Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt

Kuriozas

Kuriozas

Kaip erotiniame romane „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“

 

Šią knygą Lietuvoje turbūt jau perskaitė daugiau nei kelios dešimtys tūkstančių žmonių. Kritikai ją pasmerkė, o skaitytojai semiasi įvairių idėjų ir mėgina tai pritaikyti savo gyvenime...

 

Vien šiemet Kauno ugniagesiams jau kelis kartus teko važiuoti laisvinti inkognito norinčių tapti porelių, labai neįprastomis pozomis ir labai keistose vietose susirakinusių antrankiais.

 

Na, o rugsėjo 10-osios naktį gelbėtojai vyko į neįprastą iškvietimą – laisvinti vyriškio, kurio galva buvo įstrigusi naktinio baro durų apsauginėse grotose. Tokiu būdu įstrigusių gyvūnų ir vaikų gelbėjimas – įprastas ir gana dažnas, o šis atvejis nustebino.

Planiniai patikrinimai

Kitą savaitę numatomi patikrinimai socialinės paskirties pastatuose 

 

Įstaigos, kuriose teikiamos socialinės globos paslaugos seneliams, įkuriamos įvairios paskirties pastatuose be valstybinės priešgaisrinės priežiūros pareigūnų žinios, todėl didžioji dalis šių pastatų (patalpų) neįtraukti į planinių priešgaisrinių techninių patikrinimų planą (grafiką). Pastaruoju metu dėl priešgaisrinės saugos reikalavimų pažeidimų šiose įstaigose yra kilę gaisrų, todėl nuo 2014-09-15 iki 2014-09-19 numatomi šių įstaigų operatyviniai priešgaisriniai techniniai patikrinimai. 

 

Atlaidai Šiluvoje

Atlaidai Šiluvoje

Kartu į atlaidus – jau septintąjį kartą

 

Rugsėjo 8 d. Šiluvoje buvo aukojamos šv. Mišios už policijos, Valstybės sienos apsaugos ir Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojus bei jų šeimas. Šiluvoje vykstantys Švenčiausiosios Mergelės Marijos Gimimo (Šilinių) atlaidai šiemet skirti Šeimos metams. Į Šiluvą susirinkę pareigūnai žygiavo bendroje rikiuotėje, nešė Lietuvos policijos ir Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vėliavas.
 

Šv. Mišias aukojo Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius.

Į Šilinių atlaidus pareigūnai vyko jau septintąjį kartą.

 

Kaip atskirti pareigūnus

Kaip atskirti pareigūnus

Kaip atskirti ugniagesį gelbėtoją nuo policijos pareigūno

 

Daugelis Lietuvos Respublikos piliečių neretai painioja valstybės pareigūnus, tiesiog nežinodami jų skiriamųjų ženklų ir uniforminės aprangos. Turbūt ne vienas, pamatęs einantį uniformuotą asmenį, savęs paklausiame, – "Kas tai?", "Kokiai organizacijai jis priklauso?" Mūsų nežinojimas tuo ir pasibaigia, palydime akimis gražiai atrodantį valstybės tarnautoją, o klausimas lieka neatsakytas

Kad taip nebūtų, kiekvienam save gerbiančiam Lietuvos  gyventojui verta žinoti, kuo skiriasi Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos bei Policijos departamento vidurinės ir aukštesniosios grandies pareigūnų tarnybinės uniformos.

Gaisras naktį

Gaisras naktį

Naktį Aleksote degė lengvasis automobilis "Audi A4"

 

Naktį Kaune, Aleksote, degė lengvasis automobilis "Audi A4". Nuo degančio automobilio užsidegė šalia stovėjusi automobilio priekaba ir joje buvę daiktai. Iki ugniagesių atvykimo ugnis plito toliau ir užsidegė gretimo namo terasa, nuo karščio praedėjo lydytis namo apdaila. Atvykę Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 1-osios komandos ugniagesiai gelbėtojai sustabdė gaisro plitimą ir jį užgesino. Gaisrą malšino Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 1-osios komandos dvi autocisternos ir Garliavos komandos autocisterna. Spėjama, kad automobilis buvo padegtas.

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,218,741 unikalūs lankytojai