Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt

Saugi vasara

Saugi vasara

Praktiniai užsiėmimai vandenyje

 

Birželio 18-ąją Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesiai gelbėtojai vyko į Kėdainių sporto centrą, kuriame vyko praktiniai užsiėmimai baseine – ugniagesiai gelbėtojai tobulino savo įgūdžius, imituodami skęstančiojo gelbėjimą. Pratybas stebėjo trisdešimt penki vaikų stovyklos „Laimingi vaikai“ stovyklautojai. Jie vis tai, kas vyko, stebėjo su dideliu užsidegimu ir net patys juos dalyvavo. Šiomis pratybomis ne tik norėta tobulinti pačių ugniagesių gelbėtojų įgūdžius, bet ir patarti vaikams, kaip elgtis atsitikus nelaimei vandenyje, kokių veiksmų reikia imtis pastebėjus skęstantį žmogų.

Jautrumas

Jautrumas

Požeminiame šiukšlių konteineryje rastą šuniuką globoti ėmėsi Kauno ugniagesys

 

Kauno ugniagesiai gelbėtojai dažnai tampa jų pačių išgelbėtų gyvūnų globėjais. Jei vieni beširdiškai kauniečiai keturkojų atsikrato, tai kiti ima juos geranoriškai prižiūrėti. Šįkart jauna kalytė rasta, lyg šiukšlė, išmesta į požeminį konteinerį Kauno Kalniečių gatvėje. Ją globoti ėmėsi 37-erių metų kaunietis ugniagesys gelbėtojas Donatas Kriogas.

 

Vandens pavojai

Vandens pavojai

Pramogų prie vandens telkinių metas

 

Šiltas oras vilioja gyventojus prie vandens telkinių. Kad neįvyktų skaudžių nelaimių, ugniagesiai gelbėtojai dar kartą įspėja – būkite atsargūs prie jų. Kad neįvyktų nelaimė, nesimaudykite nežinomose, nuošaliose vietose, nestovėkite ir nežaiskite ten, kur galima netikėtai įkristi į vandenį. Taip pat neplaukiokite ant pripučiamų čiužinių, padangų kamerų, savadarbių plaustų ar kitų priemonių. Neišdykaukite valtyje, nes valtis gali apvirsti. Prižiūrėkite savo vaikus, kad jie nebristų į vandenį vieni, be suaugusiųjų priežiūros. Pamatę skęstantį žmogų, kvieskite gelbėjimo tarnybas skubiuoju pagalbos telefonu 112.

Studijuok

Studijuok

Kodėl ne TU?

TU GALI BŪTI VIENAS IŠ JŲ!

 

– jei esi įgijęs vidurinį išsilavinimą, ne vyresnis nei 30 metų, patikimas ir sąžiningas, geros sveikatos, stiprus ir sportiškas;

– jei ieškai įdomaus ir nemonotoniško darbo;

– jei jauti kasdienį gerų darbų troškulį, tau nesvetimas noras gelbėti ir padėti,

Kaitra

Kaitra

Ką dera žinoti dirbant dideliame karštyje

 

Karščio poveikis ugniagesiams

Ugniagesiai nuolat susiduria su karščiu ir neigiamu jo poveikiu kasdieniniame darbe. Karščio poveikis dar labiau juntamas ir tampa dar pavojingesniu rizikos faktoriumi, kuomet aplinkos temperatūra yra neįprastai aukšta. Neįprastai aukštą aplinkos temperatūrą galima apibūdinti kaip kaitrą. Neigiamas karščio poveikis žmogaus organizmui dar vadinamas karščio stresu.

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,008,048 unikalūs lankytojai