Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!





Struktūra ir kontaktai

Piliečių aptarnavimo laikas: I–IV–7.30–16.30,  V–7.30–15.15.  Pietų laikas – 11.30–12.15

Raštinė – (8 37) 37 23 37, Nemuno g. 2, LT-44294 Kaunas, kaunas.pgv@vpgt.lt

KAUNO PRIEŠGAISRINĖ GELBĖJIMO VALDYBA

Pareigos

Vardas, pavardė

Telefono nr.

Mobilus tel. Nr.

El. paštas

Viršininkas

Vidas Barauskas

(8 37) 37 23 23

8 614 11 722

vidas.barauskas@vpgt.lt

Viršininko pavaduotojas

Tomas Sušinskas

(8 37) 37 23 03

8 686 32 398

tomas.susinskas@vpgt.lt

Kapelionas

Tomas Karklys

 

8 687 85 389

 

Administracinis skyrius

 

Vedėja

Inesa Laugalienė

(8 37) 37 23 33

 

inesa.laugaliene@vpgt.lt

Vyriausioji specialistė

Deimantė Bogušienė

(8 37) 37 23 35

 

deimante.bogusiene@vpgt.lt

Vyriausioji specialistė

Jolanta Mendelienė

(8 37) 37 23 04

 

jolanta.mendeliene@vpgt.lt

Vyresnysis specialistas

Donatas Antanaitis

(8 37) 37 23 34

 

donatas.antanaitis@vpgt.lt

Pajėgų valdymo skyrius

 

Viršininkas

Žydrūnas Trečiokas

(8 37) 37 23 17

8 633 78 244

zydrunas.treciokas@vpgt.lt

Vyriausiasis specialistas

Darius Čiužauskas

(8 37) 37 23 44

 

darius.ciuzauskas@vpgt.lt

Vyriausiasis specialistas

Nerijus Spancerna

(8 37) 37 23 20

 

nerijus.spancerna@vpgt.lt

Vyriausiasis specialistas

Arnoldas Zokas

(8 37) 37 23 19

 

arnoldas.zokas@vpgt.lt

Vyresnysis specialistas

Rokas Jaruševičius

(8 37) 37 23 20

 

rokas.jarusevicius@vpgt.lt

Vyresnysis specialistas

Dalius Vaškelis

(8 37) 37 23 48

 

dalius.vaskelis@vpgt.lt

Vyriausiasis specialistas

Valdas Statkevičius (Marijampolė)

(8 343) 65 843

 

valdas.statkevicius@vpgt.lt

Vyresnysis specialistas

Vidmantas Šeškauskas (Marijampolė)

(8 343) 65 843

 

vidmantas.seskauskas@vpgt.lt

Pajėgų valdymo skyriaus budinti pamaina 8 650 30 484

Vyresnysis specialistas

Erikas Baltrimavičius 

(8 37) 37 23 21

 

erikas.baltrimavicius@vpgt.lt

Vyresnysis specialistas

Rimvydas Paulauskas 

(8 37) 37 23 21

 

rimvydas.paulauskas@vpgt.lt

Vyresnysis specialistas

Rimgaudas Viščius 

(8 37) 37 23 21

 

rimgaudas.viscius@vpgt.lt

Specialistas

Arnoldas Braziūnas

(8 37) 37 23 21

 

arnoldas.braziunas@vpgt.lt

Specialistas

Arvydas Putrimas

(8 37) 37 23 21

 

arvydas.putrimas@vpgt.lt

Specialistas

Gintaras Pakriaušis

(8 37) 37 23 21

 

gintaras.pakriausis@vpgt.lt

Specialistas

Renaldas Kuliešius

(8 37) 37 23 21

 

renaldas.kuliesius@vpgt.lt

Civilinės saugos skyrius

Savanorių pr. 235, LT-50184 Kaunas

Viršininkas

Arvydas Kazlauskas

(8 37) 22 80 19

 

arvydas.kazlauskas@vpgt.lt

Vyriausiasis specialistas

Saulius Bajarūnas

(8 37) 22 80 19

 

saulius.bajarunas@vpgt.lt

Vyriausioji specialistė

Jurgita Stefanija Žičkevičiūtė

(8 37) 20 94 27

 

jurgita.zickeviciute@vpgt.lt

Vyresnysis specialistas

Adolfas Dembinskas

(8 37) 20 94 27

 

adolfas.dembinskas@vpgt.lt

Vyriausioji specialistė

Ingrida Valaitytė (Marijampolė)

