Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!
ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt

112

112

Sukurta mobilioji programėlė, leisianti klausos negalią turintiems asmenims lengviau išsikviesti skubią pagalbą

 

Nuo šių metų liepos 1 d. pradės veikti Skubiosios pagalbos tarnybų telefono numerio 112 mobilioji programėlė. Klausos negalią turintiems asmenims skirta programėlė šiandien pristatyta Vidaus reikalų ministerijoje.

 

Mobilioji programėlė sudaro galimybę klausos negalią turintiems asmenims dvipusiu realaus laiko vaizdo ir teksto ryšiu susisiekti su Bendruoju pagalbos centru ir pranešti apie staiga iškilusią grėsmę gyvybei, sveikatai, saugumui, aplinkai ar turtui ir išsikviesti skubiosios pagalbos tarnybas, t. y. policiją, priešgaisrines gelbėjimo pajėgas, greitosios medicinos pagalbos tarnybą ir aplinkos apsaugos pajėgas. Programėlė taip pat leidžia, naudojant pasaulinės palydovinės navigacijos sistemos ir kitas telefono jutiklių vietos nustatymo funkcijas, pakankamai tiksliai nustatyti pagalbos prašančio vartotojo buvimo vietą.

Miškų gaisrai

Miškų gaisrai

Miškuose būkite atsargūs!

 

Esant karštiems orams kyla pavojus miškuose kilti gaisrams Dažniausiai gaisrus miškuose sukelia neatsargūs poilsiautojai. Miške gausu sausos žolės, spyglių, dervingų medžių šakelių, sausų samanų, kurios užsiliepsnoja ir dega labai greitai.

 

Ypač didelį pavojų miškams kelia laužai. Esant sausam orui, kūrenti miške laužus draudžiama.

 

Taip pat miškų gaisrus gali sukelti kibirkštys iš automobilių, traktorių, miškovežių ir kitų transporto priemonių variklių arba netvarkingų išmetamųjų vamzdžių.

 

Dega technika

Dega technika

Žemdirbiai, būkite atidūs!

 

Pranešimo apie degančią žemės ūkio techniką ugniagesiai sulaukė birželio 13 dieną. Atvykę į Kaišiadorių r., Žaslius, pareigūnai rado atvira liepsna degantį traktorių. Nuo ugnies teko gelbėti ir šalia esančius pastatus. Išsaugoti už 4 metrų esantį karkasinį mūrinį ūkinį pastatą ugniagesiams pavyko, tačiau sudegė visos traktoriaus „Seat“ degios detalės.

 

Kasdienybė

Kasdienybė

Kas kelia didžiausią nerimą atslūgus COVID-19 bangai?

 

Ar esate tikri, kad išeidami iš namų neplikote įjungto lygintuvo ar ant viryklės verdančio puodo? Tai viena dažniausių baimių, kuri kelia jaudulį pradėjus eiti į darbą po koronaviruso. Šiais metais šalies ugniagesiai gelbėtojai jau per 430 kartų vyko atidaryti durų. Bene dažniausiai šią gelbėjimo operaciją tenka atlikti Kauno ugniagesiams gelbėtojams. Šioje apskrityje dėl šios priežasties vien šiemet jie buvo kviesti net 120 kartų.

 

Ivetos Pikutienės nuotrauka

112

112

Apie skambinančiojo buvimo vietos nustatymo sistemą Lietuvoje

 

Vakar Lietuvos policijai išplatinus pranešimą apie galimai jėga į automobilį įsodintą merginą, socialinių tinklų vartotojams kilo daug klausimų dėl vietos nustatymo sistemos veikimo Lietuvoje. Bendrasis pagalbos centras, reaguodamas į gyventojų susidomėjimą, norėtų pateikti atsakymus į dažniausiai kilusius klausimus.

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,615,565 unikalūs lankytojai