Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt

Gelbėtojai

Gelbėtojai

„Atrodė, kad vaikštome tarsi virš ugnikalnio“

 

Eimantas, Laurynas ir Virgilijus – trys  Kauno ugniagesiai, vykę gesinti milžiniško gamyklos gaisro Alytuje, "Kauno dienai" teigė, kad tai buvo vienas didžiausių gaisrų jų darbo istorijoje. Pokalbio pradžioje vyrai užsimena, kad, be jų, į Alytų vyko ir ketvirtas kolega Darius Plenta: "Jis šiandien jau atostogauja." Pasak pašnekovų, visi vienodai intensyviai ir su atsidavimu stengėsi sutramdyti didžiules liepsnas, kurios galutinai suvaldytos tik praėjus kelioms paroms nuo gaisro pradžios. Tiesa, iki galutinio gaisro likvidavimo turėjo praeiti net dešimt dienų.

 

Gyvenkime saugiai

Gyvenkime saugiai

Pedagogams – saugios gyvensenos žinios

 

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos priešgaisrinės priežiūros pareigūnai buvo pakviesti į Marijampolės profesinio rengimo centrą supažindinti cento darbuotojus su saugios gyvensenos pagrindais. Toks bendradarbiavimas inspektoriams ypač naudingas, kadangi gautais profesionalų patarimais ir paaiškinimais pedagogai galės pasidalyti su savo auklėtiniais, o tai reiškia, kad saugios gyvensenos žinios bus plačiai paskleistos.

Padėka

Padėka

Kūrenkime saugiai

Kūrenkime saugiai

Prevencijos akcijos – veiksminga priemonė apsisaugoti nuo gaisrų

 

Atvėsus orams išauga gaisrų, kylančių dėl krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimų, skaičius. Nors prieš šildymo sezoną visiems individualių namų gyventojams būtina išvalyti suodžius iš dūmtraukių ir krosnių, ne visi tuo pasirūpina. Todėl tradiciškai spalio–gruodžio mėnesiais Prienų rajono savivaldybė kartu su Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Prienų priešgaisrine gelbėjimo tarnyba, pasitelkę UAB „Prienų butų ūkis“, vykdo akciją „Kūrenkime saugiai“.

Būk saugus

Būk saugus

Moksleiviams – saugaus elgesio žaidynės

 

Įsibėgėjus mokslo metams Kauno miesto bei rajono,  Prienų, Kėdainių, Alytaus, Jonavos ir netgi Vilniaus mokyklų  vyresnių klasių mokiniams buvo surengtas tradicinis saugaus eismo konkursas „Būk saugus“. 

 

Surengtame konkurse išbandyti jėgas ryžosi 170 mokinių, suformavusių beveik 30 komandų. Užduotys joms buvo diferencijuojamos atsižvelgiant į skirtingas amžiaus grupes (5–8 klasės ir 9–12 klasės). Kiekviena komanda turėjo atlikti 6 įskaitines užduotis, kurios buvo vertinamos balais.

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,218,750 unikalūs lankytojai