(8 343) 65 845

 

ingrida.valaityte@vpgt.lt

Vyresnysis specialistas

Remigijus Kelmelis (Marijampolė)

 

 

remigijus.kelmelis@vpgt.lt

Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyrius

Žemaičių pl. 33, LT-48001 Kaunas

Viršininkas

Artūras Šalvaitis

(8 37) 24 01 77

8 630 00 864

arturas.salvaitis@vpgt.lt

Vyriausiasis specialistas

Dainius Abalmasovas

(8 37) 24 01 92

 

dainius.abalmasovas@vpgt.lt

Vyriausiasis specialistas

Nerijus Baranauskas

(8 37) 24 01 07

 

nerijus.baranauskas@vpgt.lt

Vyriausioji specialistė

Miglė Kasnauskaitė

(8 37) 24 01 92

 

migle.kasnauskaite@vpgt.lt

Vyresnioji inspektorė

Rasa Kolesnikovienė

(8 37) 24 01 07

 

rasa.kolesnikoviene@vpgt.lt

Vyresnysis inspektorius

Rūtenis Lapė

(8 37) 34 13 39

 

rutenis.lape@vpgt.lt

Vyriausiasis specialistas

Gintautas Ogenskas

(8 37) 37 23 22

 

gintautas.ogenskas@vpgt.lt

Vyriausiasis specialistas

Vytautas Šilys

(8 37) 34 13 39

 

vytautas.silys@vpgt.lt

Vyresnysis inspektorius

Aurelijus Lukauskas

(8 37) 34 13 40

 

aurelijus.lukauskas@vpgt.lt

Vyresnysis inspektorius

Konstantinas Sazanskis

(8 37) 24 01 92

 

konstantinas.sazanskis@vpgt.lt

Vyresnysis inspektorius

Žydrūnas Simanavičius

(8 37) 34 13 40

 

zydrunas.simanavicius@vpgt.lt

Vyresnioji inspektorė

Edita Sklenienė

(8 37) 24 01 07

 

edita.skleniene@vpgt.lt

Vyresnysis inspektorius

Deividas Vasiliauskas

(8 37) 34 13 39

 

deividas.vasiliauskas@vpgt.lt

Inspektorius

Žilvinas Karaciejus

(8 37) 24 01 92

 

zilvinas.karaciejus@vpgt.lt

Nemuno g. 2, LT-44294 Kaunas

Vyriausioji specialistė

Jovita Lapėnaitė

(8 37) 37 23 06

 

jovita.lapenaite@vpgt.lt

Vyriausioji specialistė

Jūratė Dabkuvienė

(8 37) 37 23 14

 

jurate.dabkuviene@vpgt.lt

Vyresnioji specialistė

Eglė Ruchajienė

(8 37) 37 23 14

 

egle.ruchajiene@vpgt.lt

Vyresnioji specialistė

Džiuginta Vaitkevičienė (atstovė spaudai)

(8 37) 37 23 41

8 616 23 816

dziuginta.vaitkeviciene@vpgt.lt

Kauno PGV 1-oji komanda

Nemuno g. 2, LT-44294 Kaunas

Viršininkas

Juozas Karkazas 

(8 37) 37 23 18

8 630 00 841

juozas.karkazas@vpgt.lt

Specialistė

Diana Raudonienė

(8 37) 37 23 07

 

diana.raudoniene@vpgt.lt

Jaunesnysis specialistas

Vaidas Černius

(8 37) 37 23 13

 

 

Kauno PGV 2-oji komanda

Rusų g. 4, LT-45240 Kaunas

Viršininkas

Darius Spiečius 

(8 37) 34 13 22

8 630 00 842

darius.spiecius@vpgt.lt

Specialistė

Rasa Matulionienė

(8 37) 34 13 22

 

rasa.matulioniene@vpgt.lt

Kauno PGV 3-ioji komanda

Elektrėnų g. 12, LT-51207 Kaunas

Viršininkas

Egidijus Karoblius

(8 37) 45 65 15

8 630 00 843

egidijus.karoblius@vpgt.lt

Specialistė

Raimonda Andziulevičienė

(8 37) 45 65 15

 

