Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!
ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt

Velykos

 

 

112

112

Bendrasis pagalbos centras atsakė jau į keturiasdešimt milijonų pagalbos skambučių

 

Bendrasis pagalbos centras nuo 2004 metų rugsėjo 1 dienos, kai buvo pradėti administruoti skambučiai telefono numeriu 112 Vilniaus mieste, registravo jau daugiau kaip 40 mln. pagalbos skambučių.

 

Lemtingasis skambutis, pasiekęs 40 mln. ribą, buvo užfiksuotas kovo 31 dieną, 23 val. 39 min. Skambino vilnietė, kurios draugas išskubėjo į Kauną pas sunegalavusį dėdę. Kaip atsiliepusiai Bendrojo pagalbos centro operatorei sakė pranešėja, daugiau nei aštuoniasdešimties metų sulaukęs žmogus paskambinęs telefonu negalėjo pasakyti, kas jam atsitiko, tik neaiškiai mykė ir dejavo.

Sveikinimas

Sveikinimas

Mielieji,

 

esame labai gražios ir dvasiškai prasmingos Viešpaties Jėzaus Kristaus Prisikėlimo šventės išvakarėse. Kai visas pasaulis pandemijos akivaizdoje priverstas izoliuotis, neturime šiemet galimybės susiburti į mus vienijančius ratelius ir tradiciniu pasveikinimu paspausti vieni kitiems rankos. Tačiau turtingas žmogiškos sielos pasaulis, Dievui padedant, leidžia nugalėti bet kokį karantiną ir skatina šiltais šventiniais linkėjimais apkabinti Jus ir Jus supančius.

 

http://www.kaunopriesgaisrine.lt/news.php?readmore=833  

COVID-19

COVID-19

Ugniagesiai kartu su medikais

 

Balandžio 3-iąją Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 5-osios komandos ugniagesiai Šilainiuose, prie Kauno klinikinės ligoninės, pastatė iš valstybės rezervo gautas palapines ligoniams. Palapinės įrengiamos apsidraudžiant, jei staiga prasidėtų koronaviruso ligos protrūkis ir Infekcinio skyriaus palatose pritrūktų vietos.

 

 

Gyvsidabris

Gyvsidabris

Gyvsidabrio vis dar randama netikėtai

 

Kovo 31 dieną Kauno ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą, kad Romuvos gatvėje žmogus, darydamas remontą, atplėšęs lentas rado butelį. Tą butelį jis darbo įrankiu pats greičiausiai pažeidė, ir išsiliejo gyvsidabris. Atvykus ugniagesiams vyras didžiąją dalį gyvsidabrio buvo surinkęs į stiklainį.

 

 

 

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,614,753 unikalūs lankytojai