperatūra yra neįprastai aukšta. Neįprastai aukštą aplinkos temperatūrą galima apibūdinti kaip kaitrą. Neigiamas karščio poveikis žmogaus organizmui dar vadinamas karščio stresu.

Gyvūnai

Gyvūnai

Ristūno gelbėjimas

 

Krakių ugniagesių komandos ir Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiams gelbėtojams Meironiškių kaime (Krakių sen.) teko atlikti neįprastą gelbėjimo operaciją – vaduoti į šulinį įkritusį arklį. Rugpjūčio 5 dieną, 16:09 val. buvo gautas pranešimas, kad į šulinį įkrito arklys. Šulinys dviejų žiedų. Atvykus ugniagesiams šulinyje buvo įstrigusi užpakalinė arklio kūno dalis.

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,682,551 unikalūs lankytojai