Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt

Naujųjų naktis

Naujųjų naktis

Naujametės nakties įkaitai: vieniems tai šventė, kitiems – eilinė darbo diena

 

Yra žmonių, kuriems Naujųjų sutikimo šventė pranoksta gimtadienius, vardadienius ir net visų metų giminės balius kartu sudėjus. Kitiems tai – eilinė darbo diena. Jie tiesiog turi atlikti profesinę pareigą.


 

Grėsmės

Grėsmės

Einant į renginį svarbu pasiruošti

 

Masiniuose renginiuose nereikėtų pernelyg atsipalaiduoti ir pamiršti apie saugumą. Viena galimų grėsmių renginiuose, kilus gaisrui, įvykus sprogimui, nuaidėjus šūviui, kilus muštynėms ar kitais atvejais, – dėl kilusios panikos susidarančios žmonių spūstys. Tikėtina, kad renginyje atsipalaidavęs žmogus, pajutęs grėsmę, stichiškai puls su visa minia link išėjimo, pro kurį atėjo, ir pateks į spūstį, kuri, kaip rodo skaudžios patirtys užsienio šalyse, gali būti pražūtinga. 

Petardos

Petardos

Didžiosioms metų šventėms artėjant

 

Kasmet šventiniu laikotarpiu gaisruose žūsta net po kelis žmones. Tragiškas pasekmes sukelia neatsargus rūkymas, netinkama krosnių, židinių, dūmtraukių, elektrinių prietaisų eksploatacija; dėl skubėjimo, alkoholio vartojimo sumažėjęs žmonių budrumas. Gaisrai kyla ir neatsargiai elgiantis su žvakėmis, šventine pirotechnika, ruošiant šventinį maistą ir pan.

 

Likimas

Likimas

Liepsnos ir išskyrė, ir suartino: Rokio šeimininkui žuvus gaisre, šunį priglaudė ugniagesys

 

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Mūsų gyvūnai“ – istorija apie šunį, kuris lemtingąją dieną, kai liepsnose žuvo jo šeimininkas, pats surado naują globėją.

 

„Priėjo, žiūrėjo man į akis, niekur nesitraukė ir visąlaik sekiojo paskui“, – pasakoja Rokį priglaudęs ugniagesys Rokas.


 

Sutartis

Sutartis

Tarptautinis bendradarbiavimas

 

Gruodžio 20 dieną Kauno priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje vyko projektų Nr. LT-PL-1R-008 „Geroji praktika vykdant gelbėjimo darbus“ ir Nr. LT-PL-2S-175 „Lenkijos ir Lietuvos gelbėjimo tarnybų gebėjimų stiprinimas vykdant bendrus veiksmus“ Lietuvos ir Lenkijos partnerių susitikimas. Susitikime dalyvavo Lenkijos valstybinės priešgaisrinės apsaugos vaivadijos komendantūros Balstogėje viršininkas generolas Jeroslaw Wendt, Lietuvos partneriui atstovavo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas vidaus tarnybos pulkininkas Vidas Barauskas. Taip pat susitikime dalyvavo Baltstogės priešgaisrinės apsaugos Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos įvairių skyrių pareigūnai.

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,283,407 unikalūs lankytojai