raimonda.andziuleviciene@vpgt.lt

Kauno PGV 4-oji komanda

Mituvos g. 3-4, LT-50132 Kaunas

Viršininkas

Rolandas Strankauskas

(8 37) 31 16 63

8 630 00 846

rolandas.strankauskas@vpgt.lt

Specialistė

Justė Lingytė

(8 37) 31 16 63

 

juste.lingyte@vpgt.lt

Kauno PGV 5-oji komanda

Žemaičių pl. 33, LT-48001 Kaunas

Viršininkas

Mindaugas Belickas 

(8 37) 24 01 91

8 630 00 845

mindaugas.belickas@vpgt.lt

Specialistė

Raimonda Černiuvienė

(8 37) 24 01 91

 

raimonda.cerniuviene@vpgt.lt

Kauno PGV Garliavos komanda

S. Lozoraičio g. 17D, LT-53230 Garliava, Kauno r.

Viršininkas

Raimondas Lingys

(8 37) 32 82 51

8 630 00 847

raimondas.lingys@vpgt.lt

JONAVOS PRIEŠGAISRINĖ GELBĖJIMO TARNYBA

Kauno g. 49, LT-55177 Jonava

Viršininkas

Saulius Kuliešius

(8 349) 69 822

 

saulius.kuliesius@vpgt.lt

Administratorė

Danguolė Keršienė

(8 349) 69 825

 

danguole.kersiene@vpgt.lt

Vyriausiasis specialistas

Artūras Aldonis

(8 349) 69 823

 

arturas.aldonis@vpgt.lt

Inspektorius

Mantas Butvilas

(8 349) 69 824

 

mantas.butvilas@vpgt.lt

Inspektorė

Kristina Misiūnienė

(8 349) 69 824

 

kristina.misiuniene@vpgt.lt

KAIŠIADORIŲ PRIEŠGAISRINĖ GELBĖJIMO TARNYBA

Gedimino g. 64, LT-56145 Kaišiadorys

Viršininkas

Gintaras Kuktelionis

(8 346) 67 512

8 630 00 854

gintaras.kuktelionis@vpgt.lt

Administratorė

Agnė Beliukevičiūtė-Vilkūnienė

(8 346) 67 514

 

agne.vilkuniene@vpgt.lt

Vyriausioji specialistė

Jurgita Paulavičiūtė

(8 346) 67 513

8 630 00 837

jurgita.paulaviciute@vpgt.lt

Vyresnysis inspektorius

Donatas Vinickas

(8 346) 67 513

 

donatas.vinickas@vpgt.lt

KĖDAINIŲ PRIEŠGAISRINĖ GELBĖJIMO TARNYBA

J. Basanavičiaus g. 57, LT-57283 Kėdainiai

Viršininkas

Andrius Eidimtas

(8 347) 67 230

8 630 00 856

andrius.eidimtas@vpgt.lt

Administratorė

Roma Raščiauskienė

(8 347) 67 233

 

roma.rasciauskiene@vpgt.lt

Komendantė

Violeta Janušienė

(8 347) 67 233

 

violeta.janusiene@vpgt.lt

Vyriausiasis specialistas 

Raimondas Naruševičius

(8 347) 67 232

8 630 00 839

raimondas.narusevicius@vpgt.lt

Vyresnioji inspektorė

Erika Dumčienė

(8 347) 67 231

 

erika.dumciene@vpgt.lt

Inspektorius

Gintas Dirda

(8 347) 67 232

 

gintas.dirda@vpgt.lt

PRIENŲ PRIEŠGAISRINĖ GELBĖJIMO TARNYBA

J. Lukšos g. 4, LT-59140 Prienai

Viršininkas

Gintautas Baltrimas

(8 319) 60 038

8 687 31 161

gintautas.baltrimas@vpgt.lt

Administratorė

Jurga Tamulynienė

(8 319) 60 038

 

jurga.tamulyniene@vpgt.lt

Komendantas

Petras Pūras

(8 319) 60 201

 

petras.puras@vpgt.lt

Vyriausiasis specialistas

Darius Giraitis

(8 319) 60 121

8 630 00 849

darius.giraitis@vpgt.lt

Vyresnysis inspektorius

Mindaugas Čiukšys

(8 319) 60 121

 

