Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt

Saugumas

Saugumas

Kuprinėje – gesintuvas!

 

Gaisrinės saugos žinios gali išsaugoti ne tik mūsų turtą, bet ir patį svarbiausią dalyką pasaulyje – gyvybę. Šaunu matyti, kad vaikai, ateinantys į svečius pas ugniagesius gelbėtojus, jau turi žinių, kaip apsisaugoti, kaip gesinti, kur kreiptis pagalbos... Jų žinios – tai saugesnė mūsų visų ateitis.

 

Šiandien Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos gaisrinės saugos pamokėlėje lankėsi Vytauto didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazijos ketvirtokai. Vienas iš berniukų ilgamečius darbuotojus nustebino savo poelgiu – atsinešė gesintuvą, kuriam taupė pinigėlius ir įsigijo, kad namuose jaustųsi saugesnis.

Svečiai

Svečiai

Dalijimasis patirtimi 

 

Rugsėjo 20 dieną Kaune, Daugirdo amfiteatre, rinkosi kauniečiai ir miesto svečiai. Čia Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesiai gelbėtojai kolegoms ugniagesiams savanoriams iš Vokietijos ir Lipės apskrities aukštiems pareigūnams surengė parodomąją gelbėjimo darbų programą.

 

112

112

Grybavimui ar uogavimui miške reikia pasirengti

 

Kiekvienais metais, miškuose prasidėjus grybų ir uogų sezonui, Bendrasis pagalbos centras sulaukia padidėjusio skaičiaus pranešimų apie pasiklydusius žmones. Ne išimtis ir šie metai. Remdamiesi naujausiais įvykiais, norėtume pasidalinti keliais pastebėjimais ir patarimais.

 

Pastebima, kad dažnai pasiklydę žmonės nepažįsta miško, kartais net nežino jo pavadinimo, netoliese esančių gyvenviečių, nesugeba nupasakoti, kaip, iš kurios pusės į jį įvažiavo.

Svečiai

Svečiai

Svečiai iš Vokietijos atvyko!

 

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktoriaus pavaduotojas Giedrius Sakalinskas, Kauno priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Vidas Barauskas, buvę ilgamečiai Kauno apskrities ugniagesių viršininkai Vitas Rimkus ir Vidas Kerševičius, komandų viršininkai ir kiti Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai sutiko Lipės apskrities ugniagesius. Jie Kaune apsilankė švęsti Kauno miesto ir Lipės apskrities draugystės 30-mečio.

 

Renginiai

Renginiai

Tėvynės gynėjų žaidynės

 

Rugsėjo 13 d. Kaune rinkosi statutinių organizacijų sportininkai ir varžėsi septintosiose tradicinėse Tėvynės gynėjų sporto žaidynėse. Varžybų atidarymas buvo paskelbtas 9:30 val. Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos Kariuomenės mokykloje Kaune, S. Dariaus ir S. Girėno g. 100.

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,110,982 unikalūs lankytojai