Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!
ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt

Gaisras kino teatre

Gaisras kino teatre

Gaisras  „Laisvės“ kino teatre

 

Pranešimą apie gaisrą kino teatre „Laisvė“ Kaune Bendrasis pagalbos centras gavo gruodžio 4-osios rytą, 7 val. 03 min. Į gaisro vietą išsiųstos trys autocisternos. Atvykus pirmiesiems padaliniams iš pastato virto tiršti dūmai, matėsi liepsna. Įvertinus situaciją, kad pastatas didelis, o greta – kiti pastatai, pajėgos sustiprintos, paskelbtas antrasis pajėgų išsiuntimo numeris. Papildomai išsiųstos dar dvi autocisternos. Į įvykio vietą išskubėjo ir Operacinio vadovavimo skyriaus specialistai. Patekimas į pastato vidų buvo sudėtingas, kadangi visi langai – grotuoti.

Laipsniai 1

Laipsniai 1

Pirminės grandies pareigūnų laipsniai

 

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente bei jam pavaldžiose įstaigose pareigūnų tarnybos santykiams reguliuoti, jų tarnybai, įgaliojimams, vidaus tarnybos stažui, kvalifikacijai žymėti nustatomi specialūs pareigūnų nekariniai laipsniai. Laipsniai yra keturių rūšių: pirminės, vidurinės, aukštesniosios ir aukščiausiosios grandies pareigūnų.

 

Šiame straipsnyje bus panagrinėti pirminės grandies pareigūnų laipsnių ženklai ir jų išdėstymas ant antpečių ir movų.

 

Gelbėjimo darbai

Gelbėjimo darbai

Svarbu turėti gelbėjimo vandenyje priemonių

 

Gruodžio 1 d. Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Prienų priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje vyko susitikimas su LR Seimo nariu Andriumi Palioniu. Susitikime buvo apžvelgti metų gaisrai, gelbėjimo darbai, aptartos prevencinės priemonės, nagrinėtos Birštono komandos parengties perspektyvos, Prienų rajono vandentiekio, apleistų pastatų problemos.

 

Plačiau buvo diskutuota Prienų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos gelbėjimo darbų ant vandens ar ledo tema bei apie galimą savivaldybių indėlį šių nelaimių prevencijos srityje. Buvo aptarti incidentai, įvykę Prienų rajone per pastaruosius kelerius metus, bei akcentuoti sunkumai, su kuriais susiduria ugniagesiai gelbėtojai, nelaimių vietose.

 

Prienų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Gintautas Baltrimas pabrėžė, kad tarnybai svarbu atkreipti dėmesį ir pasirūpinti būtinosiomis tokiems darbams atlikti priemonėmis. 

Automobilis sudegė visiškai

Automobilis sudegė visiškai

Gruodžio 1 d., 23.41 val., gautas pranešimas, kad Raudondvario pl.,  kieme, pilname automobilių, dega mašina furgonas. Ugniagesiams atvykus nurodytu adresu, atvira liepsna degė automobilio "Ford Transit" variklio skyrius. Gaisro metu išdegė automobilio "Ford Transit" (2005 m. laidos) variklio skyrius, apdegė priekis, prietaisų skydelis, trūko priekinis stiklas. Savininkas teigia, kad automobiliu senai nesinaudojo, todėl, jo nuomone,  tai gali būti padegimas.

Senolis apdegė rankas

Senolis apdegė rankas

Pavojingus darbus turi atlikti asai

 

Kėdainių ugniagesiai gelbėtojai lapkričio 30 d.,12.33 val., gavo pranešimą, kad Gudžiūnų miestelyje, Tiesiojoje g., dega ūkinis pastatas.

 

Atvykus ugniagesiams ūkinis pastatas degė atvira liepsna. Gaisras likviduotas panaudojus tris švirkštus, dvejas ištraukiamąsias kopėčias, rankinį inventorių ir grandininį pjūklą. Gaisro metu senyvo amžiaus pastato savininkas stipriai apdegė rankas, jį medikai išvežė į ligoninę.

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,614,864 unikalūs lankytojai