mindaugas.ciuksys@vpgt.lt

Birštono komanda

B. Sruogos g. 15, LT-59209 Birštonas

Viršininkas

Algis Bucevičius

(8 319) 65 765

 

algis.bucevicius@vpgt.lt

RASEINIŲ PRIEŠGAISRINĖ GELBĖJIMO TARNYBA

Maironio g. 70, LT-60120 Raseiniai

Viršininkas

Giedrius Stonys

(8 428) 70 511

8 630 00 861

giedrius.stonys@vpgt.lt

Administratorė

Vitalija Stakelaitė

(8 428) 70 517

 

vitalija.stakelaite@vpgt.lt

Vyriausiasis specialistas

Artūras Vilčinskas

(8 428) 70 512

8 630 00 863

arturas.vilcinskas@vpgt.lt

Vyresnysis inspektorius

Arūnas Kantautas

(8 428) 70 512

 

arunas.kantautas@vpgt.lt

Inspektorė

Ilona Kubilienė

(8 428) 70 512

 

ilona.kubiliene@vpgt.lt

MARIJAMPOLĖS PRIEŠGAISRINĖ GELBĖJIMO TARNYBA

Stoties g. 59, LT-68230 Marijampolė

Viršininkas

Rytis Masys

(8 343) 65 832

 

rytis.masys@vpgt.lt

Viršininko pavaduotojas

Giedrius Litvinas

(8 343) 65 839

 

giedrius.litvinas@vpgt.lt

Vyriausiasis specialistas

Alfonsas Girtas

(8 343) 65 833

 

alfonsas.girtas@vpgt.lt

Vyresnysis inspektorius

Vitas Iškauskas

(8 343) 65 837

 

vitas.iskauskas@vpgt.lt

Inspektorė

Ilona Barauskienė

(8 343) 65 841

 

ilona.barauskiene@vpgt.lt

Inspektorė

Eglė Jarumbavičienė

(8 343) 65 841

 

egle.jarumbaviciene@vpgt.lt

Administratorė

Rūta Ašmonienė

(8 343) 65 834

 

ruta.asmoniene@vpgt.lt

1-oji komanda

Stoties g. 59, LT-68230 Marijampolė

Viršininkas

Valius Laukaitis

(8 343) 65 844

 

valius.laukaitis@vpgt.lt

Specialistas

Povilas Alaburda

(8 343) 65 844

 

povilas.alaburda@vpgt.lt

2-oji komanda

Vytauto g. 72, LT-68282 Marijampolė

Viršininkas

Edvinas Petrikas

(8 343) 69 721

 

edvinas.petrikas@vpgt.lt

Specialistas

Andrius Juška

(8 343) 69 722

 

andrius.juska@vpgt.lt

Kalvarijos komanda

Dariaus ir Girėno g. 61, LT-68230 Kalvarija

Padalinio vadovas

Algirdas Bačvinskas

(8 343) 23 201

 

algirdas.bacvinskas@vpgt.lt

Kazlų Rūdos komanda

Atgimimo g. 3, LT-69415 Kazlų Rūda

Padalinio vadovas

Juozas Skrinska

(8 343) 95 001

 

juozas.skrinska@vpgt.lt

Šakių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba

E. Steponaičio g. 2, LT-71130 Šakiai

Viršininkas

Virginijus Rekešius

(8 345) 69 781

 

virginijus.rekesius@vpgt.lt

Vyriausiasis specialistas

Gintaras Ščajevas

(8 345) 69 783

 

gintaras.scajevas@vpgt.lt

Vyresnysis inspektorius

Rolandas Pavalkis

(8 345) 69 784

 

rolandas.pavalkis@vpgt.lt

Inspektorius

Linas Riauba

(8 345) 69 785

 

linas.riauba@vpgt.lt

Administratorė

Janina Bagdonienė

(8 345) 69 786

 

janina.bagdoniene@vpgt.lt

Vilkaviškio priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba

Žemdirbių g. 11, LT-70198 Vilkaviškis

Viršininkas

Erlandas Armanavičius

(8 342) 60 001

 

erlandas.armanavicius@vpgt.lt

Vyresnysis inspektorius

Erikas Žarskis

(8 342) 60003

 

erikas.zarskis@vpgt.lt

Inspektorius

Darius Urbonas

(8 342) 60 003

 

darius.urbonas@vpgt.lt

Administratorė

Rima Kulbokienė

(8 342) 60 001

 

rima.kulbokiene@vpgt.lt

Kybartų komanda

J. Basanavičiaus g. 23, LT-70417 Kybartai

Padalinio vadovas

Vytautas Klimavičius

(8 342) 58 201

 

vytautas.klimavicius@vpgt.lt

JURBARKO PRIEŠGAISRINĖ GELBĖJIMO TARNYBA

Užtvankos g. 9, Dainiai, Jurbarko sen., LT-74202 Jurbarko r. sav.

