Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!
ARTIMUI PAGALBA - DIEVUI GARBĖ
Nemuno g. 2-1, LT - 44294, Kaunas tel. (8-37) 37 23 37, faks. (8-37) 37 23 39
el. p. kaunas.pgv@vpgt.lt

Gaisras Benediktinų g. 45 Kaunas

Gaisras Benediktinų g. 45 Kaunas

Gaisras Benediktinų g.  Kaune

 

2014 m. rugpjūčio 30 d. prieš pat pietų metą Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 1-osios ir 4-osios komandų pareigūnai skubėjo į Benediktinų g. 45. Gautas pranešimas, kad dega namas, gali būti žmonių.

Gyvūnų gelbėjimas

Gyvūnų gelbėjimas

Rugpjūčio 29 vakarą katinų gelbėjimo operacijos

 

Penktadienio vakarą, 20 val. 05 min., Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai buvo iškviesti į Respublikos g. gelbėti įstrigusio katino. Gyvūnas buvo įstrigęs tarp dviejų daugiabučių namų pamatinių blokų. Panaudojus kūjį išdaužytas betonas ir rankomis katinas ištrauktas. Kaip pasakojo namo gyventojai, gyvūnėlis jau tris paras buvo įkalintas tarp blokų.

 20 val. 25 min. Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos3-iosios komandos ugniagesiai gelbėtojai  skubėjo į Partizanų g. vieno namo kiemą gelbėti medyje įstrigusio katino. Nelaimėlis buvo pakibęs ant šakos net 8 m aukštyje. Ugniagesių pamainos pamainos vadas katinėlį pasiekė ištraukiamosiomis kopėčiomis, nukėlė ant žemės ir perdavė guvūnų globos organizacijos atstovei.

 

Ketvirtadienio vakarą automagistralėje degė vilkikas

Ketvirtadienio vakarą automagistralėje degė vilkikas

Vėlų rugpjūčio 28-osios vakarą greitkelyje Klaipėda–Vilnius užsiliepsnojo vilkikas

 

Pranešimas apie užsiliepsnojusį vilkiką ties Muniškių kaimu Kauno r. buvo gautas vėlų ketvirtadienio vakarą. Į įvykį nedelsiant išsiųsta daug daugiau ugniagesių pajėgų pagal pajėgų sutelkimo planą. Atvykus vilkiko kabina degė atvira liepsna, jos išgelbėti jau buvo nebeįmanoma, todėl gelbėjimo darbų vadovo sprendimu buvo pasirinkta gelbėti krovinį (jo buvo išgelbėta du trečdaliai). Gaisro gesinimas truko gerą valandą.

Dingusio žmogaus paieška Prienų mieste

Dingusio žmogaus paieška Prienų mieste

Dingusio piliečio paieška truko 3 dienas, tačiau paieškos nesėkmingos

 

2014 m. rugpjūčio 26 d. vakarą gautas pranešimas, kad Prienų mieste, Nemuno upėje prie tilto, reikia atlikti dingusio piliečio paiešką. 20 val. 05 min. gelbėtojai pradėjo paieškos darbus. Apieškotas 10 x 100 m upės plotas iš valties, panaudojant paieškos kablius. Kadangi tamsiu paros metu narams pagal griežtai nustatytas taisykles yra draudžiama nardyti, darbai buvo atliekami iš gelbėjimo valties. Tą vakarą gelbėtojai dingusio žmogaus nerado.

 

2014 m. rugpjūčio 27 dieną, 10. val. 00 min., paieškos operacija pratęsta, narai dirbo po vandeniu, buvo apieškota 200 m atkarpa 4–5 m gylyje Nemune, tačiau dingęs žmogus nerastas. Paieškos darbai baigti 14 val. 35 min.

Degalinėje degė cisterna

Kauno APGV

Degalinėje degė cisterna

 

Šiąnakt Kaune išvengta baisios nelaimės. 01.02 valandą gautas pranešimas, kad dujų kolonėlėje Kuršų g. 1 Kaune, šalia gausiai apgyvendinto Šilainių mikrorajono, dega vilkikas su dujų cisterna. Atvykus vilkiko kabina degė atvira liepsna. Tik operatyvaus ugniagesių reagavimo dėka gaisras toliau neišplito

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,682,518 unikalūs lankytojai