Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt

Akcijos

Akcijos

„Gyvenkime saugiai“ – bažnyčioje

 

Rugsėjo 29 dieną kapeliono Tomo Karklio iniciatyva Kauno Įgulos bažnyčioje vyko tikinčiųjų bendruomenės susitikimas su Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Priešgaisrinės priežiūros skyriaus pareigūnais. Kauno miesto gyventojai buvo informuoti, kaip pasirengti šildymo sezonui, apie dūmų jutiklių įsirengimo privalomumą ir supažindinti su kitais gaisrinės saugos klausimais. Vėliau gyventojai buvo konsultuojami asmeniškai. Renginyje dalyvavo apie 600 kauniečių.

 

Padėka

Padėka

112

112

Kėdainių ugniagesiai renginyje „Pagalbos skambutis 112“

 

Rugsėjo 26 dieną Kėdainių miesto Rinkos aikštė suvienijo visas specialiąsias tarnybas. Kasmetiniame renginyje „Pagalbos skambutis 112“ dalyvavo greitosios pagalbos medikai, karo policijos atstovai, muitinės specialistai, policijos ir priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai.

 

Muitinės pareigūnai sukvietė į pasirodymą su šunimis. Karo policijos atstovai leido dalyviams apžiūrėti ginklų muliažus. Policijos pareigūnai demonstravo neperšaunamas liemenes, ginklus, skydus bei kitą įrangą.

 

Sirenos

Sirenos

Antradienį Lietuvoje kauks sirenos

 

Spalio 1 d., 10:15 val., Lietuvoje bus girdimas perspėjimo sirenų kauksmas. Tuo metu Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos pradės gyventojų perspėjimo sistemos patikrinimą. Sirenos kauks 2 minutes. Nustojus joms kaukti, 10:17 val., per Lietuvos radijo pirmąją ir antrąją programas (papildomai Kauno ir Marijampolės apskrityse per vietines radijo stotis „Pūkas“, „Tau“, „Kelyje“ bei „Kapsai“) gyventojams bus skelbiama aktuali informacija. Išgirdę sirenas, gyventojai privalo nedelsdami įjungti radiją ar televizorių ir išklausyti skelbiamą informaciją. Įprastai sirenos įjungiamos du kartus per metus, kai atliekamas gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas.

 

LT72.LT

LT72.LT

Pranešimas telefone – svarbi perspėjimo priemonė ekstremalios situacijos atveju

 

„Žinojimas saugo“ – tokiu pavadinimu šiandien Vidaus reikalų ministerija (VRM) kartu su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentu prie VRM pradeda gyventojų saugumui užtikrinti ir didesniam informuotumui, kaip elgtis ekstremalių situacijų atveju, skatinti skirtą informacinę kampaniją.

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,110,954 unikalūs lankytojai