Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt

Gamtos gaisrai

Gamtos gaisrai

Degini žolę – rizikuoji ne tik gauti baudą, bet ir keli pavojų gyvybei!

 

Kiekvieną pavasarį, pradžiūvus žemei, padaugėja skambučių bendruoju pagalbos telefonu 112 – ugniagesiai gelbėtojai kviečiami gesinti padegtos pernykštės žolės. Gaisrai atviruose plotuose neretai gali persimesti į sodybas, miškus, dažnai iškyla grėsmė žūti ne tik žvėrims, bet ir žmonėms.

 
Tokių gaisrų gesinimas atima ne tik labai daug ugniagesių pajėgų, bet ir padaro labai didelių nuostolių gamtai bei turtui: sudega augalai, jų sėklos, žūsta vabzdžiai, gyvūnai, perintys paukščiai. Nuo degančios žolės ugnis neretai persimeta į sodybas, ūkinius pastatus, tokiuose gaisruose žūsta žmonės. Be to, labai smarkiai užteršiama aplinka – išsiskiria toksiškos dujos ir įvairios sveikatai kenksmingos dalelės, kurių sudėtyje yra suodžių, dervos, nesudegusių medžiagų bei neorganinių atliekų.

Ugniagesiai

Ugniagesiai

Ugniagesys pagerbtas už 33 tarnybos metus

 

Gegužės 5 d. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorius vidaus tarnybos generolas Saulius Greičius grupei valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų perdavė vidaus reikalų ministrės Ritos Tamašunienės padėkas. Tarp apdovanotųjų – ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos 1-osios komandos 3-iosios pamainos vadas Mindaugas Matukynas, priešgaisrinėje apsaugoje dirbantis 33-ejus metus.

 

 

 

 

 

Šventė

Šventė

Ugniagesių profesinės šventės paminėjimas

 

Šv. Florijono, ugniagesių globėjo, šventė Kaune šiemet praėjo netradiciškai. Ji buvo paminėta per zoom platformą. Tačiau kai kurios tradicijos išlaikytos. Kaip ir kasmet, 10 valandą kapelionas Tomas Karklys Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje (Sobore) aukojo Mišias už ugniagesius ir jų šeimų narius. Šiose mišiose visi prisijungusieji galėjo dalyvauti nuotoliniu būdu.

Sveikinimas

 

 

Gaisras

Gaisras

Liepsnojo medienos perdirbimo įmonė

 

Gegužės 1 dieną, 17 valandą 7 minutės, Bendrajam pagalbos centrui buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajono savivaldybėje, Kaišiadorių apylinkės seniūnijoje, Gudenos kaime, Bartaičių gatvėje, dega medienos perdirbimo įmonė. Atvykus ugniagesiams pastatas buvo stipriai uždūmintas. Apdegė apie 200 m² palėpės, apdegė ir buvo nuardyta apie 40 m² stogo, sulietos gamybinės patalpos. Išgelbėtas už 5 metrų esantis gamybinės paskirties pastatas.

kaisiadorieciams.lt nuotrauka

 

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,534,354 unikalūs lankytojai