Viršininkas

Tomas Statkus

(8 447) 69 871

8 640 44 175

tomas.statkus@vpgt.lt

Vyriausiasis specialistas

Edvinas Šulskis

(8 447) 69 873

8 626 24 746

edvinas.sulskis@vpgt.lt

Vyresnysis inspektorius

Valdas Juozapaitis

(8 447) 69 874

8 655 72 151

valdas.juozapaitis@vpgt.lt

Inspektorius

Artūras Ševelys

(8 447) 69 875

8 655 70 734

arturas.sevelys@vpgt.lt

PRIEŠGAISRINĖS APSAUGOS IR GELBĖJIMO DEPARTAMENTO PRIE VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS

Planavimo ir projektų valdymo skyrius

Vyriausioji specialistė  

Janina Brukienė

(8 37) 37 23 10

 

janina.brukiene@vpgt.lt

Žmogiškųjų išteklių valdymo skyrius

Vyriausioji specialistė

Alevtina Krenickaja

(8 37) 37 23 15

 

alevtina.krenickaja@vpgt.lt

Vyriausioji specialistė

Virginija Venskūnienė ((psichologas)

(8 37) 37 23 25

 

virginija.venskuniene@vpgt.lt

Teisės ir personalo skyrius

Vyriausioji specialistė

Irena Sušinskienė

(8 37) 37 23 40

 

irena.susinskiene@vpgt.lt

Vyriausioji specialistė

Skirmantė Grigaitienė (Marijampolė)

(8 343) 65 836

 

skirmante.grigaitiene@vpgt.lt

Vyresnioji specialistė

Asta Rugieniūtė

(8 37) 37 23 30

 

asta.rugieniute@vpgt.lt

Finansų skyrius

Vyresnioji specialistė

Nijolė Juškauskienė

(8 37) 37 23 31

 

nijole.juskauskiene@vpgt.lt

Buhalterė

Zita Jakočiūnienė

(8 37) 37 23 36

 

zita.jakociuniene@vpgt.lt

Buhalterė

Vida Zeltzakienė

(8 37) 37 23 16

 

vida.zeltzakiene@vpgt.lt

Darbo užmokesčių apskaitos skyrius

Vyriausioji specialistė

Nijolė Abraitienė

(8 37) 37 23 05

 

nijole.abraitiene@vpgt.lt

Vyriausioji specialistė

Daiva Keturakienė

(8 37) 37 23 31

 

daiva.keturakiene@vpgt.lt

Vyriausioji specialistė

Valda Lingienė

(8 37) 37 23 05

 

valda.lingiene@vpgt.lt

Informacinių technologijų ir ryšių skyrius

Vyriausiasis specialistas

Jonas Remeika

(8 37) 37 23 24

 

jonas.remeika@vpgt.lt

Viešųjų pirkimų skyrius

Vyresnioji specialistė

Rasa Prakapaitė

(8 37) 37 23 02

 

rasa.prakapaite@vpgt.lt

Dokumentų valdymo skyrius

Vyriausioji specialistė

Daiva Tarnauskienė (Marijampolė)

(8 343) 65 836

 

daiva.tarnauskiene@vpgt.lt

Administratorė

Danguolė Čėsnienė

(8 37) 37 23 37

 

danguole.cesniene@vpgt.lt

Turto valdymo skyrius

Komendantė

Sandra Raudoniūtė

(8 37) 37 23 46

 

sandra.raudoniute@vpgt.lt

Komendantė

Daiva Sazanskienė

(8 37) 37 23 08

 

daiva.sazanskiene@vpgt.lt

Vidaus tyrimų skyrius

Vyriausioji specialistė

Rūta Palaimaitė-Juozaitienė (Prienai)

(8 319) 60 121

 

ruta.juozaitiene@vpgt.lt

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,008,031 unikalūs lankytojai