Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt

Susitikimas

Susitikimas

Aptarta gaisrinė sauga

 

Lapkričio 23 dieną Vilkaviškio rajono savivaldybėje lankėsi Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Vidas Barauskas. Garbų svečią priėmė meras Algirdas Neiberka bei jo patarėjas Kazys Kiaulakis.

Pareigūnė

Pareigūnė

„Aš žinau, kokia trapi yra gyvybė“

 

„Matot, juk esu be makiažo, be ilgų lakuotų nagų“, – šypteli Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyriausioji specialistė Miglė Kasnauskaitė. Tada, kai ugniagesiai numalšina ugnį, prasideda Miglės darbas. Eiti į gaisravietę ir ieškoti priežasties. Pradžios, nuo kur prasidėjo ugnis. Rankomis žarstyti nuodėgulius. „Išeinu visa murzina“, – sako Miglė, kurią galima pavadinti kur kas paprasčiau. Miglė yra gaisrų tyrėja.  

 

Mokymai

Mokymai

Psichikos sveikatos kompetencijų didinimas

 

Kauno priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras veda mokymų ciklą psichosocialinei rizikai mažinti ir gerovės jausmui darbe didinti. Per šiuos mokymus valdybos darbuotojai įgis žinių apie psichikos sveikatos sampratą, įtampą darbe ir jos įtaką, psichosocialinius darbo aplinkos veiksnius, psichologinio smurto, persekiojimo ir panašių žalingų psichosocialinių darbo aplinkos veiksnių apraiškas, darbo ir asmeninio gyvenimo derinimą, profesinį perdegimą, jo priežastis bei prevenciją ir kitas aktualias psichikos sveikatos srities temas. Mokymus veda psichologė Nida Gruodienė.

Pratybos

Pratybos

Jei įvyktų radiacinė avarija

 

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba spalio 17 d. organizavo institucinio lygio civilinės saugos stalo pratybas „Veiksmai radiacinės avarijos atveju“. Pratybų tikslas buvo gerinti Kauno PGV, kitų civilinės saugos sistemos pajėgų, savivaldybių administracijų, atsakingų institucijų pasirengimą taikyti apsaugomuosius ir avarijos padarinių šalinimo veiksmus įvykus IV avarinės parengties kategorijos radiologinei avarijai bet kokioje vietovėje (įvykus avarijai Kauno mieste radioaktyviųjų medžiagų pervežimo metu atveju). Pratyboms vadovavo Kauno PGV viršininko pavaduotojas Tomas Sušinskas.

 

Darbas ir pramogos

Darbas ir pramogos

Žmogus voras – kovotojas su ugnimi

 

"Žmogus voras žinomas kaip filmo ir komiksų superherojus, turintis ypatingų galių ir gelbėjantis pasaulį nuo visokio blogio. Toks vaikinukas jau trečius metus esu aš. Skirtumas tarp mūsų tas, kad aš ne gaudau nusikaltėlius, o dovanoju džiaugsmą vaikams. Tai tik vienas iš mano projektų", – sako ugniagesiu gelbėtoju Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 4-ojoje komandoje besidarbuojantis buvęs profesionalus dziudo imtynininkas Deividas Tarulis.

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,218,699 unikalūs lankytojai