Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt

112

112

Kėdainių ugniagesiai renginyje „Pagalbos skambutis 112“

 

Rugsėjo 26 dieną Kėdainių miesto Rinkos aikštė suvienijo visas specialiąsias tarnybas. Kasmetiniame renginyje „Pagalbos skambutis 112“ dalyvavo greitosios pagalbos medikai, karo policijos atstovai, muitinės specialistai, policijos ir priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai.

 

Muitinės pareigūnai sukvietė į pasirodymą su šunimis. Karo policijos atstovai leido dalyviams apžiūrėti ginklų muliažus. Policijos pareigūnai demonstravo neperšaunamas liemenes, ginklus, skydus bei kitą įrangą.

 

Sirenos

Sirenos

Antradienį Lietuvoje kauks sirenos

 

Spalio 1 d., 10:15 val., Lietuvoje bus girdimas perspėjimo sirenų kauksmas. Tuo metu Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos pradės gyventojų perspėjimo sistemos patikrinimą. Sirenos kauks 2 minutes. Nustojus joms kaukti, 10:17 val., per Lietuvos radijo pirmąją ir antrąją programas (papildomai Kauno ir Marijampolės apskrityse per vietines radijo stotis „Pūkas“, „Tau“, „Kelyje“ bei „Kapsai“) gyventojams bus skelbiama aktuali informacija. Išgirdę sirenas, gyventojai privalo nedelsdami įjungti radiją ar televizorių ir išklausyti skelbiamą informaciją. Įprastai sirenos įjungiamos du kartus per metus, kai atliekamas gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas.

 

LT72.LT

LT72.LT

Pranešimas telefone – svarbi perspėjimo priemonė ekstremalios situacijos atveju

 

„Žinojimas saugo“ – tokiu pavadinimu šiandien Vidaus reikalų ministerija (VRM) kartu su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentu prie VRM pradeda gyventojų saugumui užtikrinti ir didesniam informuotumui, kaip elgtis ekstremalių situacijų atveju, skatinti skirtą informacinę kampaniją.

 

Saugumas

Saugumas

Kuprinėje – gesintuvas!

 

Gaisrinės saugos žinios gali išsaugoti ne tik mūsų turtą, bet ir patį svarbiausią dalyką pasaulyje – gyvybę. Šaunu matyti, kad vaikai, ateinantys į svečius pas ugniagesius gelbėtojus, jau turi žinių, kaip apsisaugoti, kaip gesinti, kur kreiptis pagalbos... Jų žinios – tai saugesnė mūsų visų ateitis.

 

Šiandien Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos gaisrinės saugos pamokėlėje lankėsi Vytauto didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazijos ketvirtokai. Vienas iš berniukų ilgamečius darbuotojus nustebino savo poelgiu – atsinešė gesintuvą, kuriam taupė pinigėlius ir įsigijo, kad namuose jaustųsi saugesnis.

Svečiai

Svečiai

Dalijimasis patirtimi 

 

Rugsėjo 20 dieną Kaune, Daugirdo amfiteatre, rinkosi kauniečiai ir miesto svečiai. Čia Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesiai gelbėtojai kolegoms ugniagesiams savanoriams iš Vokietijos ir Lipės apskrities aukštiems pareigūnams surengė parodomąją gelbėjimo darbų programą.

 

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,218,737 unikalūs lankytojai